Νέα

Ποιες Ελληνίδες είναι πιο εύκολες; Της πόλης ή της επαρχίας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpekiaris10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

;;;;

  • Της πόλης

    Ψήφοι: 38 41,3%
  • Της επαρχίας

    Ψήφοι: 38 41,3%
  • Και οι 2 το ίδιο

    Ψήφοι: 16 17,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    92
OP
OP
M

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Για τους Αγρινιώτες πάντως, λένε ότι είναι σκατόβλαχοι.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.884
Like
5.579
Πόντοι
1.056

Εγω σαν Αθηναιος τα πιο ευκολα γαμησια τα εχω κανει σε ταξιδια στην επαρχια. Αυτες τις επαρχιας, γουσταρουν πολυ τους Αθηναιους(αρκει να μετρας και λιγο),και επισης στην Αθηνα φοιτητριες απο επαρχια γαμιουντε καλα. Το πιο δυσκολο <<γηπεδο>> ειναι της Αθηνας πιστευω γιατι οι περισσοτερες εχουν κακη νοοτροπια. Αλλα αυτο ειναι και λιγο σχετικο γιατι αν εισαι ευκαταστατος θα γαμησεις καλα η αν δουλευεις σε επαγγελματα κοινωνικα πχ σερβητορος κτλπ (χαζη γυναικεια νοοτροπια δλδ).

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Εγω σαν Αθηναιος τα πιο ευκολα γαμησια τα εχω κανει σε ταξιδια στην επαρχια. Αυτες τις επαρχιας, γουσταρουν πολυ τους Αθηναιους(αρκει να μετρας και λιγο),και επισης στην Αθηνα φοιτητριες απο επαρχια γαμιουντε καλα. Το πιο δυσκολο <<γηπεδο>> ειναι της Αθηνας πιστευω γιατι οι περισσοτερες εχουν κακη νοοτροπια. Αλλα αυτο ειναι και λιγο σχετικο γιατι αν εισαι ευκαταστατος θα γαμησεις καλα η αν δουλευεις σε επαγγελματα κοινωνικα πχ σερβητορος κτλπ (χαζη γυναικεια νοοτροπια δλδ).

Και οι Αθηναίες γαμιούνται εύκολα όταν φεύγουν από Αθήνα.
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Like
251
Πόντοι
1
επαρχια νομιζω φτιαχνεις πιο ευκολα κυκλο,που θα δινει γκομενες για να γαμας,στις πολεις δυσκολο να φτιαξεις κυκλο,σαν συμμορια που λεμε,οπου τις γκομενες θα τις γαμανε μονο οι της παρεας,επαρχια νομιζω ειναι πιο εντονο αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom