Νέα

Πιάτσες στον Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 821
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.362
Κριτικές
4
Like
1.297
Πόντοι
216
Σήμερα το απόγευμα περπάταγα εκει στα περιξ και στο τραπεζάκι έξω απο το απολλων υπήρχε ενα μελλαχρινό φωτιά.. δεν μίλησε ούτε καν γύρισε όπως πέρναγα και κοίταζε το κινητό και δεν μίλησα λέω μπα παρα είναι όμορφφη.. μετά πήγα στο αυτοκίνητο και ξαναπέρασα να δοκιμάσω μπάς και ήταν εκεί αλλά είχε φύγει.. ξέρει κανείς τίποτα??

Τύπε δεν είναι εκδιδόμενες όσες κοζάρουμε στα πέριξ!!!
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Τύπε δεν είναι εκδιδόμενες όσες κοζάρουμε στα πέριξ!!!


σορτσάκι κοντό, όλο το βυζί έξω (και είχε και πολύ η τανα.. :kneel:) αρωμα πατσουλί.. στο ένα και μοναδικό τραπεζάκι που έχει ένα ξενοδοχείο ανάμεσα σε κολόμπαρα... ας μην έψαχνα το αυτοκίνητο σέρνωντας μία βαλίτσα μετά απο 6 ώρες ταξίδι με πλοίο...
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
καλησπέρα εχει κανει κανεις σημερα βολτα από κει,να δει αν είναι στο ποστο της η ισαβελα???????
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.455
Κριτικές
124
Like
6.767
Πόντοι
5.097
σορτσάκι κοντό, όλο το βυζί έξω (και είχε και πολύ η τανα.. :kneel:) αρωμα πατσουλί.. στο ένα και μοναδικό τραπεζάκι που έχει ένα ξενοδοχείο ανάμεσα σε κολόμπαρα... ας μην έψαχνα το αυτοκίνητο σέρνωντας μία βαλίτσα μετά απο 6 ώρες ταξίδι με πλοίο...

Σε ποιο ξενοδοχείο ρε μύστη την πέτυχες  :uglystupid: :think:
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
καλησπέρα σε ολους τους φιλους,υπαρχει κανενα νέο από την ιζαμπελα στον πειραια...?οσες φορε εχω παει δεν τη εχω πετυχει ρε αλανια...
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
ρε αλανια την ιζαμπελα στον πειραια την εχει δει κανεις τωρα τελευταια..?
 

xddgfhgnt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Περνάω αρκετά συχνά από εκεί αλλά έχω καιρό να τη δώ...
 

ermis68

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
20
Κριτικές
10
Like
83
Πόντοι
10
Τετάρτη απόγευμα η Ιζαμπέλα βολτάριζε στην τράπεζα απέναντι απο την στάση.
Φορούσε το γνωστό μακρύ τζιν σακάκι και μια εμπριμέ παντελόνα.
Εκανα μια στροφή στο τετράγωνο για να "φορτώσω"  :fuck1: και είχε φύγει.  :tickedoff:
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Σημερα που δεν ειχα ωρα περασα βολτα από τον πειραια και λογικα πρεπει να ειδα την ιζαμπελα καθοταν στην τραπεζα και κατι ταχα μου εγραφε,φοραγε ένα καλοκαιρινο φορεμα καθοταν σταυροπόδι και φενοταν μεχρι το μ...... της και από πανω ένα τζιν μπουφανακι ειχε και ένα ταττου στο ποδι..Αν καποιος άλλος την ειδε και είναι αυτή η ιζαμπελα να μας το πει.....
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Ψηνομαι κ εγω σαν καλος πειραιωτης για Ιζαμπελα !
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Σαββατοκυριακο παιζει μπαλα η Ιζαμπελλα;
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Σημερα που δεν ειχα ωρα περασα βολτα από τον πειραια και λογικα πρεπει να ειδα την ιζαμπελα καθοταν στην τραπεζα και κατι ταχα μου εγραφε,φοραγε ένα καλοκαιρινο φορεμα καθοταν σταυροπόδι και φενοταν μεχρι το μ...... της και από πανω ένα τζιν μπουφανακι ειχε και ένα ταττου στο ποδι..Αν καποιος άλλος την ειδε και είναι αυτή η ιζαμπελα να μας το πει.....
Αν ηταν η Ιζαμπελλα δεν το γνωριζω αυτη που ειδες παντως ναι αληθευει εχει ταττου στο ποδι χαμηλα.
Την ειχα παρει σε ξενοδοχειο εκει κοντα που συχναζει, απο σωμα για την ηλικια καλο ειναι αλλα μου αρχισε το μπλα μπλα για την ιστορια της ζωης της (πραγματα οχι και τοσο καλα) και δεν μπορουσα να την διακοψω γιατι ειχε αναψει και τσιγαρο και ειχε αραξει που λενε..μετα αρχισε η κλασσικη αναφορα πως σε λενε που μενεις που εργαζεσαι κτλ και ειχα ηδη αρχισει να ξενερωνω απιστευτα.
Τωρα στα του αγωνα δεν με τρελανε ισως γιατι ειχα ηδη ξενερωσει με ολη την ιστορια δεν ξερω τι να πω αλλα πρωτη φορα μου ετυχε να κανω κατι και να νοιωθω οτι εχω απεναντι μου φουσκωτη κουκλα..συν τα ματια τα ειχε κλειστα ολη την διαρκεια και εβγαζε κατι ψευτο βογκητα που με ξενερωσαν ακομα περισσοτερο.Με λιγα λογια συμμετοχη μηδεν.
Τεσπα τωρα αυτα που λεω ειναι το πως περασα εγω σε αλλον μπορει να του κανει το κρεβατι της ζωης του,αλλα εγω προσωπικα δεν νομιζω να ξαναπαρω.
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
κοιτα τα μηνυματα σου φιλε
Αν ηταν η Ιζαμπελλα δεν το γνωριζω αυτη που ειδες παντως ναι αληθευει εχει ταττου στο ποδι χαμηλα.
Την ειχα παρει σε ξενοδοχειο εκει κοντα που συχναζει, απο σωμα για την ηλικια καλο ειναι αλλα μου αρχισε το μπλα μπλα για την ιστορια της ζωης της (πραγματα οχι και τοσο καλα) και δεν μπορουσα να την διακοψω γιατι ειχε αναψει και τσιγαρο και ειχε αραξει που λενε..μετα αρχισε η κλασσικη αναφορα πως σε λενε που μενεις που εργαζεσαι κτλ και ειχα ηδη αρχισει να ξενερωνω απιστευτα.
Τωρα στα του αγωνα δεν με τρελανε ισως γιατι ειχα ηδη ξενερωσει με ολη την ιστορια δεν ξερω τι να πω αλλα πρωτη φορα μου ετυχε να κανω κατι και να νοιωθω οτι εχω απεναντι μου φουσκωτη κουκλα..συν τα ματια τα ειχε κλειστα ολη την διαρκεια και εβγαζε κατι ψευτο βογκητα που με ξενερωσαν ακομα περισσοτερο.Με λιγα λογια συμμετοχη μηδεν.
Τεσπα τωρα αυτα που λεω ειναι το πως περασα εγω σε αλλον μπορει να του κανει το κρεβατι της ζωης του,αλλα εγω προσωπικα δεν νομιζω να ξαναπαρω.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Κανα νεο απο Ιζαμπελλα ;; Παιζει μπαλα αυτες τις μερες;
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Πηγα σημερα στις 8.20 περιξ του ξενοδοχειου Σπαρτη κ εψαχνα την Ιζαμπελλα αλλα τζιφος. 1 ωρα σχεδον περιμενα κ δεν την ειδα πουθενα.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Πηγα κ σημερα για 1 ωρα στις 5.50 με 6.50 το απογευμα κ δεν ηταν. Μηπως εχει παει διακοπες; Ξερει κανεις; Εχει κανενας τηλ να μην κατεβαινω κ περιμενω ασκοπως ;
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Τελικα σημερα την πετυχα στο ποστο της . Μαλιστα μου ζητησε τσιγαρακι κ την κερασα ενα. Εκεινην την ωρα πηγαινε στο ραντεβου της με εναν πελατη ομως κ ετσι δεν εκανα παιχνιδι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.455
Κριτικές
124
Like
6.767
Πόντοι
5.097
Τελικα σημερα την πετυχα στο ποστο της . Μαλιστα μου ζητησε τσιγαρακι κ την κερασα ενα. Εκεινην την ωρα πηγαινε στο ραντεβου της με εναν πελατη ομως κ ετσι δεν εκανα παιχνιδι

Μύστη μάλλον την είχες τεράστια ανάγκη την τύπισσα  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Δώσε και καμιά περιγραφή τι φορούσε σήμερα να ξέρουν και οι υπόλοιποι μύστες πως θα την ξεχωρίσουν καλοκαιριάτικα  :rolleyes: :uglystupid: :orchestra: :2funny: :2funny:
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Φοραγε ενα φορεματακι (λιγο πανω απο το γονατο) προς το ροζ. Γυαλια ηλιου. Ανοικτα πεδιλακια. Μου εκανε εντυπωση οτι περπαταγε αργα κ δυσκολευοταν καπως. Γιατι αραγε;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.455
Κριτικές
124
Like
6.767
Πόντοι
5.097
Φοραγε ενα φορεματακι (λιγο πανω απο το γονατο) προς το ροζ. Γυαλια ηλιου. Ανοικτα πεδιλακια. Μου εκανε εντυπωση οτι περπαταγε αργα κ δυσκολευοταν καπως. Γιατι αραγε;

Mύστη μάλλον είναι αρθριτικά  :uglystupid: :S :S,την επόμενη φορά να της προτείνεις να πάει για ιαματικά στην Αιδηψό  :orchestra: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom