Νέα

Πoιές ιερόδουλες είναι πιο επικίνδυνες από άποψη υγείας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 767
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ανακοίνωση:

[glow=red,2,300]Η Άννα η αδύνατη στο Μ. Πρ. 16 υπ. (που παίζει ενίοτε στην 3η βάρδια και στο Φωκ. 19) όπου παρέχει φουλ πρόγραμμα, έχει κονδυλώματα ! ! ! [/glow]

Την πέτυχα σήμερα στο Φωκ. 19 και της το είπα, όπως και της ξανθιάς τσα2.

Ελπίζω να κάνω λάθος. Υποτίθεται ότι παρακολουθούνται από γιατρό. 
Η τσα2 με παρότρυνε να την ρωτήσω την άλλη εβδομάδα για τα αποτελέσματα των εξετάσεων.

Βασικά, ούτε η ίδια ήξερε τι εστί κονδυλώματα.  :think:

Μακριά & αγαπημένοι !    :badair:

τυπε αυτη τα μονα κονδυλωματα που ξερει
ειναι αυτα που εμφανιζονται πανω στο 20αρικο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
επισησ μαγκεσ και ν ΝΑΝΤΙΑ απο μενανδρου 45 ειχε κονδυλοματα στον προκτο...εκανε ελευγερο σροματικο και τελειοτικο.....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Εχει χαλασει πολυ η ολη φαση μου φαινεται ......

Ακρως επικινδυνο το σπορτ αυτο πλεον
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
καλό το θεματάκι αυτό, για να ξέρουμε τι παιζει. Εγώ γουστάρω μαύρες στα πεζοδρόμια, αλλά ούτε που το σκέφτομαι με οσα γράφονται γι'αυτες. Πόσο ασφαλές είναι να ξεκαβλώνεις στη ζώνη 'μαύρης επιρροής' (Αθηνάς-Ευριπίδου-Μενάνδρου)? Πρόσεξα οτι αυτές είναι τσούρμο και η κάθε ομάδα συχνάζει σε ένα ξενοδοχείο της περιοχής (ή σπίτι φτιαγμένο σαν γαμω-χοτέλ). Οι αραπίνες στα στουντιο ελέγχονται?              
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
καλό το θεματάκι αυτό, για να ξέρουμε τι παιζει. Εγώ γουστάρω μαύρες στα πεζοδρόμια, αλλά ούτε που το σκέφτομαι με οσα γράφονται γι'αυτες. Πόσο ασφαλές είναι να ξεκαβλώνεις στη ζώνη 'μαύρης επιρροής' (Αθηνάς-Ευριπίδου-Μενάνδρου)? Πρόσεξα οτι αυτές είναι τσούρμο και η κάθε ομάδα συχνάζει σε ένα ξενοδοχείο της περιοχής (ή σπίτι φτιαγμένο σαν γαμω-χοτέλ). Οι αραπίνες στα στουντιο ελέγχονται?               
Εχω δει 2-3 μαυρουλες μπουκια και συγχωριο

Αλλα ποιος τολμα να κανει κατι με δαυτες ?

ΕΓΩ σιγουρα οχι  :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
καλό το θεματάκι αυτό, για να ξέρουμε τι παιζει. Εγώ γουστάρω μαύρες στα πεζοδρόμια, αλλά ούτε που το σκέφτομαι με οσα γράφονται γι'αυτες. Πόσο ασφαλές είναι να ξεκαβλώνεις στη ζώνη 'μαύρης επιρροής' (Αθηνάς-Ευριπίδου-Μενάνδρου)? Πρόσεξα οτι αυτές είναι τσούρμο και η κάθε ομάδα συχνάζει σε ένα ξενοδοχείο της περιοχής (ή σπίτι φτιαγμένο σαν γαμω-χοτέλ). Οι αραπίνες στα στουντιο ελέγχονται?              
τυπε εχει κατι μαγαζια π.αμερικης-κυψελη που συχναζουν κατι αιθιοπισσες πρωτο πραγμα
στησε καρτερι και οταν φευγουν αργα το βραδυ ορμα για καμακι
ολο και κατι θα φας
ειχα δει μια πριν κατι μερες σκετη καυλα λεμε δικε μου
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
τυυπε εχεις γαησει ποτε καμια τετοια?
1ον δεν εχω λεφτα για πεταμα
2ον δεν παω σε τετοιες ουτε για για πλακα καθως δεν ελεγχονται
3ον αν παει κανεις σε τετοια τοτε μπλεκει και με αλλα εξοδα οπως ξενοδοχειο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Εχω δει 2-3 μαυρουλες μπουκια και συγχωριο

Αλλα ποιος τολμα να κανει κατι με δαυτες ?

ΕΓΩ σιγουρα οχι  :grin:

Γιατι παικτη? Δεν μπορεις να αποκωδικοποιησεις καλα
την γλωσσα του σωματος ?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
1ον δεν εχω λεφτα για πεταμα
2ον δεν παω σε τετοιες ουτε για για πλακα καθως δεν ελεγχονται
3ον αν παει κανεις σε τετοια τοτε μπλεκει και με αλλα εξοδα οπως ξενοδοχειο
τι λεφτα για πεταμα τυπε
για να γαμησεις θα τα δωσεις :grin:
ενω αυτες στα μπουρδελα ελεγχονται τυπε :grin:
δικε μου μπορει να δινεις 10ρικο για το χοτελι αλλα αξιζει
δοκιμασε καμια ρωσοβουλγαρα γκρανυ να βρεις την υγεια σου
 

Επισκέπτης

οι συφιλιασμένες πιεξούλα και σταματίνα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους: Σίγουρος δεν μπορείς να είσαι ποτέ. Ούτε καν σχετικά ασφαλής.

Εδώ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος ότι εσύ για τον εαυτό σου είσαι υγιής θα είσαι για άλλο άτομο? Π.χ. έχεις κάνεις σεξ μόλις χτες (αλλά και πολλές άλλες φορές τις τελευταίες μέρες). Και σήμερα πρωι-πρωί πας στο γιατρό για οπτικό έλεγχο και για αιματολογικές εξετάσεις. Ο γιατρός τα παρατηρεί όλα? 100%? Το αίμα σού τα λέει όλα? Δηλ. τα τεστ έχουν 100% επιτυχία? Ας υποθέσουμε πως ναι. Γίνεται διάγνωση για κάτι που μπορεί να κόλλησες χτες? Μήκυτες, φαρυγγιτιδες, ψειρες, Χλαμύδα, σύφιλη, βλενορροια, ερπη, αφθες, τερμινθο, ηπατιττιδα, AIDS, κτλ ......?  Και όλα αυτά υπό κανονικές και τέλειες συνθήκες.
1ο κενό: οι επαγγελματίες πάνε για εξετάσεις καθε 2 εβδομάδες. 2ο κενό: πάνε για εξετάσεις καθε 2 εβδομάδες? Διότι εάν κάνεις και καμιά λαδιά με το υγειονομικό σύστημα? (Όλα γίνονται, θυμηθείτε τα κόλπα με το ντοπιγκ στους αγώνες).
Για τα μασαζ, cg, ct, πεζοδρόμιο κτλ. φοβάμαι ότι μπορεί να ισχύουν αυτά που έχουν γραφεί οπότε τα πράγματα είναι ακόμη χειρότερα.
Από την εμπειρία (=συμπεριφορά τους προς εμάς) που έχουμε με τις επαγγελματίες όλοι ξέρουμε ότι κάποιες είναι πιό προσεκτικές. Ισχύει, αλλά δεν είναι ικανή συνθήκη που σε εξασφαλίζει.

Το σπορ έχει τα ρίσκα του και όλους μας την έχει στημένη στη γωνία. Άρα η έρωτηση δεν έχει απάντηση.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom