Νέα

Ποιό τσοντοσινεμά προτείνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα omorfos-pathitikos24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τηλέφωνο από Ρουσάκη ? σοβαρά μιλάς ? Άμα βρεις δώστο και σ'εμένα...Εγω έψαξα για facebook και δεν έχει..
Άν όντως παίρνει 350 euro για βίζιτα θα τα χαλαλίσω από το υστέρημά μου !!
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
τηλέφωνο από Ρουσάκη ? σοβαρά μιλάς ? Άμα βρεις δώστο και σ'εμένα...Εγω έψαξα για facebook και δεν έχει..
Άν όντως παίρνει 350 euro για βίζιτα θα τα χαλαλίσω από το υστέρημά μου !!


θα φαω τα κομματια μου αλλα θα το βρω. οταν το ..... θαχεις πμ
 

Επισκέπτης
Άραγε αληθεύει για βίζιτες της Ρουσάκη ή είναι μαλακίες ?
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
OP
OP
omorfos-pathitikos24
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
αααααααααααααααααααααααα οκκκκκκκκκκκκκκκ
 
OP
OP
omorfos-pathitikos24
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
τι θα γινει τωρα??εχεις φαγωθει με τα s/m
 

Επισκέπτης
219976_102482786509795_3454649_o.jpg

Γειά σας. Εγω πριν κανα χρονο ειχα παει με 3 φιλους στο Cine Olympic το οποίο βρίσκεται στον Πειραιά.Πριν παμε ειχαμε διαβασει κριτικές εδώ στο φόρουμ και η αληθεια ειναι οτι ειχαμε τρομαξει γιατι έλεγαν καποιοι οτι πλεον τα τσοντοσινεμα ειναι τα στεκια των gay κλπ.
Φτανουμε εκει, μπαίνουμε μεσα (αφου περασαμε κατι κωλοστενα με αραπάδες
black-men-prison.jpg
στα σοκακια του Πειραια)και παμε να κόψουμε εισιτήριο.Ο τυπος αγελαστος, αμίλητος.5 ευρω το εισιτήριο μας λεει και παμε να μπουμε στην αιθουσα του Cinema.Μεσα ειχε τετοιο σκοτος που δεν εβλεπες την τυφλα σου.Αραζουμε στα μπροστινα καθησματα και περιμενουμε να αρχίσει η τσόντα.Λοιπον η ταινια ηταν χειρότερη και απο τις τσόντες του παππού σας! Χαλια εικονα χαλια ηχος λες και επαιζε τσοντα του 70'.Πισω μας ηταν ολο αντρες μεγαλης ηλικιας που την επαιζαν. Καναμε 1 τσιγαρο και φυγαμε στο 10 λεπτο.
Για μια φορα αξιζει να πας να πεις οτι πηγες σε τσοντοσινεμα!.....αλλά για 2η ούτε καν παιδιά!
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Ποιο ειναι το πιο καθαρο τσοντοσινεμα που εχετε παει; Εκτοs attrax & adult
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.363
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Ποιο ειναι το πιο καθαρο τσοντοσινεμα που εχετε παει; Εκτοs attrax & adult

Εγω παιδια εχω παει καμποσες φορες στο ΑΒΕΡΩΦ και στο ΚΟΣΜΟΠΟΛΙΤ,
www.bourdela.com/tsontosinema/athina/cine-kosmopolit]http://www.bourdela.com/tsontosinema/athina/cine-kosmopolit[/url]
www.bourdela.com/tsontosinema/athina/averof]http://www.bourdela.com/tsontosinema/athina/averof[/url]
Και στα 2 εχω παει σαν cross (οποτε οπως καταλαβενετε...........επεσε πολυ πουτσα!!!),
αντικειμενικα το ΑΒΕΡΩΦ ηταν σε πολυ καλυτερη κατασταση απο καθαριοτητα, ειδικα στο εξωστη που γινονται οι φασεις.
Στο ΚΟΣΜΟΠΟΛΙΤ δυστιχος λογο των αρκετων αλλοδαπων που πανε, τα πραγματα ειναι αρκετα χειροτερα σε σημειο που να φοβασε να κατσεις στην καρεκλα απο τα χυσια που υπαρχουν παντου!!!.

Αυτο που αναρωτιεμαι ειναι αν τελικα εχει και τοση σημασια η καθαριοτητα του χωρου ή η καθαριότητα των θαμώνων? (τι να το κανω αν αμα αστραφτει απο καθαριοτητα ο χωρος και ερχετε ο αλλος με το ΠΟΥΡΙ στο ψολο και στο χωνει στο στομα???).

Αρα νομιζω οτι πιο σωστο ειναι να αξιολογουμε τα ατομα που συχναζουν στο cinema παρα το ιδιο το cinema, αφου στην ουσια πολυ λιγα απο αυτα που προσφερει μας ενδιαφερουν, ειδικα εμας που ειμαστε παθητικες και ξερουμε πολυ καλα για πηγαινουμε εκει (αντε οι αντρες να πανε για καμια σχετη μαλακια, εμεις ομως..........δεν νομιζω!!).

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom