Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
208
Πόντοι
0
Αυτό το ρουφιάνα νταβά την παίρνεις σε πάει οπου ξέρει ο νταβάς και ερχετε με παρέα για ληστεία ?
Τραβά καμια Photo και εκβιάζει ή κατι άλλο ?
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
Παίδες  στο "τρίγωνο" εχω εμπειρια απο το 1995 πιο πριν απο το 1980 επαιζα αθηνας και τα περιξ στενα  .
Πάντα πήγαινα με το μηχανάκι( το εχω κοψει πλεον παροτι δουλευω εκει πλεον ) .
Ποτε δεν μου ετυχε κατι  μονο πριν πολλα χρονια με δραχμες φανταστείτε ειχω φορτώσει μια , πηγαμε δωματιο ζητησε τα λεφτα προκαταβολικα , πλυθηκε και με εβαλε και μενα να πλυθω ( υποψιασμενος  δεν γδυθηκα απεξω ) και την ωρα που ειμουνα μεσα στο μπανιο μου την εκανε με τα χρηματα και εμεινα με το πουλι στο χερι .
Να θυμασται οι νεοτεροι : παντα ευγενικοι , το φτηνο αντιτιμο κατι κρυβει απο πισω , μην κανετε τσαμπουκαδες , μην χωνεσται μονοι τα βραδυα στα μικρα στενακια ( ξουθου κλπ) , μην εχετε ακριβα κωσμηματα - ρολογια - κινητα

Κατα καιρους παιτηχαινεις διαμαντακια και γιαυτο κολλαμε τελικα ολοι με το τριγωνο

Snap4.png

Snap5.png

Snap6.png



Η απλα βγαζουμε βιτσια
sR4OZ4M.png
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
Η απλα βγαζουμε βιτσια
cUW5FKa.png

gKnMjxX.png
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.220
Πόντοι
6.265
Αυτό το ρουφιάνα νταβά την παίρνεις σε πάει οπου ξέρει ο νταβάς και ερχετε με παρέα για ληστεία ?
Τραβά καμια Photo και εκβιάζει ή κατι άλλο ?
Όχι,απλά στέλνει ένα μηνυματάκι ή όταν βγαίνετε μαζί κάνει ένα νεύμα,χειρονομία,σήμα ότι εχεις ή δεν εχεις πάνω σου κάτι και γίνεται λίγο παραπέρα το νταραβέρι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: mrkaza

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
208
Πόντοι
0
Όχι,απλά στέλνει ένα μηνυματάκι ή όταν βγαίνετε μαζί κάνει ένα νεύμα,χειρονομία,σήμα ότι εχεις ή δεν εχεις πάνω σου κάτι και γίνεται λίγο παραπέρα το νταραβέρι.

Εντάξει την γλίτωσα :cheesy:  ουφ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Ενημέρωση από το τρίγωνο. Σήμερα, στις 22.30 που κατέβηκα, είχε καμιά δεκαριά επιλογές, ευχάριστη έκπληξη. Πάλι καλά, με εξυπηρέτησε ένα στανταράκι μου, κι όλα καλά
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Ενημέρωση από το τρίγωνο. Σήμερα, στις 22.30 που κατέβηκα, είχε καμιά δεκαριά επιλογές, ευχάριστη έκπληξη. Πάλι καλά, με εξυπηρέτησε ένα στανταράκι μου, κι όλα καλά

Eίχε καμιά της προκοπής? Προχθες που πέρασα (πιο αργά) κάτι ζόμπι είχε μόνο...
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.442
Κριτικές
9
Like
790
Πόντοι
146
Μια αδυνατη ονοματι Δεσποινα την εχει παρει καποιος??Παιζουν φωτο της???
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.442
Κριτικές
9
Like
790
Πόντοι
146
Πριν λιγο βολτα απο τριγωνο!Εξω απο liberty 4-5 ενδιαφεροντα κομματια.Ξεχωρισα μια λεπτοκαμωμένη καστανόξανθη που λογικα ειναι η Χριστινα και αλλη μία επισης αδυνατη με σκουλαρικι στον αφαλο και την κοιλια  εξω (παροτι σκιννυ δεν ειναι φλατ οπως μου αρεσει.Στην καποδιστρίου τρια μιλφ εκ των οοιων μια αρκετα αδυνατη και καταξανθη γυρω στα 35....ας οψεται ο κοροναιος
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Πριν λιγο βολτα απο τριγωνο!Εξω απο liberty 4-5 ενδιαφεροντα κομματια.Ξεχωρισα μια λεπτοκαμωμένη καστανόξανθη που λογικα ειναι η Χριστινα και αλλη μία επισης αδυνατη με σκουλαρικι στον αφαλο και την κοιλια  εξω (παροτι σκιννυ δεν ειναι φλατ οπως μου αρεσει.Στην καποδιστρίου τρια μιλφ εκ των οοιων μια αρκετα αδυνατη και καταξανθη γυρω στα 35....ας οψεται ο κοροναιος

Αφού φοβάσαι να τις φιστικώσεις, γιατί κατεβαίνεις;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Παίδες  στο "τρίγωνο" εχω εμπειρια απο το 1995 πιο πριν απο το 1980 επαιζα αθηνας και τα περιξ στενα  .
Πάντα πήγαινα με το μηχανάκι( το εχω κοψει πλεον παροτι δουλευω εκει πλεον ) .
Ποτε δεν μου ετυχε κατι  μονο πριν πολλα χρονια με δραχμες φανταστείτε ειχω φορτώσει μια , πηγαμε δωματιο ζητησε τα λεφτα προκαταβολικα , πλυθηκε και με εβαλε και μενα να πλυθω ( υποψιασμενος  δεν γδυθηκα απεξω ) και την ωρα που ειμουνα μεσα στο μπανιο μου την εκανε με τα χρηματα και εμεινα με το πουλι στο χερι .
Να θυμασται οι νεοτεροι : παντα ευγενικοι , το φτηνο αντιτιμο κατι κρυβει απο πισω , μην κανετε τσαμπουκαδες , μην χωνεσται μονοι τα βραδυα στα μικρα στενακια ( ξουθου κλπ) , μην εχετε ακριβα κωσμηματα - ρολογια - κινητα

Κατα καιρους παιτηχαινεις διαμαντακια και γιαυτο κολλαμε τελικα ολοι με το τριγωνο

Snap4.png

Snap5.png

Snap6.png



Η απλα βγαζουμε βιτσια
sR4OZ4M.png
Δυνατο το ξανθό και πολύ ομορφο βυζακι !!!!Περα από αυτό πέρασα από πιάτσα σήμερα !!πολυ αστυνομία και η πλάκα είναι πως με ρώτησαν κιόλας για πιο λόγο καθομε και τι περιμενο σε ένα σημείο στο δρόμο που στεκόμουν κοντά στην πλατεία βάθη !! Τρέλα πράγματα δηλαδή !!!!
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.442
Κριτικές
9
Like
790
Πόντοι
146

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
304
Πόντοι
0
Δυνατο το ξανθό και πολύ ομορφο βυζακι !!!!Περα από αυτό πέρασα από πιάτσα σήμερα !!πολυ αστυνομία και η πλάκα είναι πως με ρώτησαν κιόλας για πιο λόγο καθομε και τι περιμενο σε ένα σημείο στο δρόμο που στεκόμουν κοντά στην πλατεία βάθη !! Τρέλα πράγματα δηλαδή !!!!

Η ξανθούλα είναι η Λίλη φίλε, έχει εξαφανιστεί από τα τέλη του 2011.
Από τα καλύτερα πιπίνια που έχουν περάσει στο τρίγωνο..
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
πολυ αστυνομία και η πλάκα είναι πως με ρώτησαν κιόλας για πιο λόγο καθομε και τι περιμενο σε ένα σημείο στο δρόμο που στεκόμουν κοντά στην πλατεία βάθη !! Τρέλα πράγματα δηλαδή !!!!

Πες τους "περιμένω το τρόλλεϋ με τις πουτάνες, από εδώ περνάει!!!" :tooth:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
περαστικός ημουνα.αλλα αν βρω καποια στα στανταρ μου και οχι πρεζακι εννοειται θα την φυστικωσω

Οι ευχές μου είναι μαζί σου. Είναι όμως λίγο έως πολύ δύσκολο να βρεις σκίννυ με πραγματικά επίπεδη κοιλίτσα που να μην είναι πρεζάκι, στο χώρο των σεξεργατριών
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Οι ευχές μου είναι μαζί σου. Είναι όμως λίγο έως πολύ δύσκολο να βρεις σκίννυ με πραγματικά επίπεδη κοιλίτσα που να μην είναι πρεζάκι, στο χώρο των σεξεργατριών

Παίδες μακριά από τζάνκια... βρωμάνε AIDS και υπατίτιδα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!
ΑN θέλετε να συνεχίσετε να γαμάτε για καιρό δηλαδή ακόμα...! :grin:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Παίδες μακριά από τζάνκια... βρωμάνε AIDS και υπατίτιδα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!
ΑN θέλετε να συνεχίσετε να γαμάτε για καιρό δηλαδή ακόμα...! :grin:

ΠΑΠΑΡΙΕΣ. Θυμάστε τις Ιερόδουλες με AIDS που είχαν τσιμπήσει το 2012; Είχα πηδήξει 6 από αυτές. Δεν έπαθα τίποτα, αφού φόραγα ΠΑΝΤΑ προφυλακτικό και δεν δεχόμουν ακάποτες πίπες. Για την ηπατίτιδα έχω κάνει εμβόλιο, εδώ και πολλά χρόνια. Την κολάς ακόμα και από άσχημα αποστειρωμένα μαχαιροπήρουνα
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
Δεν θα πεί κάποιος που δεν γαμάει την γοργόνα εμένα προμότορα ή ξερόλα,γιατί όταν εσύ έπινες ακομα το Hemo σου,εγώ σουλάτσαρα στις πιάτσες των Αθηνών,ήδη απο τα τέλη των '70s.Όμως η κατάσταση είναι αυτή που περιγράφω και δεν τα λέω μόνο εγώ αυτα.Επίσης το σκεπτικό ότι δεν έχει συμβεί σε εμένα,άρα όλα κομπλέ είναι τελείως λανθασμένο και οριακά ηλίθιο.
Τώρα σε αυτά που μετράνε,ναι,χίλιες φορές να πας σε μπουρδέλο πλέον για να γαμήσεις,παρά στις πιάτσες όπως έχουν καταντήσει απο πολλές απόψεις.Και προς φυλής μεριά.Στο Μετάξι,το οποίο αγαπώ πολύ,προσωπικά δεν πάω εύκολα,γιατί οι εκεί προστάτες το έχουν αφήσει στην μοίρα του και όσο cult και να φαντάζει στα μάτια μας,πιστεύω ότι πλέον είναι επίσης σχεδόν όσο επικίνδυνο όσο και η Ομόνοια.Θα μου πείς και η Φυλής είναι καλύτερη,με αυτά που έχουμε ακουσει λίγο πριν το lockdown?Μάλλον καλύτερη είναι προς το παρόν,με πτωτικές τάσεις,αλλά σε καμία περίπτωση δεν ειναι Ομόνοια ή Μετάξι.

Συνοψίζοντας,ούτε γκομενάκια σωστά υπάρχουν,απεναντίας 99% είναι να σε πληρώνουν,πολλές βρωμάνε,άλλες είναι ρουφιάνες νταβάδων για αρπακτική και μπορούμε να το συζητάμε αυτό εδώ με τις ώρες,πέρα απο την εν γένει εγκληματικότητα που αναφέρω παραπάνω.Επίσης όπως και στην πιάτσα έχεις στανταράκια,που κάποτε υπήρχαν,έτσι μπορείς να αποκτήσεις και σε μπουρδελάκι.Σιγουρα το αλανιάρικο είναι πιο ωραίο,αλλά ζούμε σε καιρους χαλεπούς.

Πολλύ καλή τοποθέτηση συναγωνιστή     :hi:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
Παίδες  στο "τρίγωνο" εχω εμπειρια απο το 1995 πιο πριν απο το 1980 επαιζα αθηνας και τα περιξ στενα  .
Πάντα πήγαινα με το μηχανάκι( το εχω κοψει πλεον παροτι δουλευω εκει πλεον ) .
Ποτε δεν μου ετυχε κατι  μονο πριν πολλα χρονια με δραχμες φανταστείτε ειχω φορτώσει μια , πηγαμε δωματιο ζητησε τα λεφτα προκαταβολικα , πλυθηκε και με εβαλε και μενα να πλυθω ( υποψιασμενος  δεν γδυθηκα απεξω ) και την ωρα που ειμουνα μεσα στο μπανιο μου την εκανε με τα χρηματα και εμεινα με το πουλι στο χερι .
Να θυμασται οι νεοτεροι : παντα ευγενικοι , το φτηνο αντιτιμο κατι κρυβει απο πισω , μην κανετε τσαμπουκαδες , μην χωνεσται μονοι τα βραδυα στα μικρα στενακια ( ξουθου κλπ) , μην εχετε ακριβα κωσμηματα - ρολογια - κινητα

Κατα καιρους παιτηχαινεις διαμαντακια και γιαυτο κολλαμε τελικα ολοι με το τριγωνο


Η απλα βγαζουμε βιτσια
sR4OZ4M.png

Εμπειρία και αυτή ε? 
Αυτά θα πρέπει να τα έχουμε πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού μας και να είμαστε λίγακι υποψιασμένοι.

:respect:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom