Νέα

Πήδηξα την ξαδέρφη μου

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Τι ειναι αυτα τα πράγματα!!!!!!!!! :tickedoff: :tickedoff:
Θα μας κάψει ο Θεος!!!!!!
Μεταμελείται!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Αφου η ξαδελφη δε νοιαστηκε τι ζορι τραβας?
Ο,τι εγινε, παει εγινε, ΚΡΙΤΗΣ δεν ειμαι.
Τη φυστικωσες και τελος...
Ειτε ειναι θεα ειτε μπαζο.
Προσεχε μονο μην την γκαστρωσες, ελπιζω να μην εκανες καμμια μαλακια....
Δε χρειαζεται ομως να εχετε πολλα παρε δωσε γιατι δεν ξερω τι μπορει να παιχθει με το συγγενολοι (αν ειναι αυστηρων αρχων) και σε διαβασουμε σε ειδησεις.
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
Πριν δυο ημέρες ηρθε η ξαδερφη μου στο νησι που παραθεριζω κάθε καλοκαίρι . Πήγα κ την πήρα το βράδυ απο το λιμάνι στις 2πμ . Επειδή γενικά δε βγαίνω στο νησι , κ σαπιζω στις παραλίες είχα όρεξη για ποτό ... Δέχθηκε , ψιλομεθυσαμε κ γαμηθηκαμε πριν την πάω σπίτι της μέσα στο αυτοκίνητο μου... Την άλλη ημέρα κάναμε σαν να μην εγινε τπτ ... Σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο ;;; Πως να το χειριστώ;


URL]]
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
καλο μωρο η ξαδερφη ή καμμια αγαμητη μπαζιολα ? κανε μια περιγραφη ...
Κρήτη εγινε η φάση , ψηλή αδύνατη , βυζι πλάκα καρυστου , ηλικία 35 ... Όταν ήμουν 16 ετών μου είχε τραβήξει μια μαλακια στο κρεβάτι της γιαγιάς μου στο χωριό .. Απο τότε εώς τώρα δεν είχε ξαναγίνει κάτι ... Ελεύθερη είναι κ ψάχνει για χορηγό ... Αλλα θέλει τον τέλειο άντρα κ δεν τον βρίσκει
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Όσο  πάτε συσφίγγετε τις σχέσεις σας!
Εσύ τώρα πόσο χρονών εισαι;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.118
Πόντοι
39.662
Κρήτη εγινε η φάση , ψηλή αδύνατη , βυζι πλάκα καρυστου , ηλικία 35 ... Όταν ήμουν 16 ετών μου είχε τραβήξει μια μαλακια στο κρεβάτι της γιαγιάς μου στο χωριό .. Απο τότε εώς τώρα δεν είχε ξαναγίνει κάτι ... Ελεύθερη είναι κ ψάχνει για χορηγό ... Αλλα θέλει τον τέλειο άντρα κ δεν τον βρίσκει

μου χαλασες λιγο την φαντασιωση, περιμενα κατι τετοιο 

 

Συνημμένα

  • 542852_277236442379372_1189546899_n.jpg
    542852_277236442379372_1189546899_n.jpg
    30,4 KB · Εμφανίσεις: 55

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Τυπε  η φαντασια  σου  οργιαζει........συνεχισε......... :jerking:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Τυπε αμα είναι από δεύτερη ξαδερφη και πάνω δως της να καταλάβει...
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
μου χαλασες λιγο την φαντασιωση, περιμενα κατι τετοιο 

τυπε εαν ηταν ετσι η γκομενα,θα ειχε προλαβει και θα την ειχε παντρευτει ο πατερας της,ο αδερφος της,η μανα της εστω.οποτε ετσι κι αλλιως δεν θα ειχε γινει η φαση   :grin: :grin: :grin:
 

kikoman

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
9
Like
87
Πόντοι
0
Δεν έγινε και τίποτα, μεγάλε! Δεν είσαι ο μόνος που  :fuck1: τη ξαδελφούλα  :boobies: Στα ελληνικά χωριά και νησιά όλοι 'ξαδέλφια' είμαστε οπότε δε τρέχει κάστανο! Αν έχεις και καμιά καλή MILF θεία, μη κολλάς :fuck2:! καλύτερα να το δώσει στην οικογένεια παρά στους ξένους :tooth:!
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Όσο  πάτε συσφίγγετε τις σχέσεις σας!
Εσύ τώρα πόσο χρονών εισαι;
35 παντρεμένος , ρε σεις με σκουφο εγινε η φάση.. Έχω πάντα σκουφο στο ντουλαπακι του αυτοκινήτου , τι παραμορφωμενα παιδιά κ βατράχια μου λέτε .. Ημαρτον .καβλωσαμε κ οι δυο, της σήκωσα λίγο την φούστα , κ άρχισα με μουνοδαχτυλο  . Μου είπε ότι ξεροχυσε όταν της ακουμπησα το μπουτί , πριν το μουνοδαχτυλο .. Για να μη μου κάνει χάλια το αμάξι απο τα υγρα της , πήγα στη θέση του συνοδηγόυ , με καβαλησε κ γαμηθηκαμε κανά πενταλεπτο ... Πάντως εχυσε ποτάμια ... Ευτυχώς η γυναίκα μου ήτανε στη μάνα της κ δεν καταλαβε τπτ , εκανα μουνι το αμάξι κ κόλαγα  απο τα χυσια στο σωβρακο μου
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
35 παντρεμένος , ρε σεις με σκουφο εγινε η φάση.. Έχω πάντα σκουφο στο ντουλαπακι του αυτοκινήτου , τι παραμορφωμενα παιδιά κ βατράχια μου λέτε .. Ημαρτον .καβλωσαμε κ οι δυο, της σήκωσα λίγο την φούστα , κ άρχισα με μουνοδαχτυλο  . Μου είπε ότι ξεροχυσε όταν της ακουμπησα το μπουτί , πριν το μουνοδαχτυλο .. Για να μη μου κάνει χάλια το αμάξι απο τα υγρα της , πήγα στη θέση του συνοδηγόυ , με καβαλησε κ γαμηθηκαμε κανά πενταλεπτο ... Πάντως εχυσε ποτάμια ... Ευτυχώς η γυναίκα μου ήτανε στη μάνα της κ δεν καταλαβε τπτ , εκανα μουνι το αμάξι κ κόλαγα  απο τα χυσια στο σωβρακο μου

Ρε τυπε μπας και εισαι ο bigpipis? Κ αυτος κατι αντιστοιχες μαλακιες ελεγε κ μετα ξεβρακωθηκε
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
35 παντρεμένος , ρε σεις με σκουφο εγινε η φάση.. Έχω πάντα σκουφο στο ντουλαπακι του αυτοκινήτου , τι παραμορφωμενα παιδιά κ βατράχια μου λέτε .. Ημαρτον .καβλωσαμε κ οι δυο, της σήκωσα λίγο την φούστα , κ άρχισα με μουνοδαχτυλο  . Μου είπε ότι ξεροχυσε όταν της ακουμπησα το μπουτί , πριν το μουνοδαχτυλο .. Για να μη μου κάνει χάλια το αμάξι απο τα υγρα της , πήγα στη θέση του συνοδηγόυ , με καβαλησε κ γαμηθηκαμε κανά πενταλεπτο ... Πάντως εχυσε ποτάμια ... Ευτυχώς η γυναίκα μου ήτανε στη μάνα της κ δεν καταλαβε τπτ , εκανα μουνι το αμάξι κ κόλαγα  απο τα χυσια στο σωβρακο μου
κανε το παγωνι τωρα μεχρι να κοψεις αντιδρασεις.Αν σου ξανακατσει ξαναγαματην
 

Επισκέπτης
Καλά το ψυλλιάστηκα ότι η ξαδέλφη θα πρέπει να τα ήθελε ο ποπός της ως στερημένης από βούρτσα....
Βασικά αντί να μαρκαλιόσασταν από τα 16 ως νεαρά παιδιά και να είχε λήξει από τότε το θέμα, το κάνατε μετά από 19 χρόνια....
Μου δίνεις την εντύπωση φίλε ότι σκέφτεσαι σαν 16χρονο ακόμα, να η ξαδέλφη είχε τις καύλες και τη βούλωσες και τέλος για δαύτηνε. Ενώ εσύ ως 35αρης & παντρεμένος κάθεσαι κι αγχώνεσαι είτε ρωτάς στο Internet πώς να το χειριστώ κλπ....
Αν με θεωρείς πικρόχολο, δικαιωμά σου, αλλά τουλάχιστο εφόσον έχεις και παιδί στη μέση ΠΡΟΣΕΧΕ ακόμη περισσότερο γιατί αυτό ΔΕ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ σε τίποτα από τα λάθη των επιλογών σου. Αν ήσουν μόνος θα ήταν διαφορετικότερα τα πράγματα.

Στάνταρ αυτό ή γαμιοταν κι αυτή με κανα ξαδερφο;
Dude το παράκανες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom