Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
ρε κερατα με την καλη την εννοια το λεω λοιπον κατσε γιατι μπορει να αναθεωρησω ακου σκηνικο

περναω σημερα απο τριτη σεπτεμβριου και βλεπω το καυλωτικο σουπερ ντουπερ μωρο αδυνατο σκιννυ με γυαλακια με κοντο ασπρο φορεμα να μοιαζει με φοιτητρια μεχρι να κανω αναστροφη ειχε καπαρωσει πελατη και τον πηγαινε στο ξενοδοχειο

λοιπον αυτη πρεπει να ειναι εμφανισιακα σουπερ μωρο πιπινι σαν να εχει βγει απο αμερικανικη τσοντα , αφου νομιζα πως ηταν τουριστρια που πηγαινε στα χοστελ της περιοχης


για να γραψω αναλυτικα που ητανε λοιπον στο στενακι που εχει ενα ξενοδοχειο στην τριτη σεπτεμβριου μετα το πρωτο φαναρι που ειναι το ατ στο αμεσως επομενο στενο


επαθα πλακα μποκολε χαχαχαχα  κατσε γιατι σαπιες σαπιες αλλα το σημερινο χτυπαει στα ισα τη γκομενα στη βουλιαγμενης


το ξερω θα με πειτε υπερβολικο αλλα ειναι αληθεια τετοιο μωρο εκει εμοιαζε σαν την μυγα μεσα στο γαλα


λοιπον οσοι χριστιαννοι ειστε κοντα περαστε ρε μαγκες να την δειτε και γραψτε δυο κουβεντες


επαναλαμβανω φοραγε ασπρο κοντρο φορεματακι μεγαλα γυαλια μυωπιας κοκκαλινα και ηταν μελαχροινο με ασπρο δερμα

σοσ ρεε :heavymetalbig: :heavymetalbig:
τι ωρα παιζει?
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
αυτην την εχω δει και εγω και μου εκανε εντυπωση...σαν φοιτητρια..
ημουν με το αμαξι και δε τις μιλησα..νομιζα θα με εβριζε..
τωρα που το επιβεβαιωνει και ο παραπανω φιλος θα την ψαξω ξανα.
 

gladiatorios87

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2012
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Την αντζελα την αλβανιδοκωλαρα την εχετε δει; Την εκανε για αλλου ή την φαγανε;;;
 

goodboy31

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2015
Μηνύματα
33
Like
9
Πόντοι
0
ρε κερατα με την καλη την εννοια το λεω λοιπον κατσε γιατι μπορει να αναθεωρησω ακου σκηνικο

περναω σημερα απο τριτη σεπτεμβριου και βλεπω το καυλωτικο σουπερ ντουπερ μωρο αδυνατο σκιννυ με γυαλακια με κοντο ασπρο φορεμα να μοιαζει με φοιτητρια μεχρι να κανω αναστροφη ειχε καπαρωσει πελατη και τον πηγαινε στο ξενοδοχειο

λοιπον αυτη πρεπει να ειναι εμφανισιακα σουπερ μωρο πιπινι σαν να εχει βγει απο αμερικανικη τσοντα , αφου νομιζα πως ηταν τουριστρια που πηγαινε στα χοστελ της περιοχης


για να γραψω αναλυτικα που ητανε λοιπον στο στενακι που εχει ενα ξενοδοχειο στην τριτη σεπτεμβριου μετα το πρωτο φαναρι που ειναι το ατ στο αμεσως επομενο στενο


επαθα πλακα μποκολε χαχαχαχα  κατσε γιατι σαπιες σαπιες αλλα το σημερινο χτυπαει στα ισα τη γκομενα στη βουλιαγμενης


το ξερω θα με πειτε υπερβολικο αλλα ειναι αληθεια τετοιο μωρο εκει εμοιαζε σαν την μυγα μεσα στο γαλα


λοιπον οσοι χριστιαννοι ειστε κοντα περαστε ρε μαγκες να την δειτε και γραψτε δυο κουβεντες


επαναλαμβανω φοραγε ασπρο κοντρο φορεματακι μεγαλα γυαλια μυωπιας κοκκαλινα και ηταν μελαχροινο με ασπρο δερμα

σοσ ρεε :heavymetalbig: :heavymetalbig:
επιβαιβαιώνω και εγώ αυτην την ύπαρξη, πέρασμα τυχαία σήμεσα στις 3:30 τα ξημερωματα παρακαλώ έξω απο το παλιό elysium, ηταν ενα skinny κορίτσι, λευκο παντελονη με λευκό μπουστάκι,και στρογγυλά γυαλάκια την είδα στα πολυ γρήγορα όπως περνούσα, ελπίζω ο επόμενος που θα την δεί να δοκιμάσει κιολας και να μας πει ενυπώσεις και αν είναι καθαρή μιας και εκει παίζουν πολλά ζάκια.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.339
Πόντοι
4.587
επιβαιβαιώνω και εγώ αυτην την ύπαρξη, πέρασμα τυχαία σήμεσα στις 3:30 τα ξημερωματα παρακαλώ έξω απο το παλιό elysium, ηταν ενα skinny κορίτσι, λευκο παντελονη με λευκό μπουστάκι,και στρογγυλά γυαλάκια την είδα στα πολυ γρήγορα όπως περνούσα, ελπίζω ο επόμενος που θα την δεί να δοκιμάσει κιολας και να μας πει ενυπώσεις και αν είναι καθαρή μιας και εκει παίζουν πολλά ζάκια.
Λοιπόν. Πρόκειται για αλβανόμουνο, χριστίνα στο ονομα και την έκανα για 25άρα. Παίρνει 30 ευρώ, όλα με προφύλαξη και40 ευρώ με ακάποτη πίπα. Το χοτελ 10 ευρώ (Ελύσιουμ). Είναι αδύνατη αλλά αρκετά πλαδαρή και το μουνάκι αξύριστο με ψιλομπόχα. Υπηρεσίες, χειρότερες απο μπουρδέλο του μεταξουργείου. Πάρα πολύ βιαστική και συνέχεια μη το ενα μη το άλλο. Κάποια στιγμή με πιάσανε και τα νεύρα μου και τη ξέχεσα. Τα χύσια τα άρπαξε στο σώμα. Για μένα το δεκάρικο θα ήταν και πολύ. Μία ήτανε η τέλεια στη περιοχή πριν κάποια χρόνια. Η ιζαμπέλλα, το αλβανάκι που στεκότανε στη Μάρνης και ήταν και πολύ καθαρό. Αυτά τα νέα απο το "πιπινάκι"
 

goodboy31

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2015
Μηνύματα
33
Like
9
Πόντοι
0
ρε παιδιά πριν από 3 χρόνια είχα γνωρίσει μια κοπέλα που είχε συστηθεί σαν Αντζελα από βουλγαρια, έκανε πιάτσα έξω απο το ΛΙΤΟ και ήταν κοντή σκιννυ με μακρυά μαλλιά, την έβλεπα συνήθως μέχρι τις 3 το ξημερώματα , έχει κανείς νεα της? η αλήθεια είναι οτι είχα περάσει τέλεια μαζί της,και δεν την έχω ξαναδεί
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Αντζελα last year, έχει αποχωρήσει από Ελλάδα, για άλλη χώρα. Άνευ απροόπτου, το έχασες το κορμί πατριώτη.
 

goodboy31

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2015
Μηνύματα
33
Like
9
Πόντοι
0
Αντζελα last year, έχει αποχωρήσει από Ελλάδα, για άλλη χώρα. Άνευ απροόπτου, το έχασες το κορμί πατριώτη.

Κριμα..., ήταν πολύ καλή, πάντα προσπαθούσε να σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα λες και είναι η κοπέλα σου..
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
πως μου ξεφυγε αυτη???
Αφού σου ξέφυγε αυτή, δοκίμασε τις φίλες της, που έκαναν και duo. Έχω πολύ καιρό να πάρω "ελευθέρας βοσκής" και να περάσω από τα γνωστά στέκια, αλλά υπήρχαν και άλλες με εξίσου καλές υπηρεσίες, ελπίζω κάτι να έχει μείνει ακόμα....
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Είδα μια απο το λιμπερτυ τσιγγανακι μου κανε γυρω στα 21-23 με μια στρογγυλη κωλαρα να τρωει κατι φυστικια..με καυλωσε δεν το κρυβω. Έχουμε καμια πληροφορία αν ειναι φολα η οχι?
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Αφού σου ξέφυγε αυτή, δοκίμασε τις φίλες της, που έκαναν και duo. Έχω πολύ καιρό να πάρω "ελευθέρας βοσκής" και να περάσω από τα γνωστά στέκια, αλλά υπήρχαν και άλλες με εξίσου καλές υπηρεσίες, ελπίζω κάτι να έχει μείνει ακόμα....
Φιλε ψαχω μπνο για πολυ αδυνατες_  skinny!!!@
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.268
Πόντοι
3.886
Είδα μια απο το λιμπερτυ τσιγγανακι μου κανε γυρω στα 21-23 με μια στρογγυλη κωλαρα να τρωει κατι φυστικια..με καυλωσε δεν το κρυβω. Έχουμε καμια πληροφορία αν ειναι φολα η οχι?

Που την είδες παιχτη;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
2 Βουλγάρες με μαύρα ρούχα η μια γεμάτη ποκυ η άλλη μουναρα ωραία πόδια μεγάλα βυζια ωραίο πρόσωπο λεπτή μέση !!! Στο στενό όπου είναι το χοτελ Έλενα στην λεωφόρο Σχιστού !! Είναι πριν το φανάρι από το νεκροταφείο Σχιστού όπως γυρίζουμε από ασπροπυργο στο δεξί μας χέρι !! Ποιος την έχει δοκιμαση ας πει !!!
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Περασμα σημερα απο τριγωνο 0730 το πρωι.εξω απο το πρωην ellysium ηταν πιτσιρικα αρκετα αδυνατη με μαυρο μαλλι σκισμενο τζιν και κοντο μπλουζακι να φαινεται η κοιλιτσα της.ρωτησα τιμη και μου ειπε 30+10...την εχει αρει καποιος??παιζει να ειναι πρεζακι?
 

Επισκέπτης
Περασμα σημερα απο τριγωνο 0730 το πρωι.εξω απο το πρωην ellysium ηταν πιτσιρικα αρκετα αδυνατη με μαυρο μαλλι σκισμενο τζιν και κοντο μπλουζακι να φαινεται η κοιλιτσα της.ρωτησα τιμη και μου ειπε 30+10...την εχει αρει καποιος??παιζει να ειναι πρεζακι?
ειχε κοιλιτσα καβλα;
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Εχει!!!αλλά πριν μισή ωρα συναγωνιστής με peuge0t 208 λευκό  την φορτωσε μπροστά μου!!!!Αν ακούει να μας πει τις εντυπώσεις του!!!
 

tripas2002

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
793
Like
411
Πόντοι
26
Μαγκες για εμας τους μερακληδες τα μιλφγκιλφ στην πλατεια λαυριου ποσο πανε κ σε πιο ξενοδοχειο σε πανε; 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom