Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 117K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 96 20,2%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 380 79,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    476

Starhidas

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2019
Μηνύματα
22
Like
4
Πόντοι
0
Οι παντρεμένες με παιδιά που έχουν κατά την θεωρία σου "κλείσει" πως βγάζουν τόση επιθυμία  ?

Πώς βγάζουν επιθυμία που; Πότε; Σε ποιον; Πρέπει να αναφέρεις συγκεκριμένες περιπτώσεις και πάνω από όλα ποσοστά. Γενικά μιλώντας έχω παρατηρήσει ότι ειδικά οι πιτσιρικάδες κάτω των 25 έχουν κάτι θεματάκια με τα μιλφς που εμείς οι 40ρηδες βλέπουμε και γελάμε. Σου λέει "καυτή 40άρα", "καυλιάρα 35άρα", "σέξυ μαμά" και άλλες μπαρούφες. Και κει που τα φαντασιώνονται αυτά τσουπ πετάγεται ένας και λέει την ιστορία του, αληθινή ή ψεύτικη λίγη σημασία έχει, και επαληθεύονται οι προσδοκίες! Το αν ισχύουν όλα αυτά δεν αποδεικνύεται φυσικά στην ύπαρξη περιπτώσεων αλλά από το εάν αυτές οι περιπτώσεις είναι όντως συχνές. Και δεν είναι. Η λίμπιντο των γυναικών μειώνεται με την ηλικία και ειδικά μετά την τεκνοποίηση, δε το λέμε εμείς, το λέει η επιστήμη της βιολογίας. Όποιος είναι τόσο αδαής που να νομίζει ότι θα πάει να τα φτιάξει με 40άρα μαμά 2 παιδιών και θα του κάνει δε ξέρω και γω τι κόλπα στο κρεβάτι κάθε βράδυ είναι οικτρά γελασμένος (ούτε καν 1 τη βδομάδα...). Ας σταματήσουμε να πουλάμε μειονοτικές στατιστικώς καταστάσεις (π.χ. μια χωρισμένη, υπερχρεωμένη μαμά που ψάχνει να κρεμαστεί από κάποιο κορόιδο κτλ.). Αν λοιπόν για κάποιον είναι αυτά τα γούστα του καλώς, του ευχόμαστε καλό κυνήγι αλλά δε θα πείσει και κανέναν ότι εκεί έξω έχει μιλφάρες που διψάνε για σπέρμα. Αυτά μόνο στις τσόντες. Στην πραγματικότητα οι μιλφάρες διψάνε για χρήμα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Πώς βγάζουν επιθυμία που; Πότε; Σε ποιον; Πρέπει να αναφέρεις συγκεκριμένες περιπτώσεις και πάνω από όλα ποσοστά. Γενικά μιλώντας έχω παρατηρήσει ότι ειδικά οι πιτσιρικάδες κάτω των 25 έχουν κάτι θεματάκια με τα μιλφς που εμείς οι 40ρηδες βλέπουμε και γελάμε. Σου λέει "καυτή 40άρα", "καυλιάρα 35άρα", "σέξυ μαμά" και άλλες μπαρούφες. Και κει που τα φαντασιώνονται αυτά τσουπ πετάγεται ένας και λέει την ιστορία του, αληθινή ή ψεύτικη λίγη σημασία έχει, και επαληθεύονται οι προσδοκίες! Το αν ισχύουν όλα αυτά δεν αποδεικνύεται φυσικά στην ύπαρξη περιπτώσεων αλλά από το εάν αυτές οι περιπτώσεις είναι όντως συχνές. Και δεν είναι. Η λίμπιντο των γυναικών μειώνεται με την ηλικία και ειδικά μετά την τεκνοποίηση, δε το λέμε εμείς, το λέει η επιστήμη της βιολογίας. Όποιος είναι τόσο αδαής που να νομίζει ότι θα πάει να τα φτιάξει με 40άρα μαμά 2 παιδιών και θα του κάνει δε ξέρω και γω τι κόλπα στο κρεβάτι κάθε βράδυ είναι οικτρά γελασμένος (ούτε καν 1 τη βδομάδα...). Ας σταματήσουμε να πουλάμε μειονοτικές στατιστικώς καταστάσεις (π.χ. μια χωρισμένη, υπερχρεωμένη μαμά που ψάχνει να κρεμαστεί από κάποιο κορόιδο κτλ.). Αν λοιπόν για κάποιον είναι αυτά τα γούστα του καλώς, του ευχόμαστε καλό κυνήγι αλλά δε θα πείσει και κανέναν ότι εκεί έξω έχει μιλφάρες που διψάνε για σπέρμα. Αυτά μόνο στις τσόντες. Στην πραγματικότητα οι μιλφάρες διψάνε για χρήμα.


Εισαι σιγουρος για αυτα που λες;


ΟΙ γυναικες φιλε που ειναι χωρισμενες με παιδι, απο τα 30 εως και τα 45 δεν φανταζεσαι τι ορμες εχουν, τι κανουν στο κρεβατι-αμαξι-παρκο-ξενοδοχειο-γυμναστηριο-τουαλετα σε μαγαζι-σοκακι πισω απο το σπιτι τους-μεσα στο σπιτι τους-μεσα στο αμαξι κατω απο το σπιτι τους.

Και καλα κανουν. Χαιρονται τη ζωη τους, το σεξουαλισμο τους, το σωμα τους, το παθος τους. Υπαρχουν παρα πολλες που ειναι και κυριες και σωστες με τα παιδια τους αλλα που φροντιζουν και τις καυλες τους.

Μην εισαι απολυτος για θεματα που δεν γνωριζεις-βιωσει.

Επειδη δεν το βιωσες εσυ ή σε εστυψε καποια μιλφαρα και σε πληγωσε, δεν σημαινει οτι ισχυει αυτο που γραφεις.

Οχι μονο λυσσανε για πουτσα, αλλα το γλεντανε οσο πιο συχνα μπορουν και καλα κανουν.

Και οχι φιλε μου, δεν ειναι ολες πουτανες να ψαχνουν τα λεφτα σου, εχει και γυναικες που απλα θελουν να γαμιουνται να περνανε καλα σαν γυναικες να χυνουν, να βιωνουν στιγμες καυλας και εκστασης. Απλα δεν το δινουν σε ολους. Σε ελαχιστους δινουν γλυκακι σε ολους τους αλλους ξυνιλα. Απλα.

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
ΟΙ γυναικες φιλε που ειναι χωρισμενες με παιδι, απο τα 30 εως και τα 45 δεν φανταζεσαι τι ορμες εχουν, τι κανουν στο κρεβατι-αμαξι-παρκο-ξενοδοχειο-γυμναστηριο-τουαλετα σε μαγαζι-σοκακι πισω απο το σπιτι τους-μεσα στο σπιτι τους-μεσα στο αμαξι κατω απο το σπιτι τους.

Με τέτοιες, αν πάει κάποιος και δεν ανήκει στην ίδια κατηγορία, είναι ξεφτίλας. Είναι ανεπαρκής.
Όχι μόνο δεν έκανα ποτέ κάτι τέτοιο , αν το κάνει κάποιος απλός γνωστός μου, δεν θέλω να τον ξέρω.
Δεν θέλω να του ξαναμιλήσω ποτέ.

Ξέρω 30ρηδες, που πήγαν και παντρεύτηκαν 45ρες , με κόρες 15 ετών.

ρεζίλια
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Με τέτοιες, αν πάει κάποιος και δεν ανήκει στην ίδια κατηγορία, είναι ξεφτίλας. Είναι ανεπαρκής.
Όχι μόνο δεν έκανα ποτέ κάτι τέτοιο , αν το κάνει κάποιος απλός γνωστός μου, δεν θέλω να τον ξέρω.
Δεν θέλω να του ξαναμιλήσω ποτέ.

Ξέρω 30ρηδες, που πήγαν και παντρεύτηκαν 45ρες , με κόρες 15 ετών.

ρεζίλια

Ρε Λακη, για να γαμησεις λεμε οχι για να παντρευτεις ή οτιδηποτε αλλο...μιλαμε καθαρα για τη λυσσα για σεξ που εχουν οι εν λογω γυναικες και που καλα κανουν. Τι δεν καταλαβαινεις καθε φορα και πας αλλου τη κουβεντα ρε φιλε;

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Ρε Λακη, για να γαμησεις λεμε οχι για να παντρευτεις ή οτιδηποτε αλλο...μιλαμε καθαρα για τη λυσσα για σεξ που εχουν οι εν λογω γυναικες και που καλα κανουν. Τι δεν καταλαβαινεις καθε φορα και πας αλλου τη κουβεντα ρε φιλε;

Ρε μεγάλε .... πιστεύεις ότι κάποιος ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ή ωραίες πουτάνες .... πάει με μπαγιάτικες ΖΩΝΤΟΧΗΡΕΣ ;;;;;;

Μόνο τελειωμένοι το κάνουν.
Εκτός , είπα κι αν είναι στην ίδια φάση , τότε όλα καλά.

Όσους βλέπω και ασχολούνται με ζωντοχήρες .... πάνε από τη μαλακία, στις ζωντοχήρες.

Προσωπικά δεν ξέρω τι είναι χειρότερο .

Αν πάνε για ένα γαμήσι μιας βραδιάς .... δεν τους βλέπει κανείς !
Αυτούς που βλέπουμε .... ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙΡΟ !!!!!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Πάντως 40+ ελλεινίδες που να κρατιούνται,είναι ελάχιστες.Εγώ μόνο Ρωσίδες και γενικά αλλοδαπές βλέπω που και σ'αυτές τις ηλικίες σε καυλώνουν.Γαμημένα γονίδια.

θα συμφωνήσω κι εγώ ότι όποιος μπορεί να γαμάει ελεύθερες,δεν πάει στις μπαγιατούρες.Εκτός ίσως αν είναι πιτσιρικάς που πάει μόνο για την εμπειρία.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Ρε μεγάλε .... πιστεύεις ότι κάποιος ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ή ωραίες πουτάνες .... πάει με μπαγιάτικες ΖΩΝΤΟΧΗΡΕΣ ;;;;;;

Μόνο τελειωμένοι το κάνουν.
Εκτός , είπα κι αν είναι στην ίδια φάση , τότε όλα καλά.

Όσους βλέπω και ασχολούνται με ζωντοχήρες .... πάνε από τη μαλακία, στις ζωντοχήρες.

Προσωπικά δεν ξέρω τι είναι χειρότερο .

Αν πάνε για ένα γαμήσι μιας βραδιάς .... δεν τους βλέπει κανείς !
Αυτούς που βλέπουμε .... ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙΡΟ !!!!!

Λακη, εχει ζωντοχηρες απο 25 εως και 45 που οταν θα τις δεις ή κανεις σεξ μαζι τους θα ξεχασεις το ονομα σου φιλε.

Δεν ειναι ολες ιδιες με αυτες που τυχον εχεις δει εως τωρα.

Οπως και εχει χιλιαδες ελευθερες που ειναι μπαζα με εντελως αθλια σωματα και προσωπα.

Δεν ειναι ολες ιδιες. Απλα.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
924
Like
3.723
Πόντοι
446
Πάντως 40+ ελλεινίδες που να κρατιούνται,είναι ελάχιστες.Εγώ μόνο Ρωσίδες και γενικά αλλοδαπές βλέπω που και σ'αυτές τις ηλικίες σε καυλώνουν.Γαμημένα γονίδια.

θα συμφωνήσω κι εγώ ότι όποιος μπορεί να γαμάει ελεύθερες,δεν πάει στις μπαγιατούρες.Εκτός ίσως αν είναι πιτσιρικάς που πάει μόνο για την εμπειρία.

η νεα γενια των ελληνιδων προσεχει πια. επομενως βρισκεις 40αραες ελληνιδες προσεγμενες με τον ελληνικο ομως καυλιαρικο κωλο με πιασιματα. αν σου αρεσει αυτος ο πατος τοτε ολα καλα.
η γυναικα μου π.χ. που ειναι 37, επειδη προσεχει, θεωρω οτι γινεται καλυτερο το κορμι κ ο πατος της οσο περναει ο καιρος
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Λακη, εχει ζωντοχηρες απο 25 εως και 45 που οταν θα τις δεις ή κανεις σεξ μαζι τους θα ξεχασεις το ονομα σου φιλε.

Έχει . Είναι γυναίκες αράχνες. Ψάχνουν μαλάκα, να του φορτώσουν τα έτοιμα παιδιά.
Συχνά βρίσκουν .

Αποτυχημένοι .
Ξεφτίλες.

Το ονομά μου, δεν το ξεχνάω με καμία προσωπικά.
Από τότε που γάμησα την πρώτη πουτάνα, πάνε κάπου 32 χρόνια.

Οι ίδιες που είναι μπάνικες ως ζωντοχήρες, ήταν μπάνικες και ως ελεύθερες!
Έτσι ξεχωρίζουν οι άλφα, από τους βήτα.
Οι βήτα, περιμένουν να πεθάνουν οι άλφα για να τους πάρουν τα θυληκά ναυάγια που αφήνουν .....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πάντως 40+ ελλεινίδες που να κρατιούνται,είναι ελάχιστες.Εγώ μόνο Ρωσίδες και γενικά αλλοδαπές βλέπω που και σ'αυτές τις ηλικίες σε καυλώνουν.Γαμημένα γονίδια.

θα συμφωνήσω κι εγώ ότι όποιος μπορεί να γαμάει ελεύθερες,δεν πάει στις μπαγιατούρες.Εκτός ίσως αν είναι πιτσιρικάς που πάει μόνο για την εμπειρία.
εχω γαμησει πανω από 5 ελληνιδες σαραντάρες με μικρο κωλαρακι
και πανω από 5 ελληνιδες 20ρες χοντροκωλες
από όλα υπαρχουν.
πριν το 1985 που δεν υπηρχαν ζωντοχήρες και γεροντοκόρες ναι η σαρανταρα κορμαρα ηταν σπανιο ειδος
 

Giannis_Staf

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
14
Like
1
Πόντοι
0
Πρεπει να καταλαβεται φιλοι οτι την παντρεμενη γυναικα πλεον ...

Αλλος την πληρωνει και αλλος την γαμαει ...

Το θρασος των γυνακων να απαξιωνουν τον ανδρα που τους εδωσε τοσα πολλα ειναι απιστευτο ...

Πολες φορες σκεφτομουν ευτυχως ειμαι ο εραστης και οχι ο συζηγος ...

Δεν το κανουν για το  sex ...
το κανουν για να νιωσουν αξια ... για να εκδικιθουν ...

Μακρια απο δεσμευσεις...

... θα εισαι ο επομενος ...!
Πολυ σωστος ο φιλος!!!Ευγε...
 

Starhidas

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2019
Μηνύματα
22
Like
4
Πόντοι
0
Επαναλαμβάνω για όσους δεν κατάλαβαν ακόμα. Δε μιλάμε για το εάν υπάρχουν θερμόαιμες 30άρες και 40άρες ούτε μιλάμε για το αν υπάρχουν παντρεμένες που καίγονται για σεξ. Μιλάμε για το πόσο συχνό στατιστικά είναι αυτό. Δεν είναι καθόλου συχνό. Στις παντρεμένες ένα 30%-40% θα απατήσουν κάποια στιγμή και εξ αυτών 9 στις 10 θα το κάνουν όχι γιατί τους λείπει το σεξ αλλά γιατί είναι δυστυχισμένες στο γάμο τους, γιατί είναι δυστυχισμένες γενικώς. Και σε αυτή την ηλικία ο Νο1 λόγος και μακράν ο ένας και μόνος κύριος λόγος που ειναι δυστυχισμένες είναι τα φράγκα και τα ανεκπλήρωτα όνειρα όχι η έλειψη σεξ, αυτό είναι το τελευταίο για αυτές. Εξού και γιατί στην πλειοψηφεία των περιπτώσεων οι παντρεμένες απατάνε με άτομο της δουλειάς που κατέχει ιεραρχική θέση - το κλασσικό διευθυντής-γραμματέας, αφεντικό-γκαρσόνα, γιατρός-νοσοκόμα κτλ. Δε ψάχνουν σεξ, το χαμένο όνειρο ψάχνουν. Φυσικά υπάρχουν και οι παρτόλες που παντρεύτηκαν εξαρχής με φραγκάτο για τις ανέσεις και εννοείται αρχίζουν ήδη από το πρώτο έτος, συχνά πριν κάνουν καν ένα παιδί, να πηδιούνται με άνδρες της επιλογής τους. Ένα πουτανάκι 20άρα δε μπορεί παρά να γίνει στα 30 της μια πουτάνα σύζυγος. Δεν είναι όμως ότι όλες ή η πλειοψηφεία ή έστω πολλές παντρεμένες 30άρο40άρες ξαφνικά γίνονται "θερμόαιμες" και "καυτές" και από την καύλα τους πέφτουν στον πρώτο γαμιά, καμία σχέση. Μη φέρνετε λοιπόν την τάδε και την τάδε περίπτωση-εξαίρεση γιατί δεν ξέρω ούτε έναν μα ούτε έναν που να τα έχει με γυναίκα μεγαλύτερη των 30, είτε διαζευγμένη είτε παντρεμένη και να απολαμβάνει επί κάποιου έστω εύλογου χρονικού διαστήματος συχνό και καλό σεξ.
 

Bigdaddysss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
697
Κριτικές
8
Like
826
Πόντοι
366
Οι πουτάνες που κάνεις το λάθος και τις κάνεις γκόμενές σου
 

Starhidas

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2019
Μηνύματα
22
Like
4
Πόντοι
0
για ποια εκατονταδες ευρω και χιλιαδες λετε ρε.
εμενα η μοναδικη που μου κοστισε πανω απο 1000, ηταν η συζυγος λογω του γαμου.
με καποιες βγαιναμε φιλικα για καφε χρονια και καποια στιγμη εκατσαν, κοστος 10-20 καφεδες = 50ευρω.

ΟΚ πίσω στο κεντρικό θέμα : Κατ'αρχήν ούτε αλφάς άνδρας του άνω 5% δεν βγάζει γκόμενες να γαμήσει με το καλησπέρα-καλησπέρα που μπαίνει στο μαγαζί, το όποιο μαγαζί, ακόμα και εκεί που υποτίθεται γίνεται παιχνίδι. Ούτε ο Μάκης στο Βιετνάμ δεν έβγαζε έτσι, χωρίς να σκάσει ένα σκασμό λεφτά στις Βουλγάρες. Από τη μία λοιπόν, και χωρίς να λέω ότι δε το μπορείς, ενσυνείδητα/ασυνειδητα υπερτιμάς την ικανότητά σου να βγάζεις γκόμενες στα μαγαζιά και από την άλλη υποτιμάς το πόσα πραγματικά ξοδεύεις για να έχεις την έστω όποια επιτυχία. Ακόμα και εάν βγαίνεις 2 μέρες το μήνα Χ 20 ευρώ = 40 το μήνα, αυτά δεν είναι παρά τα ελάχιστα γιατί όταν αρχίσεις και βάζεις τα ρούχα σου, τα μεταφορικά σου, τα ταξί, τις βενζίνες και φυσικά το αμάξι τότε αρχίζουν και αυξάνονται τα έξοδα γεωμετρικώς. Γιατί βέβαια δε θα έκανες τίποτα απολύτως από όλα όσα κάνεις εάν δεν στόχευες στο μουνί. Θα πήγαινες ποτέ σε μπαροκλαμποσκυλάδικο εάν ήξερες ότι θα βρεις μέσα μόνο άνδρες; Όχι βέβαια. Θα αγόραζες Μπέμπα αν ήξερες ότι δε θα βάλεις μέσα καμία γυναίκα; Όχι βέβαια, θα την ενοικίαζες απλά για να την κάνεις 2-3 γύρες να ξεκαυλώσεις και τίποτα παραπάνω. Οι εταιρείες και οι διαφημιστικές τα ξέρουν όλα αυτά εξού και όλο το σύστημα της αγοράς στηρίχτηκε επακριβώς στην ανάγκη του άνδρα βρει σεξ και στην ανάγκη της γυναίκας να απομυζήσει λεφτά από τον άνδρα. Για το μέσο άνδρα λοιπόν μιλάμε για 100άδες ευρώ το μήνα, οπότε ναι για τη μεγάλη πλειοψηφεία των ανδρών η πορνεία είναι κατά πολύ φθηνότερη.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936
Άμα η γκόμενα είναι άφραγκη, τότε και οι 'δύο' το ίδιο κοστίζουν..  :cool2:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Άμα η γκόμενα είναι άφραγκη, τότε και οι 'δύο' το ίδιο κοστίζουν..  :cool2:

Ποτε δεν ειναι αρκετα, αν βρουν το κοροιδο να τις πιστεψει το μαδανε κανονικα.

Το θεμα ειναι να μην εισαι κοροιδο, αμπαλος τερματισμενος μαλακας. Εαν εισαι, με οτι και να ασχοληθεις θα σου κοστισει ακριβα, ακομα και ενα κινητο να θες να αγορασεις θα το πληρωσεις ακριβα, γιατι απλα εισαι μαλακας.

Χιλιαδες οι μαλακες γυρω μας που ακομα και ενα κινητο το πληρωνουν πολλα παραπανω απο οσα πραγματικα αξιζει, στις γυναικες θα κολλησουν;

Ειναι ασταματητοι, αυξανονται συνεχως με γοργους ρυθμους. Υπαρχει ολοκληρη βιομηχανια που βγαζει χρημα απο αυτους, θα εμεναν οι γυναικες εκτος; Εννοειται οτι τους μαδανε εως τελους, οπου τους βρουν με καθε τροπο και τεχνασμα. Αρκετα συχνα προσφερονται οικειοθελως, δεν χρειαζεται καν να προσπαθησει η χ κοπελα.

 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936
Ποτε δεν ειναι αρκετα, αν βρουν το κοροιδο να τις πιστεψει το μαδανε κανονικα.
Το θεμα ειναι να μην εισαι κοροιδο, αμπαλος τερματισμενος μαλακας.
Χιλιαδες οι μαλακες γυρω μας που ακομα και ενα κινητο το πληρωνουν πολλα παραπανω απο οσα πραγματικα αξιζει, στις γυναικες θα κολλησουν;
Eιναι ασταματητοι, αυξανονται συνεχως με γοργους ρυθμους. Υπαρχει ολοκληρη βιομηχανια που βγαζει χρημα απο αυτους, θα εμεναν οι γυναικες εκτος; Εννοειται οτι τους μαδανε εως τελους, οπου τους βρουν με καθε τροπο και τεχνασμα. Αρκετα συχνα προσφερονται οικειοθελως, δεν χρειαζεται καν να προσπαθησει η χ κοπελα.
Εκκολαπτήριο πυρφόρων έχει γίνει η χώρα. Του λέει η x γκόμενα, έxω χρήματα να πληρώσω και εγώ, αλλά ο λευκός ιππότης δεν την αφήνει.. και ας μην έχει την επόμενη ημέρα να αγοράσει τσιγάρα.  :sunglasses:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Δεν γινεται να συγκριθουν αυτα.
Ειναι αναλογα με το ποσο παει ο καθενας σε πουτανες η ποσο καιρο κανει μια σχεση.
Εγω σε ενα χρονο θα παω 5 φορες με ιεροδουλες..θα μου κοστισει το πολυ 2 κατοσταρικα..σε σχεση αν ειμαι ενα χρονο θα μου κοστισει σιγουρα πολυ παραπανω..λογικο, γιατι και καποια κερασματα θα κανεις και καποια δωρα σε γιορτη,γενεθλια,επετειο θα παρεις και καποια ταξιδια θα πας.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Αυτή η ερώτηση έχει απαντηθεί εδώ και χρόνια. Οι γκόμενες είναι ΠΟΛΥ πιο ακριβές και το δεύτερο κακό είναι ότι στις πουτάνες μπορείς να ελέγξεις τα έξοδά σου. Στις γκόμενες όχι. Αυτό τουλάχιστον παρατηρώ εγώ στον εαυτό μου αλλά και σε διάφορους φίλους και γνωστούς που το έχουμε συζητήσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom