Νέα

Πολιτικά νέα/άρθρα από websites, blogs κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνείτε με την αποπομπή της Δραγωνας από το Υπουργείο παιδείας αφού δεν έχει τα τυπικά προσόντα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 103 86,6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 16 13,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    119

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
720
Κριτικές
5
Like
2.876
Πόντοι
726
Ασε το documento και μην αλλαζεις θεμα.
To Ταυτότητα σπαμαρεις και εχεις

Τραβα παιξε με τιποτα αλλο
δεν καταλαβαίνω τι λες ! Τέλος πάντων, είχαμε τον νεσκαφέ να ζαλίσει βρήκαμε εσένα. Πάνε γράψε καμία κριτική να βοηθήσεις γίδι, που θα πεις εμένα ότι δεν βάζω βλάκα, εκατό ερωτήσεις κανεις και δεν γαμας.
Μην σπαμαρεις πες ότι θέλεις κανένα θέμα, δεν καταλαβαίνω καν τι λες, ομως μην σπαμαρεις σε όλα τα πόστ μου κουράζεις
 

omeredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
206
Εχεις 350+ ποστ και στο 90% βαζεις το ανυπαρκτο site σου pliktologionews.gr
Κλεβεις αρθρα και επειδη δε σε διαβαζεις κανεις ηρθες εδω να μας πρηξεις τα παπαρια στο spam

Και ανυπαρκτος και λογοκλεφτης και σπαμερ
Στην ταυτοητα ποιοι ειστε βαλε το nickname σου τουλαχιστον
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
720
Κριτικές
5
Like
2.876
Πόντοι
726
Εχεις 350+ ποστ και στο 90% βαζεις το ανυπαρκτο site σου pliktologionews.gr
Κλεβεις αρθρα και επειδη δε σε διαβαζεις κανεις ηρθες εδω να μας πρηξεις τα παπαρια στο spam

Και ανυπαρκτος και λογοκλεφτης και σπαμερ
Στην ταυτοητα ποιοι ειστε βαλε το nickname σου τουλαχιστον
Ρε ηλίθιε υπήρχα από πριν και έγραφα για κοπέλες, μιλάω με ολους εδώ μέσα , ηλίθιε Ε ηλίθιε που θα με κατηγορήσεις εμένα για προμοτορα, γιατί σου έθιξα τπυς πολιτικούς σου.

Βλάκα πάνε δες όλα τα πόστ μου , και ρωτα όποιον θέλεις από την ημερήσια ενημέρωση φια εμένα.

Κάθεσαι κο ρωτάς συνέχεια για γκόμενες δεν γαμας και ζαλίσεις αρχιδια γιατί είπα κάτι φια τους πολιτικούς που γλείφεις.

Πες ότι θέλεις για εμένα αλλά προμοτορας δεν ήμουν και θα είμαι ποτέ, καλή συνέχεια, κρίμα πραγματικά να κάθεσαι και να βγάζεις ζήλεια και κακιά σε κάθε χρήστη εδώ μέσα, η πλατφόρμα είναι για να περνάμε ωραία όχι να βγάζεις τα θέματα σου.

Με συγχωρεί το θρεντ που συζητάμε εδώ και χάθηκε το νόημα, σορρυ παιδιά, αποχωρώ καο από σχω πάω μόνο ημερήσια ενημέρωση για να μην έχω τον κάθε παπάρα να με ζαλίσει γιατί του εθιξα τους πολιτικούς
 

omeredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
206
Α γεια σου...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.564
Κριτικές
61
Like
39.296
Πόντοι
21.555
"<<Οι 'Έλληνες πολιτικοί έχουν μονίμως ως επάγγελμα, την σωτηρίαν της πατρίδος. Γι' αυτό κι αποφεύγουν επιμελώς να την σώσουν. Μετά την σωτηρίαν, δεν θα έχουν επάγγελμα>> Γεώργιος Σουρής (1853-1919)"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom