Νέα

Πιο περίεργος τρόπος που έχετε χύσει

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
583
Like
1.814
Πόντοι
206
ενώ τον έχει ρουφήξει, μου είπε όταν κοντεύω να της το πω και της λέω οκ δε σε χύνω στο στόμα σήμερα.
μου είπε πως θα έχυνα διαφορετικα.
αντε να δούμε λέω.
λιγο πριν το χύσιμο, της λέω έρχονται.
σηκώνεται, λύνει τα μαλλιά της, τραβάει το πουτσοκέφαλο έξω και αρχίζει να το χαϊδεύει με αυτά.
μαλάκες στην αρχή ένιωσα ένα ρίγος, σφίχτηκα λίγο ακόμα με το ζόρι και έφυγαν χύσια πάνω στα μαλλιά, στο πρόσωπο.
ρε τι μου θυμίσατε.
 

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
13 η 14 χρονών ήμουν δε θυμάμαι ακριβώς....με φιλοξενούσε η θεία μου, η γυναίκα του αδερφού της μητέρας μου, στο εξοχικό τους, με τα δύο ξαδέρφια μου που ήταν 10 χρόνια μικρότερα....η θεία μουνάρα με ξανθό μακρύ μαλλί μέχρι το κώλο, ψηλή με βυζάρες γύρω στα 35-40 τότε και ο θείος έλειπε σε ταξίδι, ναυτικός γαρ....μου έλεγε θυμάμαι "τώρα που θα πάτε στο εξοχικό να προσέχεις τη θεία σου και να βγαίνεις μαζί της τα βράδια να τη προσέχεις"....αυτή λοιπόν περίμενε πως και πως να με φιλοξενήσει  για να μπορεί να κυκλοφορεί τα βράδια στα μπαράκια και να γκομενίζει θεωρώντας ότι εγώ που ήμουν μαζί της δεν καταλάβαινα τι έκανε. Με το δίκιο της βέβαια γιατί και ο θείος της έριχνε κέρατο αβέρτα...βγαίναμε λοιπόν μαζί και με άφηνε δήθεν για λίγο να πάει στο μπαρ να πάρει ποτό και την έβλεπα να γκομενίζει με το μπάρμαν....αργότερα τον έπαιζα με φαντασίωση ότι την έπαιρνε ο μπάρμαν στην πίσω αυλή που την συναντούσε αργά το βράδυ και ξαφνικά έφερνε και φίλους και την παρτουζώνανε απειλώντας ότι αν δε δεχτεί θα τη ξεφτίλιζαν στο χωριό....τέλος πάντων....η θεία θυμάμαι πάντα και πιο μικρός που ήμουν ερχόταν και μου έπιανε το πούτσο και καλά να τσεκάρει αν μεγαλώνει...πιο μικρός το έπαιρνα σαν παιχνίδι αλλά στην ηλικία των 14-15 είχα αρχίσει να τη βλέπω αλλιώς....φυσικά στη φαντασία μου μόνο γιατι το θείο μου τον σεβόμουν πολύ....επίσης πρέπει να πω ότι εγώ κέρδιζα χρόνο στο σχολείο και οι συμμαθητές μου θυμάμαι ότι είχαν αρχίσει ήδη να βαράνε μαλακία και μάλιστα συγκεντρωνόμασταν σε σπίτια 6-7 άτομα και κάναμε διαγωνισμό ποιος θα τελειώσει πρώτος βλέποντας τσόντα στο βίντεο με κλειδωμένη πόρτα και τους γονείς απ' έξω...εμένα οι ορμόνες μου δεν ήταν ακόμα έτοιμες να παράξουν σπέρμα και γι' αυτό δεν μπορούσα να τελειώσω...έτρωγα θυμάμαι τρελή καζούρα και νόμιζα ότι ήμουν αδερφή...τους έλεγα θυμάμαι ότι δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με άλλους παρέα και βγαίναν έξω όλοι και με άφηναν με την τσόντα μόνο μου να τον παίξω...και πάλι όμως τίποτα....στο εξοχικό της θείας λοιπόν μια μέρα έχουμε γυρίσει όλοι μαζί από τη θάλασσα και ετοιμαζόμαστε για μπάνιο να φύγουν τα αλάτια....το σπίτι μικρό με μία κρεβατοκάμαρα με 4 κρεβάτια...σπίτι για παραθερισμό.....η θεία κάνει μπάνιο τα ξαδέλφια μου και μετά θα έκανε αυτή..εγώ τελευταίος.....καθόμουν λοιπόν με την αλμύρα στο κρεβάτι, με τη πλάτη στο τοίχο, διαβάζοντας θυμάμαι τις μεγάλες μεταγραφές του μπασκετικού παναθηναικού στη sprotime και με σηκωμένα τα γόνατα τον ψιλοέπαιζα χωρίς να με παίρνουν χαμπάρι , αφού είχα και την εφημερίδα στα γόνατα....μηχανικά το έκανα χωρίς να σκέφτομαι κατι σεξουαλικό....το ντομινίκ ουίλκινς έβλεπα στη φωτογραφία για να καταλάβετε....και κάπου εκεί έρχεται η θεία  στο δωμάτιο και βγάζει το μαγιό της μπροστά μου για να πάει για μπάνιο....ε αυτό ήταν...βλέποντας την αξύριστη μουνάρα της και τις βυζάρες της αλλά και την κωλάρα της όπως έφυγε να πάει στο μπάνιο, ξαφνικά νοιώθω κάτι κάτι να ανεβαίνει και χωρίς να το καταλάβω έχυσα....βγήκε πολύ πράμα.....χωρίς να το θέλω έκανα λεύκανση στο Ντομινίκ Ουίλκινς. το συναίσθημα ήταν απερίγραπτο....από τη μια κοιτούσα να μη καταλάβει κανείς τίποτα...η θεία βασικά γιατί τα ξαδέρφια ήταν μικρά...από την άλλη είχα επιβεβαιώσει μέσα μου ότι δεν είμαι αδερφή και μπορούσα να χύσω βλέποντας μουνί....τις επόμενες μέρες και μέχρι να φύγω πήγαινα στο μπάνιο και τον έπαιζα 5 φορές την ημέρα...για μια βδομάδα τουλάχιστον....δεν υπερβάλω....καβάντζωσα και κιλοτάκι της θείας στα μουλωχτά και έκανα τρελή φασάρα(μόνος μου).....αυτή ήταν η εμπειρία της πρώτης μου...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πραγματικα αξιοπερίεργο να ασπριζεις τον Ντομινίκ γουλκινς, αλλα το στορυ για την θεια λιγο τραβηγμενο
 

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
Ρε φίλε δεν είπα ότι τη γάμησα....μαλακία τράβηξα. έχω λόγο να πω ψέμματα???ίσως να μη το περιγράφω σωστά αλλά έτσι ακριβώς έγινε. Ήταν σούπερ εμπειρία που όποτε τη θυμάμαι σκάω στα γέλια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εγω σε πιστευω απλα κανενας ιακωβος θα σου πεταξει φιδια, επειδη ο στερημενος δεν ειχε παραξενες εμπειρίες στην ζωη του
 

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
μα δεν είναι καν Κυριακή....
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.947
Κριτικές
1
Like
5.465
Πόντοι
2.356
Θυμάμαι ακόμα μια μαλακία από την τρυφερή ηλικία των 15 (έχουν περάσει 35 χρόνια από τότε). :cum:

Γ΄ Γυμνασίου ήμουν όλη μέρα καυλωμένος. Στο σχολείο εκτός από μία συμμαθήτρια (που τη γούσταραν όλοι) και την Αγγλικού, όλα τα άλλα θηλυκά ήταν για τα μπάζα. Ευτυχώς όμως δίπλα στο σχολείο, υπήρχε μαγαζί με ηλεκτρονικά που το είχε ΥΠΕΡΜΟΥΝΑΡΟΣ MILF ξανθιά, τσοντόφατσα σαν τη Μενεγάκη, αλλά με φυσικές βυζάρες σαν της Sensual Jane. :boobies:

Χωρισμένη χωρίς παιδιά, το είχε μόνη της το μαγαζί και όταν μας έβλεπε, έλεγε καλώς τα μαναράκια.  Όλη μέρα εκεί ήμουνα! Κάγκελο μου γινόταν, με το που την έβλεπα! :2funny: Επίσης το ηλεκτρονικό που γούσταρα, βρισκόταν ακριβώς δίπλα στο ταμείο, με αποτέλεσμα να χαλβαδιάζω όλη την ώρα τις τορπίλες που είχε για στήθος. :tits:

Τεσπα... ένα πρωΐ λοιπόν έχω κάνει κοπάνα (όπως πάντα!) και είμαι στη θέση μου. Μετά από καμιά ώρα (είμασταν 2-3 άτομα μέσα στο μαγαζί), σκάει ένας 2μετρος τύπος με μπορντό παντελόνι που δεν είχαμε ξαναδεί. Λέμε με τον κολλητό μου, ποιος είναι ο αυτός ο φλώρος ρε πούστη μου, πρωΐ πρωΐ. Εξαφανίζεται που λέτε η λεγάμενη στα ενδότερα, εμείς σα μαλάκες δεν καταλάβαμε τι πρόκειται να παιχτεί, είχε βάλει και τη μουσική δυνατά... μετά από κανα τεταρτάκι βγαίνει ο τύπος και φεύγει από το μαγαζί, κυριλέ όπως ήρθε. Μετά από περίπου ένα λεπτό βγαίνει έξω και η μιλφάρα, ξαναμμένη με ανακατεμένα τα μαλλιά και με τα σκάγια να την έχουν πάρει σε πρόσωπο, λαιμό και μαλλιά. :2on1:

Όχι χάλια μη φανταστείτε, προφανώς είχε σκουπιστεί, αλλά μάλλον ήτανε πολλά και δεν ήταν και πολύ παστρικιά χα χα χα. :2funny: Πήγε να μου σπάσει το παντελόνι και φεύγω καρφί για το σπίτι που δεν υπήρχε ψυχή. Βγάζω Διάβασέ με, Σκάνδαλο από την κρυψώνα & χαρτί υγείας :grin: και αράζω στο σαλόνι για μια αργή και απολαυστική μαλακία για καμιά ώρα, φααντασιώνοντας τη σκηνή που είχα δει λίγο πριν στα ηλεκτρονικά.

Στη δισέλιδη φωτο στο κέντρο του Διάβασέ με (ή ήταν στο Σκάνδαλο, που να θυμάμαι χα χα :2funny:), είχε μια αντίστοιχη καραμουνάρα μιλφάρα με μεγάλες σιλικονάτες βυζάρες (αυτό το θυμάμαι :grin:)! Όταν ένιωσα ότι έρχεται η στιγμή, σηκώθηκα όρθιος και φύγανε γύρω στις 12-13 χυσιές thick σαν του Peter North! Έφερα σφουγγαρίστρα απ' το μπάνιο, γιατί με το χαρτί υγείας δε γινότανε δουλειά! :2funny:

Κρίμα που δεν υπήρχαν κινητά τότε... θα την είχα τραβήξει κρυφά φωτο τη χυμένη μιλφάρα για να τη θυμάμαι στα γεράματα! :rockon:
 

Συνημμένα

  • SensualJane.jpg
    SensualJane.jpg
    607,4 KB · Εμφανίσεις: 510

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Ρε φίλε δεν είπα ότι τη γάμησα....μαλακία τράβηξα. έχω λόγο να πω ψέμματα???ίσως να μη το περιγράφω σωστά αλλά έτσι ακριβώς έγινε. Ήταν σούπερ εμπειρία που όποτε τη θυμάμαι σκάω στα γέλια.
Βρε φιλε κατι μου θυμιζει η ιστορία σου,κάπου την εχω ξαναδιαβάσει.Δεν θυμάμαι όμως τον Ντομινικ!!Ενδιαφέρουσα προσθήκη!!!
 

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
έχω κι άλλες καλές αλλά αυτή πιστεύω είναι η καλύτερη μου γιατί συγκετντρώνει πολλά καλά στοιχεία μαζί...Καλοκαίρι, εφηβεία, σεξ, αθλητισμός, οικογένεια...επίσης δεν το ανέφερα αλλά τότε γνώρισα και μια κοπέλα μικρότερη από εμένα και είχαμε φλερτ με αποκορύφωμα να χορέψουμε μαζί σε ένα πάρτυ το "Don't speak" από No Doubt.....ήταν κλασσική αμερικάνικη ταινία "«Ferris Bueller’s Day Off»" η όλη φάση το καλοκαίρι εκείνο....και σκεφτείτε ότι το καλοκαίρι εκείνο χαριστικά με άφησαν να πάω στη θεία για 15 μέρες γιατί είχα μείνει στη Φυσική μετεξεταστέος και έκανα όλο το καλοκαίρι ιδιαίτερο μάθημα....απλά αύγουστο θα έλειπε κι ο καθηγητής τις ίδιες μέρες και ευτυχώς με άφησαν...καλό μου έκανε.....ρε παιδί μου γύρισα και οι αντιδράσεις μου ήταν καλύτερες από πριν σε όλους τους τομείς....και πέρασα και το μάθημα...
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
507
Κριτικές
2
Like
636
Πόντοι
86
Ρε φίλε δεν είπα ότι τη γάμησα....μαλακία τράβηξα. έχω λόγο να πω ψέμματα???ίσως να μη το περιγράφω σωστά αλλά έτσι ακριβώς έγινε. Ήταν σούπερ εμπειρία που όποτε τη θυμάμαι σκάω στα γέλια.
Το ότι γδύθηκε μπροστά σου (προφανώς επίτηδες για να την δεις γυμνή) ακούγεται λίγο τραβηγμένο εδώ που τα λέμε...  :P
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
614
Κριτικές
9
Like
1.031
Πόντοι
86
Το ότι γδύθηκε μπροστά σου (προφανώς επίτηδες για να την δεις γυμνή) ακούγεται λίγο τραβηγμένο εδώ που τα λέμε...  :P

Μην του το χαλάμε ρε παιδιά... Έτσι ήταν η φαντασίωση για να ασπρίσει ο Ντομινίκ!!!
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
906
Like
3.640
Πόντοι
446
Μια φορά καθώς πηδουσα τη γυναίκα μου την ρώτησα να μου πει ένα πρόστυχο γαμησι από πρώην της. Μου είπε ότι την είχε βάλει ένας πρώην της να μπουσουλησει γυμνή στο διάδρομο γνωστου μπουρδελοξενοδοχειου της γλυφαδας και αφού την πήραν μάτι 2 ζευγάρια που περνούσαν εκείνη την ώρα από κει επέστρεψε μπουσουλωντας στο δωμάτιο, αυτός την έφτυσε στη μούρη κ την εχυσε στο στόμα. Εχυσα δύο φορές σε 5 λεπτά ή μια μετά την άλλη στο καπάκι.
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
614
Κριτικές
9
Like
1.031
Πόντοι
86
Μια φορά καθώς πηδουσα τη γυναίκα μου την ρώτησα να μου πει ένα πρόστυχο γαμησι από πρώην της. Μου είπε ότι την είχε βάλει ένας πρώην της να μπουσουλησει γυμνή στο διάδρομο γνωστου μπουρδελοξενοδοχειου της γλυφαδας και αφού την πήραν μάτι 2 ζευγάρια που περνούσαν εκείνη την ώρα από κει επέστρεψε μπουσουλωντας στο δωμάτιο, αυτός την έφτυσε στη μούρη κ την εχυσε στο στόμα. Εχυσα δύο φορές σε 5 λεπτά ή μια μετά την άλλη στο καπάκι.

Τολμηρή η γυναίκα σου....
 

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
κι όμως...άλλωστε εμένα δεν με έβλεπε ως άντρα αλλά ως παιδί τότε....και λόγω του ότι το σπίτι ήταν μικρό δεν την ένοιαζε....ήταν σαν να είμαι το τρίτο παιδί της...η μητέρα κολάει να γδυθεί μπροστά στα παιδιά της αν είναι αγόρια? δε νομίζω...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
κι όμως...άλλωστε εμένα δεν με έβλεπε ως άντρα αλλά ως παιδί τότε....και λόγω του ότι το σπίτι ήταν μικρό δεν την ένοιαζε....ήταν σαν να είμαι το τρίτο παιδί της...η μητέρα κολάει να γδυθεί μπροστά στα παιδιά της αν είναι αγόρια? δε νομίζω...
εννοειται κολλαει. Εσενα οι γονεις σου ξεβρακωνονταν μπροστα στα ματια σου; Γυμνιστες γονεις στην ελλαδα μετριουνται στα δακτυλα
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.863
Like
469
Πόντοι
36
Μια φορά καθώς πηδουσα τη γυναίκα μου την ρώτησα να μου πει ένα πρόστυχο γαμησι από πρώην της. Μου είπε ότι την είχε βάλει ένας πρώην της να μπουσουλησει γυμνή στο διάδρομο γνωστου μπουρδελοξενοδοχειου της γλυφαδας και αφού την πήραν μάτι 2 ζευγάρια που περνούσαν εκείνη την ώρα από κει επέστρεψε μπουσουλωντας στο δωμάτιο, αυτός την έφτυσε στη μούρη κ την εχυσε στο στόμα. Εχυσα δύο φορές σε 5 λεπτά ή μια μετά την άλλη στο καπάκι.
υπακουη γυναικα εχεις  :think: :think:
 

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
Το ότι γδύθηκε μπροστά σου (προφανώς επίτηδες για να την δεις γυμνή) ακούγεται λίγο τραβηγμένο εδώ που τα λέμε...  :P

μα μιλάμε για ειδικές συνθήκες όπου ήμασταν όλοι σε ένα δωμάτιο....
 

MelaxrinosPeirasmos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
196
Πόντοι
1
Σαν ιστορια απο το xstream φανηκε.

Εγω παντως, στη πρωτη γυμνασιου, ειχαμε μαζευτει 5 ατομα στο σπιτο του ενος και βλεπαμε τσοντα σε βιντεοκασετα. Οπως μαλακιζομαστε, ακουμε τα κλειδια και να μπαινει η μανα του. Οπως ειμαστε με τις ψωλες εξω, τρεχαμε να πηδηξουμε απο την αυλη. Ο ενας εχυσε την ωρα που τρεχαμε και γω την ωρα που ημουν στο μαντροτοιχο. Οι υπολοιποι μεινανε καυλωμενοι  :happy:
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Ονειρωξη (κλασικα) και μια φορα οταν ημουν πιτσιρικας την ειχα χωσει αναμεσα σε δυο μαξιλαρια και την ετριβα μεχρι να χυσω  :grin:
Με γκομενα δεν εχει τυχει κανενας περιεργος τροπος (ακομα).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom