Νέα

Πλύσιμο χεριών...Σημαντικό θέμα???Η΄κλάιν μάιν???Γνώμη σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186

Αυτες οι κλινικες απευθυνονται στην καλη κοινωνια. Το ιδιο και οι γιατροι που βλεπεις καλεσμενους σε εκπομπες. Βγαινουν για να διαφημιστουν στην καλη κοινωνια. Εμενα δε με θελουν για πελατη ακομα και αν ειχα να τους πληρωσω δε θα με ηθελαν.
 

Επισκέπτης
σήμερα σε δημόσιες τουαλέτες πήγα να κατουρήσω δίπλα σε τύπο που την έπαιζε :badair:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.555
Like
2.839
Πόντοι
506
σήμερα σε δημόσιες τουαλέτες πήγα να κατουρήσω δίπλα σε τύπο που την έπαιζε :badair:
νορμαλ ειναι αυτο..... το ξερω απο τις τουαλετες της σχολης

αρκετες φορες ανωμαλοι ανθρωποι (που εχουν fetish να αυνανιζονται σε δημοσιους χωρους) περιμενουν μεσα στην καμπινα της τουαλετας μεχρι να εισελθει καποιος στον χωρο του wc για να ουρησει η να αφοδευσει

μολις λοιπον εισελθει καποιος, αρχιζουν να αυτοικανοποιουνται μεσα στην καμπινα οπου ειναι κρυμμενοι....

 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
νορμαλ ειναι αυτο..... το ξερω απο τις τουαλετες της σχολης

αρκετες φορες ανωμαλοι ανθρωποι (που εχουν fetish να αυνανιζονται σε δημοσιους χωρους) περιμενουν μεσα στην καμπινα της τουαλετας μεχρι να εισελθει καποιος στον χωρο του wc για να ουρησει η να αφοδευσει

μολις λοιπον εισελθει καποιος, αρχιζουν να αυτοικανοποιουνται μεσα στην καμπινα οπου ειναι κρυμμενοι....

Φτιάχνονται με την μποχα τυπε  :think: :S :S :S  :shit: :shit: :shit:
 

Επισκέπτης
νορμαλ ειναι αυτο..... το ξερω απο τις τουαλετες της σχολης

αρκετες φορες ανωμαλοι ανθρωποι (που εχουν fetish να αυνανιζονται σε δημοσιους χωρους) περιμενουν μεσα στην καμπινα της τουαλετας μεχρι να εισελθει καποιος στον χωρο του wc για να ουρησει η να αφοδευσει

μολις λοιπον εισελθει καποιος, αρχιζουν να αυτοικανοποιουνται μεσα στην καμπινα οπου ειναι κρυμμενοι....
τύπε δε λέω για καμπίνες...εννοώ σε αυτές:

depositphotos_124398130-stock-photo-line-of-clear-white-urinals.jpg
 

koumpater2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
49
Κριτικές
4
Like
140
Πόντοι
280
Για πείτε λοιπόν ρε μάγκες,τι φάση?Πως ξηγιέστε εσείς?Πλένετε τα χέρια σας ΠΡΙΝ το κατούρημα?ΜΕΤΑ?Και ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ?Η΄καθόλου?
Τη βρίσκετε την μικροβιολόγα και σεις υπερβολική η΄εγώ είμαι ο λέσις που τα πλένω μόνο μετά???(και όχι πάντα)
:think:
Αναλογως που εχω βαλει τα χερια μου πλενω και πριν, τυπε. Νομιζω η κοινη λογικη το επιβαλλει.
 

jailbox

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ναι, πριν πιάσω τον πούτσο μου, πλένω τα χέρια μου, γιατί θα τον λερώσω και μετά το κατούρημα, πλένω χέρια και πούτσα για να είμαι σίγουρος!
 

Επισκέπτης
Ναι, πριν πιάσω τον πούτσο μου, πλένω τα χέρια μου, γιατί θα τον λερώσω και μετά το κατούρημα, πλένω χέρια και πούτσα για να είμαι σίγουρος!

Καλυτερα φιλε να τον βραζεις στους 100 βαθμους για να εισαι σιγουρος...επισης μετα το κατουρημα να του κανεις και αγιασμο και ευχελαιο για να μην στον ματιαξουν.
 

Nik455

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
1
Λοιπόν τύποι έχουμε και λέμε,
Την τελευταία 5ετία και όποτε αλληλοβολέψει γαμάω μία γκόμενα που είναι μικροβιολόγος κ πλέον έχει δικό της εργαστήριο.
Σήμερα λοιπόν κατά τις 7 ταπόγευμα που πήγα για "επίσκεψη",μετά το νταλαβέρι και ενώ αράζαμε και τα λέγαμε πήγα για κατούρημα,σηκώθηκε έντρομη ήρθε στο μπάνιο και με απορία με ρώτησε γιατί δεν έπλυνα τα χέρια μου πριν πιάσω την ψωλή μου για να κατουρήσω(είχα αφήσει ανοιχτή την πόρτα και δεν άκουσε τη βρύση αλλά κατευθείαν τον ήχο από το κατούρημα).Αφού την κοίταξα περίεργα και την ρώτησα αν είναι στα καλά της,μάρχισε ένα πρόλογο για τους κινδύνους "της πράξης μου αυτής" καθώς και για το πόσα μικρόβια παίζουν μπαλίτσα στα χέρια μας,σε πολύ έντονο βαθμό κ με ψιλοεπιχειρήματα για να είμαι ειλικρινής που δεν έδωσα όμως σημασία ειδικά από ένα σημείο και μετά που το μόνο που σκεφτόμουνα ήταν το να φύγω γιατί με είχε ψιλοζουρλάνει.Γύρισα λοιπόν πριν κανένα τέταρτο σπίτι χωρίς να σκέφτομαι τις "ιστορίες" που μου έλεγε κ μέπιασα μόλις μπήκα για κατούρημα στην τουαλέτα και πριν τον πιάσω να λοξοκοιτάζω τη βρύση στο νιπτήρα.
Για πείτε λοιπόν ρε μάγκες,τι φάση?Πως ξηγιέστε εσείς?Πλένετε τα χέρια σας ΠΡΙΝ το κατούρημα?ΜΕΤΑ?Και ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ?Η΄καθόλου?
Τη βρίσκετε την μικροβιολόγα και σεις υπερβολική η΄εγώ είμαι ο λέσις που τα πλένω μόνο μετά???(και όχι πάντα)
:think:
Φοβερό θέμα δικέ μου πώς το σκεφτικες
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
Καλυτερα φιλε να τον βραζεις στους 100 βαθμους για να εισαι σιγουρος...επισης μετα το κατουρημα να του κανεις και αγιασμο και ευχελαιο για να μην στον ματιαξουν.


Παραλίγο να πνιγώ ρεεε :kneel: :kneel: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.647
Like
20.389
Πόντοι
5.006
μονο οι ντιντηδες πλενουν τα χερια τους πριν κατουρησουν  :woldman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom