Νέα

Ποιό τσοντοσινεμά προτείνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα omorfos-pathitikos24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kill-bill

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπερα,εχουμε κανα νεο για το ανοιγμα των σινεμα?
 

kinkyby

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα. Θα ειμαι αθήνα για μια μερα και θελω να ξεσκιστω. Ειμαι παθητικος. Μου αρεσουν οι μεγαλύτερες ηλικίες. Ποιο cinema προτείνετε?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Καλημέρα. Θα ειμαι αθήνα για μια μερα και θελω να ξεσκιστω. Ειμαι παθητικος. Μου αρεσουν οι μεγαλύτερες ηλικίες. Ποιο cinema προτείνετε?
ΑΘΗΝΑΙΚΟ έλα να το ευχαριστηθείς. Έχει Μπαγκλοπάκια έτοιμα για όλα!
:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 

sicasito1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
0
Ειμαι αγοριτσακι 28χρονο απο επαρχια και την επομενη Παρασκευή θα ειμαι Αθηνα,λεω να επισκεφτω καποιο σινεμα το βραδακι,ποιο μαζευει κοσμο για φαση αυτες τις μερες?φοραω φορεματακι ψηλοτακουνα πεδιλα και μου αρεσει παρτουζωμα γενικα,ειδικα με ωριμους ενεργητικους.
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Ειμαι αγοριτσακι 28χρονο απο επαρχια και την επομενη Παρασκευή θα ειμαι Αθηνα,λεω να επισκεφτω καποιο σινεμα το βραδακι,ποιο μαζευει κοσμο για φαση αυτες τις μερες?φοραω φορεματακι ψηλοτακουνα πεδιλα και μου αρεσει παρτουζωμα γενικα,ειδικα με ωριμους ενεργητικους.
Στο πάνω όροφο του Video Show στο γωνιακό καναπέ γίνονται ωραίες παρτούζες. Σου το λέω γιατί έχω τύχει και έχω συμετάσχει. Απλά οπλίσου με θάρος και όρμα. :fuck1::fuck1::fuck1::fuck1:
 

sicasito1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
0
Στο πάνω όροφο του Video Show στο γωνιακό καναπέ γίνονται ωραίες παρτούζες. Σου το λέω γιατί έχω τύχει και έχω συμετάσχει. Απλά οπλίσου με θάρος και όρμα. :fuck1::fuck1::fuck1::fuck1:
Μπορω να φορεσω γυναικεια εκει θα φαω κραξιμο?Τι τυπους μαζευει εκει?Λεω να παω βραδακι.
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Μπορω να φορεσω γυναικεια εκει θα φαω κραξιμο?Τι τυπους μαζευει εκει?Λεω να παω βραδαΓιατί να φαας

Μπορω να φορεσω γυναικεια εκει θα φαω κραξιμο?Τι τυπους μαζευει εκει?Λεω να παω βραδακι.
Δεν καταλαβαίνω το γιατί να φας κράξιμο; Αν πήγαινες π.χ. στο Village ναι κάποιο κράξιμο θα το έτρωγες. Μαζεύει συνήθως μεσήλικες και ηλικιωμένους. Οι νεαροί είναι ελάχιστοι.
 

sicasito1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
0
Δεν καταλαβαίνω το γιατί να φας κράξιμο; Αν πήγαινες π.χ. στο Village ναι κάποιο κράξιμο θα το έτρωγες. Μαζεύει συνήθως μεσήλικες και ηλικιωμένους. Οι νεαροί είναι ελάχιστοι.
Τελεια,μεσηλικες προτιμω.Οποτε παω στον καναπε που ειπες μενω με τα εσωρουχα και θα στηθω στα τεσσερα κι οποιος θελει ερχεται.Ελπιζω να πετυχω κανενα.
 

Συνημμένα

  • 774617439.jpeg
    774617439.jpeg
    75,6 KB · Εμφανίσεις: 118

sicasito1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
0
Τελεια,μεσηλικες προτιμω.Οποτε παω στον καναπε που ειπες μενω με τα εσωρουχα και θα στηθω στα τεσσερα κι οποιος θελει ερχεται.Ελπιζω να πετυχω κανενα.
Το κραξιμο το ειπα γιατι καποιοι δεν γουσταρουν θυληπρεπεια κτλ..Ευχαριστω.!
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Το κραξιμο το ειπα γιατι καποιοι δεν γουσταρουν θυληπρεπεια κτλ..Ευχαριστω.!
Θα πας θα μείνεις με τα εσώρουχα, θα τρίβεσαι και όλο και κάποιος θα σε πλευρίσει. Καλή επιτυχία. Περιμένουμε εντυπώσεις. ?
 

sicasito1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
0
Θα πας θα μείνεις με τα εσώρουχα, θα τρίβεσαι και όλο και κάποιος θα σε πλευρίσει. Καλή επιτυχία. Περιμένουμε εντυπώσεις. ?
Παρασκευη κατα τις 8-9 βραδακι θα παω,ελπιζω να μαζευει εκεινη την ωρα.Εννοειται θα γραψω εντυπωσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom