Νέα

Ποιό τσοντοσινεμά προτείνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα omorfos-pathitikos24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

michaliscrete

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Like
27
Πόντοι
0
Εγώ θεωρώ ότι το Video Show και το ΑΤ είναι τα καλύτερα...
Σε αυτό με τις καμπίνες στομ Κηφισό έχει πάει κανένας;
Πήγα μια φορά αλλά δεν είχε σχεδόν τίποτα...
 

AK 2737

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Έχουμε πάει μόνο στο adult. Καλά είναι αλλά δεν μαζεύει πολύ κόσμο. Παρασκευή κ Σάββατο είναι οι καλύτερες μέρες.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Είχε ανοίξει και τσοντοσινεμά πίσω από το ΚΤΕΛ τέτοια εποχή ήταν πριν μερικά χρόνια το σινέ Κηφισός αλλά δεν τα πήγε καλά και έκλεισε.

φωτογραφία αρχείου Σινέ Κηφισός



:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
105
Πόντοι
0
Καλησπερα, ειμαι απειρος παθητικος και δεν εχω παει ποτε σε τσοντοσινεμα, σκεφτομουν το αβερωφ. Μπορει να μου πει καποιος πως γινεται το παιχνιδι ;
 

CreativeForce

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
29
Πόντοι
0
διάβασε τις κριτικές του πριν πας γιατί δεν έχει και πολύ καλές Εγώ θα σου πρότεινα το video show γι φτηνό αλλα μαζεύει παππούδες εκεί, αν θες πιο νέους δώσε αλλα 2,5 ευρώ και πάνε στο adult theater πολύ πιο ωραίο
Το παιχνίδι γίνετε απλά πας σε κάποιον που θέλεις να κανεις κάτι τον ρωτάς αν θέλει και αν ναι όλα καλά πάτε σε μια καμπίνα και το κάνετε από την άλλη μπορεί να σου έρθουν σε σένα να σου πουν να κάνουν μαζί σου αν τους γουστάρεις πάρτους μέσα σε δωματιάκι και κάντε το αλλα ΠΑΝΤΑ με καποτά γιατί σε τέτοιους χορούς έχει ένα σορό ΣΜN και ο έρπης πάει σύννεφο
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
105
Πόντοι
0
Σκεφτομουν το αβερωφ επειδη πιστευω πως μαζευει περισσοτερο κοσμο και απο αυτα που διαβαζα ειναι πιο καλτ, απο την αλλη το video show εχει καμπινες οποτε μπορεις να εισαι πιο ελευθερος και να μην σκεφτεσαι οτι μπορει να σε κλεψουν(αν παιζει κατι τετοιο)
 

neos4meg

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Εμένα μου αρέσουν ώριμοι 60αρηδες με κοιλίτσα! Μιας και δεν εχω εμπειρία απο τέοια μέρη, που θα μου προτείνατε να πάω και τις ώρες? Ευχαριστώ!
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Εμένα μου αρέσουν ώριμοι 60αρηδες με κοιλίτσα! Μιας και δεν εχω εμπειρία απο τέοια μέρη, που θα μου προτείνατε να πάω και τις ώρες? Ευχαριστώ!

Θα σου πρότεινα Αβέρωφ στη Λυκούργου.
 

Stef4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα..., νεος ψαχνομε για Αβερωφ, αν πηγαιναμε σε καποιο ξενοδοχειο κοντα απο το συνεμα 3-4 αντρες ποιο θα ηταν καλυτερη επιλογη? ευχαριστω πολυ!!!
 

gfn1985

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2016
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα..., νεος ψαχνομε για Αβερωφ, αν πηγαιναμε σε καποιο ξενοδοχειο κοντα απο το συνεμα 3-4 αντρες ποιο θα ηταν καλυτερη επιλογη? ευχαριστω πολυ!!!

καλως ηρθες στην παρεα
εξαρταται απο το τι ψαχνεις-ψαχνετε
το αβερωφ μαζευει μεγαλες (ως πολυ μεγαλες) ηλικιες, αν σας αρεσουν οι ωριμοι ειναι η καλυτερη επιλογη. απλως να ξερεις πως το αβερωφ ειναι αρκετα βρωμικο ενω δεν διαθετει καμπινες ή ιδιωτικους χωρους για να κανετε φασεις με ησυχια. ολα γινονται στα καθισματα ή στον εξωστη, πολυ χυμα. αν δεν σας ενοχλει αυτο οκ

ισως το video show να ειναι καλυτερη επιλογη απο την αποψη οτι ειναι πολυ πιο καθαρο και μοντερνο απο το αβερωφ, εχει πιο καλο και ποιοτικο κοσμο ενω διαθετει και καμπινες για να απομονωθεις. και απο ηλικιες εχει και νεαρους και μεσηλικες και ηλικιωμενους

καλα να περασετε
 

Stef4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μ'αρεσουν μεγαλες ηλικιες γ'αυτο κοιταω Αβερωφ, ξερω οτι ειναι βρωμικο και ψαχνω ξενοδοχειο εκει κοντα που να μην εχει προβλημα αν παμε τεσσερης αντρες... γνωριζει καποιος αν ηπαρχει εκει κοντα???? Ευχαριστω!
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Θα σου έλεγα το Πίνδαρος ή το Σαβόγια πιο κάτω άλλα έχουν
και κλείσει. Θα γίνουν κέντρα πολιτισμού!
Κοιτάξτε για Hostel. Διαθέτον δωμάτια για τέσσερα άτομα. Δυνατά παίζει στη κατηγορία το Πριγκιπικόν στη Βερανζέρου.
Αλλά και πίσω από την αγορά θα βρείτε αρκετά στη Δ και Ε κατηγορία για καλτ καταστάσεις.
Άμα είναι πλήρης στη Βερανζέρου υπάρχουν πολλά.
Υπάρχουν και τα gay friendly Χ hotels ημιπαραμονής. Εκεί θα κλείσετε δύο δωμάτια και θα μετακινείστε από το ένα στο άλλο για να αλλάζετε παραστάσεις.

:zombie: :zombie: :zombie:

 

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
Λέω για επίσκεψη βραδυνή..τι προτείνετε ...adult η laμδα???
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Παιδια, ηταν κανεις σημερα στο Αβερωφ απο τις 9:00 μεχρι τις 12:00 το βραδυ??
 

Mike-kinky

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες ψαχνομαι  καλη παρεα  να περασουμε ωραια ...εχω παει σε 2  στην αθηνα και απογοητευτηκα..μπορει να βοηθησει καποιος, καμια ιδεα η καταλληλη ωρα  ?
 

GREECE_1981

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
93
Like
333
Πόντοι
20
Λέω κ εγώ  να κάνω μια επίσκεψη.  Ποιο προτείνετε;  str8 αλλά θέλω να πάω για την εμπειρία.  Σήμερα το βράδυ ή αύριο το βράδυ μετά τις 9
 

nikaki

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2013
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Εγώ λέω να πάω απόψε νωρίς κατά τις 7 στο ατραξ που έχω πάει άλλες τρεις φορές και έχω περασει καλά...οποίος θέλει θα ηθελα να του τον παιξω
 

sissypoutanaki

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
εχω παει παλιοτερα και παντα ετυχε να βρω γερο μα γερο πουτσο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom