Νέα

Πλακόνια, τσαμπουκάδες, σκηνικά κ.τ.λ στις πιάτσες της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Γλεντοκόπος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Αντιδράσεις σε σκηνικά ;

  • Αδιάφορος,στα τέτοια μου..Προσπερνώ και φεύγω ατάραχος.

    Ψήφοι: 32 51,6%
  • Συμμετέχω,παίρνω το μέρος κάποιου ενεργά(όσες φάω κιόσες δώσω).

    Ψήφοι: 5 8,1%
  • Παίρνω το 100(τί νούμερο έχει είπαμε;).

    Ψήφοι: 1 1,6%
  • Γίνομαι μπουχός μη με πάρει η μπάλα(καρφωτή όπισθεν κιέφυγα).

    Ψήφοι: 17 27,4%
  • Παρακολουθώ και προσεύχομαι(από απόσταση ασφαλείας).

    Ψήφοι: 7 11,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    62

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είπα ότι είναι δικιά μου,αλλα που ήσουν σκούτερ?περίμενα.


αααααααααααχαχαχαχ
ρομπαααααααααααααααααααααααα

δεν κραταγε κανεις νσαμπουαν στοχερι ...
ο πριονιδης σου ειπε να  κρατας σαμπουαν ...
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
και ψευτης και απλυτος χωρις σαπουνι αλλα και  ΧΑΖΟΣ με ψευτικη φωτογραφια!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν είπα ότι είναι δικιά μου,αλλα που ήσουν σκούτερ?περίμενα.

αααααααααααχαχαχαχ
ρομπαααααααααααααααααααααααα

δεν κραταγε κανεις νσαμπουαν στοχερι ...
ο πριονιδης σου ειπε να  κρατας σαμπουαν ...

Συγνωμη για το offtopic αλλα τι επικος διαλογος ειναι αυτος? Ακου εκει "σκούτερ"!!! Και πιο ειναι ο πριονιδης και γιατι να εχει τετοιο ονομα αχαχαχαχαχαχαχαχα. Συγνωμη και παλι...
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ενα βραδυ περναει ενα αυτοκινητο με πιτσιρικαρια μεσα,ο ενας βριζει μια μαυρουλα,η μαυρουλα του απανταει,φρενο και κατεβαινει παρεξηγημενη ντεμεκ μια κοπελα απο το αμαξι να κανει τσαμπουκα στην μαυρη,στηθηκε ενα πανηγυρι εκατερωθεν,ο ενας της παρεας την κυνηγαει μεχρι την μοναστηριου απο κωλετη οπου η μαυρη κρυβεται πισω απο ενα opel corsa,με το που την φτανει ο πιτσιρικας,εχει βγει απο το οπελ ενας βουλγαρος,και του σκαει μπουκετο στην μαπα με σιδερογροθια,ο πιτσιρικας ξαπλα ενα 15λεπτο στα πλακακια μεχρι να ερθει το εκαβ,η γκομενα με αναπτηρα εψαχνε τα δοντια του στα πλακακια...
και το κλασσικο οταν αφησε η κατσαριδα το νεογεννητο της σε ενα σκαλοπατι,αλλα την ειδαν οι αλλες της πιατσας και φωναξαν το 100...χαμος
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ενα βραδυ περναει ενα αυτοκινητο με πιτσιρικαρια μεσα,ο ενας βριζει μια μαυρουλα,η μαυρουλα του απανταει,φρενο και κατεβαινει παρεξηγημενη ντεμεκ μια κοπελα απο το αμαξι να κανει τσαμπουκα στην μαυρη,στηθηκε ενα πανηγυρι εκατερωθεν,ο ενας της παρεας την κυνηγαει μεχρι την μοναστηριου απο κωλετη οπου η μαυρη κρυβεται πισω απο ενα opel corsa,με το που την φτανει ο πιτσιρικας,εχει βγει απο το οπελ ενας βουλγαρος,και του σκαει μπουκετο στην μαπα με σιδερογροθια,ο πιτσιρικας ξαπλα ενα 15λεπτο στα πλακακια μεχρι να ερθει το εκαβ,η γκομενα με αναπτηρα εψαχνε τα δοντια του στα πλακακια...
και το κλασσικο οταν αφησε η κατσαριδα το νεογεννητο της σε ενα σκαλοπατι,αλλα την ειδαν οι αλλες της πιατσας και φωναξαν το 100...χαμος

οι μαλακιες πληρωνονται


τι του εφταιγε η μαυρουλα τωρα θα θυμαται τον βουλγαρο νταβα μια ζωη
 
OP
OP
Γλεντοκόπος
Εγγρ.
19 Φεβ 2016
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
ενα βραδυ περναει ενα αυτοκινητο με πιτσιρικαρια μεσα,ο ενας βριζει μια μαυρουλα,η μαυρουλα του απανταει,φρενο και κατεβαινει παρεξηγημενη ντεμεκ μια κοπελα απο το αμαξι να κανει τσαμπουκα στην μαυρη,στηθηκε ενα πανηγυρι εκατερωθεν,ο ενας της παρεας την κυνηγαει μεχρι την μοναστηριου απο κωλετη οπου η μαυρη κρυβεται πισω απο ενα opel corsa,με το που την φτανει ο πιτσιρικας,εχει βγει απο το οπελ ενας βουλγαρος,και του σκαει μπουκετο στην μαπα με σιδερογροθια,ο πιτσιρικας ξαπλα ενα 15λεπτο στα πλακακια μεχρι να ερθει το εκαβ,η γκομενα με αναπτηρα εψαχνε τα δοντια του στα πλακακια...
και το κλασσικο οταν αφησε η κατσαριδα το νεογεννητο της σε ενα σκαλοπατι,αλλα την ειδαν οι αλλες της πιατσας και φωναξαν το 100...χαμος

Τύπε, πιτσιρικάδες, ελλεινίδα γκόμενά  προφανώς παρεξηγημένη και μια μαυρούλα να την κυνηγάνε...Το πράγμα μίλαγε από μόνο του ότι δε θα είχε καλό φινάλε...
Ε, άμα ακούω και για Βουλγάρους pimps , είναι και το κερασάκι στην τούρτα... Τα παθήματα μαθήματα...
Αν θες την άποψή μου, τυχερή η παρέα που ο Βούλγαρος το μόνο σιδερικό που κουβαλούσε ήταν  απλά η  σιδερογροθιά...Προς γνώση και συμμόρφωση που λένε.
 
OP
OP
Γλεντοκόπος
Εγγρ.
19 Φεβ 2016
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Και ένα απτά αστεία περιστατικά, χαβαλέ με την παρέα στο αμάξι, σταματάμε σε ένα τρανς απτά πολυτελείας όμως, όχι αυτά στη Γιαννιτσών, αλλά στα σνόμπ στην 26ης και τη ρωτάμε "είσαι αστέρι(όντως ήταν), έχεις κάνει και εγχείριση;" και απαντάει "Όχι βέβαια, γιατί άμα κάνω, μετά θα είμαι δακτυλοδεικτούμενη στην πιάτσα, θα λένε, να δες αυτή έκανε επέμβαση"...
Εγώ το εξέλαβα ως αστείο πάντως, τα συμπεράσματα δικά σας, ακόμα πάντως δε μπορώ να καταλάβω τί το αρνητικό θα συνέβαινε με τη φήμη της, αν όντως είχε κάνει εγχείριση αλλαγής.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.096
Πόντοι
606
Και ένα απτά αστεία περιστατικά, χαβαλέ με την παρέα στο αμάξι, σταματάμε σε ένα τρανς απτά πολυτελείας όμως, όχι αυτά στη Γιαννιτσών, αλλά στα σνόμπ στην 26ης και τη ρωτάμε "είσαι αστέρι(όντως ήταν), έχεις κάνει και εγχείριση;" και απαντάει "Όχι βέβαια, γιατί άμα κάνω, μετά θα είμαι δακτυλοδεικτούμενη στην πιάτσα, θα λένε, να δες αυτή έκανε επέμβαση"...
Εγώ το εξέλαβα ως αστείο πάντως, τα συμπεράσματα δικά σας, ακόμα πάντως δε μπορώ να καταλάβω τί το αρνητικό θα συνέβαινε με τη φήμη της, αν όντως είχε κάνει εγχείριση αλλαγής.
περιορησμενη πελατια λεω γω!!
 
OP
OP
Γλεντοκόπος
Εγγρ.
19 Φεβ 2016
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Χειμώνας 2012, καμιά 5 άτομα μέστο αμάξι, έτσι όπως βολτάρουμε Γιαννιτσών, πετυχαίνουμε έναν τύπο να βαράει μαλακία ανάμεσα από δύο αμάξια, έτσι στο ξεκάρφωτο, ακριβώς δίπλα από μια μάντρα αυτοκινήτων, δίπλα από ένα βενζινάδικο(όχι την shell,ένα που είναι αρκετά πιό κάτω, πηγαίνοντας προς τα δυτικά, ψιλοεγκαταλελειμμένο)... Επειδή στην αρχή λέμε "άντε δεν θα είδαμε καλά", συνεχίζουμε  την τσάρκα και μετά από καταδρομικές και κανένα τρίωρο μας βγάζει ο δρόμος στο ίδιο σημείο, με -2 έξω, θερμόμετρο του αυτοκινήτου, ξανά ο ίδιος να βαράει μαλακία φορώντας σκουφάκι παλτό και  κατεβασμένα παντελόνια, όπως αρχικά τον είχαμε πετύχει... Δεν είχε σταματήσει ρε ο μπαγάσας...
Μια άλλη μέρα(δηλαδή νύχτα), αλλά με καλό καιρό, άνοιξη, μετά από καμιά δύο χρόνια τον είχα ξαναπετύχει να ετοιμάζεται να βαρέσει, δεν την είχε βγάλει και θέλαμε να τον ψαρώσουμε και τον ρωτάμε "τί κάνεις ρε αλάνι εδώ;" και λέει, "τίποτα ρε παιδιά , ήρθα για κατούρημα πάω στη δουλειά μου στη λαχαναγορά σε λίγο να πιάσω"...Ό,τι νάναι ρε χαχαχα, εδώ βαρούσε στους -2, στην καλοκαιρία θα κώλωνε; Ένας τύπος λίγο φουσκωτός, με φάτσα απτήν Σιβηρία, αληθινό κομάντο πάντως...
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.399
Πόντοι
2.300
Ενας τυπος  οχι ψηλος αλλα πλατυς??? χοντρος καραφλος??
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.399
Πόντοι
2.300
Χαχαχαχα αυτος εχει μεγαλη ιστορια ρε..  θα γραψω δυο σκηνικα οταν θα χω χρονο. εχει θεμα το παλληκαρι παντως..
 
OP
OP
Γλεντοκόπος
Εγγρ.
19 Φεβ 2016
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Χαχαχαχα αυτος εχει μεγαλη ιστορια ρε..   θα γραψω δυο σκηνικα οταν θα χω χρονο. εχει θεμα το παλληκαρι παντως..
Προφανώς...Ο.Κ, αναμένουμε με αγωνία,γιατί φαίνεται σκληροπυρηνικός χύστης.
 
OP
OP
Γλεντοκόπος
Εγγρ.
19 Φεβ 2016
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Πολιτισμικό σοκ όταν κοντά στο μαγαζί που είναι τώρα το choppers club , είχα δει ένα τραβέλι να κατουράει σε μια γωνία...Φορούσε μίνι φούστα και την πέτυχα πάνω στο τίναγμα...Ευτυχώς δε με είδε, είχε γυρισμένη την πλάτη, απτις κινήσεις κατάλαβα ότι τον τίναζε...
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.399
Πόντοι
2.300
Χαχαχαχαχ γλεντο εισαι πολυ μπροστα ρε φιλε!! Γελαω πολυ!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.399
Πόντοι
2.300
Λοιπον δεν θυμαμαι ποτε ακριβως ηταν..χμμ...πολλα χρονια πριν καμια 10ρια.ερχομενος απο δυνατο ξενυχτι και εχοντας καβλες οδηγουσα καρφωτος για βαρδαρη.ειχε ξημερωσει.πηγα να παρκαρω προς το παρκινγκ το τεραστιο πισω απο την τανταλου που εχει και φουλ κινεζικα μαγαζια.εκει λοιπον  σε μια γωνια εχει ενα  συγκροτημα με αρκετες οικοδομες και αναμεσα τους εχει ενα τεραστιο χωρο για να παρκαρουν τα αμαξια τους.πρωι πρωι λοιπον ειναι ο τυπος αυτος που λες γλεντοκοπε την εχει πεταξει εξω και την παιζει μανιασμενος στο κεντρο του παρκινγκ... εννοειται οτι σοκ εαν τον βλεπανε απο τις πολυκατοικιες..ισως και μικρα παιδια και οτιδηποτε..
2ρο περιστατικο προσφατα.πριν κανα χρονο.βολταρα στην γιαννιτσων και φορτωσα μια ομορφη  βουλγαριτσα με μινακι και ποδαρακια ομορφα η οποια ηταν εγγυος.. ε με πηγε σε μια γνωστη καβατζα..με εβγαλε εξω και με πιπωνε στα γονατα.της τραβηξα και ενα γαμησακι ομορφο βουκολικο και ολα καλα.ηταν ακομα σκοταδι.προς το ξημερωμα ομως.εκανα κανα δυο βολτες ακομα με το αμαξι μπας και πετυχω τιποτα καλο αλλο για να ριξω και ενα δευτερο.. δεν βρηκα που λετε τιποτα και ειχε αρχισει να ανοιγει ο ουρανος.λεω δεν γαμιεται ας ξαναφορτωσα το βουλγαρακι.. το φορτωνω λοιπον..λεω που θα παμε τωρα που ξημερωσε? λεει θα σου πω.και με πηγε σε κατι στενα εκει στην γιαννιτσων απο την κατω μερια.μου λεει εδω ειναι και διαφοροι περιεργοι καμια φορα.λεω τι εννοεις?ε λεει πουστηδες και τετοιοι αλλα τωρα δεν θα εχει κανεναν γιατι ξημερωσε.παρκαρουμε λοιπον..οντως δεν υπηρχε ψυχη.εχει φωτισει για τα καλα εντωμεταξυ.στην δεξια πλευρα του δρομου εχει ενα σοκακι που πηγαινε ας πουμε σε κατι βατα.δεξια ειχε ενα μικρο εγκαταλελειμμενο σπιτακι.πολυ μικρο.ε καθομαστε εξω απο αυτο για να μην φαινομαστε στον δρομο.μου κατεβαζει τα παντελονια και μου αρχιζει το κλαρινο αναμεσα σε φυτα,βατα και σκατοχαρτα που ηπηρχαν αριστερα και δεξια.σε καποια φαση ρε μαγκες πεταγεται απο το σοκακι και σκαει μπροστα μας αυτος ο τσετσενος ο ιδιος.με την ψωλη εξω να τον παιζει παλι.ξαφνιαζομαστε λιγο εμεις γιατι δεν ακουστηκε ο πουστης καθολου.τον βλεπουμε του λεω καντηνα μεγαλε.και η γκομενα το ιδιο.αυτη μαλιστα τον εκραξε πιο χυμα.αυτος απανταει σας παρακαλω παιδια αφηστε με μονο να βλεπω.. τελοσπαντων το βουλγαρακι συνεχιζει την πιπα..εγω ψιλοζαλισμενος και απο τα αλκοολια στα αρχιδια μου.ο τυπος μετα παει στην πορτα του παραπηγματος που σας λεω και καθεται στο κατωφλι απο κατω και κοιταει.του ξαωαλεμε..δεν ακουσες? φυγε οπως εισαι.το βουλγαρακι ειχε πολυ πλακα..χαχαχ τον εκραζε και συνεχιζε την πιπα σαν να μην συμβαινει τιποτα..  λοιπον ο τυπος δεν χαμπαριαζει συνεχιζει να κοιταει και να τον παιζει.μας λεει σε καποια φαση..να δωσω 40 ευρω να την παρουμε παρτουζα..θελεις.. αυτη απανταει.. εξαφανισου οχι δεν θελω.κτλ.συνεχιζει αυτος με το κορυφαιο της βραδιας.. φιλαρακι? φιλαρακι? να σου δωσω 40 ευρω να σου γλυψω λιγο τον κωλο?..μαλακες πηγα να βαλω τα γελια..για λυπηση.. κοιτα του λεω μεγαλε οχι..αλλα φυγε μην εχουμε αλλα.σταματω και την αλλη την λεω δεν παιζει να τελειωσω ετσι.τσατιζεται αυτη με τον αλλον και τον αρχισε στα γαλλικα.με το που μαζευα εγω παντελονια και σηκωθηκε αυτη..ο τυπος αρχισε να τρεχει μακρια μας.. δεν ξερω τι φοβηθηκε.η αλλη μου λεει κατσε να σου δωσω τα λεφτα πισω.. ηταν 20 ευρω.λεω αστο μωρε..δωσε ενα δεκαρικο και ειμαστε τζετ.σε ευχαριστω μου λεει..  μετα λεω εμπα μεσα στο αμαξι να σε παω που θες.λεει δεν πειραζει θενκς παντως.και εφυγε καπου προς τα βατα.δεν ξερω που εβγαζε το σοκακι αυτο.ξεχασα να σας πω οτι σε καποια φαση  οταν με πιπωνε και εσκασε ο ζαβος..  εσκασε και μια κοκκινη μερσεντες και παρκαρε μπροστα απο το αμαξι μου με εναν καραφλα μεσα που δεν βγηκε.. μαλακες τα ψιλοεπαιξα σε καποια στιγμη..  λεω τον ηπιαμε. αυτος ο τυπος οταν εφευγα ηταν ακομα εκει και κοιτουσε μεσα σπο το αυτοκινητο.αυτα με τον τσετσενο.ο ανθρωπος εχει σοβαρο θεμα.. το θεμα ειναι να μην ειναι επικινδυνος για τα μικρα παιδια τουλαχιστον.αν ειναι απλα ζαβος its ok. απορω ακομα που στεκοτανε στην μεση του παρκινγκ και τον επαιζε.. δεν υπηρχε καποιος εκεινη την στιγμη..για να πεις οτι περναει κοσμος και ερεθιζεται ετσι..αλλα ισως καβλωνε που μπορει να τον εβλεπαν απο τα μπαλκονια ξερω γω.τι να πω!!
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.399
Πόντοι
2.300
Εχω απειρα σκηνικα να γραψω που εχουνε γινει.κυριως πιατσα και βαρδαρη.. θα τα γραψω εν καιρω..!! Γλεντο το καλυτερο thread  ρε φιλε!!!  Θα γινει viral!!
 
OP
OP
Γλεντοκόπος
Εγγρ.
19 Φεβ 2016
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Ρε φίλε πανόραμα, τουλάχιστον έμαθα ότι ο τύπος μιλάει... Δεν πίστευα ότι μιλούσε, πώρε σου έκανε γερή χαλάστρα, πολύ cult η περιγραφή σου πάντως με τα βάτα και τα σκατόχαρτα... Αλλά και το ότι σου πρότεινε γλυφοκώλι ήταν το κερασάκι στην τούρτα , χχαχααχα,  αφιερώνεις... Και επι πληρωμή, το κορυφαίο! Άιντε καλά γλέντια, θα ανακαλέσω κιεγώ και άλλα  σκηνικά και εδώ θα τα μοιραστούμε συναγωνιστές, γεια χαρά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom