Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 117K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 96 20,3%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 376 79,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    472

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τιποτα δεν γινεται με το ζορι, και την πουτανα με το ζορι δεν την γαμας ουτε βεβαια αν δεν εχεις λεφτα,αλλα στην γκομενα και αφραγκος κανα πουτσο θα ριξεις. :grin:
τρία πηδήματα το μήνα θέλω και πολλά ειναι.ειναι τοσο φτηνά πλέον που πρέπει  να μην έχεις να φας για να μη γαμησεις.όποτε και σαφώς τότε δεν θα έπρεπε  να είναι  προτεραιότητα μας το πηδημα αν φτάσουμε  σε αυτή  Την κατάσταση.γλυτώνεις  και τα ψυχοφάρμακα  που κόντεψαν να πάρουν γνωστοι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
τρία πηδήματα το μήνα θέλω και πολλά ειναι.ειναι τοσο φτηνά πλέον που πρέπει  να μην έχεις να φας για να μη γαμησεις.όποτε και σαφώς τότε δεν θα έπρεπε  να είναι  προτεραιότητα σου το πηδημα αν φτάσουμε  σε αυτή  Την κατάσταση
Τρία πηδήματα είναι πολύ λίγα. Εφάρμοσε το νόμο του Πίκερ να χορτάσεις μουνί στη ζωή σου.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ξέρω παιδί 25 χρονών από τη δουλειά μου που συγκατοικεί με την κοπέλα του και γαμάει 4 φορές την εβδομάδα, ενώ όταν έχει περίοδο τη βγάζει με μαλακία. Στο σύνολο δεν γαμάει περισσότερο από εμένα. Και γαμάει πάντα την ίδια γυναίκα. Εγώ πάντως θα είχα βαρεθεί.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ξέρω παιδί 25 χρονών από τη δουλειά μου που συγκατοικεί με την κοπέλα του και γαμάει 4 φορές την εβδομάδα, ενώ όταν έχει περίοδο τη βγάζει με μαλακία. Στο σύνολο δεν γαμάει περισσότερο από εμένα. Και γαμάει πάντα την ίδια γυναίκα. Εγώ πάντως θα είχα βαρεθεί.
αδελφοποίηση.συχνό φαινόμενο  στις σχεσεις
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Και μιλάμε για νεαρή ηλικία και για σχέση λίγων ετών, ε; Αυτός δηλαδή όταν παντρευτεί θα καταλήξει να γαμάει 4 φορές το μήνα. Και θα αναγκαστεί προφανώς τελικά να κοροϊδεύει τη γυναίκα του και να τη βγάζει με πουτάνες. Γελοία πράγματα, σίγουρα όχι για μένα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Και μιλάμε για νεαρή ηλικία και για σχέση λίγων ετών, ε; Αυτός δηλαδή όταν παντρευτεί θα καταλήξει να γαμάει 4 φορές το μήνα. Και θα αναγκαστεί προφανώς τελικά να κοροϊδεύει τη γυναίκα του και να τη βγάζει με πουτάνες. Γελοία πράγματα, σίγουρα όχι για μένα.
δεν νομίζω  οτι μπορούμε  να γίνουμε  απόλυτοι κριτές του καθενος.ας κάνει οτι νομίζει ο καθενας
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ξέρω παιδί 25 χρονών από τη δουλειά μου που συγκατοικεί με την κοπέλα του και γαμάει 4 φορές την εβδομάδα, ενώ όταν έχει περίοδο τη βγάζει με μαλακία. Στο σύνολο δεν γαμάει περισσότερο από εμένα. Και γαμάει πάντα την ίδια γυναίκα. Εγώ πάντως θα είχα βαρεθεί.
4 φορές τη βδομάδα μετά από μερικά χρόνια; Πάλι καλά να λες.  :S :S
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οχι τυπε,δεν υπαρχη περιπτωση να μην πηδηξεις χοντρη.Εχω μια γνωστη και ενω ξερει οτι εχω σχεση μου την πεφτει κανονικα,βασικα σε ολους σχεδον στην παρεα τα εχει ριξει..σε λεει οποιος μου κατσει  :grin: γαμησετα ειναι μπλεξιμο η χοντρες. :S
έτυχε νομίζω.οι περισσότερες  Δεν  ειναι έτσι
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
Περισσότερα κοστίζουν οι γκόμενες και σου ζαλίζουν και τ αρχίδια!
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ξέρω παιδί 25 χρονών από τη δουλειά μου που συγκατοικεί με την κοπέλα του και γαμάει 4 φορές την εβδομάδα, ενώ όταν έχει περίοδο τη βγάζει με μαλακία. Στο σύνολο δεν γαμάει περισσότερο από εμένα. Και γαμάει πάντα την ίδια γυναίκα. Εγώ πάντως θα είχα βαρεθεί.

Άλλος μουνόδουλος ο φίλος σου...

Όταν έχουν περίοδο οι γυναίκες, δεν καβλώνουν.....

Αλλά φίλος σου είναι, και έτσι εξηγείται και δικαιολογείται.
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
706
Κριτικές
1
Like
368
Πόντοι
26
Κάποιος που είναι μουνόδουλος εκ φύσεως , είτε με πουτάνες πηγαίνει είτε έχει σταθερή γκόμενα , το ίδιο πανάκριβα του στοιχίζει και το ένα "άθλημα" και το άλλο.
Κάποιος που ΔΕΝ είναι μουνόδουλος αλλά κυρίαρχος σαν χαρακτήρας , είτε πάει με πουτάνες είτε έχει βρει σταθερή σχέση , δεν του βγαίνει καθόλου μα καθόλου ακριβά.Στις πουτάνες πηγαίνει όσο ακριβώς του χρειάζεται χωρίς να γίνεται θύμα τους , και αντίστοιχα στις σταθερές σχέσεις, όταν η άλλη πάει να ξεφύγει οικονομικώς από τα "φυσιολογικά" πλαίσια , τη σουτάρει χωρίς δεύτερη σκέψη και έχει την ικανότητα να βρει την επόμενη σχέση που θα πληρεί τις δικές του προϋποθέσεις.
Είναι δηλαδή καθαρά θέμα του πόσο ισχυρό ή αδύναμο χαρακτήρα έχει ο άντρας και πόσο αντίστοιχα μπορεί ή όχι να το "εκμεταλλευτεί" η άλλη πλευρά είτε πρόκειται για γκόμενα είτε πουτάνα.
Απλά πραγματάκια....
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ass kavlos όλο μαλακίες γράφεις. Και δεν καταλαβαίνουμε και τι εννοείς. Παρεμπιπτόντως, δεν είναι φίλος μου αλλά γνωστός.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Υπάρχει βέβαια και μια άλλη διάσταση στην κουβέντα αυτή. Ποια είναι γκόμενα και ποια είναι πουτάνα; Έχετε σκεφτεί ποτέ πόσο δύσκολο είναι μερικές φορές να κατατάξεις μια γυναίκα στις γκόμενες ή στις πουτάνες που έχεις γαμήσει; Εγώ, ας πούμε, γαμούσα μια τσατσά στο σπίτι της και της έδινα 10-15 ευρώ. Τα ήθελε γιατί είχε ανάγκη αλλά δεν εκδιδόταν. Αυτή τη βάζω στις γκόμενες ή στις πουτάνες; Αυτό το γράφω και για μερικούς ηλίθιους εδώ μέσα που εξυψώνουν το γαμήσι με τις γκόμενες και το διαχωρίζουν τελείως από το γαμήσι με τις πουτάνες. Μπορεί μια γκόμενα να σου τρώει έμμεσα πολύ περισσότερα λεφτά ανά γαμήσι από μια πουτάνα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Γι' αυτό μερικές φορές με βλέπετε να γράφω ότι έχω γαμήσει 6 γκόμενες και μερικές φορές να γράφω ότι έχω γαμήσει 7. Η τσατσά που γαμούσα ήταν μια τέτοια περίπτωση που δυσκολεύεσαι να πεις αν ήταν γκόμενα ή πουτάνα. Δεν εκδιδόταν αλλά είχε παιδιά και αντί να τη βγάζω για καφέ μου ζήταγε να της δίνω λεφτά. Τη βάζω λοιπόν στις γκόμενες ή στις πουτάνες; Πολύ δύσκολο δίλημμα για μένα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μαλλον δεν γνωριζεις πολυ καλα της χοντρες για να το λες αυτο.
νομίζω ότι πολλές φορές τυχαινουν δύο.τρία.περιστατικά και καταλήγουμε  να τα κάνουμε  κανόνα.Δηλαδή αν την πέσει ένας μέσω φεισμπουκ σε χοντρές θα έχει επιτυχία?δεν το νομίζω.Ο ψωνισμος και το τουπέ καλα κρατει σε όλες.ζουνε ολες τον μυθο τους.έχω εμπειρία  απο γνωστούς.βέβαια μπορεί και να κάνω λαθος
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.945
Κάποιος που ΔΕΝ είναι μουνόδουλος αλλά κυρίαρχος σαν χαρακτήρας , είτε πάει με πουτάνες είτε έχει βρει σταθερή σχέση ,

Απλά πραγματάκια....

σύνηθως το πρώτο νομίζω, δίοτι δεν αντέχει την κάθε μια να του ζαλίζει τα αρχίδια λόγω του ισχυρού χαρακτήρα του
 

ptrsth

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2015
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
0
το δευτερο μακραν!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom