Νέα

Ποιες Ελληνίδες είναι πιο εύκολες; Της πόλης ή της επαρχίας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpekiaris10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

;;;;

  • Της πόλης

    Ψήφοι: 38 41,3%
  • Της επαρχίας

    Ψήφοι: 38 41,3%
  • Και οι 2 το ίδιο

    Ψήφοι: 16 17,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    92

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.944
Πόντοι
3.496
Ολες αυτες ψαχνουν ενα θυμα.  :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • badmarriage_sd_b.jpg
    badmarriage_sd_b.jpg
    20,1 KB · Εμφανίσεις: 32

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.675
Πόντοι
1.706
Έχω μια εντύπωση, ότι στις επαρχίες πηδάς πιο εύκολα. Θα δεις πιο συχνά κοπέλες να κυκλοφορούν μόνες τους, όχι και πολύ μακριά από το κέντρο της Αθήνας (Ωρωπός, Χαλκούτσι, Δήλεσι, κτλ). Στην Αθήνα και στα προάστια γενικώς βγάζουν ένα στυλ "Κοιτάζω τη δουλειά μου, και δε θέλω να σου μιλήσω".

Τύπε μπεκιάρη, θα δοκιμάσεις λαθρεπιβίβαση στις παντόφλες που πάνε απέναντι Ερέτρια;
Να ξες, οτι εκει δεν είναι ΚΤΕΛ να σε κατεβάσουν.
Από κολύμπι πως τα πας;
 
OP
OP
M

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Καλά μωρέ για 2 €... βασικά εγώ πληρώνω παντού δεν είμαι τσαμπατσής... εκτός από τα αστικά λεωφορεία και τα τρόλεϊ. Εκεί το θεωρώ γελοίο να πληρώνεις.

Κατά τα άλλα δεν είναι ψέματα ότι γνωρίζονται λίγο πολύ όλοι. Ακόμα και στα ΚΤΕΛ οι επιβάτες γνωρίζονται με τους οδηγούς και τους εισπράκτορες. Άλλωστε είναι πολύ πιθανό να πετύχεις ίδιες φάτσες... και μεγαλύτερες πιθανότητες για καμάκι που λέγαμε, γιατί τα δρομολόγια στα ΚΤΕΛ είναι πιο αραιά, άρα έχεις περισσότερες πιθανότητες και περισσότερο χρόνο να πετύχεις την ίδια γκόμενα.

Το ίδιο ισχύει και για τον Προαστιακό που έχει δρομολόγια ανά 1 ή ακόμα και ανά 2 ώρες.

 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Στην επαρχία οι γκόμενες ξεπαρθενεύονται σε μικρή ηλικία και είναι πιο εύκολες στο να κάτσουν να τις γαμήσεις. Οι αθηναίες έχουνε τουπέ.
Δεν ξέρω για Δήλεσι, Ωρωπό κτλ που αναφέρθηκαν παραπάνω, στα Μεσόγεια Αττικής πάντως που μένω εγω, σε αρβανιτοχώρι,  τα ήθη είναι συντηρητικά.
 
OP
OP
M

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Παραδόξως έχω πετύχει καλές στην λεωφόρο Βάρης-Κορωπίου που είναι στα Μεσόγεια, και όχι σε κεντρικά σημεία. Υπάρχει και ένα κολλέγιο εκεί κοντά, όποτε υποθέτω ότι έρχονται από κει.
 

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
...οι πεινασμένες για βάλανο και τα συμπραγματούντα..στα υπόλοιπα όλες ίδια κουμπιά έχουν...το κοινωνικό σου στάτους...το πόσο αληταράς πρέπει να είσαι απέναντί τους..κανά ντρίγκι ντρίγκι στην τσέπη και καμπριολέ αραμπά καλοδεχούμενα...
 
OP
OP
M

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
οπότε μάλλον αυτό είναι το συμπερασμα μας..

Γιατί να έρθει μια επαρχιοπούλα στην πρωτεύουσα; Δεν είμαστε στην δεκαετία του 80, που ερχόντουσαν όλες στην Αθήνα γιατί εκεί υπήρχαν ευκαιρίες για δουλειά, κτλ.

Ίσα ίσα, πλέον στην επαρχία βρίσκουν πιο  εύκολα δουλειά...εφ'όσον γνωρίζονται μεταξύ τους και υπάρχουν τα κονέ.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Γιατί να έρθει μια επαρχιοπούλα στην πρωτεύουσα; Δεν είμαστε στην δεκαετία του 80, που ερχόντουσαν όλες στην Αθήνα γιατί εκεί υπήρχαν ευκαιρίες για δουλειά, κτλ.

Ίσα ίσα, πλέον στην επαρχία βρίσκουν πιο  εύκολα δουλειά...εφ'όσον γνωρίζονται μεταξύ τους και υπάρχουν τα κονέ.
Γιατί να έρθει μια επαρχιοπούλα στην πρωτεύουσα; Δεν είμαστε στην δεκαετία του 80, που ερχόντουσαν όλες στην Αθήνα γιατί εκεί υπήρχαν ευκαιρίες για δουλειά, κτλ.

Ίσα ίσα, πλέον στην επαρχία βρίσκουν πιο  εύκολα δουλειά...εφ'όσον γνωρίζονται μεταξύ τους και υπάρχουν τα κονέ.
Είσαι στην κοσμαρα σου τύπε. Πώς φαίνεται ότι από επαρχία δεν σκαμπαζεις τίποτα.
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.138
Πόντοι
366
Γιατί να έρθει μια επαρχιοπούλα στην πρωτεύουσα; Δεν είμαστε στην δεκαετία του 80, που ερχόντουσαν όλες στην Αθήνα γιατί εκεί υπήρχαν ευκαιρίες για δουλειά, κτλ.

Ίσα ίσα, πλέον στην επαρχία βρίσκουν πιο  εύκολα δουλειά...εφ'όσον γνωρίζονται μεταξύ τους και υπάρχουν τα κονέ.

ρε φιλε σε μεγαλες πολεις Αθηνα Σαλονικα πχ εχει παραπανω θεσεις εργασιας...επισης εκει δεν ειναι ολοι γνωστοι οποτε η αλλη ευκολα γαμιετε αφου δεν εχεο το αγχος και τον φοβο μην μαθευτει...
 

johny7gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
125
Like
9
Πόντοι
1
Οι πιο εύκολες είναι της επαρχίας που πέρασαν στις πανελλήνιες σε κάποια πόλη. ΤΕΛΟΣ.
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Αρκεί να μην είναι σε θεωρητικές σχολές γιατί εκεί το τουπέ πάει σύννεφο.

πιτσιρικά πήγαινε και κανά περίπατο να ξεσκάσεις, δε γαμάς που δε γαμάς ας σου αρπάξει και λίγο το κωλαράκι ο ήλιος
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
είναι το ιδιο ευκολες. ή δύσκολες, αν είναι από κολοχώρι, ή βόρεια προάστεια. Όλα εξαρτώνται από ποσο γουσταρουν και ποσο τους κανει κλικ.
 
OP
OP
M

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Είσαι στην κοσμαρα σου τύπε. Πώς φαίνεται ότι από επαρχία δεν σκαμπαζεις τίποτα.

Κοίτα ρε που μας τη λέει και ο φλώρος που διαβάζει vice για να το παίξει αλητεία και καλά...
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
το 38% των νεο-ελλήνων αρβανίτικες ρίζες έχουν .....

Αλβανοί δεν ειναι οι Αρβανίτες ;

Αρβανίτες εχει Ασπρόπυργο μανδρα κ Μεσόγεια
Για να γαμησεις Αρβανίτισσα εύκολο ,αλλα εαν ψάχνεσαι για γάμο , αυτοι οι φραγκοφονιαδες πρώην Αλβανοί , ψάχνουν τι περιουσιακά στοιχεία εχεις ..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
καναδες αμερικανες γερμανιδες δευτερης γενιας ελληνιδες ηταν ειναι και θα ειναι οι πιο ιζυ γκοινγκ....
 
OP
OP
M

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Αλβανοί δεν ειναι οι Αρβανίτες ;

Αρβανίτες εχει Ασπρόπυργο μανδρα κ Μεσόγεια
Για να γαμησεις Αρβανίτισσα εύκολο ,αλλα εαν ψάχνεσαι για γάμο , αυτοι οι φραγκοφονιαδες πρώην Αλβανοί , ψάχνουν τι περιουσιακά στοιχεία εχεις ..

Μη λες τέτοια, γιατί θα σε φάνε κάποιοι εθνικιστές που ισχυρίζονται ότι οι Αρβανίτες είναι Έλληνες.

 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.064
Like
2.845
Πόντοι
506
Έχω μια εντύπωση, ότι στις επαρχίες πηδάς πιο εύκολα. Θα δεις πιο συχνά κοπέλες να κυκλοφορούν μόνες τους, όχι και πολύ μακριά από το κέντρο της Αθήνας (Ωρωπός, Χαλκούτσι, Δήλεσι, κτλ). Στην Αθήνα και στα προάστια γενικώς βγάζουν ένα στυλ "Κοιτάζω τη δουλειά μου, και δε θέλω να σου μιλήσω".
Εξαρτάται που πεφτει πιο πολυ πεινα.Αλλη επαρχια στο Ναύπλιο αλλη στο Αγρίνιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom