Νέα

Ποιό είναι το καλύτερο chat γνωριμιών;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonnylock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Σε όλους αυτούς που λένε γιατί μπαίνουμε στα τσατ και πως είναι όλο φόλες εκεί κλπ ιδού η απάντηση:

1) Τα τσατ βολεύουν εμάς που θέλουμε να κάνουμε παράνομο περιστασιακό παιχνίδι εκτός σχέσης.

2) Στα τσατ μπαίνουν και γυναίκες που έχουν τον ίδιο σκοπό. Τον περασμένο Ιούνιο έβγαλα από blindchat νταρντανομωρό που ήθελε να απατήσει τον δικό της.

3)Τα τσατ είναι γεμάτα παντρεμένες που επιδιώκουν είτε παράλληλη σχέση είτε περιστασιακό πήδημα. Δεν μπορούν να κάνουν παιχνίδι εκτός και εκεί βολεύονται.

4) Όντως υπάρχουν φόλες, όμως υπάρχει ένα 30% που είναι 7+/10. Θα εκπλαγείτε τι ωραίες κοπέλες 30-45 ετών βρίσκεις στα τσατ.

5) Στα τσατ υπάρχουν πολλά νεαρά παστάκια 18-22 ετών με daddy issues. Ακόμα και 40-45 να είσαι, αν είσαι έξυπνος και ατακαδόρος μπορείς να βρεις υποτακτικό παστάκι για απίστευτο γαμήσι τους επόμενους μήνες.

6) Στα τσατ υπάρχουν φοιτήτριες που θέλουν παιχνίδι εκτός σχέσης με άτομα μέχρι τα 30-32. Θα εκπλαγείτε όταν λόγω της προσωπικότητας σας και της εμφάνισης σας κολλήσει μαζί σας 7αράκι 24 ετών που την περνάτε 10 χρόνια. 

ποια ειναι τα τοπ τσατ που γινονται αυτα που περιγραφεις???

δωσε μας 2, 3 απο αυτα

ευχαριστω
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Ε ρε καμμένες και ανασφαλεις που κυκλοφορούν στο Ελληνικό νετ. Αλλά κι αυτές πάντως δείγμα της πραγματικότητας της Ελληνικής κοινωνίας είναι.

Όντως. Μιλάμε η τύπισσα πανέμορφη, με βυζάρες, με ωραίο γυμνασμένο σώμα. Μου έστειλε τουλάχιστον 20 φωτογραφίες. Στο μεταξύ εννοείται ότι τυχαία μίλησε σε μένα. Δηλαδή από τους 20-30 που της έστειλαν θα απάντησε σε 2-3 και έτυχε να είμαι κι εγώ μέσα. Ούτε καν ενδιαφέρθηκε να με γνωρίσει ή να της στείλω κάποια φωτογραφία εγώ.

Το αστείο της υπόθεσης ήταν ότι μου είπε πως εκείνη τη στιγμή ήταν στο γραφείο στη δουλειά του πατέρα της και μου λέει "μη στείλεις καμιά μαλακία γιατί μπορεί να βγει έξω και να δει". Επίσης μου είπε ότι ο δικός της ξέρει ότι φλερτάρει με άλλους και ότι δεν έχει κανένα πρόβλημα: "Αν δεν τ' αρέσει bye bye."
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
ποια ειναι τα τοπ τσατ που γινονται αυτα που περιγραφεις???

δωσε μας 2, 3 απο αυτα

ευχαριστω

Blindchat, αν μπεις σε σωστές ώρες στο greek-chat.gr, zoo πιο παλιά τώρα δεν ξέρω.

Εννοείται όμως ότι χρειάζεται να αφιερώσεις αρκετό χρόνο ώστε να έχεις κάποιο αποτέλεσμα. Δεν εξιδανικεύουμε τα τσατ.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Στο badoo μόνο άθλιες γκόμενες ή πούστηδες σε ολες τις μορφές πλέον.
Έχει και καλες αλλά κάθονται σε πολύ εμφανίσιμους. Οι πουστηδες δεν με έχουν ενοχλήσει, παρά μόνο 1 φορά στο χρόνο.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Όντως. Μιλάμε η τύπισσα πανέμορφη, με βυζάρες, με ωραίο γυμνασμένο σώμα. Μου έστειλε τουλάχιστον 20 φωτογραφίες. Στο μεταξύ εννοείται ότι τυχαία μίλησε σε μένα. Δηλαδή από τους 20-30 που της έστειλαν θα απάντησε σε 2-3 και έτυχε να είμαι κι εγώ μέσα. Ούτε καν ενδιαφέρθηκε να με γνωρίσει ή να της στείλω κάποια φωτογραφία εγώ.

Το αστείο της υπόθεσης ήταν ότι μου είπε πως εκείνη τη στιγμή ήταν στο γραφείο στη δουλειά του πατέρα της και μου λέει "μη στείλεις καμιά μαλακία γιατί μπορεί να βγει έξω και να δει". Επίσης μου είπε ότι ο δικός της ξέρει ότι φλερτάρει με άλλους και ότι δεν έχει κανένα πρόβλημα: "Αν δεν τ' αρέσει bye bye."
Είναι για καρπαζιες και για γαμησια μόνο αυτές. Προφανώς ο δικός της την έχει μόνο για γαμησια για να μπορει κι αυτός να ξενογαμαει ελεύθερα. Φρι σχέση δηλαδή. Η γκομενα είναι νέα άλλωστε απ' ότι μας είπες και είναι της ιδεολογίας : να τα δοκιμάσω όλα στη ζωή μου. Τύπε μήπως έπρεπε κι εσύ να της πεις ότι σε ενδιαφέρει κι εσένα να λάβεις μέρος στην παρτούζα ;
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.403
Like
681
Πόντοι
96
Στο badoo εξωτερικού μπορεί να παίξει κάποιος μπάλλα.Στο badoo εσωτερικού μεγάλη απάτη.Άστε που σε βάζουν να πληρώσεις! :(
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Απ'ο,τι θυμαμαι και στο ντοντ μπορουσες να κανεις παιχνιδι και να ντουφεκισεις το κατιτις.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
[quote author=Jimmy Jim notid=138728 link=topic=265457.msg7818707#

3) blindchat.com

Πληρώνεις. Όμως αν κάτσεις ένα ΣΚ 7-8 ώρες, θα μιλήσεις με αρκετά άτομα και θα τα προσθέσεις σαν friends. Μετά δεν θα χρειαστεί να πληρώσεις για να τους μιλάς. Άρα πληρώνεις 4-5 ευρώ μια φορά και κάθεσαι κάποιες ώρες, φορτώνεις επαφές και κάνεις παιχνίδι. Καλύτερο από τα άλλα δύο, όμως έχω προσέξει ότι μπαίνουν οι ίδιες και οι ίδιες τις οποίες και ξαναβρίσκεις.     
[/quote]

Ισχύει. Έχω φάει 3 καλά κομμάτια παντρεμένες από εκεί. Βέβαια δεν λείπουν οι γκαυ, τα μπάζα, κ κάτι ψωλες με ψεύτικες φωτό.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Στο badoo εξωτερικού μπορεί να παίξει κάποιος μπάλλα.Στο badoo εσωτερικού μεγάλη απάτη.Άστε που σε βάζουν να πληρώσεις! :(
Από μέλους του μπου έμαθα κόλπο να πληρώνεις λιγότερο και σε πολύ χαμηλή τιμή τα κρεντιτσ. Οποιος θέλει στέλνει πμ.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.315
Πόντοι
6.955
Ερώτηση για το adultfriendfinder:

εκεί μέσα τι βρίσκω? πουτάνες οι κοπέλες της διπλανής πόρτας που αναζητούν δεσμό?
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
318
Like
123
Πόντοι
1
greek-chat.gr Πολύ πραγμα αλλα θελει πολύ υπομονή και ορεξη για κουβεντα μεχρι να τσιμπησεις φωτος και τηλεφωνα. Προσωπικα μονο μια φορα κερδισα κατι.
 

paparopaparos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
288
Πόντοι
21
καλημερα σας,
ερωτηση μπορει να εχει ξαναγινει
το fuckbook λεει τιποτα;
εκανα εγγραφη αλλα ζηταει συνδρομη για μηνυματα.
μου εχουν στειλει μηνυματα που δεν μπορω να διαβασω επειδη δεν εχω κανει συνδρομη
η ερωτηση μου ειναι αξιζει να κανεις τη συνδρομη ή πετας απλα λεφτα;
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.175
Like
10.486
Πόντοι
2.256
Ερώτηση για το adultfriendfinder:

εκεί μέσα τι βρίσκω? πουτάνες οι κοπέλες της διπλανής πόρτας που αναζητούν δεσμό?
Έπαιζα εκεί στα τέλη της 10ετιας του 90, τότε από Ελλάδα ήταν λίγες, αλλά σε συντριπτική πλειοψηφία real. Καλοστεκουμενες ντόπιες και κάποιες ξένες που εργάζονταν στη χώρα. Στη πορεία άλλαξε και έγινε μπίζνα, ήθελε πληρωμένη συνδρομή για να στείλεις email με σοβαρή πιθανότητα να διαβαστεί από πραγματικό προφίλ και έκλεισα το account. Τώρα δεν γνωρίζω πώς είναι. Είχα πάντως επιτυχίες από εκεί μέσα, της τάξης του 2 γαμήσια ανά 3 κονέ.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Έπαιζα εκεί στα τέλη της 10ετιας του 90, τότε από Ελλάδα ήταν λίγες, αλλά σε συντριπτική πλειοψηφία real. Καλοστεκουμενες ντόπιες και κάποιες ξένες που εργάζονταν στη χώρα. Στη πορεία άλλαξε και έγινε μπίζνα, ήθελε πληρωμένη συνδρομή για να στείλεις email με σοβαρή πιθανότητα να διαβαστεί από πραγματικό προφίλ και έκλεισα το account. Τώρα δεν γνωρίζω πώς είναι. Είχα πάντως επιτυχίες από εκεί μέσα, της τάξης του 2 γαμήσια ανά 3 κονέ.
Ζητούσαν λεφτά οι γκόμενες η ήταν απλά booty call site όπως το ελληνικό adult?
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.175
Like
10.486
Πόντοι
2.256
Ζητούσαν λεφτά οι γκόμενες η ήταν απλά booty call site όπως το ελληνικό adult?
Όχι, δεν ζητούσαν. Γνωριμία και casual sex παίζονταν. Σε καμμία δεν έδωσα λεφτά, πλην κεράσματος του δείπνου ή των ποτών. Μερικές χρειάστηκαν καμμια βδομάδα ψήσιμο μέσω ανταλλαγής email.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom