Νέα

Πολλή προσοχή στα ελεύθερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 580
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.509
Κριτικές
20
Like
22.755
Πόντοι
8.346
Δεν επιλέγω κορίτσια που κάνουν rimjob γιατί ειλικρινά σιχαίνομαι να τις φιλήσω με γλώσσα, όχι γιατί το rimjob ευθύνεται για Σ.Μ.Ν.
Αχχ τύπε μου.
Που να ήξερες τι κάνουν κ αυτές που δεν τα γράφουν..
Δεν ήρθε η ώρα να σε ρίξουμε από το συννεφάκι σου
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
27
Like
17.379
Πόντοι
7.415
φαινεσαι λεει καθαρος ο τραβ,οτι να'ναι. ετσι αμεσως αμεσως να σου πω οτι υπαρχουν 150 διαφορετικοι τυποι κονδυλωματων,επισης τα κονδυλωματα μπορει να ειναι στην αρχη τους και να μη φαινονται καν. Επιασα απλα ενα ΣΜΝ και τα συνηθισμενα ειναι στο συνολο 10.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
72
Like
12.710
Πόντοι
25.036
Αχχ τύπε μου.
Που να ήξερες τι κάνουν κ αυτές που δεν τα γράφουν..
Δεν ήρθε η ώρα να σε ρίξουμε από το συννεφάκι σου
Εννοείται ότι αυτό που λες ισχύει και για επαγγελματίες και για κανονικές γκόμενες, απλα όσο περνάει από το χέρι μου το αποφεύγω. Αν σκεφτόμουν έτσι, δηλαδή να αποφεύγω για αυτά που δεν ξέρω, με την πούτσα στο χέρι θα ήμουν όλη μέρα και δεν θα γαμούσα ποτε...
:bigdick::bigdick::bigdick:
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.559
Like
6.475
Πόντοι
1.056
φαινεσαι λεει καθαρος ο τραβ,οτι να'ναι. ετσι αμεσως αμεσως να σου πω οτι υπαρχουν 150 διαφορετικοι τυποι κονδυλωματων,επισης τα κονδυλωματα μπορει να ειναι στην αρχη τους και να μη φαινονται καν. Επιασα απλα ενα ΣΜΝ και τα συνηθισμενα ειναι στο συνολο 10.
ο hpv είναι σχετικά νορμάλ σμν εκτός και άμα είναι κάποιος λακαμας και δεν κάνει τπτ όταν εμφανίσει συμπτώματα και καταλήξει να πάθει καρκίνο ( πρέπει να αγνοείς για χρόνια τις ορατές βλάβες ) .......αλλά και γενικά να το δεις η εποχή είναι καλή ,τα σμν αντιμετωπίζονται από την ιατρική και όσον αφορά το στίγμα μόνο κάτι χουντογερους και γριές τους απασχολούν......φαντάσου να ζούσες εποχές που κολλαγες σύφιλη και κατέληγες στον θάνατο ( αφού πρώτα σε έβαζαν στο τρελαδικο )
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
27
Like
17.379
Πόντοι
7.415
ο hpv είναι σχετικά νορμάλ σμν εκτός και άμα είναι κάποιος λακαμας και δεν κάνει τπτ όταν εμφανίσει συμπτώματα και καταλήξει να πάθει καρκίνο ( πρέπει να αγνοείς για χρόνια τις ορατές βλάβες ) .......αλλά και γενικά να το δεις η εποχή είναι καλή ,τα σμν αντιμετωπίζονται από την ιατρική και όσον αφορά το στίγμα μόνο κάτι χουντογερους και γριές τους απασχολούν......φαντάσου να ζούσες εποχές που κολλαγες σύφιλη και κατέληγες στον θάνατο ( αφού πρώτα σε έβαζαν στο τρελαδικο )
σωστα αλλα το καλυτερο σεναριο θα ηταν να μη τα κολλησεις καθολου
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.559
Like
6.475
Πόντοι
1.056
σωστα αλλα το καλυτερο σεναριο θα ηταν να μη τα κολλησεις καθολου
Όποιος είναι ενεργός σεξουαλικά κάτι θα κολλήσει στη διάρκεια της σεξουαλικής του ζωής είτε πάει με πόρνες είτε με τις άλλες .....όποιος δεν θέλει ψάχνει να βρει μόνιμη σύντροφό και ευελπιστεί στην μονογαμία
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.212
Like
15.856
Πόντοι
3.656
Δεν επιλέγω κορίτσια που κάνουν rimjob γιατί ειλικρινά σιχαίνομαι να τις φιλήσω με γλώσσα, όχι γιατί το rimjob ευθύνεται για Σ.Μ.Ν.
Δίνετε γλωσσόφιλα σε επαγγελματίες ρε τρόμπες ;
Είστε σοβαροί ;;;
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.220
Πόντοι
2.411
Ποσο ξεφτυλες ειστε που σας αρεσουν τα τραβελογαμησια,οι αλλαξοκωλιες με πουστρακια και τα αντρικα γκλορυχολ και πατε και παντρευεστε γυναικες παιζοντας το αντρακλες.Αυτες που εχετε διπλα σας,η ειναι εντελως ζωα και δεν το εχουν κατακαβει τοσα χρονια,η σας τρωνε τα λεφτα με 10 μασελες,οποτε ειναι ακομα πιο αθλιες απο εσας.Επισης σας εχω νεα.Αν πατε με ανδρες,τραβελια,κρος κτλ,αδερφες ειστε κι εσεις,ακομη κι αν εχετε ενεργητικο ρολο.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
72
Like
12.710
Πόντοι
25.036

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.351
Πόντοι
206
Ποσο ξεφτυλες ειστε που σας αρεσουν τα τραβελογαμησια,οι αλλαξοκωλιες με πουστρακια και τα αντρικα γκλορυχολ και πατε και παντρευεστε γυναικες παιζοντας το αντρακλες.Αυτες που εχετε διπλα σας,η ειναι εντελως ζωα και δεν το εχουν κατακαβει τοσα χρονια,η σας τρωνε τα λεφτα με 10 μασελες,οποτε ειναι ακομα πιο αθλιες απο εσας.Επισης σας εχω νεα.Αν πατε με ανδρες,τραβελια,κρος κτλ,αδερφες ειστε κι εσεις,ακομη κι αν εχετε ενεργητικο ρολο.
γιατι ο "αντρακλας" ο παντρεμένος , με κόρες και αγόρια 20χρονα που πάει στα "νορμαλ " κοριτσια 25 ετων πιό "ενταξει" ειναι δεν κατάλαβα. ο ελευθερος που πάει με ότι του καβλώνει πιό εντάξει ειναι. οτι θελει κάνει. αν θελει να γλυφει τρανσεξουαλ δικαιωμα του είναι. αν θέλει να φιλάει στο στομα καλά κανει, αν πάθει κάτι ας προσεχε.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.509
Κριτικές
20
Like
22.755
Πόντοι
8.346
Ποσο ξεφτυλες ειστε που σας αρεσουν τα τραβελογαμησια,οι αλλαξοκωλιες με πουστρακια και τα αντρικα γκλορυχολ και πατε και παντρευεστε γυναικες παιζοντας το αντρακλες.Αυτες που εχετε διπλα σας,η ειναι εντελως ζωα και δεν το εχουν κατακαβει τοσα χρονια,η σας τρωνε τα λεφτα με 10 μασελες,οποτε ειναι ακομα πιο αθλιες απο εσας.Επισης σας εχω νεα.Αν πατε με ανδρες,τραβελια,κρος κτλ,αδερφες ειστε κι εσεις,ακομη κι αν εχετε ενεργητικο ρολο.
Κωλομπες είναι.
Επίσης συνηθίζετε να δίνουν κ καμιά σφαλιάρα γτ είναι πολυ άντρες
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.220
Πόντοι
2.411
γιατι ο "αντρακλας" ο παντρεμένος , με κόρες και αγόρια 20χρονα που πάει στα "νορμαλ " κοριτσια 25 ετων πιό "ενταξει" ειναι δεν κατάλαβα. ο ελευθερος που πάει με ότι του καβλώνει πιό εντάξει ειναι. οτι θελει κάνει. αν θελει να γλυφει τρανσεξουαλ δικαιωμα του είναι. αν θέλει να φιλάει στο στομα καλά κανει, αν πάθει κάτι ας προσεχε.
Φιλε αλλο να εισαι πλασαρισμενος ως στρειτ και να πηγαινεις στα κρυφα με άντρες, δηλαδη κρυφογκει,κι αλλο να εισαι στρειτ κ απιστος συζυγος.Στην πρωτη περιπτωση εχτισες τπ γαμο σου μεσα στο ψεμα και την υποκρισια.Αν η γυναικα σου το μαθαινε,θα σε παντρευοταν?Γενικα μιλαω,δεν απευθυνομαι σε εσενα προσωπικα.
 

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
51
Like
133
Πόντοι
0
Πόσο πουστηδες είναι αυτοί που κάθονται να τους γλείφει την τρύπα η γυναικα-γκομενα τους και να λένε αδερφές αυτούς που πάνε με τραβελια; καλά για δάχτυλα και ατραπόν δε το συζητάω είστε κρυφοπουστηδες γι'αυτό κατακρίνετε τα τραβελια και αυτούς που πάνε με αυτα
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
Πόσο πουστηδες είναι αυτοί που κάθονται να τους γλείφει την τρύπα η γυναικα-γκομενα τους και να λένε αδερφές αυτούς που πάνε με τραβελια; καλά για δάχτυλα και ατραπόν δε το συζητάω είστε κρυφοπουστηδες γι'αυτό κατακρίνετε τα τραβελια και αυτούς που πάνε με αυτα
Αυτο ειναι αληθεια
Εμενα πιο στρεητ μου φαινεται αυτος που γαμαει τραβελια μονο ενεργητικα, παρα αυτος που τρωει στραπον απο γυναικα.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.155
Κριτικές
2
Like
1.711
Πόντοι
216
Ποσο ξεφτυλες ειστε που σας αρεσουν τα τραβελογαμησια,οι αλλαξοκωλιες με πουστρακια και τα αντρικα γκλορυχολ και πατε και παντρευεστε γυναικες παιζοντας το αντρακλες.Αυτες που εχετε διπλα σας,η ειναι εντελως ζωα και δεν το εχουν κατακαβει τοσα χρονια,η σας τρωνε τα λεφτα με 10 μασελες,οποτε ειναι ακομα πιο αθλιες απο εσας.Επισης σας εχω νεα.Αν πατε με ανδρες,τραβελια,κρος κτλ,αδερφες ειστε κι εσεις,ακομη κι αν εχετε ενεργητικο ρολο.
Υπάρχει πα΄ντοτε και η περίπτωση να τους αρέσουν ΚΑΙ οι άντρες ΚΑΙ οι γυναίκες. Αυτό δεν τους εμποδίζει να παντρευτούν... τώρα πόσο μέλλον έχει ένας τέτοιος γάμος, κυρίως αν η σύζυγος έχει μαύρα μεσάνυχτα, αυτό είναι άλλο θέμα
Φιλε αλλο να εισαι πλασαρισμενος ως στρειτ και να πηγαινεις στα κρυφα με άντρες, δηλαδη κρυφογκει,κι αλλο να εισαι στρειτ κ απιστος συζυγος.Στην πρωτη περιπτωση εχτισες τπ γαμο σου μεσα στο ψεμα και την υποκρισια.Αν η γυναικα σου το μαθαινε,θα σε παντρευοταν?Γενικα μιλαω,δεν απευθυνομαι σε εσενα προσωπικα.
Ατυχές παράδειγμα. Την ίδια αντίδραση θα έχει μια μέλλουσα σύζυγος, είτε σε πιάσει με τον κουμπάρο ανακούρκουδα, είτε σε πιάσει καμιά δεκαριά φορές με διαφορετική γυναίκα... και, η αντίδραση αυτή θα είναι, να κάνει μεταβολή και να εξαφανιστεί... αφού πρώτα σε έχει κάνει εντελώς ρόμπα
Πόσο πουστηδες είναι αυτοί που κάθονται να τους γλείφει την τρύπα η γυναικα-γκομενα τους και να λένε αδερφές αυτούς που πάνε με τραβελια; καλά για δάχτυλα και ατραπόν δε το συζητάω είστε κρυφοπουστηδες γι'αυτό κατακρίνετε τα τραβελια και αυτούς που πάνε με αυτα
Έχει τεράστια διαφορά τύπε... άλλο να θέλεις να σου ανοίγει την τρύπα μια γυναίκα με μουνί, άλλο μια τρανς με μαλαπέρδα, και άλλο ο Σάκης ο υδραυλικός με την τρίχα στο στήθος
Στην πρώτη περίπτωση μιλάμε για κάποιο βίτσιο που ικανοποιείται εκείνη τη στιγμή, πιθανότατα στο ευρύτερο χώρο του BDSM, στη δεύτερη μιας κάποιοας μορφής ομόφυλη τάση που χρειάζεται τη γυναικεία ψευδαίσθηση μιας τρανς, και στην τρίτη, εντάξει, εκεί το "πούστης" δένει απόλυτα
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.351
Πόντοι
206
εγω αυτό που ξέρω οτι αυτό που πολλοι "αντρακλες" περηφανευονται τελειως στρειτ δεν πρέπει να υπάρχει. ή θα είναι κάτι πολύ σπάνιο. και γελάω πολύ οταν μου δηλώνουν ετσι και μετά μου κάθονται. μιλάμε για πολύ γελιο και φτύσιμο. "ντρέπομαι πολύ κύριε που το κάνω αυτο" .τουλάχιστον τα τραβέλια -τελείως υποτιμητικός ορος- ειναι πολυ πιό τιμια σε αυτο. ενιοτε ικανοποιουν τις "ανωμαλιες" των "στρειτ" μουστακαληδων. οπως ακριβως και τα "κοριτσια" τις απιστίες των "καθωσπρέπει" συζηγων. κολήσατε τώρα στο γλύψιμο της κωλοτρυπίδας.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
18
Like
15.448
Πόντοι
4.546
Δίνετε γλωσσόφιλα σε επαγγελματίες ρε τρόμπες ;
Είστε σοβαροί ;;;
Τι να κανωμεν φίλε μου, συχαινομαστε να γλύφουμε τις γκόμενές μας.
Στα φιλιά μόνο κόλλησες ή ενιστασαι και στα γλυφομουνια και γλυφοκωλια;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.006
Κριτικές
94
Like
46.299
Πόντοι
17.311
Πριν καποσο καιρο παω να δωσω μια πιπα σε ενα τρανς.
Παει να κανει πιπα με προφυλακτικο.
Της λεω να σου δωσω ενα 20ρικο να μου κανεις πιπα χωρις προφυλακτικο?
Και απανταει αν μου δωσεις 50 καθομαι και απο πισω χωρις...
Της ειπα οχι δεν θελω να γαμησω θελω μονο πιπα...
Οκ τελειωνουμε μετα την πιπα την ρωτησα πως γινεται και δεν φοβαται να την γαμησω χβρις προφυλακτικο ενω με βλεπει πρωτη φορα..(στο μυαλο μου η απαντηση ηταν οτι αν τα εχεις ολα δεν φοβασαι μην κολλησεις κατι) και ειπε οτι φαινομαι οτι ειμαι καθαρος και αν καποιος ειναι αρρωστος επισης φαινεται.
Τωρα μπήκα σε αγγελιες και μια τρανς στις φωτογραφιες με το σωμα της ειχε και μια φωτογραφια που γαμιεται απο κωλο ακαποτα.
Της εστειλα μυνημα αν μπορω και εγω να εχω αυτη την υπηρεσια να γαμησω χωρις προφυλακτικο και οτι ειμαι προθυμος βεβαια να πληρωσω εξτρα και αυτη δεχθηκε μονο απο μυνημα χωρις να με εχει δει καν.

Μαγκες ολες αυτες σκοτωνουν κοσμο (και οσοι δεχονται εχουν αυτοκτομικες τασεις)
Δεν ξερω ποιος φταιει.
Αυτες που το δινουν η αυτοι που το ζητανε.
Εχουμε οικογενειες πισω μαγκες δεν ειναι παιχνιδια αυτα ξερω ανθρωπο που γαμαγε ακαποτα και τον θερισε σε 6 μηνες το aids. Αλλοι ζουν μια ζωη.
Δεν ξερεις πως θα σου ρθει..
Παντως ειναι παρα πολυ σοβαρο..
Ποια ειναι η γνωμη σας.
μου αρέσει που μας λες για προσοχή, εσύ που ψάχνεις τρανς για φρι περιπετειες, έχεις οικογένεια, αλλά δεν είναι παιχνίδια αυτα και το παίζεις σοβαρός.
όπως και ένας άλλος σοβαρός οικογενειαρχης επίσης, που τον παρακολουθούν πολλοί και κρέμονται από τα λόγια του, όπως μας έχει πει πολλάκις.
:rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom