Νέα

Πιο περίεργος τρόπος που έχετε χύσει

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
Με την γιαγιά παίχτηκε καμία φάση τύπε ??

αυτή είναι η ερώτηση που αρμόζει σε ένα αυθεντικό μέλος του bourdela.com ..... τη γιαγιά την είχαμε σε απόσταση ασφαλείας γιατί άφηνε συνέχεια κλανιές....ήταν για extreme φάσεις...
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
αυτή είναι η ερώτηση που αρμόζει σε ένα αυθεντικό μέλος του bourdela.com ..... τη γιαγιά την είχαμε σε απόσταση ασφαλείας γιατί άφηνε συνέχεια κλανιές....ήταν για extreme φάσεις...
αυτή είναι η ερώτηση που αρμόζει σε ένα αυθεντικό μέλος του bourdela.com ..... τη γιαγιά την είχαμε σε απόσταση ασφαλείας γιατί άφηνε συνέχεια κλανιές....ήταν για extreme φάσεις...
:happy:  :happy:
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Στον ύπνο ονειρωξη μου είχαν πρηστεί τα αρχιδια είχαν γίνει σαν ελέφαντα και απλά η πουτσα τρίβοταν στο στρώμα. Σε στριπ με χορό χουφτωνοντας έφυγα χυσμενος. Και σε τουαλέτα κλαμπ βάρεσα μια μαλάκια από τη καυλα :heavymetalbig:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.863
Like
469
Πόντοι
36
κι εγω εχω πετυχει σε κολομπαρο να μου λεει η κοπελα οτι δεν παιζει παραπανω απο χορο, γιατι μας βλεπουν, δεν εχει καβατζα και τετοια, οποτε κατ την διαρκεια του χορου που μου τριβοταν εχυσα πανω μου , πλακα ειχε  :2funny: :2funny:
 

tb93

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2018
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Πριν κανα 2 χρονια μετα απο πολλα χρονια ταλαιπωρίας πηγα κ εκανα περιτομή πεου.3 με 4 ωρες μετα την εγχείρηση γυρισα σπιτι με το που.μπηκα μεσα ειχα κατι τρελες καβλες,χωρις να υπαρχει καποιος ιδιαίτερος λογος,κ οπως ημουν με της γαζες , σιγα σιγα γιατι ποναγε κ λιγο εχυσα
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.286
Πόντοι
1.046
Όλες αυτές οι ιστορίες που λέτε είναι μπανάλ και βαρετές.

Αν είναι να μιλάμε για ΠΕΡΙΕΡΓΗ εξπερμάτωση, μου ήρθε στη σκοπιά στο ΚΕΒΟΠ, χωρίς να τον παίζω, χωρίς να μου έχει σηκωθεί, ενώ έκανα την υπηρεσία. Είχα δύο εβδομάδες να κάνω οτιδήποτε, οπότε κόντευε να μου βγει απ' τα αφτιά. Ε λοιπόν, στεκόμουν πεντέμιση τα χαράματα, ενώ είχε αρχίσει να χαράζει, όταν για να μη με πάρει ο ύπνος σκέφτηκα την πρώην μου, κάτι γαμήσια που κάναμε και νοσταλγούσα και ξαφνικά έχυσα. Το θέμα είναι πως μισό δευτερόλεπτο πιο πριν, μόλις είχε στρίψει από τη γωνία στα τριάντα μέτρα το περίπολο, δύο ναύτες. Πάτησα μια φωνή "Αλτ τις ει" τόση που ξύπνησε όλο το στρατόπεδο. Ο περιπολάρχης απάντησε "Τι φωνάζεις έτσι ρε νέο, μαλάκας είσαι";
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Όλες αυτές οι ιστορίες που λέτε είναι μπανάλ και βαρετές.

Αν είναι να μιλάμε για ΠΕΡΙΕΡΓΗ εξπερμάτωση, μου ήρθε στη σκοπιά στο ΚΕΒΟΠ, χωρίς να τον παίζω, χωρίς να μου έχει σηκωθεί, ενώ έκανα την υπηρεσία. Είχα δύο εβδομάδες να κάνω οτιδήποτε, οπότε κόντευε να μου βγει απ' τα αφτιά. Ε λοιπόν, στεκόμουν πεντέμιση τα χαράματα, ενώ είχε αρχίσει να χαράζει, όταν για να μη με πάρει ο ύπνος σκέφτηκα την πρώην μου, κάτι γαμήσια που κάναμε και νοσταλγούσα και ξαφνικά έχυσα. Το θέμα είναι πως μισό δευτερόλεπτο πιο πριν, μόλις είχε στρίψει από τη γωνία στα τριάντα μέτρα το περίπολο, δύο ναύτες. Πάτησα μια φωνή "Αλτ τις ει" τόση που ξύπνησε όλο το στρατόπεδο. Ο περιπολάρχης απάντησε "Τι φωνάζεις έτσι ρε νέο, μαλάκας είσαι";
Στο ΚΕΒΟΠ ναύτες; Του Πεζικού δεν είναι η μονάδα;  :think:
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.286
Πόντοι
1.046
Στο ΚΕΒΟΠ ναύτες; Του Πεζικού δεν είναι η μονάδα;  :think:

Έχει και ένα άγημα για εκδηλώσεις, ξεχνάω τον ακριβή τίτλο. Είναι κάτι σαν Προεδρική Φρουρά λάιτ, για να υποδέχονται διπλωμάτες στα αεροδρόμια και για ανθυποϋφυπουργούς. Τέλος πάντων, τη στελεχώνουν έφεδροι από όλα τα σώματα, οπότε ναι είχαμε και ναύτες, είχαμε και αεροπόρους.

Δεν είναι αυτό το θέμα μας, μην εκτροχιάσουμε τη συζήτηση παρακαλώ...
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
ναι κ εγώ που ήμουν το 02 στο κεβοπ θυμαμαι ήμασταν πεζικοι καταδρομια ναυτες αεροποροι...μόνο οι αστροναυτες έλειπαν απο εκει μέσα...
 

parthenos90

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2019
Μηνύματα
27
Like
53
Πόντοι
0
Με την καθηγήτρια αγγλικών στο φροντιστήριο, αυτή διόρθωνε κάτι ασκήσεις και εγώ τον έπαιζα στο τελευταίο θρανίο μέχρι να τελειώσω. Την συγκεκριμένη μέρα φορούσε και μια φούστα με αποτέλεσμα να φαίνονταν τα υπέροχα μπουτάκια της. Αφού δεν με πήρε χαμπάρι αυτή ή κάποιος άλλος πάλι καλά αλλιώς θα γινόμουν ρεζίλι.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.653
Κριτικές
61
Like
39.953
Πόντοι
22.785
:rose: :rose:

...ξεκίνησα από το μουνάκι μετά κωλαρακι & τα υπόλοιπα στο στόμα.. αυτό γινότανε τακτικά με ένα μιλφακια 65 ετών.
 

patrikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Ατέλειωτες μαλακιες με τα στριγκάκια της θείας μου όταν πάω σπίτι της για να το αερίσω επειδή λείπει εξωτερικό και έρχεται κανα δυο φορές το μήνα για τριήμερα.
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
1984 στον ηλεκτρικό από Κηφησιά προς Πειραιά στριμωγμένοι σαν σαρδέλες ένιωσα ένα χέρι να με χαιδεύει,
στην αρχή το θεώρησα τυχαίο αλλά στη συνέχεια έγινε πιο έντονο και επίμονο μέχρι που έχυσα.
Στην Ομόνοια κατέβηκα χωρίς να δώσω καμιά σημασία να δω ποιος πούστης μου την έπαιξε.
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
1984 στον ηλεκτρικό από Κηφησιά προς Πειραιά στριμωγμένοι σαν σαρδέλες ένιωσα ένα χέρι να με χαιδεύει,
στην αρχή το θεώρησα τυχαίο αλλά στη συνέχεια έγινε πιο έντονο και επίμονο μέχρι που έχυσα.
Στην Ομόνοια κατέβηκα χωρίς να δώσω καμιά σημασία να δω ποιος πούστης μου την έπαιξε.
Και το πήγαινες τόσο καλά , αλλά στο τέλος το γάμησες. Κρίμα. Χάθηκε να πεις ένα μελαχρινό καυλάκι που φόραγε μια κοντή φουστίτσα;;
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
Και το πήγαινες τόσο καλά , αλλά στο τέλος το γάμησες. Κρίμα. Χάθηκε να πεις ένα μελαχρινό καυλάκι που φόραγε μια κοντή φουστίτσα;;
Ωραία θα ήτανε αλλά με μια ματιά που έριξα τριγύρω δεν υπήρχε καμιά πιθανότητα για κάτι τέτοιο αλλιώς δεν θα την έκανα.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.502
Like
22.878
Πόντοι
6.256
Ωραία θα ήτανε αλλά με μια ματιά που έριξα τριγύρω δεν υπήρχε καμιά πιθανότητα για κάτι τέτοιο αλλιώς δεν θα την έκανα.

Ευτυχως τυπε πηρες πρεφα εγκαιρως τι γινοταν πριν αυτο το χερι σου κατεβασει το παντελονι και σου κανει το κωλοτρυπηδι πενηνταρικο.... :S :S :S
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
177
Like
103
Πόντοι
1
Βραδυ φυλακας εργοαστασιου σε περιπολο με το αυτοκινητο , δεν αντεχα αλλο το βγαζω εξω και τον επαιζα ειχα καιρο να κανω κατι ... φανταζομουν την γυναικα του ιδιοκτητη του εργοστασιου ... τοτε ηταν αυτην η 50 η 55 ξανθια βυζια στητα αστα .... :)
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
110
Like
17.740
Πόντοι
20.686
Μαλακια για 55αρα.Πρεπει να εισαι gilfακιας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom