Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
το κεντρο ειναι επικινδυνο για αυτους που ειναι νεους
 

Πορνερ

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
69
Like
39
Πόντοι
0
Το τρίγωνο περικλείεται από τις εξής οδούς. Πας Ομόνοια και ξεκινάς από την αρχή της 3ης Σεπτεμβρίου, τη δεξιά της μεριά. Στη συμβολή της με τη Βερανζέρου, συνήθως κάθονται 2 - 3. Συνεχίζεις μέχρι τη Χαλκοκονδύλη, πάντα κάθονται κανά δυο. Στη συμβολή με την Καποδιστρίου, περνάς το φανάρι και κατεβαίνεις. Δεξιά έχει ένα ξενοδοχείο (Λητώ), πάντα υπάρχει κάποια εκεί. Συνεχίζεις και στρίβεις αριστερά, στη Σωκράτους. Στη δεξιά μεριά της, υπάρχει το ξενοδοχείο Liberty, πάντα έχει κοπέλες. Συνεχίζεις επί της Σωκράτους και σε όλη τη διαδρομή πιατσάρουν αρκετές. Το ξενοδοχείο Christiana έχει 5€, αν διαλέξεις κάποια από εκεί γύρω. Στη Σατωβριάνδου κάνεις δεξιά, υπάρχουν κάποιες και εκεί. Μην πάρεις Πακιστανή, είναι φοβερά βρωμιάρες. Απόφυγε ακάποτες πίπες, φόρα καλά το προφυλακτικό, μην χρησιμοποιήσεις βαζελίνη ή Baby Oil για λιπαντικό κάνει χημική αντίδραση και το διαλύει. Η ΚΥ είναι η καλύτερη γι αυτή τη δουλειά. Το διπλό προφυλακτικό σπάει, γιατί τρίβεται λάστιχο με λάστιχο. Έχω μαζί μου πάντα Betadin και το αφήνω να δράσει οπωσδήποτε 30 δευτερόλεπτα πριν το ξεπλύνω. Εννοείται ότι δεν φοράς κάποια φανταχτερή χρυσή αλυσίδα ή ρολόι και δεν δείχνεις κάποιο ακριβό κινητό. Τώρα αν δεις μια παρέα με 10 αλλοδαπούς και περάσεις ανάμεσα, τι να σου πω. Εξ άλλου το Αστυνομικό τμήμα είναι πολύ κοντά


Πολυ σωστος σε οτι ειπες φιλε ...  :hi:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.520
Like
13.498
Πόντοι
3.656
Για ολους ειναι επικινδυνο το κεντρο,φυσικα για τους νεους ακομα πιο πολυ.

Πληροφόρησέ μας ρε μεγάλε, τι έπαθες εσύ στο κέντρο. 15 χρόνια ψωνίζω από εκεί, μόνο ένας τραβεστί μου έκλεψε το κινητό (Εγώ έφταιγα, το είχα βάλει ασυναίσθητα στην κωλότσεπη), αλλά τον κανόνισα
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Χτεσινή  επίσκεψη  με την λουλου  κινέζα  .στο χοτελ regina  πηγαίνει συνήθως.
Από υπηρεσίες  πολύ καλές  ωραία πίπα και σεξ που δεν έκλεβε  καθόλου στην διείσδυση. Σωματακι αδύνατο  μουνάκι ροζέ.πεντακάθαρο. εδω δύο φωτο για το αρχειο μου
 

Συνημμένα

  • 20200612_192612.jpg
    20200612_192612.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 288
  • 20200612_192634.jpg
    20200612_192634.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 318

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
612
Κριτικές
4
Like
434
Πόντοι
26
Χτεσινή  επίσκεψη  με την λουλου  κινέζα  .στο χοτελ regina  πηγαίνει συνήθως.
Από υπηρεσίες  πολύ καλές  ωραία πίπα και σεξ που δεν έκλεβε  καθόλου στην διείσδυση. Σωματακι αδύνατο  μουνάκι ροζέ.πεντακάθαρο. εδω δύο φωτο για το αρχειο μου
που την βρίσκουμε την κινεζα φίλε και τι ώρες περιπου;
 

makis560

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2020
Μηνύματα
32
Like
15
Πόντοι
0
Χτεσινή  επίσκεψη  με την λουλου  κινέζα  .στο χοτελ regina  πηγαίνει συνήθως.
Από υπηρεσίες  πολύ καλές  ωραία πίπα και σεξ που δεν έκλεβε  καθόλου στην διείσδυση. Σωματακι αδύνατο  μουνάκι ροζέ.πεντακάθαρο. εδω δύο φωτο για το αρχειο μου


Δώσε ινφο μαν
 

cool64

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
28
Πόντοι
10
Πληροφόρησέ μας ρε μεγάλε, τι έπαθες εσύ στο κέντρο. 15 χρόνια ψωνίζω από εκεί, μόνο ένας τραβεστί μου έκλεψε το κινητό (Εγώ έφταιγα, το είχα βάλει ασυναίσθητα στην κωλότσεπη), αλλά τον κανόνισα
Τίποτα δεν έχω πάθει, αλλά προσέχω κ προσπαθώ να αποφεύγω τις κακοτοπιές,αυτο δεν σημαίνει όμως ότι είναι η περιοχή ακίνδυνη.Αυτη είναι η άποψη μου βεβαίως βεβαίως.
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
87
Κριτικές
3
Like
292
Πόντοι
0
Η μελαχρινη πιτσιρικα που λες ειναι η χριστινα αλβανακι στην καταγωγη την εχω παρει κανα 2 φορες κανει καλη πιπα και τυπικο γαμησι 30 ευρω αν τις δωσεις κανα δεκαρικο παραπανω μπορει να σε φτιαξει καλυτερσ

Το Χριστινάκι ήταν πολύ δυνατό, βέβαια ήθελε το τρόπο της, είχαμε κάνει τρελά γαμήσια με τη μικρή..
Το τηλέφωνο της το έκλεισε προ κορωνοιού, έχω να τη δω περίπου σπό το Μάρτιο.

Μήπως κάποιος συναγωνιστής ξέρει κάτι παραπάνω?
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
127
Like
149
Πόντοι
1
Γρήγορο πέρασμα με αυτοκίνητο χθες Τετάρτη περίπου στις 13.00 όσο ήταν στη περιοχή μια πορεία και είχαν κολλήσει τα πάντα..

Τόσες πολλές δεν έχω ξαναδεί μαζεμένες..

Σατωβριάνδου έξω από το χοτέλ σίγουρα 10 Μπαγκλαντεσιανές σε παράταξη.
Χαμηλότερα στη Σατωβριάνδου στην άκρη του δρόμου στεκόταν η Μαρία, παλιότερα πολύ ωραία κοπέλα με κορμάρα, πλέον τελειωμένη πρεζού. Παρόλα αυτά ακόμη κρατιέται αρκετά καλά.

Στη Σωκράτους ψηλά, στη γωνία του Λευτέρη και απέναντι τα γνωστά ναυάγια, γύφτισσες ρουμάνες κι ελληνίδες, κάποιες πρεζούδες τελευταίου σταδίου και ενα δυο τραβέλια.
Ένα μόνο ενδιαφέρον κομμάτι, κοντά στα 25, με κατσαρό μαλλί & γυαλιά ηλίου, ωραίο σώμα, με όλη τη κοιλιά έξω, πρεζού σε πρώτο στάδιο. Την έχω ξαναδεί νομίζω μερικές φορές πριν τον ιό, έχει βάλει αρκετά κιλά, καλή περίπτωση δείχνει.
Εκεί δίπλα το ξανθό μιλφάκι με τις χειλάρες και τα τατού, ντυμένη στα λευκά. Τη παρατήρησα καλύτερα χθες, πολύ αδύνατη, πολύ σκυλί στο πρόσωπο, θα δοκιμαστεί..

Στη Βεραντζέρου, έξω από το καφενείο "Η Ζίτσα" στη σκιά, σε τραπέζια, ή όρθιες υπήρχαν τουλάχιστον 15 "κοπέλες", κυρίως ανατολικές, η μικρότερη 45άρα, η πιο αδύνατη 80 κιλά. Χάλι..
Στη πλατεία Λαυρίου ανεβοκατέβαινε με μίνι η γνωστή Ρουμάνα φόλα που έχει ξεμείνει εκεί χρόνια, απορώ ποιοι την πληρώνουν.

Μια δυο μετριάντζες ακόμη στη Καποδιστρίου, άλλη μια χοντρή γύφτισσα έξω από το Liberty.


Αυτά, υγιαίνετε και, ει δυνατόν αγαλλιάσθε…
Για ποια ρουμανα λες;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Τίποτα δεν έχω πάθει, αλλά προσέχω κ προσπαθώ να αποφεύγω τις κακοτοπιές,αυτο δεν σημαίνει όμως ότι είναι η περιοχή ακίνδυνη.Αυτη είναι η άποψη μου βεβαίως βεβαίως.

Το κέντρο έχει καταντήσει "γκέτο" δίχως καμία υπερβολή τύπε μου!
ΟΧΙ απλά επικίνδυνα!
    :hi:
 

cool64

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
28
Πόντοι
10
Το κέντρο έχει καταντήσει "γκέτο" δίχως καμία υπερβολή τύπε μου!
ΟΧΙ απλά επικίνδυνα!
    :hi:
Θα συμφωνήσω μαζί σου κ πολύ φοβάμαι ότι η κατάσταση μόνο να χειροτερη μπορει να γινει
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
65
Πόντοι
1

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
εγω παντως παντα ποδαρατος παω μεχρι ωρες μετρο σχεδον ποτε πιο  αργα και αν βλεπω περιεργες φατσες που κοζαρουν δεν παιρνω πουτανα

Γιατί δεν πας με το αμάξι να την φορτώσεις επί τόπου και να την πάς όπου θες?
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
65
Πόντοι
1

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Στην καλύτερη κάνα σπασμένο τζάμι, χαράκωμα!
*Προσωπική εμπειρία.

Αν είναι να πας εκεί σε ξενοδοχείο στο τρίγωνο, άσε το αμάξι επί της Γ' Σεπτεμβρίου, μετά την Καποδιστρίου. Δεν μου το έχουν σπάσει ποτέ εκεί. Ούτε έχω δει τίποτα σπασμένα τζάμια ποτέ.

Tip: Προτιμώ να το παρκάρω πάντα έξω από τράπεζα που έχει κάμερες! Όσο να 'ναι λειτουργούν λίγο ανασταλτικά! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom