Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 492K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 656 73,5%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,1%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,5%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    893

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
351
Πόντοι
186
τυποι χρονια πολλα και χριστος ανεστη και απο'μενα     :grin: :grin: :grin:
παρακολουθουσα χρονια το σαϊτ αλλα δεν ειχα γραφτει ποτε    :S :S :S
μην κοιτατε που εχω 8000 ποστ ειναι επειδη γραφω γρηγορα     :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

:kneel:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :kneel:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
καλως σας βρηκα

μπηκα γιατι διαβασα για εναν διαγωνισμο που γινεται :hi:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
τυπε σε αυτο εχουμε παραδοση να βοηθαμε αποτελεσματικα τους τυπους του μπου    :S :S :S


τυποι ο χθεσινος με το θρεντ για βοηθεια υπολογιστη μετα εγραφε για αλληλομαλακια σε αλλο θεμα :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.699
Like
14.916
Πόντοι
3.656

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.288
Κριτικές
49
Like
22.407
Πόντοι
24.596
τυπε σε αυτο εχουμε παραδοση να βοηθαμε αποτελεσματικα τους τυπους του μπου    :S :S :S
τυπε αν ειχε μπει ο ΠιπΑλεκος κατευθειαν εδω δεν θα χρειαζοταν να  ζητιανευει χαρτζιλικωνοντας τραβελια στην Συγγρου,θα τον ειχαμε πλασαρει σε τιποτα ασβερκους.δεν ηξερε-δεν ρωτησε :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.699
Like
14.916
Πόντοι
3.656
τυποι ο χθεσινος με το θρεντ για βοηθεια υπολογιστη μετα εγραφε για αλληλομαλακια σε αλλο θεμα :S :S



τυπε δεν το διαβασα αυτο το πορνωδες θρεντ    :S :S :S
κατσε να παω να δω τι γινεται    :grin: :grin: :grin:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.288
Κριτικές
49
Like
22.407
Πόντοι
24.596
τυποι ο χθεσινος με το θρεντ για βοηθεια υπολογιστη μετα εγραφε για αλληλομαλακια σε αλλο θεμα :S :S
τυπε σκεψου πρωτα να ειχε ρωτησει για αλληλομαλακια και μετα να ρωταγε για τον υπολογιστη.κανεις δεν θα τον επαιρνε σοβαρα.ενω τωρα ολοι τον βοηθησαν  :S :S :S
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Καλησπερα σε ολους ειμαι 36 χρονων το αγαπημενο μου αναψυκτικο/ποτο/μικροβιοκτονο ειναι η φαντα και το σαη το εμαθα απο ενα φιλαρακι που προμηθευει με φαντα τα μαγαζια οταν ακουσε πως η εταιρια θα δωσει χορηγια σε καποιο σαη bourdela.com λογο της συχνης διαφημισεις που γινετε απο τα χιλιαδες μελη του.Τον ελευθερο μου χρονο και σαν χομπι κανω τον νεκροθαφτη για εξτρα εισοδημα ωστε να κανω πραξη το ονειρο μου και να ιδρυσω την εταιρια πορνο που θελω με ονομα ''Nekro films'' και σημα το φτυαρι με ειδικοτητα στο ακαποτο anal sex creampie edition.Για οποιον ενδιαφερεται ανοιγμα λακου 80 ευρω και βγαλσιμο νεκρου 100 ευρω.Δεχομαι και πιστωτικες η προπληρωμενες καρτες γιατι στην κλουβα εχω και ασυρματο POS.Στης υπηρεσιες μου η ανακουφιση χειρων γυναικων οπως και σε ανηψιες,ξαδελφες,κορες των νεκρων κλπ αυστηρα μεχρι το πολυ 55 χρονων στο χωρο τους η στον δεικο η και στο νεκροταφειο αμα λαχει.Φροντιστε να αφαιρεσετε απο το νεκρο χρυσα δοντια η κοσμηματα γιατι δεν ευθυνομαι για πιθανη απωλεια τους.

Χαιρομαι που ειμαι μελος του θρυλικου σαη bou.com και ευχομαι σε ολα τα μελη χρονια πολλα και μακροζωια  :priest: :priest: :priest: :priest: :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom