Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Arosexxx

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Εντάξει, μουνάρα δεν την λες, και έχει σπάσει πολύ, ειδικά στο πρόσωπο, αλλά είναι πολύ φιλική και πρόθυμη, και για την Λαυρίου σε σχέση με τις άλλες είναι top model. Τώρα αν την συγκρίνεις με το καυλάκι στο τρίγωνο του στρατιωτικού νεκροταφείου στην Ποσειδώνος η με call girls τότε πάω πάσο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

Toni15

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2020
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Για σας μαγκιές,σήμερα κατέβηκε στην Λαυρίου, για της μεγαλοκυριεσ σοβιετικές ,που σίγουρα θυμούνται ακόμα κιε τον Γκορμπατσόφ.Πυρα μία ξανθιά την λένε Κατερίνα.5ευρα το χοτελ, κιε 20 ι μαντάμ. Με το που την πλησίασα κιε ροτοντασ την τη πρόγραμμα έχει το μενού, με λέει,,όλα τα καλά.Στο δωμάτιο έπλυνε την μουναρα της, γιατί της είπα ότη θελο πρότα να την γλείψω.Κιε ετση έκανα την εγλυφα το μεγάλα μ..χιλα 15λεπτα, το απολαμβάνε, δεν βιαζοτανε καθόλου. Μετά μου έκανε ακαπελα πιπα, κιε στο τέλος στα τέσσερα με καποτα ΤΕΛΙΟΣΑ.Η μεγαλομανταμ γύρω στα 58 είναι πολύ κεφάτη κιε απολαυστική.Κατσαμε σχεδόν 45λεπτα κιε το γούσταρα πραγματικά.
 

kostaslakias

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
28
Like
8
Πόντοι
0
Παιδιά Καλημέρα .. Λαυρίου απόγευμα 7-8  ξέρετε αν παίζει τίποτα η γενικά βραδάκι θα βρούμε κάτι ? 

Ευχαριστώω
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Για σας μαγκιές,σήμερα κατέβηκε στην Λαυρίου, για της μεγαλοκυριεσ σοβιετικές ,που σίγουρα θυμούνται ακόμα κιε τον Γκορμπατσόφ.Πυρα μία ξανθιά την λένε Κατερίνα.5ευρα το χοτελ, κιε 20 ι μαντάμ. Με το που την πλησίασα κιε ροτοντασ την τη πρόγραμμα έχει το μενού, με λέει,,όλα τα καλά.Στο δωμάτιο έπλυνε την μουναρα της, γιατί της είπα ότη θελο πρότα να την γλείψω.Κιε ετση έκανα την εγλυφα το μεγάλα μ..χιλα 15λεπτα, το απολαμβάνε, δεν βιαζοτανε καθόλου. Μετά μου έκανε ακαπελα πιπα, κιε στο τέλος στα τέσσερα με καποτα ΤΕΛΙΟΣΑ.Η μεγαλομανταμ γύρω στα 58 είναι πολύ κεφάτη κιε απολαυστική.Κατσαμε σχεδόν 45λεπτα κιε το γούσταρα πραγματικά.

Είχες καιρό να γράψεις τύπε αλλά επανείλθες όπως φαίνεται. Μπορεί να κάνω και λάθος.
:zombie: :zombie: :zombie:
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

Toni15

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2020
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Το ΊΔΙΟ κανό κει στα μπου.. της Ιάσωνος.Κιε βεβαίως γλείφω, αλλά της το λες πριν μπεις στο δωμάτιο, το πλύνει κιε προπαντός δεν βάζει ούτε λάδια ούτε διάφορες κρέμες, που βάζουν στην μουναρα τους,Χάνεις πολύ, εάν δεν το κάνεις.
 

kostaslakias

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
28
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους

Πέρασμα εχθές απο Καποδιστρίου  συνάντησα μια ξανθία γύρω στα 35 , λεπτή πολύ που λείπουν και δύο δόντια από μπροστά. Φέρνει βόλτες γύρω γύρω και το ντύσιμο της κανονικό καθημερινό..  Είναι νέα στη δουλειά απο ότι μου είπε. Αν γνωρίζει κανείς κάτι μας λέει
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.447
Κριτικές
9
Like
794
Πόντοι
146
Καλημέρα σε όλους

Πέρασμα εχθές απο Καποδιστρίου  συνάντησα μια ξανθία γύρω στα 35 , λεπτή πολύ που λείπουν και δύο δόντια από μπροστά. Φέρνει βόλτες γύρω γύρω και το ντύσιμο της κανονικό καθημερινό..  Είναι νέα στη δουλειά απο ότι μου είπε. Αν γνωρίζει κανείς κάτι μας λέει
καλημέρα!περσα και εγω κατα τις 9 το βραδυ!!Ειδα μεταξύ αλλων κσι μισ πολύ λεπτη αλλα δυστυχώς καποιος την γορτωσε σε SUV και δεν εμαθα ονομα και λεπτομερειες
 

Πορνερ

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
69
Like
39
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους

Πέρασμα εχθές απο Καποδιστρίου  συνάντησα μια ξανθία γύρω στα 35 , λεπτή πολύ που λείπουν και δύο δόντια από μπροστά. Φέρνει βόλτες γύρω γύρω και το ντύσιμο της κανονικό καθημερινό..  Είναι νέα στη δουλειά απο ότι μου είπε. Αν γνωρίζει κανείς κάτι μας λέει

Καλό ακούγεται θα εξεταστεί  :cheesy:
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
80
Κριτικές
1
Like
212
Πόντοι
20
Εγώ γλείψιμο με μια μοναδική εξαίρεση σε συγκεκριμένη προ 4 ή 5 χρόνια δε θυμάμαι στην Λιοσίων σε αυτό που εχει ταμπέλα και ανεβαίνεις και είναι λιγο πριν το δρόμο που βγαίνει Σκλαβενίτη και Σταθμό Λαρίσης.
Δε θυμάμαι πως την λέγανε μόνο ότι ειχε ΚΟΛΑΡΑ που την έδινε ματάρες και το μουνάκι της δεν μύριζε.
 

makis560

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2020
Μηνύματα
32
Like
15
Πόντοι
0
καλημέρα!περσα και εγω κατα τις 9 το βραδυ!!Ειδα μεταξύ αλλων κσι μισ πολύ λεπτη αλλα δυστυχώς καποιος την γορτωσε σε SUV και δεν εμαθα ονομα και λεπτομερειες


Τελικά τώρα το τρίγωνο εχει τίποτε καλό;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.746
Πόντοι
3.656
Ρεπορτάζ από το τρίγωνο. Σήμερα, γύρω στις 22.00, υπήρχαν επι τέλους 5 - 6 επιλογές. Η γνωστή πρεζού με την πατσαβουρόφατσα και την κοιλιά έξω, η Κατερίνα η Πολωνίδα, η Βουλγάρα με τα λειψά δόντια, μια θεόχοντρη που αναρωτιέμαι ποιος θα πληρώσει να τη γαμίσει, μια που δήλωσε καινούργια με κοντό μαύρο μαλί, φάτσα κάτω από μέτρια, ανύπαρκτο βυζί και που ήθελε 15€ χωρίς να δίνει κώλο. Με εξυπηρέτησε η Σάντυ, πάλι καλά
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Ρεπορτάζ από το τρίγωνο. Σήμερα, γύρω στις 22.00, υπήρχαν επι τέλους 5 - 6 επιλογές. Η γνωστή πρεζού με την πατσαβουρόφατσα και την κοιλιά έξω, η Κατερίνα η Πολωνίδα, η Βουλγάρα με τα λειψά δόντια, μια θεόχοντρη που αναρωτιέμαι ποιος θα πληρώσει να τη γαμίσει, μια που δήλωσε καινούργια με κοντό μαύρο μαλί, φάτσα κάτω από μέτρια, ανύπαρκτο βυζί και που ήθελε 15€ χωρίς να δίνει κώλο. Με εξυπηρέτησε η Σάντυ, πάλι καλά
η Σάντυ η τσιφούτα που λέει τις ιστορίες με τον Φάνη Γκέκα και τους προέδρους ομάδων ποδοφαίρου;;  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.746
Πόντοι
3.656
η Σάντυ η τσιφούτα που λέει τις ιστορίες με τον Φάνη Γκέκα και τους προέδρους ομάδων ποδοφαίρου;;  :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν ξέρω αν είναι τσιφούτα, δεν μου έχει πει για τον Γκέκα η για προέδρους, μια ξανθιά είναι
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Ρεπορτάζ από το τρίγωνο. Σήμερα, γύρω στις 22.00, υπήρχαν επι τέλους 5 - 6 επιλογές. Η γνωστή πρεζού με την πατσαβουρόφατσα και την κοιλιά έξω, η Κατερίνα η Πολωνίδα, η Βουλγάρα με τα λειψά δόντια, μια θεόχοντρη που αναρωτιέμαι ποιος θα πληρώσει να τη γαμίσει, μια που δήλωσε καινούργια με κοντό μαύρο μαλί, φάτσα κάτω από μέτρια, ανύπαρκτο βυζί και που ήθελε 15€ χωρίς να δίνει κώλο. Με εξυπηρέτησε η Σάντυ, πάλι καλά
Δεν ξέρω αν είναι τσιφούτα, δεν μου έχει πει για τον Γκέκα η για προέδρους, μια ξανθιά είναι

Η Σάντυ είναι μία που είναι εκεί πολλά χρόνια;
Θυμάμαι μια Σάντυ ξανθιά πριν καμμιά 7-8 χρόνια τότε που ήμουν καλτ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.746
Πόντοι
3.656

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
ρε δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχει άνθρωπος στον πλανήτη γη που μπορεί να του σηκωθεί με αυτό το σκιάχτρο
γιατί ρε παιδιά πως ακριβός είναι ;; Κάντε μια περιγραφή !!! Η αν υπαρχη κάποια φωτό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom