Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 701K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Παρατήρησα σήμερα οτι το διπλανό site εμπλούτισε το υλικό του με φωτογραφίες των κοριτσιών (το πρόσωπο καλύπτεται...) και με αναλυτικές κριτικές ανα κορασίδα,κάνοντας αρχή με την Αλεξάνδρα....
Γιατι δεν κάνουμε κι εδω το ίδιο? θα βοηθηθούν πολλοί συναγωνιστές που πάνε μονοι τους και δεν γνωρίζουν τα ονόματα των κοριτσιών....
Δεν θα ελεγα οχι, με την προυποθεση ομως να υπηρχε και η εγκριση των κοριτσιων........
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Παρακολούθησα λίγο την συζήτηση στο αλλο site για το θέμα....αν υπάρξουν αντιδράσεις θα δούμε...
Παντως,για όσους δεν το ξέρουν,το μαγαζί έχει σελίδα στο facebook,όπου αναγράφονται και οι "ιδιοκτήτες" της σελίδας,που λογικά εκπροσωπούν την επιχείρηση.
Απο μια ματιά που έριξα,θεωρώ παντελώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ότι στις φωτογραφίες εμφανίζονται και πρόσωπα πελατών του μαγαζιού....οι κοπέλλες δικές τους είναι,ας τα βρούν μεταξύ τους.Αλλά να δείχνουν φάτσα καρτα τους πελάτες,το θεωρώ εντελώς απαράδεκτο και ασφαλώς εμπίπτει στην νομοθεσία περί προσωπικών δεδομένων....
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Tις είδα και εγώ τις φωτογραφίες Andy.
Πράγματι απαράδεκτο που εμφανίζονται και πρόσωπα πελατών.
Παρακαλούνται, όσοι γνωρίζουν τους ιδιοκτήτες του μαγαζιού, να τους υποδείξουν την παρατήρηση αυτή.
(Να φύγουν οι φωτογραφίες με πρόσωπα πελατών από το facebook, γιατί κάποιοι έχουμε και οικογένειες,
μη μας πετάξουν βιτριόλι στο όργανο και μετά χάσουμε ότι πολυτιμότερο έχουμε…).
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Tις είδα και εγώ τις φωτογραφίες Andy.
Πράγματι απαράδεκτο που εμφανίζονται και πρόσωπα πελατών.
Παρακαλούνται, όσοι γνωρίζουν τους ιδιοκτήτες του μαγαζιού, να τους υποδείξουν την παρατήρηση αυτή.
(Να φύγουν οι φωτογραφίες με πρόσωπα πελατών από το facebook, γιατί κάποιοι έχουμε και οικογένειες,
μη μας πετάξουν βιτριόλι στο όργανο και μετά χάσουμε ότι πολυτιμότερο έχουμε…).

Καλώς τον φίλο μου.....σε εχω χάσει....που συχνάζεις τελευταία? εκεί που ξέρω η ξεκολλήσαμε?
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Πάντα εκεί Andy… Είμαι πιστός…
(αλλά ακόμα και όταν απιστώ, πάντα η μία ξέρει για την άλλη – κακώς βέβαια – δεν θα έπρεπε)
Έχω ένα κολλητό φίλο που έρχεται 1-2 φορές τη βδομάδα εδώ.
Aυτή τη βδομάδα θα περάσω για ποτό από το μαγαζί.
Η τελευταία κοπέλα που τίμησα εδώ ήταν φυσικά η Ρωξάνη (το καλοκαίρι).
Κάποια στιγμή να γνωριστούμε και από κοντά αν πηγαίνεις στο Amnezia (καθημερινές).
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
                  Σαρδέλες Ψητές

Ένθεν κι ένθεν της Κωνσταντινουπόλεως είχα την τύχη να συναντήσω πλήρως καταρρακωμένο τον επιφανέστατο και φίλτατο κ.Πύραυλο.
Στην εύλογη ερώτησή μου για τον εμφανέστατο κάματο ο οποίος αποτυπωνόταν στο πρόσωπό του
ανέκραξεν ότι είχε καταγαμήσει δίς με συνέπεια και φυσικό επακόλουθο να σέρνει το ταλαίπωρο δέμας του στους ρυπαρούς και σκοτεινούς ατραπούς προβληματισμένος αν έπρεπε να καταγαμήσει και τρίς.
Έσερνε το δέμας σε σοκάκια που γέμουν τας αγαθάς ψυχάς τρομώδεις και ακατανόμαστους κινδύνους καθώς αι σκιαί γιγαντώνονται και κινούνται εφιαλτικά στους γκρίζους τοίχους.  

Τον παρέσυρα τεχνηέντως σε ένα κουτούκι όπου το ρεμπέτικο. "Όλοι οι ρεμπέτες του ντουνιά εμένα αγαπούνε! Μόλις θα μ' αντικρίσουν θυσία θα γεννούνε" ακουγόταν με το μπουζούκι να ευφραίνει καρδιές και τού 'ριξα το αρχαιοπρεπές ρητό ότι "O φίλος τω φίλω εν πόνοις και κινδύνοις γιγνώσκει"

Το απεδέχθη ασμένως ενδεικνύοντας καταφανώς τις αρχές και τις αξίες που τον διέπουν ως προσωπικότητα.

Κατόπιν "μεταξύ οίνου ερυθρού" ετέθη η φιλοσοφική ερώτηση γιατί πολλοί "μεταξύ των οποίων και ο υποφαινόμενος" είναι εραστές του πρωκτού.
Ο κ. Πύραυλος όποτε το έχει αποτολμήσει αναρωτιέται "τι θέλω εγώ εδώ" "γιατί βρίσκομαι εδώ" "τι δουλειά έχουμε εμείς εδώ"
Εγώ βεβαίως του απάντησα ότι αισθάνομαι κορυφαία ηδονή.

Κατόπιν τούτων των γεγονότων και φιλοσοφικών αναζητήσεων παραγγείλαμε
Σαρδέλες ψητές.
 

Novoselac

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2009
Μηνύματα
816
Κριτικές
4
Like
78
Πόντοι
6
Είσ[size=30pt]θ[/size]ε δεξιοτέχνης στην έκφραση και στο λόγο.

             
...[size=15pt] στους ρυπαρούς και σκοτεινούς ατραπούς [/size]προβληματισμένος αν έπρεπε να καταγαμήσει και τρίς.
Κατόπιν τούτων των γεγονότων και φιλοσοφικών αναζητήσεων παραγγείλαμε
Σαρδέλες ψητές.
Βελτιώνουν την έμπνευση...




Ουδείς Φιλόλογος υποχρεούται να είναι ΚΑΙ Λογοτέχνης, όπως ουδείς Λογοτέχνης υποχρεούται να είναι ΚΑΙ Φιλόλογος.



  Μετ'εκτιμήσεως.
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Με το τυφέκιον ανά χείρας, στο εμπόλεμο πεδίον η Ελλάς, να πυροβολήσουν ότι πετά, έρπει και κολυμπά,  οι ατάλαντοι κυνηγοί ψυχών.
Και για όσους δεν κατανόησαν τον δυσνόητο πλάγιο κι όχι ευθύ παλικαρίσιο λόγο, υπονοείται σαφώς ότι η ατραπός είναι γένους θηλυκού. Συνεπώς το άρθρο "στους" δεν συνταιριάζει.
Σε ευχαριστώ "De prefundis" εκ βαθους ψυχής αδελφέ μου Novoselac.

Βελτιώνουν την έμπνευση!!!

Έμπνευση= μανία, τρέλα, παραφροσύνη σφοδρή επιθυμία, παράφορο πάθος κατάσταση ψυχικής έξαρσης, αρχαικά οἶστρος.

Δεν βελτιώνεται συνεπώς αγαπητέ μου φίλε!!! Κατακτιέται!!!
Ή το έχεις ή δεν το έχεις. Κοινώς όσο σου έρθει!!!


Θα πρότεινα ταπεινά

Να πάτε με περισσότερα "ευρά" !!!
Κάθε "φέτο" και καλύτερα !!! Να πάρετε και φέτα!!!
και αρχισε να "ανεβωκατεβαινει" !!! Το αρχαίο ρήμα ως σαφώς γνωρίζετε είναι "κατεβαινοανέβω"!!!


Αλιεύματα, ολόλευκων και πολυτίμων περιεχομένων οστράκων, εντελώς τυχαία από τις τρις πρώτες περισπούδαστες κριτικές σας.


Μετά μεγίστης εκτιμήσεως.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.747
Κριτικές
61
Like
40.353
Πόντοι
22.785
Άγαπητε doperman τό παραπάνω ύλικό θά μάς βοηθήσει ίδιαίτερα νά άναδείξουμε
τό θρέντ άνεβάζοντας άκόμα περισσότερο τόσο τόν άριθμό των μελών
όσο καί τό έπίπεδο τών όμιλιών μας..........

Έν άναμονή τής συνεισφοράς σας....!!!!!!!!! ;)
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Να την κόψω τώρα η να περιμένω το δημοψήφισμα?
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Επιφανέστατε αδελφέ μου amjik, είμαι βέβαιος ότι εσείς γνωρίζετε άριστα πώς σπανίως γράφω οπότε η συνεισφορά μου είναι και θα εξακολουθήσει να είναι ελαχίστη.
Πάντως ουδέποτε μείωσα την προσωπικότητα, υποκύπτοντας σε ερεβώδη ψυχικά ελαττώματα, κάποιου αγαπητού αδελφού ενταύθα.
Μελίρρυτος ήτο πάντα ο λόγος μου έναντι όλων !!!

Με τιμή.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.747
Κριτικές
61
Like
40.353
Πόντοι
22.785
Επιφανέστατε αδελφέ μου amjik, είμαι βέβαιος ότι εσείς γνωρίζετε άριστα πώς σπανίως γράφω οπότε η συνεισφορά μου είναι και θα εξακολουθήσει να είναι ελαχίστη.
Πάντως ουδέποτε μείωσα την προσωπικότητα, υποκύπτοντας σε ερεβώδη ψυχικά ελαττώματα, κάποιου αγαπητού αδελφού ενταύθα.
Μελίρρυτος ήτο πάντα ο λόγος μου έναντι όλων !!!

Με τιμή.

Αγαπητέ , δεν είναι άνάγκη νά γράφετε......
Μείνετε στό forum καί άφουγκρασθείτε τήν εύφυία τών συναισθημάτων.
Ή μήν άφουγκράζεσθαι, περιμένετε μόνο.......
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Δάσκαλε έγώ αύτόν τόν καιρό ,κάνω τό διδακτορικό μου, στό 104 !!

Δύσκολο πανεπιστήμιο, με εξαιρετικούς καθηγητές όμως.......
Αν σου κάτσει...................

Έχω βρεθεί στο αμφιθέατρο και πραγματικά έμεινα ενθουσιασμένος από την διδασκαλία  της καθηγήτριας Κελλυ!
Οι καιροί όμως είναι χαλεποί και διέκοψα τις σπουδές......................
Δυστυχώς εκτός από "έθνος ανάδελφον" βαίνουμε και προς αμόρφωτον!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ρε πουτάνα κρίση γαμώ τα πουσταριά που βάλαμε στα "κουμάντα".





 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.747
Κριτικές
61
Like
40.353
Πόντοι
22.785
Δύσκολο πανεπιστήμιο, με εξαιρετικούς καθηγητές όμως.......
Αν σου κάτσει...................

Έχω βρεθεί στο αμφιθέατρο και πραγματικά έμεινα ενθουσιασμένος από την διδασκαλία  της καθηγήτριας Κελλυ!
Οι καιροί όμως είναι χαλεποί και διέκοψα τις σπουδές......................
Δυστυχώς εκτός από "έθνος ανάδελφον" βαίνουμε και προς αμόρφωτον!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ρε πουτάνα κρίση γαμώ τα πουσταριά που βάλαμε στα "κουμάντα".

Η κρίση άποτελεί το πιό λαμπρό παράδειγμα πλάνης........
 

Novoselac

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2009
Μηνύματα
816
Κριτικές
4
Like
78
Πόντοι
6
Αλιεύματα, ολόλευκων και πολυτίμων περιεχομένων οστράκων, εντελώς τυχαία από τις τρις πρώτες περισπούδαστες κριτικές σας.
Μετά μεγίστης εκτιμήσεως.
Ανταποδίδοντας την εκτίμηση και τα εύσημα περί ευθύνης και ευθύτητος του λόγου, εν ευθέτω σας θέτω προ των ευθυνών σας περί των μελετών σας.
Τί σας κάμει να πιστεύετε πως ένας λογαριασμός χρησιμοποιείται από ΕΝΑΝ χρήστη; :think:

;)

Επιφανέστατε αδελφέ μου amjik, είμαι βέβαιος ότι εσείς γνωρίζετε άριστα πώς σπανίως γράφω οπότε η συνεισφορά μου είναι και θα εξακολουθήσει να είναι ελαχίστη.
Πάντως ουδέποτε μείωσα την προσωπικότητα, υποκύπτοντας σε ερεβώδη ψυχικά ελαττώματα, κάποιου αγαπητού αδελφού ενταύθα.
Μελίρρυτος ήτο πάντα ο λόγος μου έναντι όλων !!!

Με τιμή.
Ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο, φίλτατε!
 

almazer

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Όντως έχει γίνει μία αναφορά στις κοπέλες στο διπλανό site, και αρκετός τζερτζελές γιά το αν θα έπρεπε να ανέβουν οι φωτό ή όχι!
Οι απόψεις διίστανται πάντως....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom