Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Το τρίγωνο έχει ξεκινήσει σχεδόν κανονικά, κάποιες τελευταίες παρτίδες από Βουλγαρία και Ρουμανία έχουν μείνει που πληροφορήθηκα θα έρθουν μέσα στην εβδομάδα, να ζωντανέψει λίγο και μπροστά απ΄το Liberty.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.520
Like
13.495
Πόντοι
3.656
ρε δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχει άνθρωπος στον πλανήτη γη που μπορεί να του σηκωθεί με αυτό το σκιάχτρο

Δώσε λοιπόν πληροφορία για κάποια καλύτερη που να γαμιέται από όλες τις τρύπες και να καραμελώνει αρχίδια με 15€
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.520
Like
13.495
Πόντοι
3.656
εγω παντως καυλωνω με κοκκαλιαρες πρεζουδες πολυ και καθε πληροφορια για πιατσες δεχτη

Τότε η Σάντυ δεν κάνει για σένα, έχει πάρει κιλά και έχει και μεγάλα βυζιά. Οι πρεζούδες συνήθως περιφέρονται απέναντι από το Κριστιάνα
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Παιδιά Καλημέρα .. Λαυρίου απόγευμα 7-8  ξέρετε αν παίζει τίποτα η γενικά βραδάκι θα βρούμε κάτι ? 

Ευχαριστώω
Λαυρίου μόνο πρωί οι περισσότερες, όσο περνάει η ώρα κι έχει βγει το μεροκάματο αποσύρονται, το βράδυ συνήθως μόνο τελειωμένα ζόμπι
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Τότε η Σάντυ δεν κάνει για σένα, έχει πάρει κιλά και έχει και μεγάλα βυζιά. Οι πρεζούδες συνήθως περιφέρονται απέναντι από το Κριστιάνα
η Σαντυ ειναι αυτη που πριν καμια 10αρια? χρονια εκανε πιατσα στην σολωνος,με πλαστικα βυζια,καβαλημενη?τοτε γυρω στα 30?..
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
87
Κριτικές
3
Like
292
Πόντοι
0
εγω παντως καυλωνω με κοκκαλιαρες πρεζουδες πολυ και καθε πληροφορια για πιατσες δεχτη

Παίδες, βλέπω τις τελευταίες μέρες ένα έκφυλο αδύνατο ξανθό milf, με τατουάζ και χειλάρες, στήνεται μετά το μεσημέρι στη γωνία Σατωβριάνδου & Σωκράτους, την είχα σταμπάρει παλιότερα αλλά χάθηκε και δεν πρόλαβα να δοκιμάσω.
Ξέρει κανείς αν αξίζει?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.520
Like
13.495
Πόντοι
3.656
Παίδες, βλέπω τις τελευταίες μέρες ένα έκφυλο αδύνατο ξανθό milf, με τατουάζ και χειλάρες, στήνεται μετά το μεσημέρι στη γωνία Σατωβριάνδου & Σωκράτους, την είχα σταμπάρει παλιότερα αλλά χάθηκε και δεν πρόλαβα να δοκιμάσω.
Ξέρει κανείς αν αξίζει?

Αν τα τατουάζ της είναι από Ταιλάνδη μεριά, αξίζει
 

kostaslakias

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
28
Like
8
Πόντοι
0
Λαυρίου μόνο πρωί οι περισσότερες, όσο περνάει η ώρα κι έχει βγει το μεροκάματο αποσύρονται, το βράδυ συνήθως μόνο τελειωμένα ζόμπι

Ναι κάτι κατάλαβα .. αν και είχε μια καλή που μίλαγε υποτίθεται  Ιταλικά .. αλλά γενικά ναι λόγω δουλειάς πάω βραδάκι και δεν έχει πολλά πράγματα
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
65
Πόντοι
1
Παίδες, βλέπω τις τελευταίες μέρες ένα έκφυλο αδύνατο ξανθό milf, με τατουάζ και χειλάρες, στήνεται μετά το μεσημέρι στη γωνία Σατωβριάνδου & Σωκράτους, την είχα σταμπάρει παλιότερα αλλά χάθηκε και δεν πρόλαβα να δοκιμάσω.
Ξέρει κανείς αν αξίζει?
την ξερω την εχω παρει, καλα περασα, ειναι τερμα στενομουνα, πολυ καλο τσιμπουκι
λιγο ακριβη και δεν την κανεις οτι θες οπως αλλες πρεζουδες τσιναει και φερμει αντιρησεις, αλλα γενικα καλο γαμησι, για κωλο δν θυμαμαι γιατι δν παιρνω
 
Εγγρ.
9 Ιουν 2020
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα .. είμαι νέος και δεν ξέρω από αυτά  ... υπάρχουν περιοχές που να έχουν κορίτσια αυτήν την στιγμή ;
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Μήπως ζητάς και εσύ το τηλέφωνο της Αλαβανιδοκωλάρας;
αυτή η αλβανιδοκωλάρα σε ποιο σημείο ακριβώς κάνει πιάτσα; ξέρω οτι είναι στο τρίγωνο αλλά που ακριβώς;
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom