Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 95 20,3%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 374 79,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    469

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.257
Κριτικές
7
Like
3.373
Πόντοι
736
Πραγματικά ... τα λευτα που έχω γλυτώσει τα τελευταία 10 χρόνια πηγαίνοντας μόνο με εππαγελματιες είναι πάρα πολλα και ανέρχονται σε δεκάδες χιλιάδες EUR ...

Μπορώ να πω ότι σπάνια θα βρεις γκόμενά που να αξίζει τα λευτα που ζητάει
και είχα πολύ ωραία μουνια ... Ρουμανες, Ρωσίδες...

Αν εχεις Ελλε-η-νιδα γκομενα το value for Money είναι μηδενικό αφού
... πληρώνεις λευτα για Porshe και περνεις Skoda
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Οι περισσοτεροι Ειστε γατακια και δεν ξερετε τον πούτσο σας ουτε για γκόμενες ούτε για πουτάνες. Σ

Συγκρίνετε μήλα με πορτοκάλια και αυτο δείχνει τι μαλακες losers είστε σχεδον ολοι εδω μεσα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.056
Πόντοι
2.356
Η συντριπτική πλειοψηφία των ανδρών καταφεύγει και στις δύο λύσεις κι ανάλογα την ροπή που έχει όπως και τις καταστάσεις. Προχωρούμε όμως σε στάνταρ ανάλυση. Με την πουτάνα κάθε επίσκεψη κοστίζει. Κάθε φορά πληρώνεις κι ανάλογα σε ποια κατηγορία παίζεις μπάλα μπορεί να σου φύγουν παρά πολλά λεφτά. Απολαμβάνεις σίγουρα περισσότερες γυναίκες κι όταν το θες συμβαίνει επιτόπου αλλά τα γαμήσια είναι σχεδόν πάντα τυπικά, πολλές φορές σκατά και κάποιες φορές απλά καλά
ή πολύ καλά. Δεν υπάρχουν όμως έξτρα κορυφαίας απόλαυσης εκτός απειρολαχιστων εξαιρέσεων. Τέλος η πουτάνα δεν σε γουστάρει αλλά σε ανέχεται. Συνεπώς δεν μπορείς να πάρεις μέγιστο αποτέλεσμα σχεδόν ποτέ όσα κι αν δώσεις. Ένας έμπειρος αντιλαμβάνεται την διαφορά. Με την γκόμενα τα γαμήσια είναι πολύ καλά
η μετρια αναλόγως σε τι γκόμενα θα πέσεις. Ακριβώς επειδή σε γουστάρει (αλλιώς την πετάς στα σκουπίδια) πάντα προσφερει συγκριτικά με την πουτάνα καλύτερο γαμήσι και πλήθος έξτρα. Ακόμα κι αν είναι ναυάγιο, λόγω δοτικότητας
σε ανταμείβει. Η κουβεντα ότι πληρώνεις πολλά επειδή όλο ζητάει με τρόπο έχει καταρρεύσει προ πολλού. Δεν μπορεί να πάρει αν δεν της δώσεις ο ίδιος. Συνεπώς απλά βολταρετε και τέρμα. Επίσης με την γκόμενα τα τυχόν έξοδα καφέ η βόλτας όπου κι αυτή θα συνεισφέρει (αλλιώς τρώει κάδο) δεν προσφέρουν ένα γαμήσι άλλα πολλά και συνεχή. Ένα πληρες γαμήσι με γκόμενα θα κόστιζε σαν παράδειγμα τουλάχιστον 300-400 ευρώ σε παροχή (σε ποιότητα δεν την φτανει η πουτάνα λόγω φυσικότητας της γκόμενας) αν ήταν πουτάνα διότι παντού υπερτερεί.
Η πουτάνα δεν θα μπορούσε να υπερκερασει το γαμήσι της γκόμενας.
Σίγουρα όμως θα γαμήσεις πολυ λιγότερες γκόμενες από ότι πουτάνες στην ζωή σου (οι γκόμενες δεν είναι του τώρα θέλω και την βρήκες) αν συνδυάζεις τα δύο αυτά. Τέλος με την γκόμενα θα παίρνεις μονίμως καλύτερο αποτέλεσμα από ότι με την πουτάνα διότι ολοκληρώνοντας, θα υπάρχει έλξη, όλα τα έξτρα, μέγιστη ηδονή, άπειρος χρόνος και ακάποτο γαμήσι που με την πουτάνα ολα αυτά είναι αδύνατα και κάποια εντελώς προσποιητα.
Όσον αφορά πρηξιματα σρχιδιων από γκόμενες η στενοχώριες, έχει να κάνει με το τι σασί είσαι. Σίγουρα αν δεν βάλεις μυαλό και δεν διώχνεις τασκουπιδια,, μια ζωή θα στενοχωριέσαι. Από την άλλη όμως έχουμε δει και άνδρες να στενοχωριουνται για πουτάνες (σίγουρα λιγότεροι στο σύνολο των αντίστοιχων με γκόμενες).
Όλη η ουσία είναι να κοιτάτε τις σας συμφέρει με τις γυναίκες. Αυτό ξέρω εγώ να πω. :rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
Το προφανες που ολοι θα πουνε ειναι οι γκομενες
Αλλα αν εισαι ναυαγιο που παει μονο με πουτανες, καποια στιγμη θα την πατησεις
Θα τη δαγκωσεις τη λαμαρινα με μια πουτανα απο την πολυ μοναξια και θα σου κλεισει το σπιτι
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
698
Like
1.177
Πόντοι
206
Ειναι πολυ γενικο...μιλωντας παντα μονο για το σεξ, με μια γκομενα στα ντουζενια σας (το ποσο θα διαρκεσει αυτο εξαρτατε και απο τους δυο) μπορειτε να γαμιεστε καθε μερα και περισσοτερες απο μια φορες τη μερα και καμια φορα μπορει να το ευχαριστιεστε περισοτερο αμα δεν υπαρχουν κομπλεξ και υπαρχει χημεια στο κρεβατι (και οπου αλλου το κανετε). Αυτο αν πας να το κανεις με πουτανα θα θες ενα 200αρι τη μερα (μιλωντας παντα για αξιολογες πουτανες οχι χοντρες φολες και ξεπετες), ποσο που ελαχιστοι μπορουν να διαθεσουν!!! Σιγουρα τωρα οσον αφορα τη συγκριση σε πολλα υπερτερουν οι τανες καθως υπαρχη ποικιλια να διαλεξεις, διαφορετικα προγραματα, υπαρχουν διαθεσιμες ολες τις ωρες γλιτωνεις το μπλα μπλα στο πεσιμο, τα ραντεβουδακια, τα κερασματα, τα δωρα (καμια φορα βεβαια και αυτο εχει τη φαση του γιατι οταν ριξεις μια ωραια γκομενα εχεις ενα συναισθημα κατακτητη κατα τη ταπεινη μου γνωμη)!!! Βεβαια εμεις οι αντρες ειμαστε και λιγο πιθηκοι οποτε συνηθως μας νοιαζει η ποσοτητα και λιγοτερο η ποιοτητα!!!! Τη ψηφο μου στις τανες λοιπον!!! αχαχαχαα

Καλύτερα πουτανες σου λένε θέλω τόσα αναλόγως οι κανονικές γυναίκες έχουν κρυφά κόστη και χάνεται το συναίσθημα αέρας κοπανηστος
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
698
Like
1.177
Πόντοι
206
Πραγματικά ... τα λευτα που έχω γλυτώσει τα τελευταία 10 χρόνια πηγαίνοντας μόνο με εππαγελματιες είναι πάρα πολλα και ανέρχονται σε δεκάδες χιλιάδες EUR ...

Μπορώ να πω ότι σπάνια θα βρεις γκόμενά που να αξίζει τα λευτα που ζητάει
και είχα πολύ ωραία μουνια ... Ρουμανες, Ρωσίδες...

Αν εχεις Ελλε-η-νιδα γκομενα το value for Money είναι μηδενικό αφού
... πληρώνεις λευτα για Porshe και περνεις Skoda

Έτσι όπως τα λες είναι !!;
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
781
Like
1.296
Πόντοι
206
Δεν είμαι ούτε μισογύνης , ούτε mgtow ούτε τίποτα τέτοιο αλλά η σχέση στην εποχή μας ΔΕΝ συμφέρει.
Οικονομικά ; Μπήκες μέσα !
Συναισθηματικά ; Σε κάνει ότι θέλει !
Από άποψη ελευθερίας ; Ξέχασε την !
Ψάρεμα με τα φιλαράκια το βράδυ ; Όχι δε θα πας ! Μπύρες με το κολλητό ; Καλέ δε θα πάμε στο θείο Τάκη από το άνω κάτω Μεσοχώρι ;

Το μόνο που ίιιιιιισως να συμφέρει είναι άμα κάνεις λεφτά να πας στη Μολδαβία να πάρεις μια γλυκούλα σλάβα καλλονή να σε ευχαριστεί μια ζωή.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.530
Like
2.187
Πόντοι
606
:hi:αν δεν κανεις χαβαλε σε λωκομπαρα :grin: κτλ. οι γκομενες ειναι ασυμφορες.. εννοειτε τα κοριτσια του αγοραιου ερωτα ειναι πολυ πιο φθηνα:grin::rockon::grin:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.304
Κριτικές
21
Like
9.539
Πόντοι
3.346
Η συντριπτική πλειοψηφία των ανδρών καταφεύγει και στις δύο λύσεις κι ανάλογα την ροπή που έχει όπως και τις καταστάσεις. Προχωρούμε όμως σε στάνταρ ανάλυση. Με την πουτάνα κάθε επίσκεψη κοστίζει. Κάθε φορά πληρώνεις κι ανάλογα σε ποια κατηγορία παίζεις μπάλα μπορεί να σου φύγουν παρά πολλά λεφτά. Απολαμβάνεις σίγουρα περισσότερες γυναίκες κι όταν το θες συμβαίνει επιτόπου αλλά τα γαμήσια είναι σχεδόν πάντα τυπικά, πολλές φορές σκατά και κάποιες φορές απλά καλά
ή πολύ καλά. Δεν υπάρχουν όμως έξτρα κορυφαίας απόλαυσης εκτός απειρολαχιστων εξαιρέσεων. Τέλος η πουτάνα δεν σε γουστάρει αλλά σε ανέχεται. Συνεπώς δεν μπορείς να πάρεις μέγιστο αποτέλεσμα σχεδόν ποτέ όσα κι αν δώσεις. Ένας έμπειρος αντιλαμβάνεται την διαφορά. Με την γκόμενα τα γαμήσια είναι πολύ καλά
η μετρια αναλόγως σε τι γκόμενα θα πέσεις. Ακριβώς επειδή σε γουστάρει (αλλιώς την πετάς στα σκουπίδια) πάντα προσφερει συγκριτικά με την πουτάνα καλύτερο γαμήσι και πλήθος έξτρα. Ακόμα κι αν είναι ναυάγιο, λόγω δοτικότητας
σε ανταμείβει. Η κουβεντα ότι πληρώνεις πολλά επειδή όλο ζητάει με τρόπο έχει καταρρεύσει προ πολλού. Δεν μπορεί να πάρει αν δεν της δώσεις ο ίδιος. Συνεπώς απλά βολταρετε και τέρμα. Επίσης με την γκόμενα τα τυχόν έξοδα καφέ η βόλτας όπου κι αυτή θα συνεισφέρει (αλλιώς τρώει κάδο) δεν προσφέρουν ένα γαμήσι άλλα πολλά και συνεχή. Ένα πληρες γαμήσι με γκόμενα θα κόστιζε σαν παράδειγμα τουλάχιστον 300-400 ευρώ σε παροχή (σε ποιότητα δεν την φτανει η πουτάνα λόγω φυσικότητας της γκόμενας) αν ήταν πουτάνα διότι παντού υπερτερεί.
Η πουτάνα δεν θα μπορούσε να υπερκερασει το γαμήσι της γκόμενας.
Σίγουρα όμως θα γαμήσεις πολυ λιγότερες γκόμενες από ότι πουτάνες στην ζωή σου (οι γκόμενες δεν είναι του τώρα θέλω και την βρήκες) αν συνδυάζεις τα δύο αυτά. Τέλος με την γκόμενα θα παίρνεις μονίμως καλύτερο αποτέλεσμα από ότι με την πουτάνα διότι ολοκληρώνοντας, θα υπάρχει έλξη, όλα τα έξτρα, μέγιστη ηδονή, άπειρος χρόνος και ακάποτο γαμήσι που με την πουτάνα ολα αυτά είναι αδύνατα και κάποια εντελώς προσποιητα.
Όσον αφορά πρηξιματα σρχιδιων από γκόμενες η στενοχώριες, έχει να κάνει με το τι σασί είσαι. Σίγουρα αν δεν βάλεις μυαλό και δεν διώχνεις τασκουπιδια,, μια ζωή θα στενοχωριέσαι. Από την άλλη όμως έχουμε δει και άνδρες να στενοχωριουνται για πουτάνες (σίγουρα λιγότεροι στο σύνολο των αντίστοιχων με γκόμενες).
Όλη η ουσία είναι να κοιτάτε τις σας συμφέρει με τις γυναίκες. Αυτό ξέρω εγώ να πω. :rockon:
Νομίζω τα είπες όλα, δεν έχω παρά να συμφωνήσω.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.772
Πόντοι
3.385
Η ερώτηση δεν επιδέχεται μονοσήμαντης απάντησης και είναι και λίγο ''αόριστη'': τι ακριβώς μετράμε; Διότι είναι κάτι άλλο το να πηγαίνω με πληρωμένη, και άλλο το να έχω μία ''σχέση'' σε μία διαρκή και μόνιμη βάση.
Για την οικονομία της συζήτησης, θα πω ότι το ερώτημα αφορά στο τι στοιχίζει περισσότερο για να είναι πλήρως καλυμμένος σεξουαλικά ένας άντρας, αφήνοντας τα όποια ''επιπλέον'' προσφέρει (είτε θετικά είτε αρνητική μία σχέση). Αυτό εξαρτάται από μία πλειάδα παραγόντων:
-Πόσες φορές τον ''γεμίζουν'' σεξουαλικά ανά μήνα (παίρνω μία χρονική βάση).
-Τι είδους αγοραίο έρωτα προτιμά: αν εγώ είμαι μία χαρά στο Μεταξουργείο, μου έρχεται πολύ φθηνότερα από το να θέλω το call girl πολυτελείας και μόνο.
-Πόσες απαιτήσεις έχει η γκόμενα και τι είδους ''σχέση'' έχετε: αν έχετε ''σχέση'' με αγαπούλες και συννεφάκια και καρδούλες, στοιχίζει μεσοσταθμικά το πήδημα πολύ περισσότερο από το να έχεις μία ''free'' σχέση με βάση το σεξ όπου τα λοιπά κόστη μειώνονται δραστικά.
Κάνετε τους υπολογισμούς με βάση τις παραπάνω παραμέτρους και ανάλογα έχετε το οικονομικό αποτέλεσμα.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
νομίζω

ότι για να κάνουμε αυτή την κουβέντα θα πρέπει αναφέρουμε αν είμαστε παντρεμένοι ή όχι.

αν δεν γίνει ο διαχωρισμός αυτός , τσάμπα το κουβεντιάζουμε.

Η γνώμη μου....

ΟΙ ΑΝΥΠΑΝΤΡΟΙ
δεν έχουν κανέναν λόγο να τα ακουμπούν στις πουτάνες ....

ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ
δεν έχουν κανέναν λόγο να έχουν γκόμενα, οι πουτάνες αποτελούν τις πιο αξιόπιστες και οικονομικές λύσεις, ακόμα και οι πιο ακριβές...
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.900
Πόντοι
8.746
Η συντριπτική πλειοψηφία των ανδρών καταφεύγει και στις δύο λύσεις κι ανάλογα την ροπή που έχει όπως και τις καταστάσεις. Προχωρούμε όμως σε στάνταρ ανάλυση. Με την πουτάνα κάθε επίσκεψη κοστίζει. Κάθε φορά πληρώνεις κι ανάλογα σε ποια κατηγορία παίζεις μπάλα μπορεί να σου φύγουν παρά πολλά λεφτά. Απολαμβάνεις σίγουρα περισσότερες γυναίκες κι όταν το θες συμβαίνει επιτόπου αλλά τα γαμήσια είναι σχεδόν πάντα τυπικά, πολλές φορές σκατά και κάποιες φορές απλά καλά
ή πολύ καλά. Δεν υπάρχουν όμως έξτρα κορυφαίας απόλαυσης εκτός απειρολαχιστων εξαιρέσεων. Τέλος η πουτάνα δεν σε γουστάρει αλλά σε ανέχεται. Συνεπώς δεν μπορείς να πάρεις μέγιστο αποτέλεσμα σχεδόν ποτέ όσα κι αν δώσεις. Ένας έμπειρος αντιλαμβάνεται την διαφορά. Με την γκόμενα τα γαμήσια είναι πολύ καλά
η μετρια αναλόγως σε τι γκόμενα θα πέσεις. Ακριβώς επειδή σε γουστάρει (αλλιώς την πετάς στα σκουπίδια) πάντα προσφερει συγκριτικά με την πουτάνα καλύτερο γαμήσι και πλήθος έξτρα. Ακόμα κι αν είναι ναυάγιο, λόγω δοτικότητας
σε ανταμείβει. Η κουβεντα ότι πληρώνεις πολλά επειδή όλο ζητάει με τρόπο έχει καταρρεύσει προ πολλού. Δεν μπορεί να πάρει αν δεν της δώσεις ο ίδιος. Συνεπώς απλά βολταρετε και τέρμα. Επίσης με την γκόμενα τα τυχόν έξοδα καφέ η βόλτας όπου κι αυτή θα συνεισφέρει (αλλιώς τρώει κάδο) δεν προσφέρουν ένα γαμήσι άλλα πολλά και συνεχή. Ένα πληρες γαμήσι με γκόμενα θα κόστιζε σαν παράδειγμα τουλάχιστον 300-400 ευρώ σε παροχή (σε ποιότητα δεν την φτανει η πουτάνα λόγω φυσικότητας της γκόμενας) αν ήταν πουτάνα διότι παντού υπερτερεί.
Η πουτάνα δεν θα μπορούσε να υπερκερασει το γαμήσι της γκόμενας.
Σίγουρα όμως θα γαμήσεις πολυ λιγότερες γκόμενες από ότι πουτάνες στην ζωή σου (οι γκόμενες δεν είναι του τώρα θέλω και την βρήκες) αν συνδυάζεις τα δύο αυτά. Τέλος με την γκόμενα θα παίρνεις μονίμως καλύτερο αποτέλεσμα από ότι με την πουτάνα διότι ολοκληρώνοντας, θα υπάρχει έλξη, όλα τα έξτρα, μέγιστη ηδονή, άπειρος χρόνος και ακάποτο γαμήσι που με την πουτάνα ολα αυτά είναι αδύνατα και κάποια εντελώς προσποιητα.
Όσον αφορά πρηξιματα σρχιδιων από γκόμενες η στενοχώριες, έχει να κάνει με το τι σασί είσαι. Σίγουρα αν δεν βάλεις μυαλό και δεν διώχνεις τασκουπιδια,, μια ζωή θα στενοχωριέσαι. Από την άλλη όμως έχουμε δει και άνδρες να στενοχωριουνται για πουτάνες (σίγουρα λιγότεροι στο σύνολο των αντίστοιχων με γκόμενες).
Όλη η ουσία είναι να κοιτάτε τις σας συμφέρει με τις γυναίκες. Αυτό ξέρω εγώ να πω. :rockon:

νομίζω

ότι για να κάνουμε αυτή την κουβέντα θα πρέπει αναφέρουμε αν είμαστε παντρεμένοι ή όχι.

αν δεν γίνει ο διαχωρισμός αυτός , τσάμπα το κουβεντιάζουμε.

Η γνώμη μου....

ΟΙ ΑΝΥΠΑΝΤΡΟΙ
δεν έχουν κανέναν λόγο να τα ακουμπούν στις πουτάνες ....

ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ
δεν έχουν κανέναν λόγο να έχουν γκόμενα, οι πουτάνες αποτελούν τις πιο αξιόπιστες και οικονομικές λύσεις, ακόμα και οι πιο ακριβές...
Ακόμα αυτό συζητάτε...έλεος...

Πάνω κάτω όπως τα γράφουν στις 2 σωστες παραθεσεις.
Οι υπερβολές κατά των σχέσεων και γυναικών ας σταματησουν επιτέλους...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.654
Πόντοι
3.656
Δεν είμαι ούτε μισογύνης , ούτε mgtow ούτε τίποτα τέτοιο αλλά η σχέση στην εποχή μας ΔΕΝ συμφέρει.
Οικονομικά ; Μπήκες μέσα !
Συναισθηματικά ; Σε κάνει ότι θέλει !
Από άποψη ελευθερίας ; Ξέχασε την !
Ψάρεμα με τα φιλαράκια το βράδυ ; Όχι δε θα πας ! Μπύρες με το κολλητό ; Καλέ δε θα πάμε στο θείο Τάκη από το άνω κάτω Μεσοχώρι ;

Το μόνο που ίιιιιιισως να συμφέρει είναι άμα κάνεις λεφτά να πας στη Μολδαβία να πάρεις μια γλυκούλα σλάβα καλλονή να σε ευχαριστεί μια ζωή.

Η σχέση είναι αναγκαίο κακό εφόσον δεν έχεις πρόσβαση σε γκόμενες ή καβάτζες.Αλλιώς σε τρώει η μαλακία,η μοναξιά...και σε παίρνει απο κάτω εντελώς

Σαν μπακούρι έχεις ελευθερία,αλλά πες μου στην Ελλάδα πώς την αξιοποιείς αυτή την ελευθερία;Θα βγαίνεις για ons;Θα πηγαίνεις παντού μόνος σου σαν να είσαι κατάδικος;Τί να κάνουμε,μας είναι απαραίτητες οι καριόλες
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.343
Like
10.846
Πόντοι
3.556
Η απαντηση ειναι απλη.
Εισαι πατερας και ο γιος σου ειναι 25 χρονων και ανεργος.
Θα σου ζηταει περισσοτερα λεφτα αν κανει σχεση η αν πηγαινει στις πουτανες;
Ας μας το απαντησουν οι πατεραδες 25χρονων :coffee:
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.257
Κριτικές
7
Like
3.373
Πόντοι
736
Γενικά ναι οι γκόμενες. Αν... όμως η γκόμενα έχει χρήμα, εκεί αλλάζει.

Εδώ είναι που είσαι τελειως λάθος φίλε...

Εγώ κάνει σχέση με κόρη Ρώσου πολυεκατομυριουχου ...
και μιλάμε για 25 χρόνων Ρωσίδα ... μουνι από τα λίγα

Στα 3 χρόνια σχέσης δεν πλήρωσε ούτε ένα καφέ...

Ήταν τρελό μουνι ... αλλά μόνο που σκέφτομαι ότι θα πλήρωνα μια ζωή τις παλαβομαρες της ... έφυγα τρέχοντας...

Never mind ... ευτυχώς το motherland παράγει πολύ μουνι ...
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
781
Like
1.296
Πόντοι
206
Η απαντηση ειναι απλη.
Εισαι πατερας και ο γιος σου ειναι 25 χρονων και ανεργος.
Θα σου ζηταει περισσοτερα λεφτα αν κανει σχεση η αν πηγαινει στις πουτανες;
Ας μας το απαντησουν οι πατεραδες 25χρονων
Ας αρχίσουμε από το ότι αυτή η ιστορία είναι λάθος εξ αρχής. Τον λες να βρει δουλειά. Το γεγονός πως η ελληνική εργοδοσία γαμιέται δε σημαίνει πως θα τον ταΐζεις μια ζωή.

Πιο μικρός όταν είναι 18 βέβαια του κάνεις χάρη άμα το δώσεις λεφτά για να πάει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom