Νέα

Πιπίνια 18-20 έχουν ξεσαλώσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anacondatoyboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τραγικές καταστάσεις!!
Οταν εμεις ειμασταν στο γυμνασιο - λυκειο δεν γαμαγαμε τα παντα και ολες (ειμαι 34 ετων βεβαια) αλλα μονο εαν ειχαμε καμια γκομενιτσα και μετα απο μεγαλο μπουρου μπουρου κλπ κλπ. Τωρα που ολα ειναι free  με τις ευχές του καθε γιάπι γονιου που δεν προλαβαινει και δεν καταλαβαινει, οι κοπελιτσες γινονται οπως τις περιγραφει ΤΕΛΕΙΑ ο vanzel... Tα αγορακια που και γι'αυτα ειναι ολα free και ΟΚ τι γινονται στα 20 οταν τα εχουν κανει ολα?

Τα αγοράκια αυτά είναι μία μειοψηφία που συνήθως απαρτίζεται από αλήτες που τις έλκουν με τη ζωώδη συμπεριφορά τους. Οπότε τα αγοράκια αυτά μετά τα 20 παραμένουν ότι ήταν και πριν, αλήτες που ανήκουν στα περιθώριο. Και ακόμα και αν οι οικογενειακοί πόροι τους επιτρέψουν σπουδές και καριέρα, και πάλι παραμένουν το ίδιο.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Επειδή κάποιος φαίνεται ότι πριν κάνει το post του δεν διάβασε τους κανόνες του forum, υπενθυμίζω και εξηγώ μαζί γιατί σβήστηκε το μήνυμά του:
Απαγορεύονται αυστηρότατα δημοσιεύσεις παράνομων ή ερασιτεχνικών φωτογραφιών. Μη δημοσιεύετε φωτογραφίες από τις οποίες υπάρχει η δυνατότητα να αναγνωριστεί ο/η εικονιζόμενος/η.
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Φίλοι συναθλητές, μην μπερδεύετε το "ξεσάλωμα" με τον όρο "το δίνουν εύκολα". Δεν υπάρχει ποσοστό αξιόλογο που να διεκδικεί στις Ελληνίδες χαρακτηρισμό το "δίνουν εύκολα". Με τίποτα...Τρελαίνονται να προκαλούν με το ντύσιμο, συμπεριφορά, λόγια, κτλ αλλά δεν κάνουν κατά πλειοψηφία τίποτα για3 βασικούς λόγους: πρώτον είναι ψωνισμένες (τους δίνουμε και οι άντρες αξία), δε ξέρουν τι πραγματικά θέλουν και πως να το κάνουν και 3ον ψάχνουν τον πλουσιο μαλάκα
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
φιλε σφεντονα,εμενα οι προσλαμβανουσες κατασταεις απο το παντειο που αναγκαστηκα κανω παρεα  με κοπελες ελλειψη αντρων αλλα μου λενε..ολες γαμιουνται αβερτα-κουβερτα και δεν ξερω αλλα μοδα τελευταια ειναι να κανουν τα παντα με το στανταρ γκομενο και περιορισμενα με τον παρανομο και να φυλαν μερικα για τον κανονικο αποκλειστικα..

Από πάντειο έχω την εντύπωση οτι...@@ρια γαμιούνται, όλο λόγια κ μόλις πας να σπρώξεις...κοκκαλώνουν..Λίγες απο εκεί πράγματι ξεσαλώνουν.. είναι όλα μούρη.

Έβγαινα με μια , π από το 1ο ραντεβού το έπαιζε απελευθερωμένη, πρόστυχη, ελευθέρων σχέσεων,στυλάκι...μετά ελπίζω να καταλάβατε οτι όλα ήταν στο μυαλό της...πέρασε ο καιρός δεν είδα φως, κάτι κλάμματα κ αγκαλιές :P...καλύτερα πουτάνα παρά παρθένα.

Σε αντίθεση άλλη απο εκεί π το έπαιζε σοβαρή-ώριμη, με official γκόμενο, παραλίγο να με βιάσει.

Σίγουρα σας έχουν τύχει οι περιπτώσεις παραπάνω... :tickedoff:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ισχυει δηλαδη αυτο που λεει και ο Γεωργιου " πολυ κλο - κλο και καθολου αυγο " :sunglasses: :headbang: :jerking:
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Πλέον τις καταλαβαίνω απο την αρχή...η μάσκα δεν αργεί να πεσει εκτός αν είσαι τελειώς retard δλδ δεν βλέπεις μπροστά σου.

Τα παραμύθια π λένε ορισμένες τους βγαίνουν σε κακό μακροπρόθεσμα.
Αφου μωρή δε κάνεις τπτ...βούλωστο.

¨οπου ακούς πολλά κεράσια κράτα κ μικρό καλάθι.
 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Φίλοι συναθλητές, μην μπερδεύετε το "ξεσάλωμα" με τον όρο "το δίνουν εύκολα". Δεν υπάρχει ποσοστό αξιόλογο που να διεκδικεί στις Ελληνίδες χαρακτηρισμό το "δίνουν εύκολα". Με τίποτα...Τρ ελαίνονται να προκαλούν με το ντύσιμο, συμπεριφορά, λόγια, κτλ αλλά δεν κάνουν κατά πλειοψηφία τίποτα για3 βασικούς λόγους: πρώτον είναι ψωνισμένες (τους δίνουμε και οι άντρες αξία), δε ξέρουν τι πραγματικά θέλουν και πως να το κάνουν και 3ον ψάχνουν τον πλουσιο μαλάκα

Φίλ iwcg συμφωνώ, μπορούμε εν ολίγις να πούμε οτι οι Ελληνίδες πλέον είναι ματαιόδοξες, δεν τις νοιάζει το sex. το θεωρούν αγγαρεία κ οχι ανάγκη-ευχαρίστηση, και ντύνονται όλες έτσι, ελεύθερες, δεσμευμένες, παντρεμένες, αρραβωνιασμένες κτλ, απλά κ μόνο για να τις κοιτάνε οι άντρες κ να ικανοποιούν το εγω τους.. Εντάξει δεν είπαμε να ντύνονται κ σαν καλόγριες, αλλά όταν το ντυσιμό τους ξεφεύγει απο τα όρια της πρόκλησης και φτάνει στα όρια του ξέκωλου, αλλά απο μυαλό @@ μπλέ, τότε γάματα...!  :idiot:  :jerking:  >:( 


 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Ρε παιδιά ολα καλά αυτά που γράφετε αλλά δεν θα ήταν καλύτερα κάποιος να ανεωάσει αυτά τα βιντεάκια?
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Φίλοι συναθλητές, μην μπερδεύετε το "ξεσάλωμα" με τον όρο "το δίνουν εύκολα". Δεν υπάρχει ποσοστό αξιόλογο που να διεκδικεί στις Ελληνίδες χαρακτηρισμό το "δίνουν εύκολα". Με τίποτα...Τρελαίνονται να προκαλούν με το ντύσιμο, συμπεριφορά, λόγια, κτλ αλλά δεν κάνουν κατά πλειοψηφία τίποτα για3 βασικούς λόγους: πρώτον είναι ψωνισμένες (τους δίνουμε και οι άντρες αξία), δε ξέρουν τι πραγματικά θέλουν και πως να το κάνουν και 3ον ψάχνουν τον πλουσιο μαλάκα

:thumbsup: Σωστος

Μην ψαρωνεται ρε.Το οτι ντυνονται τα κοριτσια μικρης ηλικιας ολο και πιο προκλητικα,μιλαν ολο και πιο χυμα/χυδαια και ξερουν πολλα σχετικα πραγματα για sex δεν σημαινει οτι θα στηθουν κι'ολας.

Τα ψεματα και τα κουτσομπολια δινουν και παιρνουν στους μεγαλους φανταστειτε στα μικρα.
 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
Θα συμφωνησω με τον παραπανω...εδω και 6 χρονια που ειμαι εγγαμος εχει ανοιξει η τυχη μου...2-3 τεμαχια θα μου κατσουν την χρονια στανταρ...χρονο δεν εχω γμτ...και πολλες εξοδους τα βραδια..ολα στην τρεχαλα...
οι παντρεμενοι θα με καταλαβουν

ωραίος!!!
 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
Τώρα που έχουμε μπει για τα καλά στο καλοκαίρι όλα τα πιπίνια κυκλοφορούν έξω, άλλη με τον αφαλό έξω, άλλη με τα βυζιά, άλλη με τα μπούτια, η κάθε μια ότι μπορεί να δείξει, εν τω μεταξύ μπορεί να είναι και ιδέα μου αλλά η αναλογία σχέσης ανδρών  και γυναικών στρέφεται υπέρ των γυναικών, τι έγινε οι άνδρες λιγοστεύουν ή δεν βγαίνουν έξω;
 

john_tsi4

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
158
Like
47
Πόντοι
1
αστα να πανε καθε πρωι στο μετρο τι βλεπουν κ μενα τα ματακια μου!!..εχουν ξεφυγει ολα τους!!
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
Παίδες , αυτό που ξέρω είναι ότι έρχεται καλοκαίρι και θα αρρωστήσουμε πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
Παίδες , αυτό που ξέρω είναι ότι έρχεται καλοκαίρι και θα αρρωστήσουμε πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το ούζο πάει και η ποικιλία, τσίμπα κανέναν μεζέ όμως!!!
 

menis_64

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
εδω θα επρεπε να γινετε το ιδιο και με τα πιπινια που ειναι λιγο πριν απο τα 18, αλλα ενταξει εκεινες δεν ξεσαλωνουν το ιδιο ευκολα!!!
 

BigJumper

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
464
Κριτικές
31
Like
838
Πόντοι
2.972
St
αστα να πανε καθε πρωι στο μετρο τι βλεπουν κ μενα τα ματακια μου!!..εχουν ξεφυγει ολα τους!!
Στο μετρό έχω δει 18-20 το πολύ τόσο τούμπανο που έλεγα δε μπορεί πρέπει να είναι είναι ξένη πορνοστάρ, τάνα κολ γκέρλ όπως θες πες το αλλά τελικά ήταν άλλη μια πιτσιρίκα με λαμπρό μέλλον...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.431
Πόντοι
8.006
Εγω παντως εχω ρωτησει μια κοπελα 22 ετων με την οποια τα ειχαμε ενα διαστημα, γιατι ντυνονται ετσι οι πιτσιρικες (και η ιδια). Η απαντηση ειναι αφοπλιστικη. "Μα για να σας καυλωνουμε. Η επιβεβαιωση μας ειναι. Οχι ομως οτι θελουμε να κατσουμε και στον καθενα".
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom