Νέα

Πλακόνια, τσαμπουκάδες, σκηνικά κ.τ.λ στις πιάτσες της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Γλεντοκόπος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αντιδράσεις σε σκηνικά ;

  • Αδιάφορος,στα τέτοια μου..Προσπερνώ και φεύγω ατάραχος.

    Ψήφοι: 32 51,6%
  • Συμμετέχω,παίρνω το μέρος κάποιου ενεργά(όσες φάω κιόσες δώσω).

    Ψήφοι: 5 8,1%
  • Παίρνω το 100(τί νούμερο έχει είπαμε;).

    Ψήφοι: 1 1,6%
  • Γίνομαι μπουχός μη με πάρει η μπάλα(καρφωτή όπισθεν κιέφυγα).

    Ψήφοι: 17 27,4%
  • Παρακολουθώ και προσεύχομαι(από απόσταση ασφαλείας).

    Ψήφοι: 7 11,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    62

asverkos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
54
Πόντοι
0
Ας παραθέσω και εγώ μια εμπειρία στο thread που άνοιξε το φιλαράκι μου ο γλέντο.
Χειμώνας 2014 και είμαι στο αμάξι συνοδηγός με τον γλέντο και 2 ακόμα φίλους στις πίσω θέσεις.κάνοντας τσάρκες είμαστε στο δρόμο που είναι το χατζι-μπαχτσε(επι media markt)
και πάμε προς το φανάρι.βλέπω να περπατάει ένας άμοιρος μελαχροινός τίγκα ο οποίος είχε κατεβάσει τα παντελόνια σέρνοντας τα παντελόνια του και μένοντας μόνο με το βρακί.λέω τον γλέντο πλησιάσε τον.κατεβάζω παράθυρο και του λεω μη κουνηθείς κάνω αναστροφή και γυρνάω.κάνουμε αναστροφή στο λεπτό και δε έχει κάνει βήμα ο θεός αλλά είχε ανεβάσει τα παντελόνια του.κατεβαίνω σοβαρός τον λέω ρε μάγκα γιατι κυκλοφορείς έτσι?το ξες ότι ζουν οικογένειες εδώ κοντά και μικρά παιδιά?μου λέει συγγνώμη απλά δε έχω λεφτά και μόνο με την εικόνα απο απέναντι(πιάτσα τρανς) προσπαθώ να φτιαχτώ.τον λέω μη σε ξαναδώ σε αυτήν την εικόνα,και ζητώντας συνέχεια συγγνώμη έφυγε.εκ τοτε δε το είδαμε ποτέ ξανά.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Ας παραθέσω και εγώ μια εμπειρία στο thread που άνοιξε το φιλαράκι μου ο γλέντο.
Χειμώνας 2014 και είμαι στο αμάξι συνοδηγός με τον γλέντο και 2 ακόμα φίλους στις πίσω θέσεις.κάνοντας τσάρκες είμαστε στο δρόμο που είναι το χατζι-μπαχτσε(επι media markt)
και πάμε προς το φανάρι.βλέπω να περπατάει ένας άμοιρος μελαχροινός τίγκα ο οποίος είχε κατεβάσει τα παντελόνια σέρνοντας τα παντελόνια του και μένοντας μόνο με το βρακί.λέω τον γλέντο πλησιάσε τον.κατεβάζω παράθυρο και του λεω μη κουνηθείς κάνω αναστροφή και γυρνάω.κάνουμε αναστροφή στο λεπτό και δε έχει κάνει βήμα ο θεός αλλά είχε ανεβάσει τα παντελόνια του.κατεβαίνω σοβαρός τον λέω ρε μάγκα γιατι κυκλοφορείς έτσι?το ξες ότι ζουν οικογένειες εδώ κοντά και μικρά παιδιά?μου λέει συγγνώμη απλά δε έχω λεφτά και μόνο με την εικόνα απο απέναντι(πιάτσα τρανς) προσπαθώ να φτιαχτώ.τον λέω μη σε ξαναδώ σε αυτήν την εικόνα,και ζητώντας συνέχεια συγγνώμη έφυγε.εκ τοτε δε το είδαμε ποτέ ξανά.


type ηταν πολυ ευγενικο παιδι  :-
 
OP
OP
Γλεντοκόπος
Εγγρ.
19 Φεβ 2016
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
...τον λέω μη σε ξαναδώ σε αυτήν την εικόνα,και ζητώντας συνέχεια συγγνώμη έφυγε.εκ τοτε δε το είδαμε ποτέ ξανά.
[/quote]
Χαχά, όντως, είχες πάρει και το ασφαλίτικο το ύφος...Το κορυφαίο είναι αυτό που του είπες ότι εδώ κυκλοφορούν και παιδιά...ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ, σε εκείνη την περιοχή ούτε ανήλικο σκυλί δεν κυκλοφορεί, πόσο μάλλον για οικογένειες με παιδιά, αχαχαχα. Όμως, την είχε λερωμένη τη φωλιά του ο τύπος ο ανωμαλιάρης, με τη φόρμα και το σκαρπίνι ,γιαυτό και υπάκουσε άμεσα στα προστάγματά μας. Άσε που ήταν και τραβελόμορφος...
 
OP
OP
Γλεντοκόπος
Εγγρ.
19 Φεβ 2016
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασμα πριν καμιά 5-6 χρόνια, βλέπω τα γνωστά τραβέλια πάνω στη Γιαννιτσών και ξαφνικά βλέπω ένα νταμάρι με ξανθιά περούκα, επειδή δεν ξεχνάω φάτσες, αφού τούριξα μια ματιά στη φάτσα, κατάλαβα ότι το παλικάρι δούλευε οικοδομή, σε ένα γιαπί κοντά στα πανεπιστήμια.
Από τότε το βαφτίσαμε ο "οικοδόμος", λειτουργούσε μάλιστα ως τραβελονταβατζής για τα υπόλοιπα "κορίτσια" που έκαναν πιάτσα δίπλα του, αλλά έκανε κιαυτός "ψυχικά" άμα τον έπαιρνε κανείς και μάλιστα θυμάμαι ότι είχαν βρεθεί αρκετοί μερακλήδες που το φόρτωσαν...Το εν λόγω transformer ήταν και ρ/π...
 
OP
OP
Γλεντοκόπος
Εγγρ.
19 Φεβ 2016
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Το σκηνικό είχε λάβει χώρα περί το 2010, πίσω από τα δικαστήρια, το εν λόγω android είχε ένα κίτρινο/μουσταρδί ρενώ μεγκάν, μέσα σε αυτό ψωνιζόταν.
Με αλάρμ αυτό να περιμένει, εγώ περνάω με χαμηλή ταχύτητα και προσπερνάω. Με πιάνει φανάρι λίγο πιο κάτω και βλέπω απτόν κεντρικό καθρέπτη έναν τύπο  να πλησιάζει πεζός το ρενώ και να της λέει κάτι απτό παράθυρο, αυτή του κάνει νόημα και μπαίνει αυτός στη θέση του συνοδηγού.
Έχοντας όλοι απτήν παρέα εκστασιαστεί για το τί θα επακολουθούσε, μη πείθουν(τί τόθελα) και κάνω άλλη μια γύρα για να δω τί θα κάνουν το τρανς με τον τύπο...
Μπήκανε λοιπόν στο στενό πίσω απτά δικαστήρια και είχανε παρκάρει όταν ξαναήρθα απτόν κύκλο που είχα κάνει.Το τρανς λοιπόν να καπνίζει θεριακλήδικα ένα τσιγάρο, με το χέρι έξω απτό παράθυρο και ο τυπάς σκυμμένος να το τσιμπουκώνει, βλέπαμε το κεφάλι του που πήγαινε πάνω κάτω, εκτός κιαν της έκανε γλυφομούνι, πράγμα λίγο δύσκολο...
 
OP
OP
Γλεντοκόπος
Εγγρ.
19 Φεβ 2016
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Καλοκαιριάτικο σκηνικό, το θυμήθηκα μιας και έσφιξαν οι ζέστες.. Παλιά, πριν καμιά 6-7 χρόνια, ήταν ένα τρανς με μια mercedes , αλλά όχι η τωρινή που πιατσάρει κοντά στο choppers club με την slk την αγωνιστική, το τρανς που σας λέω το παλιό πιατσάριζε με μια c200 κοντά στα οπτικά,στην αρχή του Βαρδάρη,απέναντι απτά δικαστήρια. Τέλος πάντων, μια νύχτα, είχε τρελή ζέστη και την πετυχαίνουμε με τα πόδια πάνω στο ταμπλό του αυτοκινήτου και είχε ανοίξει μια metrosport και διάβαζε,χαχαχαχαχ, σαν τώρα το θυμάμαι, την είχε απλώσει και καλά καλά και διάβαζε...Χαχαχαχ, έρε ωραίες εποχές.
 

sakismanikas

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2015
Μηνύματα
20
Like
6
Πόντοι
0
Καλοκαιριάτικο σκηνικό, το θυμήθηκα μιας και έσφιξαν οι ζέστες.. Παλιά, πριν καμιά 6-7 χρόνια, ήταν ένα τρανς με μια mercedes , αλλά όχι η τωρινή που πιατσάρει κοντά στο choppers club με την slk την αγωνιστική, το τρανς που σας λέω το παλιό πιατσάριζε με μια c200 κοντά στα οπτικά,στην αρχή του Βαρδάρη,απέναντι απτά δικαστήρια. Τέλος πάντων, μια νύχτα, είχε τρελή ζέστη και την πετυχαίνουμε με τα πόδια πάνω στο ταμπλό του αυτοκινήτου και είχε ανοίξει μια metrosport και διάβαζε,χαχαχαχαχ, σαν τώρα το θυμάμαι, την είχε απλώσει και καλά καλά και διάβαζε...Χαχαχαχ, έρε ωραίες εποχές.
πολλα πολλα χρονια πριν...οταν οι τραβελοι κανανε πιατσα πισω απο τον σταθμο,πηγαινα να παρω το κτελ για λαγκαδα.Πηγαινα και επαιρνα ματι περνωντας με Λεω ΟΑΣΘ.Καποιο πρωινο πολυ γκαβλωμενος κατεβηκα μια σταση πριν.Προχωρωντας με τα ποδια με πλησιαζει ενα ασπρο φιατ με μια αποτυχημενη θα ελεγα τρανς,περισσοτερο κρος εμοιαζε, περουκα φουστα ομως και βαψιμο.ΠΟυ παει το παληκαρι?Λαγκαδα,στρατιωτης ειμαι.Ελα να σε ξελαφρωσω μου λεει κ σε παω εγω.Μαγκες μπηκα ο αθεοφοβος με πηγε σε ενα υπογειο οικοδομης σε μια καθετη στην Δωδεκανησου και μου εκανε απιστευτη φιφα,γκαβλωσε και αυτη τοσο πολυ που θελε καρφωμα.Της εκανα το χατηρι κ απο τοτε εχω στο μενου παντα τις τρανς και κρος.Δεν τν αφησα να με παει λαγκαδα,φοβηθηκα και το αποτελεσμα ηταν πενθημερος φυλακιση γιατι αργησα.....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
πολλα πολλα χρονια πριν...οταν οι τραβελοι κανανε πιατσα πισω απο τον σταθμο,πηγαινα να παρω το κτελ για λαγκαδα.Πηγαινα και επαιρνα ματι περνωντας με Λεω ΟΑΣΘ.Καποιο πρωινο πολυ γκαβλωμενος κατεβηκα μια σταση πριν.Προχωρωντας με τα ποδια με πλησιαζει ενα ασπρο φιατ με μια αποτυχημενη θα ελεγα τρανς,περισσοτερο κρος εμοιαζε, περουκα φουστα ομως και βαψιμο.ΠΟυ παει το παληκαρι?Λαγκαδα,στρατιωτης ειμαι.Ελα να σε ξελαφρωσω μου λεει κ σε παω εγω.Μαγκες μπηκα ο αθεοφοβος με πηγε σε ενα υπογειο οικοδομης σε μια καθετη στην Δωδεκανησου και μου εκανε απιστευτη φιφα,γκαβλωσε και αυτη τοσο πολυ που θελε καρφωμα.Της εκανα το χατηρι κ απο τοτε εχω στο μενου παντα τις τρανς και κρος.Δεν τν αφησα να με παει λαγκαδα,φοβηθηκα και το αποτελεσμα ηταν πενθημερος φυλακιση γιατι αργησα.....
Τι φοβήθηκες τύπε μην σε πάρει κάνα μάτι με τον τράβελο? :2funny:
 
OP
OP
Γλεντοκόπος
Εγγρ.
19 Φεβ 2016
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
πολλα πολλα χρονια πριν...οταν οι τραβελοι κανανε πιατσα πισω απο τον σταθμο,πηγαινα να παρω το κτελ για λαγκαδα.Πηγαινα και επαιρνα ματι περνωντας με Λεω ΟΑΣΘ.Καποιο πρωινο πολυ γκαβλωμενος κατεβηκα μια σταση πριν.Προχωρωντας με τα ποδια με πλησιαζει ενα ασπρο φιατ με μια αποτυχημενη θα ελεγα τρανς,περισσοτερο κρος εμοιαζε, περουκα φουστα ομως και βαψιμο.ΠΟυ παει το παληκαρι?Λαγκαδα,στρατιωτης ειμαι.Ελα να σε ξελαφρωσω μου λεει κ σε παω εγω.Μαγκες μπηκα ο αθεοφοβος με πηγε σε ενα υπογειο οικοδομης σε μια καθετη στην Δωδεκανησου και μου εκανε απιστευτη φιφα,γκαβλωσε και αυτη τοσο πολυ που θελε καρφωμα.Της εκανα το χατηρι κ απο τοτε εχω στο μενου παντα τις τρανς και κρος.Δεν τν αφησα να με παει λαγκαδα,φοβηθηκα και το αποτελεσμα ηταν πενθημερος φυλακιση γιατι αργησα.....
Ωραίος αλάνι, ξέχασες να τη ρωτήσεις σε ποια σειρά είχε υπηρετήσει κιαυτή, πρέπει νατανε παλιοσειρά, εκτός άμα κιαυτή θα έμπαινε την ίδια μέρα Λαγκαδά και υπηρετούσατε μαζί...Αχαχαχαχαχ, πρέπει να κατατάχτηκες στους πρασινοσκούφηδες πάντως γιατί τέτοιες καταδρομικές είναι επικές...Χαλάλι το πενθήμερο έγκλειστος ρε τύπε, μόνο και μόνο για την καλτίλα του πράγματος χαλάλι...Δεν πέρασες και χάλια.
 

asverkos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
54
Πόντοι
0
χθεσινοβραδινό σκηνικό με γλεντοκόπο και 2 ακόμα φιλαράκια κατά τη διάρκεια της τσάρκας.Εκεί που βολτάρουμε με το αμάξι γύρω στις 2.30 βλέπουμε μπροστά απο το one salonica επι γιαννιτσών στο φανάρι να πέφτουν κάτι κλωτσομπουνίδια,γερά όμως.3-4 ρουμανοτσιγγανοβουλγάρες η μία είχε βγάλει και τακούνια για να τον προλαβαίνει να τον κοπανάει, γροθοκοπούσαν για 2-3 λεπτά ένα κρος το οποίο πρώτη φορά το βλέπαμε.Επεμβήκαμε με γλέντο για να τον αφήσουν γιατί τον είχα κάνει νταούλη.με τα πολλά τον αφήσαν και αυτός έφευγε βρίζοντας.μετά απο ένα  γύρο στη πιάτσα εθεάθη ψιλοπρισμένη απο τα σούτια να έχει φτάσει στο απρόοπτο και να μιλάει με πελάτη όπου ο τύπος τη φόρτωσε και έφυγε.και στο φανάρι στη γιαννιτσών επικρατούσε ένταση μεταξύ των ebony αλλά δε πέσανε χαστούκια.γενικά μύριζε μπαρούτι εχθές η κατάσταση.  :orchestra:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.364
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
χθεσινοβραδινό σκηνικό με γλεντοκόπο και 2 ακόμα φιλαράκια κατά τη διάρκεια της τσάρκας.Εκεί που βολτάρουμε με το αμάξι γύρω στις 2.30 βλέπουμε μπροστά απο το one salonica επι γιαννιτσών στο φανάρι να πέφτουν κάτι κλωτσομπουνίδια,γερά όμως.3-4 ρουμανοτσιγγανοβουλγάρες η μία είχε βγάλει και τακούνια για να τον προλαβαίνει να τον κοπανάει, γροθοκοπούσαν για 2-3 λεπτά ένα κρος το οποίο πρώτη φορά το βλέπαμε.Επεμβήκαμε με γλέντο για να τον αφήσουν γιατί τον είχα κάνει νταούλη.με τα πολλά τον αφήσαν και αυτός έφευγε βρίζοντας.μετά απο ένα  γύρο στη πιάτσα εθεάθη ψιλοπρισμένη απο τα σούτια να έχει φτάσει στο απρόοπτο και να μιλάει με πελάτη όπου ο τύπος τη φόρτωσε και έφυγε.και στο φανάρι στη γιαννιτσών επικρατούσε ένταση μεταξύ των ebony αλλά δε πέσανε χαστούκια.γενικά μύριζε μπαρούτι εχθές η κατάσταση.  :orchestra:
Ευτυχως περασαμε νωρις και δεν ειδαμε τιποτα...
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ta κροσακια εχουν αγριεψει πολυ !!!
 
OP
OP
Γλεντοκόπος
Εγγρ.
19 Φεβ 2016
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
χθεσινοβραδινό σκηνικό με γλεντοκόπο και 2 ακόμα φιλαράκια κατά τη διάρκεια της τσάρκας.Εκεί που βολτάρουμε με το αμάξι γύρω στις 2.30 βλέπουμε μπροστά απο το one salonica επι γιαννιτσών στο φανάρι να πέφτουν κάτι κλωτσομπουνίδια,γερά όμως.3-4 ρουμανοτσιγγανοβουλγάρες η μία είχε βγάλει και τακούνια για να τον προλαβαίνει να τον κοπανάει, γροθοκοπούσαν για 2-3 λεπτά ένα κρος το οποίο πρώτη φορά το βλέπαμε.Επεμβήκαμε με γλέντο για να τον αφήσουν γιατί τον είχα κάνει νταούλη.με τα πολλά τον αφήσαν και αυτός έφευγε βρίζοντας.μετά απο ένα  γύρο στη πιάτσα εθεάθη ψιλοπρισμένη απο τα σούτια να έχει φτάσει στο απρόοπτο και να μιλάει με πελάτη όπου ο τύπος τη φόρτωσε και έφυγε.και στο φανάρι στη γιαννιτσών επικρατούσε ένταση μεταξύ των ebony αλλά δε πέσανε χαστούκια.γενικά μύριζε μπαρούτι εχθές η κατάσταση.  :orchestra:
Το άλλο το τρανσφόρμερ μάλλον πήγε να τους πάρει τη θέση στην πιάτσα, γιαυτό τα άρπαξε τα πλακόνια του. Πάντως ο τραβελόγερος που το φόρτωσε στο απρόοπτο κοντά ήτανε μερακλής γιατί η άλλη ήταν μέστα ζουμιά και την πήρε για μια πίπα της παρηγοριάς μάλλον. Τα ρουμανοχόμπιτ ηρεμήσανε όταν τελείωσαν το σάπισμα και επανήλθαν στην ενεργό δράση.
 
OP
OP
Γλεντοκόπος
Εγγρ.
19 Φεβ 2016
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Σκάει μύτη ο asve στη συνάντηση με βερμούδα και σανδάλια,  :gay:

Παρκάρει το αμάξι και κάθεται με εμένα που τον περίμενα στο τιπ τοπ, έρχεται και ο μουσάτος με το νικολάκη το χέστη που μονίμως κοιτάει γύρω του μην τον παρακολουθεί κανένας... :idiot:

Καταφθάνουν μαύρος και μάστορας με σμαρτάκι  :headbang: :headbang: :headbang: Μου θέλανε και φορτώματα των ebonies με το σμαρτάκι οι μαλάκες, λες και είναι κανένα τροχόσπιτο...

Όλα καλά μέχρις εδώ, μέχρι που καταφτάνουν "ιορδάνης" και "λιάκος", συστήνονται ναι μεν, αλλά δεν αναγνωρίζονται δε...   :think: :think: :think:

Anyway, παραγγέλνουμε μπουγατσούλες και κακάο(μόνο εγώ τις συνόδευσα με τη famous γαλοπούλα που είχα στο φλασκί) και σχεδιάζουμε τί θα κάνουμε.

Έτσι κιέγινε, ξεκινάμε με τραβελότσαρκες καταδρομικές στα γνωστά λημέρια, εγώ στο αμάξι με asverko, όπου και  κόλλησα με οφήλια, γνωστό και δυνατό τρανσάκι της περιοχής, δεν κατάφερα όμως να το φορτώσω, μου ήθελα και κύκλους, καλά μου είπε ο asve   ότι δε θα προλάβαινα γιατί τα καλά κομμάτια φορτώνονται έυκολα. Έμεινα με το πουλί στο χέρι,  πήγα μετά για ξεφόρτωμα της παρηγοριάς κάτω, πέτρου ερημίτη.

Mousatos και νικολάκης χέστης ανεβοκατέβαιναν τη γιαννιτσών, μπας και φορτώσουν καμία "ελευθέρας βοσκής" αλλά μπααα, οπότε μας ακολούθησαν μετά πέτρου ερημίτη όπου εγώ με asve περάσαμε διαδοχικά με αστεράκι της περιοχής ενώ ο moysatos δεν κατέθεσε καθώς τον έπιασε κόψιμο.  :jerking: :jerking: :jerking:  Ο νικολάκης έγινε μπουχός, πήρε ταξί αν είναι δυνατόν(έναν ταρίφα που μας είπε ότι έκανε το "ευχάριστο" διάλειμμα της βάρδιας και έτυχε να ξεπαρκάρει εκείνη την ώρα)  όταν είδε έναν νταλικέρη μερακλή και θεριακλή  να βγαίνει απτό δώμα στο οποίο θα περνούσε αυτός μετά, προφασίστηκε ότι ξενέρωσε με την όλη φάση και του φάνηκε "κάπως" να πάει αμέσως μετά από νταλικέρη και άλλες τέτοιες φιδεμποριές  :S :S :S

Οι μαλάκες της βραδιάς ήταν ο "μαύρος" και ο "μάστορας" που ήθελαν οι τριμαλάκες να φορτώσουν σε σμαρτάκι ebony, που πιατσάριζε κοντά στην έκο, πάνω μοναστηρίου, το οποίο φυσικά και δεν κατάφεραν, έχουμε βαρεθεί να λέμε τα ίδια πράγματα 100 φορές...Την έκαναν για T.S 14 και παραβαρδάρεια εναπομείναντα ανοικτά μέχρι τότε  τσαρδιά...

Μελανό σημείο της βραδιάς οι "λιάκος" και "ιορδάνης", έκατσαν αμήχανα κοντά μας, έσπασε βέβαια ο πάγος κάποια στιγμή και τα είπαμε, μάλιστα είπαν ότι θα γράψουν εντυπώσεις στο σάϊτ και ότι τους άρεσε αλλά δεν ακολούθησαν στις καταδρομικές καθώς έπρεπε να πάνε για ποτάκι με παρέα στην παραλιακή, όπως προφασίστηκαν, εγώ δεν το πολυχώνεψα αυτό το τελευταίο αλλά that's just me. Την έκαναν με ελαφρά λοιπόν, ποδαράτοι(άλλο και τούτο!!!) προς δικαστήρια,μέσα απτά στενά.

Μιά πολύ ωραία βραδιά, με μοναδικά αρνητικά κάποιες "περίεργες" συμπεριφορές και την απίστευτη ζέστη μαζί με την άπνοια...

Εις το επανιδείν ψωλέμπορές μου,

καλά γλέντια

Γλεντοκόπος.
 

funeral3

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
watch?v=hlxmqXozkoQ
καλα ε ... το ειδατε το σκηνικο ? ποια ειναι ???? γνωστη εκει κατω στα μερη
 

Kinky poustakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Στην Μαντζάρου , που είναι παράλληλη απο γιαννιτσών απο το μπαλκόνι επειδή έμενα ακριβώς από πάνω κ έβλεπα πεντακάθαρα ήταν 2 τράνς, η μια με αμάξι κ η άλλη πεζή...η πεζή π λέτε έιχε ανέβει στο καπώ και κοπανούσε με χέρια το παρπρίζ και έβριζε..είχανε βγει στα μπαλκόνια όλοι δυνατό μαδομούνι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom