Νέα

Πιάτσες στον Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 821
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Κάθε μέρα τα ίδια φοράει  :2funny: :2funny:,τα έχει κάνει στολή  :grin: :grin: :rockon: :rockon:.
Γαβριιλ την επόμενη φορά που θα πας να διαβάσεις αυτό το θρεντ πέρνα πρώτα από ένα οφθαλμίατρο,το έχεις ανάγκη  :jerking: :jerking: :jerking:
Πιθανοτατα γιατι δεν εχει αλλα ρουχα να βαλει :2funny:
  Οταν ερθω θα παμε Πριγκιπα να Πορνιάσουμε  :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
124
Like
6.441
Πόντοι
5.097
Πιθανοτατα γιατι δεν εχει αλλα ρουχα να βαλει :2funny:
  Οταν ερθω θα παμε Πριγκιπα να Πορνιάσουμε  :2funny:

Έχουμε ανάγκη βιντεάκι κι από αμαρτωλή πουτανόπιατσα Πειραιά πορνομετανάστη  ;) ;) :rockon: :rockon:,να δείξουμε στον κόσμο πως ήρθε η ανάπτυξη και στην πόλη μας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

papitsoulos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Επιβεβαιωνω το ειδα και γω, αλλα δε λεει ρε παιδια...
 

Freexxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Εντοπίστηκε και από εμένα το μιλφ με τα τιγρέ!! Κόστος 10 ευρώ το χοτελι Σπάρτη και 20 ευρώ το μιλφ, κάθεται και μια ώρα μου είπε...για 2 φορές. Τιμή τίμια....δεν δοκίμασα.
 

papitsoulos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Εγω δε της μιλησα καν, πως σου φανηκε εσενα?
 

Freexxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Εγω δε της μιλησα καν, πως σου φανηκε εσενα?

"Δουλεμένο" αρκετά το μιλφ. Την υπολογίζω κοντά 40-45 (μην σου πω και 50, ήταν βραδάκι και....καταλαβαίνεις) χρονών, σωματάκι καλό έχει όμως. Για μερακλήδες ή για να φύγουν τα "χοντρά" ίσως να λέει...
 

papitsoulos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Απο προσωπο δεν ηταν χαλια, ουτε καμια κολογρια, αλλα σωμα δεν ειδα, φοραγε γουνα μακρυα ποιος ξερει τελος παντων
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
για πολύ μερακλήδες θα ελεγα........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
επειδή δε βλεπω να κανει κανεισ κασκαντεριλικι και επειδή εχω καυλεσ θα παω μια βολτα από κει.. τωρα δεν ξερω αν θα είναι εκει αλλα θα κανω μια προσπαθεια..εχω μερικεσ ερωτήσεις.. για να μην τρομαξει η κοπελα αμα παω εκει και της πω παμε..μπωρει να μ πει καποιοσ πωσ την προσελκιζουν? παρκαρο και ερχετε ? τη φοναζω?
 

papitsoulos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Τσαμπα θα πας μεγαλε με τοση βροχα δε θα ειναι. Περνα απο διπλα της καρφωσε τη με το βλεμα και πες τη γεια καλησπερα κατι τετοιο
 

kostas237

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
357
Like
2
Πόντοι
1
επειδή δε βλεπω να κανει κανεισ κασκαντεριλικι και επειδή εχω καυλεσ θα παω μια βολτα από κει.. τωρα δεν ξερω αν θα είναι εκει αλλα θα κανω μια προσπαθεια..εχω μερικεσ ερωτήσεις.. για να μην τρομαξει η κοπελα αμα παω εκει και της πω παμε..μπωρει να μ πει καποιοσ πωσ την προσελκιζουν? παρκαρο και ερχετε ? τη φοναζω?

καλησπέρα φιλε
απλα καθεται εκει και κοβει βολτες καπνιζοντας συνηθως. Πλησιασε την απλα και ρωτα την. Από οσο εχα δει πλησιαζει κ ψαρευει πελατες ζητωντας τσιγαρο. Αναμενουμε αναλυτικες πληροφοριες για το κασκαντεριλικι αν είναι να ακολουθήσουμε και εμεις
 

kostas237

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
357
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα και Καλη Χρονια !!!
Τι γινεται στο λιμανι δοκιμασε κανεις ???
 

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
χτεσηνή τριπλή επέλαση στην εν λόγο πιατσας ΝΕΚΡΑ
πήγα 6, 7,30 και 10,30 τίποτα.
ξερει καποιος αν τελειωσε η φαση;
θα γαμησουμε και εμεις; :fuck1:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
124
Like
6.441
Πόντοι
5.097
Aυτή η πιάτσα είναι καθαρά για περπάτημα,μιας και οι πουτάνες εκεί είτε θα κόβουν βόλτες πάνω κάτω σε κανα φούρνο  :rockon:,είτε θα περιμένουν ψιλοκρυμμένες σε κανα ερείπιο του σάπιου πειραιά  :rockon: :grin:.Άσε που δεν βρίσκεις με τίποτα να παρκάρεις,οπότε πρέπει να γίνει πεζή περιπολία  ;) ;) :rockon: :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Aυτή η πιάτσα είναι καθαρά για περπάτημα,μιας και οι πουτάνες εκεί είτε θα κόβουν βόλτες πάνω κάτω σε κανα φούρνο  :rockon:,είτε θα περιμένουν ψιλοκρυμμένες σε κανα ερείπιο του σάπιου πειραιά  :rockon: :grin:.Άσε που δεν βρίσκεις με τίποτα να παρκάρεις,οπότε πρέπει να γίνει πεζή περιπολία  ;) ;) :rockon: :rockon:
Εκει ειναι να πας για να ξεράσεις  :2funny: ή αν εχεις δυσκοιλια να σου ερθει το τονωτικό χέσιμο που τοσο θελεις να κανεις και δεν ερχεται! :2funny:Μια φορα ειδα αργα το βραδυ κατι εντελως τελειωμένες γριές  :rockon:!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
124
Like
6.441
Πόντοι
5.097
Εκει ειναι να πας για να ξεράσεις  :2funny: ή αν εχεις δυσκοιλια να σου ερθει το τονωτικό χέσιμο που τοσο θελεις να κανεις και δεν ερχεται! :2funny:Μια φορα ειδα αργα το βραδυ κατι εντελως τελειωμένες γριές  :rockon:!

Τα χοτέλια εκεί γύρω πως σου φάνηκαν πορνομετανάστη  :huh: :think: :rockon: :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Τα χοτέλια εκεί γύρω πως σου φάνηκαν πορνομετανάστη  :huh: :think: :rockon: :rockon:
Υπαρχουν ακόμα πιο άθλια στη Σωκράτους κατω απο την Ομόνοια θυμαμαι τη δεκαετια του '90 ηταν γεμάτα με τραβεστί  :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
124
Like
6.441
Πόντοι
5.097
Υπαρχουν ακόμα πιο άθλια στη Σωκράτους κατω απο την Ομόνοια θυμαμαι τη δεκαετια του '90 ηταν γεμάτα με τραβεστί  :2funny:

Άμα το χοτέλι δεν έχει την πρεζο-καμαριέρα του δεν λέει  :grin: :grin: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom