Νέα

Πιάτσες στον Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 821
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lef1994

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2018
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Mπορει κάποιος να στειλει το τηλ της Ισαβέλλας;
 

focused80

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιος να στειλει σε pm το κινητό της Ιζαμπέλα ?
 

camel72

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
65
Like
18
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστές
Χτες απογευμα βολτα στον Πειραιά στο γνωστο σημειο που κάνει βόλτες Ιζαμπέλα δεν εμφανίστηκε για κανενα μισάωρο.
Επίσεις βραδυ 22,00 στον σκλαβενίτη και εκει αποτυχία δεν ηταν η μαυρουλα που κανει πιάτσα εκει.
Σχιστό δυο μαυρουλες που δεν ασχολήθηκα και δυο αλλες που ζητούσαν 50 ξενοδοχειο και ολα και 40 αυτοκίνητο η μια και η αλλη 40 στο αυτοκίνητο και 20 πιπα στο αυτοκίνητο
Αυτα για την ωρα απο πειραια
Δυστυχως ο Πειραιάς παραμένει χωρις τπτ το αξιόλογο εδω κ χρονια
 

goodboy31

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2015
Μηνύματα
33
Like
9
Πόντοι
0
καλησπέρα, η πιάτσα στο σχιστο που ειναι ακριβος?
 

Petros2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2018
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
375
Πόντοι
280
Μπορει καποιος να μου στειλει το τηλ. Τις ιζαμπελα σε pm δεν την εχω πετυχει ποτε ρε παιδια σίγουρα ειναι real?
Οποιος στειλει τον ευχαριστώ εκ των πρότερον!.
Καλο βραδυ σε ολη την ομαδα!
 

Agios001

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιος να μ στειλει σε pm το κινητό της Ιζαμπέλα σ ευχαριστώ
 

TRELOSPONTIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα λοιπον τα φωτα σας ειμαι νεος εδω.. ετοιμαζο ενα batchelor 3 φιλαρακια... και θελω την απαιτουμενη βοηθεια ... σορυ για τα ορθογραφικα. λοιπον θελουμε 3 κοπελες για αθηνα  σε φαση batchelor ποτακι-χορος-σεξ-χαβαλες. αλλα να μην μας βγει ο κουκος αιδονη... εχετε να προτινεται κατι οικονομικο? που να εχετε εμπηρεια.  αν μπορειτε στειλτε μου τηλεφωνα και μια ενδικτικη τιμη σε μυνημα ..  thanks!
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Μπορει καποιος να μου στειλει το τηλ. Τις ιζαμπελα σε pm δεν την εχω πετυχει ποτε ρε παιδια σίγουρα ειναι real?
Οποιος στειλει τον ευχαριστώ εκ των πρότερον!.
Καλο βραδυ σε ολη την ομαδα!
ειναι και πολυ real
την εχω δει 3 φορες
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
καλησπερα
περασα σημερα απο Σκλαβενιτη στα περιξ αλλα τπτ ξεραΐλα γιατι ετσι?
 

Protaris87

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ούτε εγώ έχω δει κάτι εδώ και κάποιες μέρες τουλάχιστον της ώρες που περνάω
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
Τπτ και σημερα τι γινεται εκει εχει κλεισει το μαγαζι?
 

gunner79

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2010
Μηνύματα
32
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
0
H ΙΣΑΜΠΕΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΓΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΤΣΑΜΑΔΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΩΣ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΛΦΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΛΙΕΣ ... ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΔΡΟΜΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ  ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΕΑΝ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΕΙΣ  , ΕΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ...ΕΓΩ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΜΕ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΣΠΑΡΤΗ .. ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΗΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ .. ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ , ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΛΛΕΣ  ΑΛΛΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ .
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
H ΙΣΑΜΠΕΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΓΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΤΣΑΜΑΔΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΩΣ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΛΦΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΛΙΕΣ ... ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΔΡΟΜΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ  ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΕΑΝ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΕΙΣ  , ΕΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ...ΕΓΩ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΜΕ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΣΠΑΡΤΗ .. ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΗΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ .. ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ , ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΛΛΕΣ  ΑΛΛΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ .
να ρωτησω κατι,το σπαρτη που ειναι; και ποσο η τιμη; εχει καλα δωματια;
 

gunner79

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2010
Μηνύματα
32
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
0
ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΑ ΜΙΑ ΕΚΑΝΕ ΠΙΑΤΣΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΚΛΑΒΕΝΗΤΗ , ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΔΕΙ , ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΈΡΧΕΤΑΙ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΙΣΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 4 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
 

gunner79

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2010
Μηνύματα
32
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
0
15 ΕΥΡΩ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΟΜΑΤΙΟ , ΕΧΕΙ ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΥΜΠΑΣ , ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΣΑΜΑΔΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ
 

gunner79

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2010
Μηνύματα
32
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
0
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΙΣΤΟ Η ΠΙΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΥΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΣΧΙΣΤΟΥ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ , Η ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ ΕΚΕΙ ΓΥΡΟ ΘΑ ΕΧΕΙ , ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΞΕΜΠΑΡΚΗ
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
να ρωτησω κατι,το σπαρτη που ειναι; και ποσο η τιμη; εχει καλα δωματια;
Το ξενοδοχείο Σπάρτη είναι στην οδό Ναυαρίνου κοντά στον ηλεκτρικό σταθμό .Όσο για τα δωμάτια.. :2funny:  :2funny: κάνε εμβόλιο για ηπατίτιδα ,μηνιγγίτιδα ,κίτρινο πυρετό κλπ.Ακομα και από έξω να περάσεις τα εμβόλια θα τα χρειαστείς  :vomit: :priest: :priest: :shit: :blahblah1:
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
15 ΕΥΡΩ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΟΜΑΤΙΟ , ΕΧΕΙ ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΥΜΠΑΣ , ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΣΑΜΑΔΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ
Ναυαρίνου λέγεται ο δρόμος τυπε.. Τσαμαδού είναι μετά την Γούναρη!!!
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Το ξενοδοχείο Σπάρτη είναι στην οδό Ναυαρίνου κοντά στον ηλεκτρικό σταθμό .Όσο για τα δωμάτια.. :2funny:  :2funny: κάνε εμβόλιο για ηπατίτιδα ,μηνιγγίτιδα ,κίτρινο πυρετό κλπ.Ακομα και από έξω να περάσεις τα εμβόλια θα τα χρειαστείς  :vomit: :priest: :priest: :shit: :blahblah1:
δεν ηταν τσαμαδου κ μου εκανε εντυπωση,αυτο.
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
351
Κριτικές
1
Like
798
Πόντοι
81
ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΑ ΜΙΑ ΕΚΑΝΕ ΠΙΑΤΣΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΚΛΑΒΕΝΗΤΗ , ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΔΕΙ , ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΈΡΧΕΤΑΙ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΙΣΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 4 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Τύπε εκεί στα φανάρια του Σχιστού περιφέρονται γύφτισσες για ζητιανιά, μπορεί να είναι καμμιά τέτοια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom