Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 699K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.779
Πόντοι
45.465
Επισκεψη σημερα για πρωτη φορα παρεα με smirni,jerry και sport200 και γνωριμια με συναγωνιστες agiana,life97,biker,pigasos.Υπηρχαν ακομα αρκετοι με τους οποιους δεν προλαβαμε να γνωριστουμε.Ισως σε επομενη συναντηση.
Ο χωρος αρκετα καλος σε σχεση με οτιδηποτε αλλο σε κωλομπαρεϊσιον στυλ εντος ελλαδας.Απο τεμαχια,το επιπεδο κυμαινεται απο μετριο εως πολυ καλο τουλαχιστον στη δεξια μερια που καθομασταν.Η επισκεψη ηταν αναγνωριστικη καθοτι δεν υπαρχει και μπαγιοκο.Ενα ξανθο(αννα?)μπηκε στα υπ΄οψιν για μελλοντικο τεσταρισμα.Παντως γενικα απ'οτι ειδα δεν εγινε καποιο δρομολογιο προς ανωθεν απο καμια κορασιδα,και ο κοσμος απ'οτι με πληροφορησαν συναγωνιστες ηταν ελαχιστος σε σχεση με παλιοτερα.
Και ετσι η βραδυα παρολο το οφθαλμολουτρο εκλεισε με ηρωικο ΟΧΙ

Για την ακριβεια εκλεισε με συζητηση εφ'ολης της υλης* με life97 και sport200

*υλη εννοουμε μπουρδελα,στριπ,μασατζιδικα,στουντιο,λευκη-μαυρη σαρκα,τιμες,προτιμησεις κλπ κλπ
ξεχασες να αναφερεις τον αρχοντα τον "ινδιανο" αυτο τον τυπο τον πριεργο τον μυστηριους κ τον εκ λαρισης ορμωμενο νεαρο....
ενω για λιγη ωρα εσκασε μυτη και ο πιτσιρικος...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Μωρε γινοτανε....
Αλλα αντι να μεταφερθει η συζητηση για αλλη μερα,μεταφερθηκε η στυση :)

Πεσανε πολλα μαζι.....Κατι ο φοροs , κατι η ΔΕΗ , κατι που κοντυναν τα μιστα, βαρεθηκε η στυση κι εφυγε :grin: :grin:
 

pigasos_

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
25
Like
75
Πόντοι
10
Οντως περασαμε πολυ ωραια,ηταν μια ευκαιρια να γνωριστουμε(αν κ δεν προλαβα να γνωριστω κ να μιλησω με ολους), πορολο που δεν ψωνησε κανενας μας...εγω παντος εβαλα την Αλεξανδρουλα στα υποψιν :knockinb: :pipa2: κατοπιν λεπτομερους εξετασεις με φιλο συναγωνιστη... αναμενω συντομα κατι αναλογο  :rockon: :rockon: :rockon:με τα λοιπα τιμημενα μελη!!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Μόλις γύρισα σπίτι μετά από εξάωρη σχεδόν βάρδια στο ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ!
Περιμένω με αγωνία να σπάσει η ομερτα, και να δω στο σαιτ κριτικές-περιγραφές, από τις θεραπεύτριες του μεγάρου (αλλά και αλαχου),που να αναφέρονται στις  εμπειρίες τους ,από τις συνευρέσεις με το κομούνι!

Τότε νομίζω θα τα έχω δει όλα και θα μπορώ άνετα να αφήσω απλήρωτο τον ΟΤΕ να πα να γαμηθεί!
Δεν θα διαβάζω άλλο!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.643
Κριτικές
61
Like
39.897
Πόντοι
22.785
Δάσκαλε καληπέρα και έγω μόλις τώρα γύρισα από τό
ταξίδι τού Σεβαχ ......θά στά πώ , τό πειρατικό
ξανακτύπησε !!!!!1
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.643
Κριτικές
61
Like
39.897
Πόντοι
22.785
Δάσκαλε.....

λαγαρός -ή -ό
ο άπαλλαγμένος άπό ξένα σώματα, καθαρός, διαυγής, άτόφιος !!!

Τά σέβη μου !!!!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
που χάθηκε το πλήρωμα όλη μέρα?
ποιες παλιοσειρήνες σας καβατζωσαν?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.643
Κριτικές
61
Like
39.897
Πόντοι
22.785
που χάθηκε το πλήρωμα όλη μέρα?
ποιες παλιοσειρήνες σας καβατζωσαν?
Έγω άπο΄τό πρωί έσκιζα τά κύματα , μετα 104 , μού είπε
νά σου δώσω χαιρετισμούς  ;)γύρισα στή βάση κατακοπος,
οί άλλοι  τώρα δίνουνε τό παρόν στό μέγαρο !!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.643
Κριτικές
61
Like
39.897
Πόντοι
22.785
Δάσκαλε δουλεύη τώρα , άφιερωσέ της ένα τραγουδι  ;) ;)
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ετοιμάζη τό κομμούνι τήν κριτικη για τήν ξανθια άννούλα ......
Εγώ περιμένω την κριτική της Μανταλινας της Νικόλ και της Αννας για το κομουνι!

(τότε θα κόψω τις φλέβες μου ευτυχής!)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Live ενημερωση απο το Μεγαρο! Μολις εφτασε ο μεγας ο ΔΙΣΚ ΤΖΟΚ! ΚΑι ετοιμαζομαστε να παρουμε τον πουλο!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.643
Κριτικές
61
Like
39.897
Πόντοι
22.785
Εγώ περιμένω την κριτική της Μανταλινας της Νικόλ και της Αννας για το κομουνι!

(τότε θα κόψω τις φλέβες μου ευτυχής!)

Τήν ώρα πού κάθησε ή Νικόλ άνάμεσα σέ έμένα καί τόν Cheyeen...
Άναφωνησε ..... πού είναι αύτός .... δέν ξέρω μάτια μου
λέω...... μέ θυμωμένο ύφος άπαντά .... έμένα κοροιδεύης...
πήγε έπάνω μ΄αύτήν ...... δέν βλέπω λές !!!!!!!! :s&m_2: :s&m_2:
 

saxakas

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
21
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
επίσκεψη στο μέγαρο και γνωριμία με Αννα, μελαχρινό πιπίνι με μαλλιά μέχρι τούς ώμους και piercing στο κάτω χείλος. η ένταση της μουσικής σε ανεκτά επίπεδα, αλλά δεν πρόσεξα ποιος ήταν dj λόγω της μικρής διάρκειας παραμονής στο bar και έχοντας δίπλα μου το μωρό δεν παρατήρησα και πολλά πράγματα για το τι γινότανε μέσα στο μαγαζί
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Η φραση του καβλιαρη Errikos77 αποτυπωνει ολη την ουσια!

Χθες [size=7pt](για το Σαββατο 30/08/2011 μιλωντας)[/size] ηθελα να τα σπασω ολα εδω μεσα με τον μ#λ@κ@!

Η μουσικη ξεπερνουσε κατα πολυ τα ανεκτα επιτρεπομενα ΥΨΗΛΟΥ θορυβου!
Μπουκωναν τα ηχεια με τον poush-τη!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
επίσκεψη στο μέγαρο και γνωριμία με Αννα, μελαχρινό πιπίνι με μαλλιά μέχρι τούς ώμους και piercing στο κάτω χείλος. η ένταση της μουσικής σε ανεκτά επίπεδα, αλλά δεν πρόσεξα ποιος ήταν dj λόγω της μικρής διάρκειας παραμονής στο bar και έχοντας δίπλα μου το μωρό δεν παρατήρησα και πολλά πράγματα για το τι γινότανε μέσα στο μαγαζί
Ο ενας και μοναδικος ΛΕΟ !!!!!!!!!
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Διπλη επισκεψη σημερα στο Μεγαρο με εγκριτους συναγωνιστες.

Το πρωι λιγος κοσμος, λιγες κοπελες, χαμηλη μουσικη, ομως απολυασα τα μαλα την κουβεντα με ενα απο τους δάσκαλους μου στα studio, που ειχα καιρο να δω και εναν εταιρο συναγωνιστη γνωστο μεν απο το forum, λαλ πρωτη γνωριμια δια ζωσης.
ΟΙ απουσιες πολυ περισσοτερες απο τις παρουσιες, οποτε δεν μαινω στην διαιδκασια να αναφερω ονοματα.

Μετα ακολουθησε τσαρκα, φαγητο, βολτα και επιστροφη για μπυρτσες με πληθωρα συναγωνιστων αυτη τη φορα.
Πολυ περισσοτερες κορασιδες στις θεσεις τους, αλλα οι απουσιες και παλι αρκετες,
Μεταξυ των απουσων οι : Αλεξανδρα, Μανταλινα, Κλαουντια, Μονικα, Ντενιζα, Ιζαμπελα, Μελισα.
Η Σιμονα σημερα sexy οσο ποτε, μου εκανε τρομερη εντυπωση, δεν σταματουσα να την κοταζω.
Πολλα δρομολογια και σημερα για την Τζουλια, ανω για τριτη συνεχη ημερα αστραπτουσα η νεα ξανθη παρουσια που συντορφευει την Αννα, στην αριστερη πλευρα πλεον.

Οι εντυπωσεις του κομμουνιου απο την χθεσινη του συνευρεση ΑΡΙΣΤΕΣ,
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Παρατήρησα σήμερα οτι το διπλανό site εμπλούτισε το υλικό του με φωτογραφίες των κοριτσιών (το πρόσωπο καλύπτεται...) και με αναλυτικές κριτικές ανα κορασίδα,κάνοντας αρχή με την Αλεξάνδρα....
Γιατι δεν κάνουμε κι εδω το ίδιο? θα βοηθηθούν πολλοί συναγωνιστές που πάνε μονοι τους και δεν γνωρίζουν τα ονόματα των κοριτσιών....

Επίσης,θα ήθελα κάποιος απο τους ειδήμονες να μου πει αν η κοπέλλα αυτή εργάζεται στο μέγαρο και με ποιο ονομα....σε πρόσφατη επίσκεψή μου την ειχα δει να κάθεται στην δεξιά πλευρά,αλλά μου φάνηκε λίγο αυστηρή και απόμακρη και δεν πήγα να της μιλήσω...

 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Παρατήρησα σήμερα οτι το διπλανό site εμπλούτισε το υλικό του με φωτογραφίες των κοριτσιών (το πρόσωπο καλύπτεται...) και με αναλυτικές κριτικές ανα κορασίδα,κάνοντας αρχή με την Αλεξάνδρα....
Γιατι δεν κάνουμε κι εδω το ίδιο? θα βοηθηθούν πολλοί συναγωνιστές που πάνε μονοι τους και δεν γνωρίζουν τα ονόματα των κοριτσιών....

Επίσης,θα ήθελα κάποιος απο τους ειδήμονες να μου πει αν η κοπέλλα αυτή εργάζεται στο μέγαρο και με ποιο ονομα....σε πρόσφατη επίσκεψή μου την ειχα δει να κάθεται στην δεξιά πλευρά,αλλά μου φάνηκε λίγο αυστηρή και απόμακρη και δεν πήγα να της μιλήσω...


αυτή είναι η Χριστίνα ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom