Νέα

Platinum Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ρες
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

karaitas

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να μου πει για τις τιμές που έχει στο le cabaret. Είμαι νέος και θέλω ενημέρωση. Α και μέχρι τι ώρα είναι ανιχτό τις καθημερινές. Thanks.
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Καλημερα .

Η χθεσινη ( μαλλον για να ειμαι ακριβης σημερινη ) περιηγηση περιλαμβανε τα ακολουθα :

Le Cabaret :
Ηταν κοντα και ειπα να ριξω μια ματια . Το μαγαζι ηταν γεματο , αλλα ειχε πολυ λιγες κοπελες . Ηρθε η Μαρια απο τον Αγ. Δομινικο , την οποια πηρα για χορο . Me gusta los mujeres latinas , pero η Μαρια δεν ελεγε πολλα . Υπαρχουν καλυτερες επιλογες στο μαγαζι . Ζητησα την αδυναμια μου την Μαρσελα , αλλα προτιμησε παει αλλου . Το ιδιο επραξα και εγω .  :rockon:

Gato Nero :
Μεγαλο και ωραιο μαγαζι . Οταν πηγα ηταν αδειο , ενω και αυτο ειχε λιγες κοπελες . Ποτο δικο μου 20 , κοπελας 15 , χορος στο τραπεζι 10 ( δεν πιανει τιποτα ) , πριβε 50 . Υποθετω οτι ολοι θελουν να σχολιασω το τελευταιο .  :dancing: Το πριβε του μαγαζιου ειναι σε ξεχωριστο χωρο . Καθεσαι σε ενα στρογγυλο κλουβι , το οποιο εχει μαξιλαρια , ειναι ανοικτο κατα το 1/3 και στηριζεται απο την οροφη του . Το πριβε και καλα κρατα 2 τραγουδια και η κοπελα αποχωριζεται και το βρακακι της . Αν παιζει και κατι αλλο δεν μπορω να πω . Οι χορευτριες οπως ειπα λιγες και οχι κατι το εξαιρετικο . Στο τραπεζι μου φιλοτιμηθηκε να κατσει η Μιχαελα απο την Ρουμανια , που με θυμοταν απο το Καμπαρε . Το πριβε ηταν οπως το περιεγραψα πιο πανω : ναι μεν καλο , αλλα little value for money .  Α , και οφειλω να ανακαλεσω τα αρνητικα σχολια για την Μικαελα . Απλα το στυλακι της δεν ειναι συμβατο με τον χαρακτηρα μου .

Επομενη και τελευταια σταση Platinum :
Και στο Πλατινουμ λιγοτερες κοπελες , απο προηγουμενες φορες , αλλα δεν ειχα παραπονο , ηρθαν στο τραπεζι μου 3 - 4 . Επιλεχθηκε η εγχρωμη ( ναι εχω αδυναμια στις εγχρωμες ) Ποντια Χαρα . Και για να προλαβω σχολια . ΑΥΤΗ μου συστηθηκε ως Ποντια , εγω απλα μεταφερω .  :cheesy: Και για να με πεισει πεταξε και κανα δυο ατακες στα ποντιακα . Anyway  , στο ψητο . Η Χαρα ειναι παρα πολυ καλη στο πριβε . Τα δουλευει τα λεφτα της , ειναι φιλοτιμη και κανει οτι περναει απο το χερι της ( κυριολεκτικα  ;) ) για σε ικανοποιησει . Αξια . Κατα ταλλα ειδα και live sex show με ενα ζευγαρι , μαλλον ο Στηβ και η Μαρια . Κρατησε κανα δεκαλεπτο περιελαμβανε BJ και 2-3 στασεις . Ενδιαφερουσα εμπειρια , αλλα δεν τρελαθηκα . Λιγο πριν φυγω ηρθε μια κοπελα απο την Ουκρανια . Μελαχρινη με καρε μαλλι , δυστυχως δεν θυμαμαι ονομα . Θυμαμαι μονο οσες με συγκλονιζουν  :2funny: Ο χορος ηταν κακος , ενω υποσχεθηκε να παμε να φαμε μαζι ... μπριζολιτσα . Αφου την κερασω ενα ποτο και την περιμενω εξω . Ειπαμε ειμαι ... βλακας . Μεγαλος . Αλλα οχι ΤΟΣΟ . Get out of here ! Κυριοι μακρυα , δεν λεει .

Συμπερασματικα :

Thumbs down : Le Cabaret . Δυσκολα θα ξαναπαω .
Thumbs in the middle : Gato Nero . Μια ακομη ευκαιρια την αξιζει .
Τhumbs up : Platinum . Σταθερη αξια . Παραμενει το καλυτερο μαγαζι στην πολη .

Μεχρι την επομενη φορα ...
Να υγειαινουμε και να ... χορευουμε
:rockon: 
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
δύσκολα μπορείς να περάσεις καλά στη Θεσσαλονίκη,λόγω ποιότητας και φυσικά επειδή είναι δεδομένο ότι θα πετύχεις φίλους,γνωστούς,πελάτες κλπ με κίνδυνο να έρθεις σε δύσκολη θέση...άσε που οι κοπέλες λόγω κλειστού κύκλου και μικρής πόλης φοβούνται να κάνουν το οτιδήποτε έξτρα...και φυσικά τα λεφτά υπερβολικά 25-30 ευρώ ένα ποτό για 4-5 λεπτά!!!και η συμπεριφορά αρπακτικού...ό,τι μπορούμε να αρπάξουμε σε όσο το δυνατό λιγότερο χρόνο...
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Ειναι αληθεια οτι ειμαστε μικρο χωριο και ξερενομαστε μεταξυ μας . Αλλα μεταξυ κατεργαρεων ...  :sunglasses:

Αυτο που με νοιαζει δεν ειναι τοσο φυσικη παρουσια της χορευτριας , αλλα το αν δινει αξια στα λεφτα μου . Και οπως βλεπεις συνηθως η κριτικη μου εστιαζεται εκει .

Οσο αφορα τις τιμες , ολιγοπωλειο υπαρχει , οποτε καταλαβαινεις . Ειναι αδιανοητο να εχει το ποτο της κοπελας 30 Ε . Περιμενω με ενδιαφερον να δω πως θα περπατησει ο Μαυρος Γατος , του οποιου οι χρεωσεις ειναι σαν τα μαγαζια των Αθηνων . Αν φυσικα , τα θυμαμαι σωστα και δεν τα μπερδεψα , λογω τς χθεσινης ακατασχετης οινοποσιας .  :)

 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Καλησπερα !

Μετα την "λειψανδρεια" της προηγουμενης βδομαδας το Πλατινουμ επανεκαμψε στα γνωστα ποσοτικα στανταρντ με αρκετες νεες αφιξεις . Απο αυτες καναδυο ξεχωριζουν ( περισσοτερα παρακατω ) , ενω οι υπολοιπες δεν λεν πολλα ( και δυοτρεις δεν λεν απολυτως τιποτα ) .

Πιο συγκεριμενα :

Μαρλεν : Οταν η πλεον μελαχρινη ( γιατι κοπελα μου :) )  σε παιρνει απο το χερι για πριβε μπορεις οχι ? Ε , λοιπον την επομενη φορα θα πω οχι , γιατι η δεσποινις Μαρλεν επιλεγει μια χρονικα μινιμαλ προσσεγγιση στο θεμα χορου .

Στεφανια : Η ελληνις Στεφανια , δεν ενθουσιαζει στον χορο , εκτος και αν σου αρεσει το dirty talking . Παντως το λεκτικο μερος το δουλευει καλα . Αυτο το στυλακι το βρηκα λιγο αστειο , οποτε ... next . Aαα ,  και αν αυτα που εχεις ειναι φυσικα , εγω ειμαι ο Καλατραβα και ο Λε Κορμπιζιε μαζι .  :)

Παολα : Νεα αφιξη η Καλαμαριωτισα ( λεμε τωρα ) Παολα . Για τους φαν των αδυνατων petite μωρων η καλυτερη επιλογη του μαγαζιου . Καλος χορος , χωρις εξτρα ( ισως αργοτερα ) . Και αυτοι οι κοιλιακοι ...

Χαρα : Για την Χαρα βλεπε αναφορα προηγουμενης βδομαδας . Εξαιρετικη .

Απο πληροφοριες παρεας :

Ιωαννα : Ωραια κοπελα . Τιποτα ιδιαιτερο .

Αλεξανδρα : Η ορμωμενη εκ Λευκορωσιας ξανθομαλλουσα Αλεξανδρα , αν και δεν εντυπωσιαζει με τα καλλη της , στο χορο τα δινει ολα .  ;)

Λιλλου : Δες Ιωαννα .

Απο κει και περα θα δοκιμαζοταν και η καινουργια μελαχροινη Ροδιτισσα , αν ηταν λιγο πιο ευγενικη/διακριτικη . Κατι που ισχυει και για την Βαλερια . 

Αυτα απο χθες .

Τα λεμε .

Και μεχρι τοτε να υγειαινουμε και να ... χορευουμε .
 
 

GIAN69

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
cena εισαι αρχηγος...και γ@μ@ τα previews...
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Ε , οχι και preview .  :)

Ηταν μια περιγραφικοτατη ανασκοπηση , μετα απο λεπτομερη και εις βαθος ( κυριολεκτικα  :rockon: ) αυτοψια και διερευνηση .  :2funny:
 

karaitas

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ε αυτό το platinum είναι άπαιχτο. Δεν πιστεύω ότι υπάρχει άλλο μαγαζί σαν και αυτό. Τα έχει όλα και όταν λέμε όλα το ενοούμε. Πρώτο.
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Μα καλα τι σου κανανε ? Για πες μας , για πες μας .  :sunglasses:
 

GIAN69

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
Να μας σκασεις θελεις.... πες μας τι σε ενθουσιασε τοσο συναγωνιστη caraita.. για ριχτα τηλεφωνα , διευθυνσεις ,ποσά....  :grin: :grin: :grin: :grin: !!!!! 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Παμε με ενα φιλο το Σαββατο κατα τις 5...

οχι ιδιαιτερος κοσμος...

ερχονται 2 κοπελες με αρκετη διαθεση μπορω να πω...μας καθονται πανω στον πουτσο αρχιζουν τα τριψιματα...ολα καλα...παραγγελνουμε ποτακια...ερχονται τα ποτα...30ε λεει το γκαρσον....λεμε οκ στο τελος ολα μαζι...ΟΟΟΧΧΧΙ λεει τωρα...οκ τον πλητρωνουμε..οι γκομενες αρχιζουν να βγαζουνε γκαβλες..να τα χουφτοματα να τα φιλια....παμε για ενα ποτο ακομη??ρωτανε...μεσα λεμε εμεις...κανουνε νοημα και συνεχιζουν το "τριψιμο" ;)εχουμε γκαυλωσει παρα πολυ με το ολο θεμα...μιλαμε μας κανανε ντου...δεν εχουμε πει καν τα ονοματα μας...και ξαφνικα ακουγετε η φωνη....30 ευρω....ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΑ 30 Ε.....ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΗΠΙΑΝΕ ΦΥΓΑΜΕ...ΚΑΙ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΗΡΧΕ ΧΗΜΕΙΑ ΣΤΗΝ 4 ΑΔΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΑΣΕ ΚΑΝΕΝΑ 500 ΑΡΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ...

ΠΟΥ ΖΕΙΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΠΛΑΤΙΝΟΥΜ ΡΕ??ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΙΩΝΑ???
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Συμφωνω μαζι σου φιλε KOMPAIASI περιπου τα ιδια συνεβησαν και σε μενα την πεμπτη,ειναι οντως απαραδεκτη η συμπεριφορα τους,στα παπαρια μας ομως γιατι αυτοι χανουνε,ημασταν 6 ατομα και σιγουρα θα καναμε χοντρη ζημια.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Παμε με ενα φιλο το Σαββατο κατα τις 5...

οχι ιδιαιτερος κοσμος...

ερχονται 2 κοπελες με αρκετη διαθεση μπορω να πω...μας καθονται πανω στον πουτσο αρχιζουν τα τριψιματα...ολα καλα...παραγγελνουμε ποτακια...ερχονται τα ποτα...30ε λεει το γκαρσον....λεμε οκ στο τελος ολα μαζι...ΟΟΟΧΧΧΙ λεει τωρα...οκ τον πλητρωνουμε..οι γκομενες αρχιζουν να βγαζουνε γκαβλες..να τα χουφτοματα να τα φιλια....παμε για ενα ποτο ακομη??ρωτανε...μεσα λεμε εμεις...κανουνε νοημα και συνεχιζουν το "τριψιμο" ;)εχουμε γκαυλωσει παρα πολυ με το ολο θεμα...μιλαμε μας κανανε ντου...δεν εχουμε πει καν τα ονοματα μας...και ξαφνικα ακουγετε η φωνη....30 ευρω....ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΑ 30 Ε.....ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΗΠΙΑΝΕ ΦΥΓΑΜΕ...ΚΑΙ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΗΡΧΕ ΧΗΜΕΙΑ ΣΤΗΝ 4 ΑΔΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΑΣΕ ΚΑΝΕΝΑ 500 ΑΡΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ...

ΠΟΥ ΖΕΙΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΠΛΑΤΙΝΟΥΜ ΡΕ??ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΙΩΝΑ???
καλα 30 ευρω το ποτο?σαν πολλα δεν ειναι ρε αδερφια? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
τωρα διαβασα και για τις αλλες χρεωσεις...βρε πας και το μαγαζι ειναι σφαγειο και οχι στριπτητζαδικο?
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Δεν ειναι τυχαιο οτι βρισκεται στην περιοχη "Σφαγεια"  :)

Οχι οτι ταλλα ειναι φθηνοτερα ...
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
:grin: :grin: :grin: :grin: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:τοτε η πλουσιοι ειστε εκει φιλε μου η καποιοι θελουν να σας πιανουν κοροιδα
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Υπαρχει ολιγοπωλειο , 3 -4 μαγαζια , οποτε οι τιμες ειναι στανταρ σε ολα .

Τι να πεις , ιεροδουλη κοινωνια .  :)
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Το Caligula νεο και παλαιο το πριβε ειναι 20 τα ποτα 30
 

ta-suka-skafh

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξερω αν ειναι καλυτερα να παρεις πριβε η να κερασεις ποτο  :think:
 

GIAN69

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
Σε μια επισκεψη που εκανα στο συγκεκριμενο μαγαζι την Δευτερα καπως αργα βεβαια ανα 5-10 λεπτα σταματουσε το προγραμμα και οι γυναικες τρεχαν στα καμαρίνια(αστυνομια μαλλον για το ωραριο)..
γμτ ... καταλαβαινεται οτι μ'αυτην τη κατασταση δεν εγινε και τιποτα το συνταρακτικο για να το αναφερω εδω μεσα ...στην επομενη επισκεψη ισως καταφερω να σχηματισω καποια αποψη . Πολλες γυναικες ειχε ομως και μονο για δυο τρεις (απο τον συναγωνιστη cena)υπαρχουν καποιες πληροφοριες... για πεστε τιποτα τιποτα ρε συναδελφοι γιατι δεν λεει να πληρωνεις 30Ε το ποτο , και να είναι μαπα το καρπούζι......... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom