Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 487K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (31 μέλη και 223 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 656 73,5%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,1%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,5%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    893

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
πολλες απο τος πουτανες που δουλευουν σε στουντιο και μπουρδελα εχουν περασει απο το μαγαζι!και φυσικα συνδυαζα το τερπνον μετα του ωφελιμου!!!

TEΛΕΙΑΑΑ... αφού και τις γάμησεις και σε πλήρωσαν για τα tattoo !!! χαχαχαχα  :o
 

Επισκέπτης
πολλες φορες οταν παω στα στουντιο και δουν οτι εχω πολλα ταττοο αμεσως οι καριολες ρωτανε αν κανω τατουαζ!μολις πω ναι εκει να δεις τι γινεται!θελουν να κανουν και αυτες και επειδη νομιζουν οτι αν κανουν οτι τους ζητησω στο γαμησι ,θα τους παρω λιγοτερα λεφτα,κανουν τα παντα!!!
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
ειναι γκομενοπαγιδα το επαγγελμα μου και ετσι εχω γαμησει μερικα απιστευτα μουνια!!!να σου πω και κατι αλλο?πολλες απο τος πουτανες που δουλευουν σε στουντιο και μπουρδελα εχουν περασει απο το μαγαζι!και φυσικα συνδυαζα το τερπνον μετα του ωφελιμου!!!

Αν πέσει δουλειά και δεν προλαβαίνεις, έχω κάνει σχέδιο στο Πολυτεχνείο. ;) ... Εντάξει, μπορεί στην αρχή να ζητήσει καρχαρία και να της βγάλω κανένα σχέδιο με ρελέ διαρροής και αλέ-ρετουρ  ::) ... αλλά θα τα φτιάξουμε μωρέ. Εσύ να θυμάσαι: αν θες κανένα χεράκι, εδώ είμαστε!  8)
 

Επισκέπτης
οφειλω να ομολογησω οτι ενα μεγαλο ποσοστο απο τις πελλατισες ειναι βιζιτουδες!σε αυτο βοηθησε και οι επισκεψεις σε διαφορα στουντιο που πηγαινω!!οταν εκανα σε 2 3 κοπελλες που δουλευουν σε στουντιο ,το ειπαν και σε αλλες και ετσι εγινε  η φαση να ερχονται!μου ειπαν και μου μενουν μαλιστα!αρχισαν επισης να ερχονται στριπτητζουδες!!!!ρε μπας και να ανοιξω πριβε λεσχη στο μαγαζι???χαχα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
24 χρονών άνεργος και ετοιμάζομαι να φύγω φαντάρος.

Θέλω να δώ την φάτσα της πουτάνας άμα πάω να γαμήσω με την στολή...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
εγω ειμαι 26 χρονων λογιστης αλλα τωρα που βλεπω τι τραβαει ο warhol λεω να ακολουθησω το δικο του επαγγελμα
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Είμαι ο kakoslikos. Μία κοκκινοσκουφίτσα με πόνεσε αφάνταστα και από τότε ασχολούμαι με αυτό το site ώστε να έχω την ελπίδα ότι οι κοκκινοσκουφίτσες τον τρώνε που και που αντί να τρώνε τους λύκους. Α. φίλε Duracell τώρα που γράφω καπνίζω ένα partagas άλλο πράγμα ....
 

SAKIS26

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι 26 γραφιστας σε εφημεριδα
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Είμαι 35 και είμαι επαγγελματίας φωτογράφος. Τρελαίνομαι για ιερόδουλες  γιατί δεν έχουν απαίτησης και δεν σου σπάνε τα νεύρα.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
Είμαι 30 χρ. και έχω φαρμακείο .
η σχέση μου με τα μπουρδέλα...πολύ στενή ! κάθε μήνα σχεδών το 15 των χρημάτων μου το καταθέτω εκεί..
(δεν γράφω,αλλα περνάω πολλές ώρες εδω μέσα..πληροφορίες άριστες !!)
 

Επισκέπτης
40 , πρώην μπουρδελιάρης και για καμμιά 4ετια , μασαζόπληκτος , Αναλυτής Εφαρμογών πληροφορικής
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές ... εγώ 39 πληροφορικός ... αλλά επειδή μου αρέσει να σκιτσάρω λέω να στείλω στον warhol κανα σκιτσάκι  μου να το κάνουμε tattoo :-)
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
30 και είμαι αναλυτής - εκπαιδευτής σε εταιρία πληροφορικης. Φτιάχνουμε λογισμικό για Χρηματιστηριακές και εισηγμένες.  Σπάνια γράφω στο forum αλλά διαβάζω καθημερινά. Μπουρδελιάρης τρελλός όμως όταν πρόκειται για cg έχω μία ψιλοστάνταρ τα τελευταία 2 χρόνια. Ρωσίδα, καθαρή δουλεύει μόνη της. Χωρίς παρεξήγηση, τηλ και λοιπά στοιχεία δεν δίνω γιατί δεν πρέπει να έχει πάνω από 20 - 30 πελάτες και αυτό κρατάει και την τιμή χαμηλά --> 50€ με ακάποτη για 1-1.30 ώρα.
 

spz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
46 χρονων αναλυτής προγραματιστής
Λατρεύω το γυναικεόο κορμί
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Ρε μάγκες πολλοί πληροφορικάριοι μαζευτήκαμε εδώ.. 50 χρόνων υπεύθυνος μηχανογράφησης σε εταιρεία.. με μεγάλες καταθέσεις στην "Μουνα Μπανκ"
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Είμαι 33 ετών και κάνω καριέρα σαν δοκιμαστής αιδοίων σε πολυεθνικές εταιρίες που εισάγουν call girls.

Ερασιτεχνικά ασχολούμαι με την συγγραφή σεναρίων για ταινίες πορνό.

Τέλος το εισόδημα μου συμπληρώνω σαν δοκιμαστής ανθεκτικότητας προφυλακτικών σε καταπονήσεις κατα την πρωκτική διείσδυση σε εκδιδόμενες κυρίες.

Αυτά
 

jhonys

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι ο Τζωνης και είμαι 35 χρονών και είμαι καλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom