Νέα

Ποιό τσοντοσινεμά προτείνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα omorfos-pathitikos24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

evias70

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2008
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα και εγώ σήμερα να δω τι παίζει ADULT THEATER. Καθαρός ο χώρος έκτος τον καμπινών που είχε αρκετά χαρτομάντιλα κάτω. Πήγα στις 6.30 περίπου και κάθισα καμία ώρα. 5-6 άτομα ήταν μέσα εκείνη την ώρα, κάνεις δεν με ενόχλησε έως ότου πήγα και μπήκα σε μια καμπίνα. Το έργο ήταν καλό και δεν ήθελα να τον παίξω δημόσια. Τότε ήταν που μου την έπεσαν από το παραθυράκια της καμπίνας διάφοροι. Ένας φόραγε στριγκακι και μου έστησε κώλο, στο παραθυράκι, άλλα δεν, δεν πηδάω αδερφές. Γενικά καλά. Ζευγάρια που έχω διαβάσει εδώ δεν υπήρχαν πουθενά, μόνο αρσενικά σε αναζήτηση ψωλης για καμία πίπα. 7 ευρώ το εισιτήριο και στο dakr rooms δεν πήγα γιατί δεν κατάλαβα και που ήταν. Γενικά πολλές αδερφές, γυναίκες και ζευγάρια μηδέν :pipa3:
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Πήγα και εγώ σήμερα να δω τι παίζει ADULT THEATER. Καθαρός ο χώρος έκτος τον καμπινών που είχε αρκετά χαρτομάντιλα κάτω. Πήγα στις 6.30 περίπου και κάθισα καμία ώρα. 5-6 άτομα ήταν μέσα εκείνη την ώρα, κάνεις δεν με ενόχλησε έως ότου πήγα και μπήκα σε μια καμπίνα. Το έργο ήταν καλό και δεν ήθελα να τον παίξω δημόσια. Τότε ήταν που μου την έπεσαν από το παραθυράκια της καμπίνας διάφοροι. Ένας φόραγε στριγκακι και μου έστησε κώλο, στο παραθυράκι, άλλα δεν, δεν πηδάω αδερφές. Γενικά καλά. Ζευγάρια που έχω διαβάσει εδώ δεν υπήρχαν πουθενά, μόνο αρσενικά σε αναζήτηση ψωλης για καμία πίπα. 7 ευρώ το εισιτήριο και στο dakr rooms δεν πήγα γιατί δεν κατάλαβα και που ήταν. Γενικά πολλές αδερφές, γυναίκες και ζευγάρια μηδέν :pipa3:

φιλε μου, γενικα τι ηλικιας ατομα ειχε εκει?
 

evias70

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2008
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Απο 25 εως 50 περιπου
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Απο 25 εως 50 περιπου

Να υποθεσω φιλε μου οτι αυτο το range των ηλικιων αφορα και τους γαμιαδες και τις παθητικες,
ειδικοτερα οι γαμιαδες σε ποιες ηλικιες κυμμενονται?
 

Edjohns

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
106
Like
21
Πόντοι
1
Για straight άτομο που θέλει να πάει πρώτη φορά σε τσοντοσινεμά ποιο θα προτείνατε οι γνώστες του είδους;
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
το NOVA η το ιντερνετ...


Συμφωνω και εγω, αν το ατομο ειναι str8-str8 δεν εχει κανενα λογο να παει στο τσονδαδικο, εκτος αν του αρεσει να την παιξει και να τον κοιτανε απλα αλλοι και να ξερογλυφονται!!!
 

group1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
10
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
10
προς απάντηση στο φιλο που άνοιξε το ποστ. εγω θα σου προτεινω το Ορφεο αν δεν εχει ηδη παει για το concept φασεων που γουσταρεις. ωριμοι τύποι που καθονται κανα μισαωρο και βλεπουν τσοντα (δειχνοντας ότι είναι straight) και οταν βαρεσει το καμπανακι πανε πίσω και τον δίνουν πίπα σε όποιον προλάβει...

Καποιοι ακολουθούν την ιδια τακτική και στο Ολύμπικ.
Το Αττραξ δε στο προτείνω γιατί μαζευει τα ΤΣΙΚΟ οποτε δεν είναι για τις ηλικίες που θες.
Τελευταία και το Αdult Theater περα από το ότι έχει μειωθεί ο κόσμος, μαζευει κυρίως νέους.

 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Εγω παιδια εχω παει καμποσες φορες στο ΑΒΕΡΩΦ και στο ΚΟΣΜΟΠΟΛΙΤ,

Αυτο που αναρωτιεμαι ειναι αν τελικα εχει και τοση σημασια η καθαριοτητα του χωρου ή η καθαριότητα των θαμώνων? (τι να το κανω αν αμα αστραφτει απο καθαριοτητα ο χωρος και ερχετε ο αλλος με το ΠΟΥΡΙ στο ψολο και στο χωνει στο στομα???).
:grin:
 

Συνημμένα

  • τρι.jpg
    τρι.jpg
    117,8 KB · Εμφανίσεις: 54
  • τυρι.jpg
    τυρι.jpg
    5,7 KB · Εμφανίσεις: 44
Εγγρ.
3 Οκτ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Το ΑΒΕΡΩΦ είναι το καλύτερο ( Για Εμένα ) στην αθήνα.
Αν πας 2-3 φορές και μάθεις 2-3 πράγματα είναι πολύ καλό τσοντό-σινεμά.
Και φυσικά καθαρό.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
φιλη μου χτες μου ζητησε να την παω αυτην και την κολλητη της σε τσοντοσινεμα να δει λεει πως ειναι,εμεινα για κλασματα δευτερολεπτου και της λεω ο.κ, αστο πανω μου :grin: και μου λεει οχι μονος σου ομως παρε και κανα φιλο να ριξουμε γελιο,της ξαναλεω ο.κ :grin: και θα παρω τον κολλητο μου που τυγχανει και ειναι μελος και συναγωνιστης εδω στο bou. :rockon:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
φιλη μου χτες μου ζητησε να την παω αυτην και την κολλητη της σε τσοντοσινεμα να δει λεει πως ειναι,εμεινα για κλασματα δευτερολεπτου και της λεω ο.κ, αστο πανω μου :grin: και μου λεει οχι μονος σου ομως παρε και κανα φιλο να ριξουμε γελιο,της ξαναλεω ο.κ :grin: και θα παρω τον κολλητο μου που τυγχανει και ειναι μελος και συναγωνιστης εδω στο bou. :rockon:
αξιος :rockon:
 

efi80

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.

Διαβάζω τις κριτικές για τα διάφορα πορνοσινεμά της Πρωτεύουσας και ψήνομαι να πάω.

Μου αρέσουν οι ώριμοι κύριοι και απ' ό,τι διαβάζω συχνάζουν αρκετοί ώριμοι κύριοι στα
τσοντοσινεμά. Εχω σταμπάρει ιδιαίτερα τα Αβέρωφ, Σίνε Ορφέο και Cine Αθηναϊκόν
μιας και φαίνεται να συγκεντρώνουν αρκετούς μεσήλικες/ηλικιωμένους.

Το δίλημμα που έχω είναι ποιό από τα Αβέρωφ, Ορφέο και Αθηναϊκόν να επιλέξω.
Ποιο κατά τη γνώμη σας έχει τον πιο ποιοτικό κόσμο (βέβαια αυτό ίσως
να εξαρτάται και από τη μέρα/ώρα που θα πας) και είναι πιο ασφαλές?

Οταν αναφέρομαι σε ποιότητα πελατών και ασφάλεια, εννοώ ποιο σινεμά έχει τους
λιγότερους αλλοδαπούς και συγκεντρώνει τους περισσότερους "καθώς πρέπει" μεσήλικες κυρίους
(καθαρούς, καλοντυμένους, αξιοπρεπείς, διακριτικούς, φαινομενικά οικογενειάρχες και
υπεράνω πάσης υποψίας που λέμε).

Επίσης ποια περίοδος και μέρα/ώρα είναι καλύτερη για επίσκεψη?
Σκεφτόμουν Παρασκευή ή Σάββατο, κατά τις 6-7 το απόγευμα ή κατά τις 9 το βράδυ.

Να τονίσω ότι είμαι ντροπαλός και ποτέ δεν κάνω την πρώτη κίνηση.

Δεν με ενδιαφέρουν οι brutal κωλομπαράδες και οι αγενείς/άξεστοι που θα
στην "πέσουν" στεγνά με έξω το πουλί τους.

Με ενδιαφέρουν αποκλειστικά οι ώριμοι άντρες (55 και πάνω), ειδικά
οι καθώς πρέπει οικογενειάρχες και παντρεμένοι που δεν προκαλούν,
είναι διακριτικοί και προσέχουν τις επαφές τους.
Συχνάζουν άραγε τέτοιοι πελάτες σε αυτούς του χώρους ???
 

efi80

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
0
Προς το φίλο l*****s που μου έστειλε προσωπικό μήνυμα: σε παρακαλώ στείλε μου ξανά PM γιατί η σελίδα δεν μου επιτρέπει να στέλνω προσωπικά μηνύματα.
 

jimadams71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
872
Πόντοι
311
κανε μια τσαρκα σε 3 4 και καπιο θα βρεις  στα μετρα σου
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Φιλε αν δεν κανω λαθος το Ορφεο εκλεισε.
 

redheadnympho

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
240
Like
642
Πόντοι
81
Μηπως εδω δεν βριζετε οπως στο νημα του adult?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom