Νέα

Ποιό είναι το φτηνότερο μέρος για σεξοτουρισμό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JOLO1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καλύτερος προορισμός για σεξοτουρισμό?

  • Ταυλανδη

    Ψήφοι: 33 35,1%
  • Κουβα

    Ψήφοι: 4 4,3%
  • Ρωσσια

    Ψήφοι: 3 3,2%
  • Γερμανια

    Ψήφοι: 7 7,4%
  • Ολλανδια

    Ψήφοι: 1 1,1%
  • Αμερικη

    Ψήφοι: 2 2,1%
  • Βουλγαρια

    Ψήφοι: 7 7,4%
  • Ρουμανια

    Ψήφοι: 2 2,1%
  • Τσεχια

    Ψήφοι: 2 2,1%
  • Σκοπια

    Ψήφοι: 4 4,3%
  • Αλβανια

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλου!

    Ψήφοι: 9 9,6%
  • Κανενα καλο cg ξερετε να προτεινετε που εχω ρεψει στην μαλακια...

    Ψήφοι: 14 14,9%
  • Μολδαβία

    Ψήφοι: 6 6,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

colunas48

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
0
Τσεχια και Σλοβακια..οι μουναρες ειναι τρελλες..μητρομανες,ρε παιδι μου τα κανουνε ΟΛΑ!!
Και εχουν τρομερη φαντασια στο κρεβαττι! :rockon:
 

SMOKER

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
..Ρουμανια .. ειμουν το καλοκαιρη του 2008 με 300 euros περασα κατσε καλιτερα .. ..και τα βασικα εξοδα ηταν φαγιτο και μπυρες..  οι γυναικες μου φαγαν λιγοτερα ...  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Ταιλάνδη από τα πιο φτηνά. Σλοβακία-Πολωνία ακριβότερα.
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Τα Μαλια είναι πολύ φθηνά.έχω πάει στο παρελθόν.στα κατά το ότι η παραλίς δεν είναι καλή και δεν είναι γραφικό μέρος.Στα συν club και bar παντού και τζάμπα είσοδος.άρα τριγυρνάς όσο θες και ψαρεύεις άνετα.
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Για το σύνολο του πακέτου αναμφισβήτητα η Ταϊλάνδη και πολύ σύντομα η Κίνα. Η Ευρώπη, και πάλι σαν σύνολο μιλάμε, είναι ακριβή, αλλά αναμφίβολα είναι η Γερμανία και πολύ κοντά η Τσεχία.
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τσεχια και Σλοβακια..οι μουναρες ειναι τρελλες..μητρομανες,ρε παιδι μου τα κανουνε ΟΛΑ!!
Και εχουν τρομερη φαντασια στο κρεβαττι! :rockon:
απλά πρέπει να συνηθίσεις ότι μετά το σεξ δεν σε ξέρουν εκτός αν είσαι σπόνσορας.
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
στην ταιλανδη ναδης.....
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Στην Ταϊλάνδη έχω πάει πολλές φορές, αλλά παρά την φτώχεια, υπάρχει, λόγω και κοινωνικής κουλτούρας, μια αισιοδοξία ακόμα και όταν τις γαμάς. Πιστεύουν στον άντρα και τον έχουν Θεό, ιδιαίτερα όταν με τα φράγκα του τις κάνει να αισθάνονται κυρίες και όχι μουνιά απλά. Μόνο τους Ιάπωνες δεν πάνε γιατί ακριβώς φέρονται σαν νταβάδες. Στη Μολδαβία είναι ωραίες αλλά πάντα ξέρεις ότι διακινούνται, ενδεχομένως και από την ίδια τους τη μάνα και το βγάζουν αυτό ακόμα και στο κρεβάτι, ακόμα και αν γουστάρουν την φάτσα σου ή το γαμήσι που τους κάνεις. Αποψη..
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Στην Ταϊλάνδη έχω πάει πολλές φορές, αλλά παρά την φτώχεια, υπάρχει, λόγω και κοινωνικής κουλτούρας, μια αισιοδοξία ακόμα και όταν τις γαμάς. Πιστεύουν στον άντρα και τον έχουν Θεό, ιδιαίτερα όταν με τα φράγκα του τις κάνει να αισθάνονται κυρίες και όχι μουνιά απλά. Μόνο τους Ιάπωνες δεν πάνε γιατί ακριβώς φέρονται σαν νταβάδες. Στη Μολδαβία είναι ωραίες αλλά πάντα ξέρεις ότι διακινούνται, ενδεχομένως και από την ίδια τους τη μάνα και το βγάζουν αυτό ακόμα και στο κρεβάτι, ακόμα και αν γουστάρουν την φάτσα σου ή το γαμήσι που τους κάνεις. Αποψη..
  :thumbsup:  φιλε, εισαι γνωστης! και καθαρο μυαλο! να προσθεσω και κατι αλλο, στο πως βιωνει κανεις τη φτωχεια, μεγαλο ρολο παιζουν και οι κλιματολογικες συνθηκες της χωρας που ζει! αλλο πραγμα να ζεις στη ταυλανδη με το τροπικο κλιμα, χωρις την αναγκη για θερμανση, ρουχα, ενιοτε ουτε καν στεγη! (ψαθινες καλυβες) να παιζεις με τους ελεφαντες, και να βουτας καμια καρυδα!  και αλλο να ζεις στην ουκρανια με 6 μηνες χειμωνα! με κρυο και μουντο καιρο, οπου δυστηχως η καθημερινοτητα ειναι πολυ  δυσκολη και πληκτικη, αν δες εχεις λεφτα να κινηθεις
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
  :thumbsup:  φιλε, εισαι γνωστης! και καθαρο μυαλο! να προσθεσω και κατι αλλο, στο πως βιωνει κανεις τη φτωχεια, μεγαλο ρολο παιζουν και οι κλιματολογικες συνθηκες της χωρας που ζει! αλλο πραγμα να ζεις στη ταυλανδη με το τροπικο κλιμα, χωρις την αναγκη για θερμανση, ρουχα, ενιοτε ουτε καν στεγη! (ψαθινες καλυβες) να παιζεις με τους ελεφαντες, και να βουτας καμια καρυδα!  και αλλο να ζεις στην ουκρανια με 6 μηνες χειμωνα! με κρυο και μουντο καιρο, οπου δυστηχως η καθημερινοτητα ειναι πολυ  δυσκολη και πληκτικη, αν δες εχεις λεφτα να κινηθεις
                                                                                                                                                              :thumbsup:  φιλε, εισαι γνωστης!  και εση το ιδιο +100000000
 
OP
OP
J

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
ΜΙΑ KΑΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ.ΟΜΩΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΒΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΧΑΒΑΛΕ ΓΕΜΙΖΟΝΤΑΣ ΑΝΟΥΣΙΑ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΑΣ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
ΜΙΑ KΑΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ.ΟΜΩΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΒΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΧΑΒΑΛΕ ΓΕΜΙΖΟΝΤΑΣ ΑΝΟΥΣΙΑ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΑΣ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
δημιουργε γραφε με μικρα γραμματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom