Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Πήδηξα τη Μάνα μου... Πειράζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα χχχχχ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 486
  • Εμφανίσεις 204K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
H παρατεταμένη μαλακία προκαλεί παραισθήσεις.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Ανεξάρτητα απ το εάν είναι ψέμματα ή αλήθεια, η ιστορία αυτή πρέπει να σβηστεί, τελεία και παύλα.  Κάπου κάπου πρέπει να μπεί ένα όριο και να μην επιτρέπονται τα πάντα εδω μέσα.  Η συγκεκριμένη περίπτωση πιστεύω οτι θίγει την ηθική όλων μας
 

Επισκέπτης
Η Ιστορία είναι τελείως γελοία και ψεύτικη! :jerking:

Αλλά η ατάκα "Η μάνα μου έπιασε τα φρεσκοξυρισμένα αρχίδια μου και είπε "Σαν τον μπαμπά σου τα ξυρίζεις και εσύ". Να και κάτι που δεν ήξερα για τον μπαμπά."
είναι όλα τα λεφτά! :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Χ

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Η Ιστορία είναι τελείως γελοία και ψεύτικη! :jerking:

Αλλά η ατάκα "Η μάνα μου έπιασε τα φρεσκοξυρισμένα αρχίδια μου και είπε "Σαν τον μπαμπά σου τα ξυρίζεις και εσύ". Να και κάτι που δεν ήξερα για τον μπαμπά."
είναι όλα τα λεφτά! :2funny: :2funny: :2funny:
Φαντάζεσαι όμως να έλεγε "Ναι το ίδιο μου είπε και η γιαγιά" (προφανώς από του πατέρα του το σόι γιατί όπως λέει και η παριμοία "κατά μάνα κατα κύρή κατα γιο και θυγατέρα")
 

Επισκέπτης
Φαντάζεσαι όμως να έλεγε "Ναι το ίδιο μου είπε και η γιαγιά" (προφανώς από του πατέρα του το σόι γιατί όπως λέει και η παριμοία "κατά μάνα κατα κύρή κατα γιο και θυγατέρα")
Δεν το είχα σκεφτεί έτσι, σωστός!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Ανεξάρτητα απ το εάν είναι ψέμματα ή αλήθεια, η ιστορία αυτή πρέπει να σβηστεί, τελεία και παύλα.  Κάπου κάπου πρέπει να μπεί ένα όριο και να μην επιτρέπονται τα πάντα εδω μέσα.  Η συγκεκριμένη περίπτωση πιστεύω οτι θίγει την ηθική όλων μας
Ότι είναι άκυρη είναι αλλά ποιος σου είπε ότι έχει όρια η ηθική ... Άβυσσος
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
16
Κ ομως μαγκες... για ρωτηστε τι παιζει στη Μυτιλήνη. Ρωτηστε Μυτιληνιό να σας πει. Χωρις διαθεση προσβολης προς τους Μυτιληνιούς το λεω.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
Το να εξαντλεις την ερωτικη σου φαντασια και να κανεις τη φαντασιωση σου πραγματικοτητα ειναι ΚΑΥΛΑ,το να εξαντλεις ομως το ''οποιο μυαλο''εχεις για να γραψεις μια τετοια ιστορια-φαντασιωση ειναι οτι εισαι τυπακι με πολλα ψυχασθενικα-εσωτερικα προβληματα συγκρουσης και καταπιεσης και ευνουχισμου-και φυσικα εισαι για πολλες κλωτσιες.
Ειναι προσβολη στην μητροτητα,αιμομιξια και καταρα μαζι.
Ακομα και ο εγκεφαλος που παρηγαγε την''φαια ουσια''αυτου του ψυχανεμισμου του αποδεικνυεται οτι το Δαφνι ειναι πολυ μικρο να τον κρατησει.
Δημοσια διαπομπη και εξευτελισμος απο 3000 ατομα στην Πλατεια Συνταγματος σε ωρα αιχμης(καθημερινες κατα τις 3 με 4 το μεσημερι ή απογευματακι)
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.681
Κριτικές
3
Like
4.226
Πόντοι
606
Ανεξάρτητα απ το εάν είναι ψέμματα ή αλήθεια, η ιστορία αυτή πρέπει να σβηστεί, τελεία και παύλα.  Κάπου κάπου πρέπει να μπεί ένα όριο και να μην επιτρέπονται τα πάντα εδω μέσα.  Η συγκεκριμένη περίπτωση πιστεύω οτι θίγει την ηθική όλων μας
νομιζω οτι η αιμομειξια απαγορευεται απ"το νομο :think:
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Εντάξει η ιστορία δεν είναι αληθινή και δεύτερον η γνώμη μου είναι να κλειδωθεί το thread, να σβηστέι το κείμενο της ιστορίας και να γίνει παρατήρηση στον μαλάκα που ότι του ήρθε έκατσε και το έγραψε. Και αν δεν συμμορφωθεί να πάρει πόδι.

ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ.ΚΟΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΣΑΙΤ. ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΗ (ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΑΣ ΔΕΙ ΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΣΕΙ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΣΟΒΑΡΩΝ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ...

>:(
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Η ιστορια ειναι σιγουρα επονειδιστη και γελοια. Κι αν και ειμαι κατα της λογοκρισιας, συμφωνω απολυτα με τον φιλο που προτεινε να σβηστει. Πρεπει να υπαρχουν καποια ορια, που θα διασφαλιζουν οχι την ηθικη,αλλα την ευπρεπεια. Κι επειδη εγω δεν ειμαι καθολου ευπρεπης με οσους ευτελιζουν την αγνη και ανιδιοτελη σχεση μητερας παιδιου, δηλωνω πως με μεγαλη ευχαριστηση θα δοκιμαζα τις αντοχες του νεου σπορτιβο παππουτσιου μου στον κωλαρακι του συγγραφεως...
 

giapame

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
σβηστε τηνννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννν
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6
σιγουρα εχει και συνεχεια η ιστορια σου κωστακη. ποτε θα μας την γραψεις ?
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
184
Like
11.634
Πόντοι
34.267
Καλησπέρα συντοπήτες

αηδία κι αποτροπιασμό ένιωσα διαβάζοντας την "τέχνη της αρρωστημένης ψυχικής ανωμαλίας" που μας σερβίρησε ο ακατανόμαστος.
Το ψέμα διακρίνεται απο το τρόπο γραφής - κάποιος που τολμά κάτι τέτοιο δεν "εκτίθεται", έστω και με την απρόσωπη αναφορά του. Ή μήπως νομίζετε οτι εάν είχε πράξει κάτι τέτοιο θά'χε τα αρχίδια να το περιγράψει τόσο γλαφυρά σε φίλους του....
Κι επειδή πουριτανοί προφανώς δεν είμαστε αλλά μας διακατέχουν ηθικές αρχές και αξίες, απλά ρίχνω ΜΑΥΡΟ και το ότι ασχολήθηκα έχει να κάνει με τη συνείδησή μου και το σεβασμό που έχω για σας και το site.

Φιλικά

mysterious
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
απλα ψυχικα αρρωστος ο τυπος....
 

Επισκέπτης
Εντελώς απαράδεκτο. Να διαγραφή αμέσως.
 

Kolarxido

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Εντάξει η ιστορία δεν είναι αληθινή και δεύτερον η γνώμη μου είναι να κλειδωθεί το thread, να σβηστέι το κείμενο της ιστορίας και να γίνει παρατήρηση στον μαλάκα που ότι του ήρθε έκατσε και το έγραψε. Και αν δεν συμμορφωθεί να πάρει πόδι.

ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ.ΚΟΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΣΑΙΤ. ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΗ (ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΑΣ ΔΕΙ ΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΣΕΙ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΣΟΒΑΡΩΝ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ...

>:(

ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ  :idiot:
ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΛΥΠΗ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ.ΚΟΜ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΤΙΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΝΤΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΗΝ ΑΙΜΟΜΙΞΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΕ ΕΝΣΤΑΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΑ ΖΑΛΙΖΕΙΣ
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Φίλε δεν πήδηξες τη μάνα σου, Πήδηξες τον εαυτό σου. Τέλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom