Νέα

Πιάτσες στον Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 821
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
124
Like
6.439
Πόντοι
5.097
Ξερεις αν ερχεται στον χωρο σου ? Επισης αν εχεις τηλεφωνο της θα ηθελα να μου το εστελνες με πμ .Σε εχαριστω παντως για όλα.

Δεν πάει σε σπίτια ρε φίλε,είχε πάθει σκηνικό μου είπε μια φορά μ'έναν μύστη που τους τσάκωσε η γυναίκα του  :knockinb: :zfuck: :2funny: :2funny:. Για τηλ. το έχω πει καμια 50αρια φορές ότι δεν το έχω  :tickedoff: :headbang:
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Δεν πάει σε σπίτια ρε φίλε,είχε πάθει σκηνικό μου είπε μια φορά μ'έναν μύστη που τους τσάκωσε η γυναίκα του  :knockinb: :zfuck: :2funny: :2funny:. Για τηλ. το έχω πει καμια 50αρια φορές ότι δεν το έχω  :tickedoff: :headbang:
:s&m_3: Οκ φιλε μου ,μη "βαρας" δεν ετυχε να διαβασω καμμια από τις 50 φορες που το εγραψες , και λιγη ευγενεια δεν βλαπτει .
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
124
Like
6.439
Πόντοι
5.097
:s&m_3: Οκ φιλε μου ,μη "βαρας" δεν ετυχε να διαβασω καμμια από τις 50 φορες που το εγραψες , και λιγη ευγενεια δεν βλαπτει .

Μύστη πρέπει να επιβεβαιώνω και τον τίτλο που μου έδωσαν σ'ένα άλλο θρεντ  :grin: :grin:,αλήτης και κωλόπαιδο ο κοστακισ27  :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Μύστη πρέπει να επιβεβαιώνω και τον τίτλο που μου έδωσαν σ'ένα άλλο θρεντ  :grin: :grin:,αλήτης και κωλόπαιδο ο κοστακισ27  :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:
Το εκλαμβάνω σαν συγνωμη ,την δεχομαι και λυνεται η "παρεξηγηση" και βεβαια εγω δεν σε θεωρω αλητη και κωλοπαιδο.
Και πληροφοριακα η Ισαβελα χθες στις 8.30 δεν ηταν στο στεκι της ,και ειχα παει προετιμασμενος και πανετοιμος για την καλτιλα του "ΣΠΑΡΤΗ " .Περιμενα κανενα τεταρτο και εφυγα .Θα δοκιμασω άλλη φορα.
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Σημερινη βολτα για την ισαβελα,αλλα αφαντη τι εγινε ρε παιδια παιζει και αλλου η όταν δεν εχει μια σκαει μυτι...? :fuck1:
 

ermis68

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
20
Κριτικές
10
Like
83
Πόντοι
10
Χθες το απόγευμα κατα τις 17:00 στη Ναυαρίνου η Ισαβελα με ψηλοτάκουνα, μινι τζιν φούστα που εκλεινε διαγώνια μπροστά και εβλεπες σχεδόν μεχρι το νιμου.
Στην γωνία πριν την στάση αρχικά και μετα ενω εψαχνα για παρκινγκ μετακινήθηκε στη στάση με ασχετους να την κοιτάζουν παράξενα κι αυτή να κοιτάζει φοφισμένα προς ηλεκτρικό μεριά.
Πέρασμα ξανά κατα τις 19:00 και ήταν απέναντι  απο τη στάση σε πεζούλι στο πλάι της τράπεζας. Έίχε βγάλει ενα τετράδιο και έγραφε ενω σταυροπόδι οπως ήταν έβλεπες το μαύρο βρακι της στο πιατο.
Γαμεύσιμη ξανθιά  :knockinb: με μόνη ένσταση πως φαίνεται πολύ σπασμένο το πρόσωπο της και ίσως λίγο πρησμένο (σαν να εχει μόλις ξυπνήσει). Δεν ξέρω αν παίζει κατι αλλο. - Ας μας πει κάποιος συναγωνιστής αν γνωρίζει
Δυστυχώς είχε πολύ κόσμο στο δρόμο και στη στάση  οποτε δεν προχώρησα γιατι θα καρφωνόμουν.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.736
Κριτικές
8
Like
2.464
Πόντοι
506
απο οτι καταλαβα δεν εχει στανταρ ωραριο και μερες που βγαινει
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Χθες το απόγευμα κατα τις 17:00 στη Ναυαρίνου η Ισαβελα με ψηλοτάκουνα, μινι τζιν φούστα που εκλεινε διαγώνια μπροστά και εβλεπες σχεδόν μεχρι το νιμου.
Στην γωνία πριν την στάση αρχικά και μετα ενω εψαχνα για παρκινγκ μετακινήθηκε στη στάση με ασχετους να την κοιτάζουν παράξενα κι αυτή να κοιτάζει φοφισμένα προς ηλεκτρικό μεριά.
Πέρασμα ξανά κατα τις 19:00 και ήταν απέναντι  απο τη στάση σε πεζούλι στο πλάι της τράπεζας. Έίχε βγάλει ενα τετράδιο και έγραφε ενω σταυροπόδι οπως ήταν έβλεπες το μαύρο βρακι της στο πιατο.
Γαμεύσιμη ξανθιά   :knockinb: με μόνη ένσταση πως φαίνεται πολύ σπασμένο το πρόσωπο της και ίσως λίγο πρησμένο (σαν να εχει μόλις ξυπνήσει). Δεν ξέρω αν παίζει κατι αλλο. - Ας μας πει κάποιος συναγωνιστής αν γνωρίζει
Δυστυχώς είχε πολύ κόσμο στο δρόμο και στη στάση  οποτε δεν προχώρησα γιατι θα καρφωνόμουν.
Ποσα σου δινει να τη γαμησεις. Τι να γαμησεις ρε παικτη? Δλδ πραγματικα μερικοι πως βλεπουν ερωτικα ενα τετοιο πραμα? Αυτη ειναι μονο για να βαραει μαλακια σε τπτ γερους 80+ πισω απο τπτ ντενεκεδες. Κριμα τα νιατα σας μερικοι. Και καλα καλτ και γουστα ειναι αυτα. Υπαρχει εστω και 1 στο εκατομμυριο αυτη να κανει εξετασεις για αφροδισια? Συνελθετε μερικο. Η ζωη ειν ωραια
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
124
Like
6.439
Πόντοι
5.097
Ποσα σου δινει να τη γαμησεις. Τι να γαμησεις ρε παικτη? Δλδ πραγματικα μερικοι πως βλεπουν ερωτικα ενα τετοιο πραμα? Αυτη ειναι μονο για να βαραει μαλακια σε τπτ γερους 80+ πισω απο τπτ ντενεκεδες. Κριμα τα νιατα σας μερικοι. Και καλα καλτ και γουστα ειναι αυτα. Υπαρχει εστω και 1 στο εκατομμυριο αυτη να κανει εξετασεις για αφροδισια? Συνελθετε μερικο. Η ζωη ειν ωραια

Αποτυχημένε πιρόφρε μάθε πως είναι απόλυτα ασφαλές να γαμάς ακα την Ισαβέλλα,μιας και ακολουθεί πιστά την συνταγή του μάρη  :rockon: :rockon: κι επίσης δεν δίνει γλωσσόφιλα,που σημαίνει προσέχει την υγιεινή της  ;) ;) :rockon: :rockon:.Και ναι οι μύστες γι αυτή την καλτίλα ζούνε,εσύ φόρα την διπλή καπότα και τράβα για απλό προγραμματάκι,μην ασχολείσαι με καλτ καταστάσεις  :jerking: :jerking:
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Αποτυχημένε πιρόφρε μάθε πως είναι απόλυτα ασφαλές να γαμάς ακα την Ισαβέλλα,μιας και ακολουθεί πιστά την συνταγή του μάρη  :rockon: :rockon: κι επίσης δεν δίνει γλωσσόφιλα,που σημαίνει προσέχει την υγιεινή της  ;) ;) :rockon: :rockon:.Και ναι οι μύστες γι αυτή την καλτίλα ζούνε,εσύ φόρα την διπλή καπότα και τράβα για απλό προγραμματάκι,μην ασχολείσαι με καλτ καταστάσεις   :jerking: :jerking:
Σαλτα γαμισου βλακοσπορε που θα με πεις πυρφορο. Εισαι τοσο βλακας που για να εχεις την αναγνωριση απο αυτους του συναφιου σου γραφεις τις αρχιδιες σου σε καθε θρεντ για να ικανοποιησεις τον μικροκοσμο σου με τα σχολια των ομοειδεατων σου. Τραβα ψοφα και μη σχολιαζεις οτι γραφω γιατι ειμαι ικανος να πληρωνω την πουτανα του πεζοδρομιου που υπερασπιζεσαι μονο και μονο για να σε κραζει καθε φορα που γραφεις τις αηδιες σου. Ανεγκεφαλε βλακακο
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
124
Like
6.439
Πόντοι
5.097
Σαλτα γαμισου βλακοσπορε που θα με πεις πυρφορο. Εισαι τοσο βλακας που για να εχεις την αναγνωριση απο αυτους του συναφιου σου γραφεις τις αρχιδιες σου σε καθε θρεντ για να ικανοποιησεις τον μικροκοσμο σου με τα σχολια των ομοειδεατων σου. Τραβα ψοφα και μη σχολιαζεις οτι γραφω γιατι ειμαι ικανος να πληρωνω την πουτανα του πεζοδρομιου που υπερασπιζεσαι μονο και μονο για να σε κραζει καθε φορα που γραφεις τις αηδιες σου. Ανεγκεφαλε βλακακο

Ναι πιρφόρε μου,ξεροχύνω να πληρώνεις τις πουτάνες για πάρτη μου  ;) ;) :rockon: :rockon: :cum: :cum:.Τέτοια πιρφοριά μόνο εσύ μέχρι τώρα  :2funny: :2funny:.Πες μας όμως ποια είναι να πάω να κάνω ένα τσαμπέ ακα κρεμπιέ και να στον αφιερώσω  :birdman: :birdman: :2funny: :2funny:.
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Ναι πιρφόρε μου,ξεροχύνω να πληρώνεις τις πουτάνες για πάρτη μου  ;) ;) :rockon: :rockon: :cum: :cum:.Τέτοια πιρφοριά μόνο εσύ μέχρι τώρα  :2funny: :2funny:.Πες μας όμως ποια είναι να πάω να κάνω ένα τσαμπέ ακα κρεμπιέ και να στον αφιερώσω   :birdman: :birdman: :2funny: :2funny:.
Βλακακο το μονο κρεμπιε που μπορεις να κανεις ειναι  πανω σε καμια κατουρημενη αφισα της σαμανθα φοξ απο σουπερ κατερινα που μαζευε η θεια σου στα νιατα της γιατι για παραπανω δε σε κοβω. Για κατι λεκεδες σαν εσενα πληρωνω οσο οσο ισχυει αν για σενα αυτο ειναι πυρφορια ναι βλακακο το παραδεχομαι,ειμαι πυρφορος
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
124
Like
6.439
Πόντοι
5.097
Βλακακο το μονο κρεμπιε που μπορεις να κανεις ειναι  πανω σε καμια αφισα της σαμανθα φοξ απο σουπερ κατερινα που μαζευε η θεια σου στα νιατα της γιατι για παραπανω δε σε κοβω. Για κατι λεκεδες σαν εσενα πληρωνω οσο οσο ισχυει αν για σενα αυτο ειναι πυρφορια ναι βλακακο το παραδεχομαι,ειμαι πυρφορος

Μετεφέρα το πιρφορο-ποστ σου στο θρεντ ''ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΕΞΤΡΑΔΑΚΙΑ'' να πάρεις κι εσύ αυτό που αναζητάς εδώ μέσα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298
Μύστη άμα θες την φορτώνεις κατευθείαν στο αμάξι και την πας σε κανα χοτέλι προς παραλιακή,δεν έχει πρόβλημα  ;) ;) :knockinb: :zfuck: :grin: :grin:
απ οτι θυμαμαι με 20 την γαμας για μια ωρα οντως αληθευει??
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Ναι μύστη αληθεύει  ;) ;) :knockinb: :zfuck: :fuck2:.Όσες φορές προλαβαίνεις χύνεις  :cum: :cum: :grin: :grin:
Τι να γαμισεις ρε κακομοιρη.
Στα μουτρα πρεπει να σαι σα γαμω το Θεο μου

ΥΓ σου απαντησα στα εξτραδακια
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Οσοι τον εχουν δει λενε οτι ειναι πολυ γλυκουλης.
Αν ειναι οπως λες δε δικαιολογειται να γαμαει αυτες του πεζοδρομιου. Αλλα ακομα κι αν ιαχυει να παει να κοιταχτει σε κανενα γιατρο γιατι εχει σιγουρα προβλημα. Πολυ περισσοτερο οταν χαρακτηριζει καποιον πυρφορο χωρις να ξερει
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Αν ειναι οπως λες δε δικαιολογειται να γαμαει αυτες του πεζοδρομιου. Αλλα ακομα κι αν ιαχυει να παει να κοιταχτει σε κανενα γιατρο γιατι εχει σιγουρα προβλημα. Πολυ περισσοτερο οταν χαρακτηριζει καποιον πυρφορο χωρις να ξερει
Δεν νομιζω να εισαι πυρφορος.Κουαρδος ισως.
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Σήμερα το απόγευμα περπάταγα εκει στα περιξ και στο τραπεζάκι έξω απο το απολλων υπήρχε ενα μελλαχρινό φωτιά.. δεν μίλησε ούτε καν γύρισε όπως πέρναγα και κοίταζε το κινητό και δεν μίλησα λέω μπα παρα είναι όμορφφη.. μετά πήγα στο αυτοκίνητο και ξαναπέρασα να δοκιμάσω μπάς και ήταν εκεί αλλά είχε φύγει.. ξέρει κανείς τίποτα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom