Νέα

Πιάτσες στον Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 821
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.449
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
Νέα πιάτσα στον σάπιο πειραιά  :rockon: :rockon:,πίσω από τον ηλεκτρικό σταθμό κάνωντας μια γύρα απόγευμα παρασκευής τσέκαρα σιτεμένη πουράτζα με παρδαλή γούνα,μπεζ μπότες και τσάντα ''crocodilino'' να κόβει βόλτες στην περιοχή και να την πέφτει από μόνη της σε περαστικούς-πελάτες  :o :o  :S :S.Μου συστήθηκε Ιζαμπέλλα,20 ευρώ-πολύ καλή περιποίηση στο υπερ-καλτ χοτελ ''ΣΠΑΡΤΗ'' (10 ευρώ η ημιαδιαμονή) αν κι εμένα όπως το είδα εξωτερικά μου θύμισε το μυθικό ''ΖΕΝΙΘ''  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Επίσης στον πρώτο κάθετο μετά τον ηλεκτρικό εντόπισα τσιγγανορουμούνα-βουλγάρα μικρή σε ηλικία με λευκό μπλουζάκι,μωβ μπουφάν και τζιν να περιμένει ''παρέα'' ;) ;) :knockinb: :zfuck:.Γενικότερα η περιοχή πλέον θυμίζει αρκετά το τρίγωνο μιας και από εκεί παρελαύνουν όλες οι φυλές-ράτσες που κυκλοφορούν στην χώρα (πρεζάκια,γύφτοι,κινέζοι,αραπάδες-αραπίνες).Άρε πούστη μώραλη,αναβαθμίσες τον Πειραιά :2funny: :2funny:
 

kostas237

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
357
Like
2
Πόντοι
1
Νέα πιάτσα στον σάπιο πειραιά  :rockon: :rockon:,πίσω από τον ηλεκτρικό σταθμό κάνωντας μια γύρα απόγευμα παρασκευής τσέκαρα σιτεμένη πουράτζα με παρδαλή γούνα,μπεζ μπότες και τσάντα ''crocodilino'' να κόβει βόλτες στην περιοχή και να την πέφτει από μόνη της σε περαστικούς-πελάτες  :o :o  :S :S.Μου συστήθηκε Ιζαμπέλλα,20 ευρώ-πολύ καλή περιποίηση στο υπερ-καλτ χοτελ ''ΣΠΑΡΤΗ'' (10 ευρώ η ημιαδιαμονή) αν κι εμένα όπως το είδα εξωτερικά μου θύμισε το μυθικό ''ΖΕΝΙΘ''  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Επίσης στον πρώτο κάθετο μετά τον ηλεκτρικό εντόπισα τσιγγανορουμούνα-βουλγάρα μικρή σε ηλικία με λευκό μπλουζάκι,μωβ μπουφάν και τζιν να περιμένει ''παρέα'' ;) ;) :knockinb: :zfuck:.Γενικότερα η περιοχή πλέον θυμίζει αρκετά το τρίγωνο μιας και από εκεί παρελαύνουν όλες οι φυλές-ράτσες που κυκλοφορούν στην χώρα (πρεζάκια,γύφτοι,κινέζοι,αραπάδες-αραπίνες).Άρε πούστη μώραλη,αναβαθμίσες τον Πειραιά :2funny: :2funny:

λοιπον μαγκες...μολις γυρισα απο Πειραια και επιβεβαιωνω οτι εχει ανοιξει πιατσα πισω απο τον ηλεκτρικο, διπλα απο το κλασικο κτιριο του επιμελιτηριου.. περασα κατα τις 20:00 και ειδα μια ξανθια κοπελα γυρω στα 25 με σουπερ μινι να καθεται στη γωνια τριγωνου ηλεκτρικου - επιμελιτηριου ορθια και να χαζευει ανεμελα και φορουσε ζαρτιερες (ωραιο μουνι)...!!! ημουν με αμαξι δεν προλαβα να σταματησω να ρωτησω τι παιζει....εκανα δευτερη γυρα και μιλουσε με 2 προπαππουδες περαστικους (οχι της πιατσας μαλλον συμβουλες εδιναν)....μετα απο μιση ωρα ξαναπερναω αλλα τιποτα γυρω....
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Νέα πιάτσα στον σάπιο πειραιά  :rockon: :rockon:,πίσω από τον ηλεκτρικό σταθμό κάνωντας μια γύρα απόγευμα παρασκευής τσέκαρα σιτεμένη πουράτζα με παρδαλή γούνα,μπεζ μπότες και τσάντα ''crocodilino'' να κόβει βόλτες στην περιοχή και να την πέφτει από μόνη της σε περαστικούς-πελάτες  :o :o  :S :S.Μου συστήθηκε Ιζαμπέλλα,20 ευρώ-πολύ καλή περιποίηση στο υπερ-καλτ χοτελ ''ΣΠΑΡΤΗ'' (10 ευρώ η ημιαδιαμονή) αν κι εμένα όπως το είδα εξωτερικά μου θύμισε το μυθικό ''ΖΕΝΙΘ''  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Επίσης στον πρώτο κάθετο μετά τον ηλεκτρικό εντόπισα τσιγγανορουμούνα-βουλγάρα μικρή σε ηλικία με λευκό μπλουζάκι,μωβ μπουφάν και τζιν να περιμένει ''παρέα'' ;) ;) :knockinb: :zfuck:.Γενικότερα η περιοχή πλέον θυμίζει αρκετά το τρίγωνο μιας και από εκεί παρελαύνουν όλες οι φυλές-ράτσες που κυκλοφορούν στην χώρα (πρεζάκια,γύφτοι,κινέζοι,αραπάδες-αραπίνες).Άρε πούστη μώραλη,αναβαθμίσες τον Πειραιά :2funny: :2funny:
Επιβεβαιώνω και εγω..η περιοχη γυρω απο το σταθμο βαδιζει σιγα σιγα να γινει Ομονοια..
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
πισω απο τον ηλεκτρικο ειναι το μερος αυτο ;
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
λεγε fantasy24 τι ωρα περασες και τι ειδες εκει ??
βλεπω αναδο οπως παλια....

ξανθιά milf με μίνι και μπότες (που μου θύμισε κάποια απο μαρμαριδη μερια Παραλιακή)
και  αλλη μια milf μελαχρινη πιο ευσωμη που πηγαινε πανω κατω..
και  γυφτο πιτσιρικα ντυμενη στα μαυρα μελαχρινη προς το φαναρι..

κατα τις 7.30 περιπου..
 

kostas237

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
357
Like
2
Πόντοι
1
ξανθιά milf με μίνι και μπότες (που μου θύμισε κάποια απο μαρμαριδη μερια Παραλιακή)
και  αλλη μια milf μελαχρινη πιο ευσωμη που πηγαινε πανω κατω..
και  γυφτο πιτσιρικα ντυμενη στα μαυρα μελαχρινη προς το φαναρι..

κατα τις 7.30 περιπου..


αα ωραια θα κανουμε βολτες και από εκει πλεον
εγω ειδα ένα ξανθο μπουμπουκι πολύ ωραιο σωμα και πολύ περιποιημενη λες και θα πηγαινε μπουζουκια
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
και το ελεγε ο μαρινακης οτι θα φερουμε αναπτυξη και επενδυτες ...  :rockon:
 

kostas237

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
357
Like
2
Πόντοι
1
και το ελεγε ο μαρινακης οτι θα φερουμε αναπτυξη και επενδυτες ...  :rockon:

αυτή είναι η αναπτυξη του λιμανιου !!!!

καποια στιγμη να αναφερω ότι ειχα δει πριν κανα μηνα κατά τη 1 το βραδυ πιατσα εξω από τα Jumbo επι της Ηρωων Πολυτεχνείου με μαυρες

ξεκιναει από τον ηλεκτρικο και θα παει μεχρι την τρουμπα να με θυμηθείτε μετα από λιγους μηνες αν δουν ότι ο Πειραιας εχει κινηση και το καλυτερο είναι ότι εχουμε αρκετα φθηνα ξενοδοχεια περιμετρικα του λιμανιου
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
αυτή είναι η αναπτυξη του λιμανιου !!!!

καποια στιγμη να αναφερω ότι ειχα δει πριν κανα μηνα κατά τη 1 το βραδυ πιατσα εξω από τα Jumbo επι της Ηρωων Πολυτεχνείου με μαυρες

ξεκιναει από τον ηλεκτρικο και θα παει μεχρι την τρουμπα να με θυμηθείτε μετα από λιγους μηνες αν δουν ότι ο Πειραιας εχει κινηση και το καλυτερο είναι ότι εχουμε αρκετα φθηνα ξενοδοχεια περιμετρικα του λιμανιου

μετακομιζουν νοτια φαινεται
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.449
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
αυτή είναι η αναπτυξη του λιμανιου !!!!

καποια στιγμη να αναφερω ότι ειχα δει πριν κανα μηνα κατά τη 1 το βραδυ πιατσα εξω από τα Jumbo επι της Ηρωων Πολυτεχνείου με μαυρες

ξεκιναει από τον ηλεκτρικο και θα παει μεχρι την τρουμπα να με θυμηθείτε μετα από λιγους μηνες αν δουν ότι ο Πειραιας εχει κινηση και το καλυτερο είναι ότι εχουμε αρκετα φθηνα ξενοδοχεια περιμετρικα του λιμανιου

Ρομαντικό μέρος για πιάτσα αυτά τα Jumbo εκεί  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Έχει και κάτι αρχαία εκεί από πίσω οπότε μπορεί να φανούν και σε κάτι χρήσιμα  :2funny: :2funny:.Κοστα237 μάλλον για την ίδια λέμε αλλά και μιλφ ρε φίλε  :o :o :S :S.Εγώ την τσέκαρα από κοντά και ήταν όσο σάπια μου αρέσει :grin: :grin:,μόνο για ακραίους χύστες δηλαδή ;) ;) :rockon: :rockon:
 

kostas237

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
357
Like
2
Πόντοι
1
Ρομαντικό μέρος για πιάτσα αυτά τα Jumbo εκεί  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Έχει και κάτι αρχαία εκεί από πίσω οπότε μπορεί να φανούν και σε κάτι χρήσιμα  :2funny: :2funny:.Κοστα237 μάλλον για την ίδια λέμε αλλά και μιλφ ρε φίλε  :o :o :S :S.Εγώ την τσέκαρα από κοντά και ήταν όσο σάπια μου αρέσει :grin: :grin:,μόνο για ακραίους χύστες δηλαδή ;) ;) :rockon: :rockon:

χαχαχα όχι ρε συ δεν παιζει να είναι η ιδια γιατι την ειδα από κοντα και φαινοταν ότι είναι μικρουλα πιτσιρικα ειδα και μια άλλη μιλφ όπως την περιέγραψες να μπαινοβγαινει στο φουρνο το γωνιακο που εχει εκει με προκλητικο ντύσιμο για την ωρα και το σημειο ας πουμε...επειδή μενω κοντα θα περναω και θα ενημερωνω με ότι βλεπω
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
αναμενουμε ενημερωση για το πιπινι και οχι για τη σαπια  :rockon:
 

themis2007

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα,πέρασμα χτές απο τα σημεία που λέτε γύρω στις 9:30 το βράδυ,δεν υπηρχε τίποτα,πέρασμα πάλι λογο δουλειάς 5 το πρωί πάλι τίποτα...μάλλον εγώ είμαι ο γκαντέμης. :huh:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
τελικα "φουσκα" ο πειραιας ;; δεν εχουμε κατι νεωτερο ;;  :think:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.449
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
καλησπέρα,πέρασμα χτές απο τα σημεία που λέτε γύρω στις 9:30 το βράδυ,δεν υπηρχε τίποτα,πέρασμα πάλι λογο δουλειάς 5 το πρωί πάλι τίποτα...μάλλον εγώ είμαι ο γκαντέμης. :huh:

Το σάπιο μιλφ που είχα πετύχει εγώ μου είπε ότι σκάει κατά τις 17:00 και φεύγει στις 21:00  ;) ;) :rockon: :rockon:.
Κοστας 237 έχεις δίκιο,εκεί στο φούρνο ''γωνιακό'' κυκλοφορεί το σαπάκι μας,αλλά το ''ΣΠΑΡΤΗ'' που μου είπε ότι προτιμάει να πηγαίνει μου φαίνεται άκρως ρομαντικό ακόμη και για μένα  :rockon: :rockon: :S :S :grin: :grin:
 

kostas237

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
357
Like
2
Πόντοι
1
Το σάπιο μιλφ που είχα πετύχει εγώ μου είπε ότι σκάει κατά τις 17:00 και φεύγει στις 21:00  ;) ;) :rockon: :rockon:.
Κοστας 237 έχεις δίκιο,εκεί στο φούρνο ''γωνιακό'' κυκλοφορεί το σαπάκι μας,αλλά το ''ΣΠΑΡΤΗ'' που μου είπε ότι προτιμάει να πηγαίνει μου φαίνεται άκρως ρομαντικό ακόμη και για μένα  :rockon: :rockon: :S :S :grin: :grin:

kostakis27 ρε συ για πες λεπτομέρειες.. ρώτησες τι παιζει από τιμες υπηρεσίες κλπ?
δεν είναι gilf αλλα κατηγορια Milf από ότι θυμαμαι.. που ξερεις μπορει να αξιζει
παντως η συγκεκριμενη πρεπει να ειναι καθημερινα εκει
στο 'Σπαρτη' είναι vintage, cult Νομιζεις ότι παιζεις σε πορνο αλλης εποχης, δεν εχω ανεβει ποτε αλλα μαλλον θα δοκιμασω
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Ρε παιδες, θα μας τρελανετε??

Απογευματιατικα στηνονται τανες, πλαι στον ΗΣΑΠ, και φευγουν τη... νυχτα???  :think:

Γαμησε κανενας απο σας, ή τα φανταζεστε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom