Νέα

Ποιό είναι το φτηνότερο μέρος για σεξοτουρισμό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JOLO1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καλύτερος προορισμός για σεξοτουρισμό?

  • Ταυλανδη

    Ψήφοι: 33 35,1%
  • Κουβα

    Ψήφοι: 4 4,3%
  • Ρωσσια

    Ψήφοι: 3 3,2%
  • Γερμανια

    Ψήφοι: 7 7,4%
  • Ολλανδια

    Ψήφοι: 1 1,1%
  • Αμερικη

    Ψήφοι: 2 2,1%
  • Βουλγαρια

    Ψήφοι: 7 7,4%
  • Ρουμανια

    Ψήφοι: 2 2,1%
  • Τσεχια

    Ψήφοι: 2 2,1%
  • Σκοπια

    Ψήφοι: 4 4,3%
  • Αλβανια

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλου!

    Ψήφοι: 9 9,6%
  • Κανενα καλο cg ξερετε να προτεινετε που εχω ρεψει στην μαλακια...

    Ψήφοι: 14 14,9%
  • Μολδαβία

    Ψήφοι: 6 6,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Για το σύνολο του πακέτου αναμφισβήτητα η Ταϊλάνδη και πολύ σύντομα η Κίνα. Η Ευρώπη, και πάλι σαν σύνολο μιλάμε, είναι ακριβή, αλλά αναμφίβολα είναι η Γερμανία και πολύ κοντά η Τσεχία.

για κανε μας πιο λιανα αυτο που λες για την κινα. ενδιαφερον ακουγεται μια και οπως ξερουμε τα πραγματα τωρα ειναι λιγο σφιχτα και πολυ παρανομα στο θεμα του σεξοτουρισμου στη χωρα αυτη.
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
με την πεινα που θα πέσει εδώ, σε λίγο καιρό θα ναι η Ελλάδα. Με τη διαφορά ότι  θα εκδιδόμαστε εμείς. Τύφλα να χει η Κούβα και η Λατινική Αμερική  :grin:  :zfuck:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
με την πεινα που θα πέσει εδώ, σε λίγο καιρό θα ναι η Ελλάδα. Με τη διαφορά ότι  θα εκδιδόμαστε εμείς. Τύφλα να χει η Κούβα και η Λατινική Αμερική  :grin:  :zfuck:

Τόχω πει εδώ και χρόνια, κάντε υπομονή σε λίγο θα είναι τσάμπα το μουνί (και το κωλί)

Βρε ξεχνάμε τον Πειραιά και γενικά όλη την Ελλάντα το '60 και ΄70 όταν πλάκονε ο 6ος στόλος

Μας μαμούσαν τζάμπα τα αμερικανάκια

Κάντε υπομονή θα τους παρακαλάμε να ξαναθρουν :knockinb: :knockinb: :knockinb:



 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Απαντώ στην ερώτηση, πολύ σύντομα. Εχω ακούσει για την Καμπότζη. Μη με ρωτάτε περισσότερα δεν έχω πάει, απλά το είχα διαβάσει πριν καιρό.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.313
Κριτικές
124
Like
6.392
Πόντοι
5.097
Ψήφισα Βουλγαρία,γιατί ξέρω ότι είναι σε όλα η μισή τιμή από την Ελλάδα,ίσως και λιγότερο :sunglasses: :grin:.Και η ποιότητα διασκέδασης αλλά και ζωής που μπορείς να έχεις πάνω κάτω στα ίδια,οπότε συμφέρει :2funny: :2funny:
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
πιο φτηνα απο μεταξουργιο δησκολα θα βρει καπιος και ας παει και στην αλλη ακρη τις γης
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
Σε θεμα καθαρα μπουρδελιαρικο πληρωνω  :knockinb: την κανω πιο φτηνα σαν πακετο εντω Ελλαντα(που λεει και ενας φιλος).Οπως παει η κατασταση.....σε λιγο θα λες σελωσου σε ντοπια και εισαγομενα.Οταν πας εξω ειναι αλλη κατασταση.Εχεις το αγνωστο.Φτηνα οπως εχουν στο μυαλο τους μερικοι δεν υπαρχει(δεν ξερω τι παιζει Αφρικη δεν ειναι και του γουστου μου.)αλλα υπολογιστε τουλαχιστον 30 ευρο τη μερα για φαι και αξιοπρεπη διαμονη + αεροπορικο.Οποτε τα εξοδα ειναι σχετικα αρκετα.Για μενα πιο πολυ ειναι θεμα γουστου...τι αρεσει στον καθενα.Αλλοι ειναι φανατικοι με σλαβες αλλοι με σχιστοματες.Καμακι για οσους ειναι σχετικα νεοι και νορμαλ παιζει παντου.Απλα οπως και εδω ποτε δεν ειναι και αυτο τσαμπα απλα πολυ πιο οικονομικο.Για να πω και κατι....αν πατε εξω μονο να  :zfuck: λαθος επιλογη.Ειδικα οι Αθηναιοι φυλης μεταξι οι επαρχιωτες κονε εχει.Αν πατε για το πακετο αναλογα με μερες και το ποσες βιζες εχετε στα διαβατηρια.
Αν πχ εχετε μεχρι εβδομαδα
Τσεχια
Μολδαβια
Ρουμανια
Ουγγαρια
Πολωνια
Γερμανια
Βουλγαρια

Αν εχετε παραπανω μερες

Κουβα
Ταυλανδη (ειναι θεσμος)
Βιετναμ
Κινα (το μελλον)
Κουαλα Λουμπουρ (εχω ακουσει απο κατι Πακια συνεργατες αλλα.....)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom