Νέα

Πλύσιμο χεριών...Σημαντικό θέμα???Η΄κλάιν μάιν???Γνώμη σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.563
Like
2.873
Πόντοι
506
Παντα πριν και μετα. Το εμαθα απ τον ντοκτορ Χαουζερ. Βεβαια καμια φορα κατουραω εξω λογω προστατη οποτε δεν παιζουν τετοια.

εχεις κανει μετρηση του PSA?
τι δεικτη εχεις?
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.933
Πόντοι
2.696
Λοιπόν τύποι έχουμε και λέμε,
Την τελευταία 5ετία και όποτε αλληλοβολέψει γαμάω μία γκόμενα που είναι μικροβιολόγος κ πλέον έχει δικό της εργαστήριο.
Σήμερα λοιπόν κατά τις 7 ταπόγευμα που πήγα για "επίσκεψη",μετά το νταλαβέρι και ενώ αράζαμε και τα λέγαμε πήγα για κατούρημα,σηκώθηκε έντρομη ήρθε στο μπάνιο και με απορία με ρώτησε γιατί δεν έπλυνα τα χέρια μου πριν πιάσω την ψωλή μου για να κατουρήσω(είχα αφήσει ανοιχτή την πόρτα και δεν άκουσε τη βρύση αλλά κατευθείαν τον ήχο από το κατούρημα).Αφού την κοίταξα περίεργα και την ρώτησα αν είναι στα καλά της,μάρχισε ένα πρόλογο για τους κινδύνους "της πράξης μου αυτής" καθώς και για το πόσα μικρόβια παίζουν μπαλίτσα στα χέρια μας,σε πολύ έντονο βαθμό κ με ψιλοεπιχειρήματα για να είμαι ειλικρινής που δεν έδωσα όμως σημασία ειδικά από ένα σημείο και μετά που το μόνο που σκεφτόμουνα ήταν το να φύγω γιατί με είχε ψιλοζουρλάνει.Γύρισα λοιπόν πριν κανένα τέταρτο σπίτι χωρίς να σκέφτομαι τις "ιστορίες" που μου έλεγε κ μέπιασα μόλις μπήκα για κατούρημα στην τουαλέτα και πριν τον πιάσω να λοξοκοιτάζω τη βρύση στο νιπτήρα.
Για πείτε λοιπόν ρε μάγκες,τι φάση?Πως ξηγιέστε εσείς?Πλένετε τα χέρια σας ΠΡΙΝ το κατούρημα?ΜΕΤΑ?Και ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ?Η΄καθόλου?
Τη βρίσκετε την μικροβιολόγα και σεις υπερβολική η΄εγώ είμαι ο λέσις που τα πλένω μόνο μετά???(και όχι πάντα)
:think:

Σκέφτηκες τι επιπτώσεις θα έχεις αν μπαίνει στο φορουμ και διαβάσει αυτό που έγραψες;Μάλλον σε βλέπω μόνιμα με το πουλί στο χέρι και άπλυτο...

Τώρα στην "ουσία" του θέματος.Τα χέρια τα πλένουμε τακτικά.Και φυσικά πριν και μετά την επίσκεψη στην τουαλέτα.Δεν αγγίζουμε μύτη,μάτια,αυτιά αν δεν τα έχουμε απολυμάνει.Πληκτρολόγια,τηλέφωνα,τηλεκοντρόλ μαζεύουν τόσα μικρόβια,που αν ήταν Ευρώ θα είχαμε αποπληρώσει όχι μόνο το Ελληνικό χρέος αλλά και της Ιαπωνίας.
Εγώ στο αμάξι έχω πάντα απολυμαντικά μαντηλάκια.Όταν πάω δε σε μπουρδέλο έχω και στην τσέπη μου.Επίσης έχω στη δουλειά μονίμως ένα σπρέι Detol και απολυμαίνω κάθε πρωί το γραφείο,πληκτρολόγια,λαβές συρταριών κλπ.Το χειμώνα αν έρθει κανάς συνάδελφος και τον αντιληφθώ ότι έχει ίωση ("δεν έχω γρίπη,απλώς κρύωσα".Η συνηθισμένη ηλίθια δικαιολογία).Τον αποφεύγω.Αν δεν μπορώ τι να κάνουμε,ετοιμάζομαι για ίωση!!!Το να παίρνεις μέτρα προστασίας δεν είναι πρόβλημα.Το να μην παίρνεις είναι.
Και 2 φορές το χρόνο ένα βιολογικό καθαρισμό το αμάξι τον χρειάζεται!
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
τυπε καποιοι τυποι λενε οτι οι φωτογραφιες που βαζεις ειναι μουφα,και ο πουστης στις φωτο δεν εισαι εσυ   :S :S :S
τι εχεις να πεις γι'αυτο;   :grin: :grin: :grin:
Αφου αγαπη μου και πιπα σου πηρα και με γαμησες στα τέσσερα.Γιατι λες αυτά τα πραγματα  και με πληγωνεις? :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :boobies:
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Αγαπη μου Enduro :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :gay: :gay: :gay: :boobies:
 

Συνημμένα

  • Lila (10).jpg
    Lila (10).jpg
    69,2 KB · Εμφανίσεις: 23

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
Αφου αγαπη μου και πιπα σου πηρα και με γαμησες στα τέσσερα.Γιατι λες αυτά τα πραγματα  και με πληγωνεις? :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :boobies:




τυπε ο πουστης που του κλεβεις τις φωτο και τις βαζεις στο μπου το ξερει οτι το κανεις αυτο;  :S :S :S
γιατι αμα δεν το ξερει υπαρχει θεμα  :grin: :grin: :grin:
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Αχ μωρη κακια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :gay: :gay: :boobies:
 

Επισκέπτης
μαθε μπαλιτσα αγορι μου απο μενα και τον νασο

σε ενημερωνω οτι το πληκτρολογιο το σκουπιζω ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 φορες την ημερα με βρεγμενο χαρτι κουζινας zewa soft

Τυπε δεν θελω να σε στενοχωρησω αλλα αμα καθαριζεις με αυτο το τροπο το πληκτρολογιο το μονο που κανεις ειναι να δροσιζεις τα μικροβια....
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
αλλο ενα θεμα παρωδια
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
τυπε πιατσουλα πες μας για τη μικροβιολογο καλυτερα βιοιατρικη την γνωρισες

εχει κατι καυλακια εκει
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny:

μετα το γαμησι με την γιατρο πλενεστε παρεα??

σε τρώει ο κώλος σου...κάνει μπαμ...ατύχησες όμως πουστράκο...σάββατα κρυφόπουστες δεν γαμάω...άντε φλώρε συνέχισε τα ναζάκια σου τώρα κ κούνα τον σιχαμερό σου κώλο σε κανάν άλλον εδώ μέσα μπας και στον καρφώσει,μαζί τα λέμε από δευτέρα πάλι

:takethis: :takethis: :takethis:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
σε τρώει ο κώλος σου...κάνει μπαμ...ατύχησες όμως πουστράκο...σάββατα κρυφόπουστες δεν γαμάω...άντε φλώρε συνέχισε τα ναζάκια σου τώρα κ κούνα τον σιχαμερό σου κώλο σε κανάν άλλον εδώ μέσα μπας και στον καρφώσει,μαζί τα λέμε από δευτέρα πάλι

:takethis: :takethis: :takethis:

πιατσουλα γιατι τοσο μενος ??

η γιατρος τι λεει για ολα υατα ??  στην φυλλης παιζεται το γιατρο?? :2funny: :2funny:
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Πριν τη τουαλέτα δεν έχω ακούσει κανένα να τα πλένει. Αλλά μετά οπωσδήποτε.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
1.464
Πόντοι
216
Πριν τη τουαλέτα δεν έχω ακούσει κανένα να τα πλένει. Αλλά μετά οπωσδήποτε.

γαμησε τα! και ποσο αηδια είναι να βλεπεισ ανδρες/γυναικες σε τουαλέτες εστιατορίων/μπαρ κτλπ όταν βγαινουν απτον καμπινε χωρις να πλυνουν τα κωλοχερα τους! Δηλαδη ρε μαστορια τοσος κοπος είναι πια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom