Νέα

Πιπίνια 18-20 έχουν ξεσαλώσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anacondatoyboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
Δοκίμασε το "by Jvp" στο emule.
 

Επισκέπτης
Πρόσφατα μου έστειλε ένας φίλος ένα βιντεάκι 12 sec, που είναι η πιτσιρίκα - μαθήτρια (σε χώρο που μοιάζει με σχολείο) σκυμμένη σε ένα πιτσιρικά που τον πιπώνει μπροστά στους συμμαθητές της !!! Ο δε (πρωταγωνιστής) πιτσιρικάς είναι  κάπως αμήχανος, αλλά δείχνει να του αρέσει (τρελλός είνια) οι δε συμμαθητές αποθεώνουν το όλο σκηνικό, κάποιες κάριες συμμαθήτριες, στη ζούλα αποθανατίζουν το σκηνικό βιντεοσκοπόντας το στα κινητά τους, εντελώς στο χαλαρό (εμένα οι δικές μου συμμαθήτριες όταν "τον έβλεπαν" έστω κ για τα μάτια του κόσμου ψιλοκοκκίνιζαν). Στο βάθος ακούγεται ένας τύπος να φωνάζει :
" ... η ... Πίπα της ........ Ειρήνης .... σε βίντεοκλίπ !!!

Σε όλα αυτά με βοήθησε ένας κολλητός που επεξεργάστηκε  το βιντεάκη  αυτό σε υψηλή ανάλυση και βγήκαν όλα αυτά "στη φόρα".........



 

Επισκέπτης
τελικα εσεις οι παντρεμενοι σπρωχνετε πιο συχνα απο ολους μας!!κουφαλες  ;)καλα ξηγιεστε!!
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
εχουν ξεφυγει ολες τελειως.δεν ξερουν καν τι παει να παει σεξ.απλα γαμιουνται ετσι.εχω δει βιντεο οπου ενας εβαζε ενα στυλο μεσα σε μουνι γυναικας ηλικιας 15χρονων κ να γουσταρει!απλα εχουν γινει ψωλες ολες.παντα το λεγαμε αυτο
 

Επισκέπτης
σιγα το πηδημα που κανουν τα περισσοτερα γκομενακια της σειρας...........
οσο πουτανακια κ να ειναι παραμενουν πιτσιρικια κ στο μυαλο κ στο σεξ....
τουλαχιστον εμενα δν μου αρεσει να μη συμμετεχει η γκομενα στο θεμα....το ιδιο μου κανει ειτε πηδαω ενα τοιχο...η ενα πουτανακι....
Το κακο ειναι οτι καμαρωνουν που εχουν πηδηχτει δημοσια...συν οτι αυτο γινεται απ τα 14...15 αντε 16......για μενα ειναι απλα μαλακισμενα της σειρας....εχω αρκετα βιντεακια αλλα ειναι μονο για να γελαει (η να κλαιει) κανεις μ'αυτα που γινονται...
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
ειναι οντως μαλακισμενα.γιατι το κανουν ετσι. ουτε μενα μ αρεσει να γαμησω τετοιου ειδους γκομενα.
 

Επισκέπτης
οποιος θελει τετοια βιντεακια....ας ριξει μια ματια εδω....θελει λιγο ψαξιμο....αλλα δν την εχω κοιταξει....απο τοτε που πηγαινα σχολειο ηταν γνωστη!!!
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως αυτή που παίρνει πίπα στην τάξη δεν είναι ξέκωλο εμφανισιακά... μια κανονικά ντυμένη γλυκιά κοπελίτσα, που κάνει ένα απλό τσιμπούκι σα να μην τρέχει τπτ...
 

Επισκέπτης
χειροτερο ειναι να εισαι πουτανα/ξεκωλο στην ψυχη παρα στην εμφανιση.....
τουλαχιστον αν φαινεται,ξεχωριζει κ προσεχεις....οταν ομως ειναι κρυμμενη...τι????Απλα την πατας αν δν εχεις ξαναπαθει!!!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Όλες αυτές φτάνουν στα 20 και μοιάζουν με 30άρες, με κάτι φάτσες σα παστουρμά και με τόσες νευρώσεις που μόνο μαζόχας τις αντέχει. Αρκετές από αυτές έχουν και την αίσθηση ότι τις έχουν πληγώσει οι άντρες και ότι τις έχουν κακομεταχειριστεί και τις θέλουν μόνο για πήδημα και πάει λέγοντας.
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Εμείς τι φταίμε;Ας πρόσεχαν!Και το λέω με συμπάθεια ανάλογη  που μου έχουν δείξει τέτοιες κοπέλες. Αυτή μάλλον είναι η Θεία Δίκη. Όταν το παίζεις γκόμενα από μικρή του στυλ
-Εγώ γαμάω με το μουνί μου και το φχαριστιέμαι μην βλέποντας τίποτα άλλο εκτός από πούτσες αδιαφορώντας για τις συνέπειες και το αν πληγώνω ψυχές,  είμαι στα γούστα, στα λούσα και στην παρτούζα τότε χαίρομαι πραγματικά που βλέπω τα σπασμένα πρόσωπα τους από τα χασίσια, τα γαμίσια και τα ξενύχτια με τα χρόνια, έρμαια της απέραντης μοναξιάς τους, της ψυχικής ανισορροπίας τους, της συναισθηματικής αναπηρίας τους, της ηθικής αναισθησίας τους, εγωίστριες αμετανόητες,  καταδικασμένες από καιρό στο να μην μάθουν ποτέ να είναι κάτω παραπάνω από γύναια και άνθρωποι με αισθήματα, απλά να παραμένουν πουτάνες στην ψυχή. Αυτό μάλλον είναι η Θεία Δίκη!Είναι το μειδίαμα που μου έρχεται στα χείλη κάθε φορά που βλέπω τέτοια κοριτσάκια - μάγκες ψιθυρίζοντας
-Θεία Δίκη (Aunt Justice) :)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Όλες αυτές φτάνουν στα 20 και μοιάζουν με 30άρες, με κάτι φάτσες σα παστουρμά και με τόσες νευρώσεις που μόνο μαζόχας τις αντέχει. Αρκετές από αυτές έχουν και την αίσθηση ότι τις έχουν πληγώσει οι άντρες και ότι τις έχουν κακομεταχειριστεί και τις θέλουν μόνο για πήδημα και πάει λέγοντας.

εχει, κατα τη γνωμη μου δικιο ο συντεχνος.
εχω παρατηρησει τη μεγαλη πλειοψηφια εξ ευτων να ειναι λιγο εως πολυ Phycho. να μιλανε και κανεις να μην καταλαβαινει τι λενε.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
πεστα μεγαλε,  βαρεθηκα κι εγω  να βλεπω γυναικες που να ειναι κατι αλλο εκτος απο τον εαυτο τους κριμα
 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Μάγκες, το θέμα πιστεύω δε πρέπει να είναι για τις γυναίκες 18-20, αυτές πάντα ήταν έτσι, έτσι κι αλλιώς είναι η εποχή τους.. Έπρεπε να είναι για τα 14-15 κοριτσάκια που έχουν ξεφύγει τελείως, ντύνονται σα πουτάνες, μιλάνε σα νταλικέριδες και γαμιούνται χωρίς να ξέρουν το γιατί...!! Το θέμα δεν είναι αν γαμιούνται ή οχι, αλλά το οτι γαμιούνται σε δημόσια θέα και απο πολύ μικρή ηλικία, με αποτέλεσμα όταν φτάσουν στην ενηλικίωση να μην έχουν εμπειρίες απο την παιδική τους ηλικία, αφού μικρά ξεκωλιαζόντουσαν σαν ενήλικες...
Απ την άλλην έχει δίκιο και ενα παιδί εδω μέσα που έγραψε οτι οι περισσότερες ντύνονται σα ψώλες, αλλά στο μυαλό είναι παρθένες...!!!
Όσο για το αν τον κάναν με τη θελησή τους ή οχι... Εννοείτε πως ναι, αλλά τι περιμάνατε να πούνε, εδω η άλλη η ξεκωλιάρα που ήταν μεγάλη, ενήλικας,σε σχέση με ποδοσφαιριστή, πήγε σε ενα μπαρ, κάθισε τα ήπιε μα 4 μαντράχαλους, αυτοί την ξεκώλιασαν και μετά έλεγα πως έπεσε θύμα βιασμού... Δηλαδή, αν κ δεσμευμένη, κάθισε κ τα ήπιε με 4 αγνώστους και δεν περίμενε να την πηδήξουν, απλά να λένε μαλακιούλες...!!! Μάλλον, θα φοβόταν μη πει κανείς στο γκόμενο της, οτι η δικιά σου ξεσκίστηκε χθες με 4 και την πλακώσει και άσχισε τα παλαβά, οχι τίποτα άλλο, αλλά 'εβγαινε και το κωλοstar και την έβγαζε και θύμα...!!!  >:(  :jerking:  :idiot:
 

williams

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
412
Like
6
Πόντοι
1
Τραγικές καταστάσεις!!
Οταν εμεις ειμασταν στο γυμνασιο - λυκειο δεν γαμαγαμε τα παντα και ολες (ειμαι 34 ετων βεβαια) αλλα μονο εαν ειχαμε καμια γκομενιτσα και μετα απο μεγαλο μπουρου μπουρου κλπ κλπ. Τωρα που ολα ειναι free  με τις ευχές του καθε γιάπι γονιου που δεν προλαβαινει και δεν καταλαβαινει, οι κοπελιτσες γινονται οπως τις περιγραφει ΤΕΛΕΙΑ ο vanzel... Tα αγορακια που και γι'αυτα ειναι ολα free και ΟΚ τι γινονται στα 20 οταν τα εχουν κανει ολα?
 

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Μαγκες η κουβεντα που γινεται εδω ερχεται σε απολυτη αντιθεση με συζητησεις σε αλλα thrad τυπου "οι μαλακισμενες Ελληνιδες που ειναι κομπλεξικες και αγαμητες"κλπ..
Τελικα ποια ειναι η αληθεια?Γαμιουνται οι νεες κοπελες η οχι?Πως ειναι δυνατον να κανουν τετοια πραγματα στα 16 και να ειναι παρθενες στα Πανεπιστημια?Εγω για παραδειγμα που ειμαι στα τελευταια ετη του Πανεπιστημιου ξερω παρα πολλες που οι εμπειριες τους περιοριζονται σε 1-2-3 γκομενους και μαλιστα μιλαμε -αναφορικα με το σεξ-για αποψεις  τυπου "δεν κανω πιπες γιατι οι πιπες ειναι για τις πουτανες" και αυτο ισχει και για το αγορι τους!Εχω ενα φιλο που οι 3 τελευταιες γκομενες του δεν επαιρναν πιπες λογω τετοιων αναστολων!
Πραγματικα δεν μπορω να εξηγησω που οφειλονται αυτες οι διαμετρικα αντιθετες αποψεις... :huh: :huh: :huh:
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Μέχρι τα 20 και κάτι φοβούνται (?) τις πίπες, μετά τα 25 το κουλούρι και μετά ΤΙΠΟΤΑ !!!
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
φιλε σφεντονα,εμενα οι προσλαμβανουσες κατασταεις απο το παντειο που αναγκαστηκα κανω παρεα  με κοπελες ελλειψη αντρων αλλα μου λενε..ολες γαμιουνται αβερτα-κουβερτα και δεν ξερω αλλα μοδα τελευταια ειναι να κανουν τα παντα με το στανταρ γκομενο και περιορισμενα με τον παρανομο και να φυλαν μερικα για τον κανονικο αποκλειστικα..φυσικα ειναι παραστασεις απο την προσωπικη φοιτητοζωη μου..δεν ξερω αν αλλου ειναι πιο πουριτανες..τελικα ειναι στο χερι της καθε κοπελας να ειναι παρτολα η οχι αποτι φαινεται..και οσο μπορει να γινεται παρττολα χωρις να υφισταται το στιγμα της πουτανας(κρυφα και με αγνωστους)τοσο πιο πολυ παρτολιαζεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom