Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 166 άτομα (25 μέλη και 141 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 656 73,5%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,1%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,5%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    893

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
Καλησπερα σε ολους ειμαι 36 χρονων το αγαπημενο μου αναψυκτικο/ποτο/μικροβιοκτονο ειναι η φαντα και το σαη το εμαθα απο ενα φιλαρακι που προμηθευει με φαντα τα μαγαζια οταν ακουσε πως η εταιρια θα δωσει χορηγια σε καποιο σαη bourdela.com λογο της συχνης διαφημισεις που γινετε απο τα χιλιαδες μελη του.Τον ελευθερο μου χρονο και σαν χομπι κανω τον νεκροθαφτη για εξτρα εισοδημα ωστε να κανω πραξη το ονειρο μου και να ιδρυσω την εταιρια πορνο που θελω με ονομα ''Nekro films'' και σημα το φτυαρι με ειδικοτητα στο ακαποτο anal sex creampie edition.Για οποιον ενδιαφερεται ανοιγμα λακου 80 ευρω και βγαλσιμο νεκρου 100 ευρω.Δεχομαι και πιστωτικες η προπληρωμενες καρτες γιατι στην κλουβα εχω και ασυρματο POS.Στης υπηρεσιες μου η ανακουφιση χειρων γυναικων οπως και σε ανηψιες,ξαδελφες,κορες των νεκρων κλπ αυστηρα μεχρι το πολυ 55 χρονων στο χωρο τους η στον δεικο η και στο νεκροταφειο αμα λαχει.Φροντιστε να αφαιρεσετε απο το νεκρο χρυσα δοντια η κοσμηματα γιατι δεν ευθυνομαι για πιθανη απωλεια τους.

Χαιρομαι που ειμαι μελος του θρυλικου σαη bou.com και ευχομαι σε ολα τα μελη χρονια πολλα και μακροζωια  :priest: :priest: :priest: :priest: :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
καλως ηρθες φιλε :hi: :S :S :S
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.400
Πόντοι
34.612

:bounce-glasses: :tooth:

Ρε σεις το μπαχαλαψετε κ αυτο το νημα :heavymetalbig:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Άσε τις εξυπνάδες γιατί δεν σε κόβω να τη βγάζεις για πολύ
 

Σαββας33

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά, μάγκες. Είμαι ο Σάββας και είμαι 33 χρονώ. Είμαι χειριστής γεοτρύπανου, και παλαιότερα μπετατζής, ασβεστοκονιάματα, αλλά έχω κάνει και ηλεκτρολογικά μικρός. Αγαπημένο μου φαγί το κουλούρι. Ο νοών νοήτω, να πούμε. Συναγωνιστικούς χαιρετισμούς, παιδιά.
Καλά γαμήσα...
 

zaloggos

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολη την ομηγυρη, μετα απο αρκετα χρονια βοηθειας που ελαβα απο την κοινοτητα, αποφασισα οτι ειναι ωρα να δωσω και εγω τον οβολον μου.
Καλη αρχη λοιπον. :coolcondom:
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Καλησπέρα και χρόνια πολλά, μάγκες. Είμαι ο Σάββας και είμαι 33 χρονώ. Είμαι χειριστής γεοτρύπανου, και παλαιότερα μπετατζής, ασβεστοκονιάματα, αλλά έχω κάνει και ηλεκτρολογικά μικρός. Αγαπημένο μου φαγί το κουλούρι. Ο νοών νοήτω, να πούμε. Συναγωνιστικούς χαιρετισμούς, παιδιά.
Καλά γαμήσα...

Καλώς ήρθες, άλλά οί περισσότεροι έδώ μέσα είμαστε χειριστές γεοτρύπανου, όπως έχεις ήδη προσέξει.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
Καλησπερα σε ολους ειμαι 36 χρονων το αγαπημενο μου αναψυκτικο/ποτο/μικροβιοκτονο ειναι η φαντα και το σαη το εμαθα απο ενα φιλαρακι που προμηθευει με φαντα τα μαγαζια οταν ακουσε πως η εταιρια θα δωσει χορηγια σε καποιο σαη bourdela.com λογο της συχνης διαφημισεις που γινετε απο τα χιλιαδες μελη του.Τον ελευθερο μου χρονο και σαν χομπι κανω τον νεκροθαφτη για εξτρα εισοδημα ωστε να κανω πραξη το ονειρο μου και να ιδρυσω την εταιρια πορνο που θελω με ονομα ''Nekro films'' και σημα το φτυαρι με ειδικοτητα στο ακαποτο anal sex creampie edition.Για οποιον ενδιαφερεται ανοιγμα λακου 80 ευρω και βγαλσιμο νεκρου 100 ευρω.Δεχομαι και πιστωτικες η προπληρωμενες καρτες γιατι στην κλουβα εχω και ασυρματο POS.Στης υπηρεσιες μου η ανακουφιση χειρων γυναικων οπως και σε ανηψιες,ξαδελφες,κορες των νεκρων κλπ αυστηρα μεχρι το πολυ 55 χρονων στο χωρο τους η στον δεικο η και στο νεκροταφειο αμα λαχει.Φροντιστε να αφαιρεσετε απο το νεκρο χρυσα δοντια η κοσμηματα γιατι δεν ευθυνομαι για πιθανη απωλεια τους.

Χαιρομαι που ειμαι μελος του θρυλικου σαη bou.com και ευχομαι σε ολα τα μελη χρονια πολλα και μακροζωια  :priest: :priest: :priest: :priest: :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S

τυποι χρονια πολλα και χριστος ανεστη και απο'μενα    :grin: :grin: :grin:
παρακολουθουσα χρονια το σαϊτ αλλα δεν ειχα γραφτει ποτε    :S :S :S
μην κοιτατε που εχω 8000 ποστ ειναι επειδη γραφω γρηγορα    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Καλώς σας βρήκα  :hi: :S :S :S

φρεσκο αιμα μπαινει καθε μερα :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Pinhead

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα κι απο μενα. Νικος 40ρης κατεστραμενος απο τα παθη μου....και μυαλο δε βαζω...
 

buderus

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
326
Like
103
Πόντοι
1
την καλησπερα μου να πω κι εγω μαγκες και καλη χρονια με οτι γουσταρετε.  :wanker:
 

Psychologos2408

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
51
Κριτικές
6
Like
208
Πόντοι
280
Καλησπέρα και από εμένα, Κωνσταντίνος από Στοκχόλμη αλλά συστείνομαι εδώ ως Mars. Αν περιμένω από τους σουηδούς να προφέρουν σωστά το Κωνσταντίνος χάθηκα. 19 χρονών φοιτητής ψυχολογίας από σουηδέζα μάνα και greek lover μπαμπά. Ροκάς μέχρι το κόκκαλο αλλά όχι μεταλάς. Είμαι επίσης vocalist, πιανίστας, κιθαρίστας, μπασίστας και ντράμερ. Δουλεύω παράλληλα σαν αναπληρωτής καθηγητής μουσικής σε λύκεια εδώ. Γουστάρω τη σαπίλα άπειρα, για αυτό κάθε που κατεβαίνω Ελλάδα κάνω μία βόλτα από τα "house of the rising sun". Το site γαμάει
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Είμαι επίσης vocalist, πιανίστας, κιθαρίστας, μπασίστας και ντράμερ


τυπε καλυτερα ακολουθησε σολο καριερα, αν φτιαξετε μπαντα με τον εαυτο σου μπορει οταν γινετε διασημοι να αρχισουν τσακωμοι :orchestra:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.315
Κριτικές
10
Like
1.628
Πόντοι
5.975
Καλησπερα σε ολους ειμαι 36 χρονων το αγαπημενο μου αναψυκτικο/ποτο/μικροβιοκτονο ειναι η φαντα και το σαη το εμαθα απο ενα φιλαρακι που προμηθευει με φαντα τα μαγαζια οταν ακουσε πως η εταιρια θα δωσει χορηγια σε καποιο σαη bourdela.com λογο της συχνης διαφημισεις που γινετε απο τα χιλιαδες μελη του.Τον ελευθερο μου χρονο και σαν χομπι κανω τον νεκροθαφτη για εξτρα εισοδημα ωστε να κανω πραξη το ονειρο μου και να ιδρυσω την εταιρια πορνο που θελω με ονομα ''Nekro films'' και σημα το φτυαρι με ειδικοτητα στο ακαποτο anal sex creampie edition.Για οποιον ενδιαφερεται ανοιγμα λακου 80 ευρω και βγαλσιμο νεκρου 100 ευρω.Δεχομαι και πιστωτικες η προπληρωμενες καρτες γιατι στην κλουβα εχω και ασυρματο POS.Στης υπηρεσιες μου η ανακουφιση χειρων γυναικων οπως και σε ανηψιες,ξαδελφες,κορες των νεκρων κλπ αυστηρα μεχρι το πολυ 55 χρονων στο χωρο τους η στον δεικο η και στο νεκροταφειο αμα λαχει.Φροντιστε να αφαιρεσετε απο το νεκρο χρυσα δοντια η κοσμηματα γιατι δεν ευθυνομαι για πιθανη απωλεια τους.

Χαιρομαι που ειμαι μελος του θρυλικου σαη bou.com και ευχομαι σε ολα τα μελη χρονια πολλα και μακροζωια  :priest: :priest: :priest: :priest: :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
Έχεις πιάσει το νόημα του σάη, παίκτη!  ;)
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom