Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Μάλλον λες την αλκοολική. Κανόνισε να φορέσεις μάσκα.
:shit: :shit:
 

alecap

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2012
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Για αυτή στην Πέτρου Ράλλη στον χαρμάνι τι ξέρουμε;
 

fantezii80

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Κέντρο Ομόνοια και γύρο θα βρω κάτι οικονομικο κ καλό αυτό το ΣΚ? Ανεβαίνω από επαρχία για μερικές μέρες και έχω καιρό να ψάχνω σε αυτές τις περιοχές.
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Κέντρο Ομόνοια και γύρο θα βρω κάτι οικονομικο κ καλό αυτό το ΣΚ? Ανεβαίνω από επαρχία για μερικές μέρες και έχω καιρό να ψάχνω σε αυτές τις περιοχές.
Αμα το βρεις, πες το και σε εμάς που το ψάχνουμε εδώ και καιρό. Και οικονομικό και καλό, λιγάκι δύσκολο πλέον. Ανέβασε τον πήχη λιγάκι και θα βρεις αρκετές ανεξάρτητες, σίγουρα καλές και θα αισθανθείς άνθρωπος στην συνεύρεση. Αλλιώς Μεταξουργείο και Φυλής να μην σε τρώνε και οι δρόμοι.
 

fantezii80

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Αμα το βρεις, πες το και σε εμάς που το ψάχνουμε εδώ και καιρό. Και οικονομικό και καλό, λιγάκι δύσκολο πλέον. Ανέβασε τον πήχη λιγάκι και θα βρεις αρκετές ανεξάρτητες, σίγουρα καλές και θα αισθανθείς άνθρωπος στην συνεύρεση. Αλλιώς Μεταξουργείο και Φυλής να μην σε τρώνε και οι δρόμοι.
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε
 

vourlismenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Περασμα απο κεντρο κατα τις 11 το πρω την τριτη που μας περασε...με πλησιασε η γνωστη Αννουλα και προσφερε σπατουλαριστο με απ`ολα στα 20 ευρω...
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Χτες το βράδυ κατά τις δέκα έκανα ένα πέρασμα από Ομόνοια, Σωκράτους, Αριστοτέλους, Καποδιστρίου και Λαυρίου.
Η Λαυρίου ήταν άδεια, στα υπόλοιπα μέρη βρήκα τις γνωστές τώρα τελευταία και ολίγον τι θλιβερές περιπτώσεις.
Δεν έδωσα σημασία καμιά (εντάξει, κάνα δυο λογάκια μπορεί να αντάλλαξα) κι απομακρύνθηκα.

Συμπερασματικά δε θα συνιστούσα σε κάποιον να περάσει από εκεί ούτε από απλή περιέργεια.
 

vourlismenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Περασμα και απο εμενα απο κεντρο...συμφωνω απολυτα με τον ανωθι...παρακμη...μακρια συναγωνιστες...ολα εχουν τα ορια τους...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.575
Like
13.696
Πόντοι
3.656
Περασμα απο κεντρο κατα τις 11 το πρω την τριτη που μας περασε...με πλησιασε η γνωστη Αννουλα και προσφερε σπατουλαριστο με απ`ολα στα 20 ευρω...

όταν λες η γνωστή Αννούλα, εννοείς την με όμορφο πρόσωπο, μέτριο ύψος, λεπτή, μελαχρινή; Γιατί αν  θυμάμαι καλά, δεν δίνει κώλο
 

vourlismenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.575
Like
13.696
Πόντοι
3.656
Οπως τα λες ειναι...παραβλεψα τον λωκο...

Χωρίς κώλο, δεν είναι και καμία τρομερή ευκαιρία. Την έχω πάρει στο παρελθόν, είναι μια μέσης απόδοσης σεξεργάτρια, βέβαια έχει ομορφότερο πρόσωπο από το συναγωνισμό. Τη φάτσα την ξεπερνάω όταν έχω κάποια στα τέσσερα και μπαινωβγαίνω στη σούφρα της
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Μου είχε πει ότι δεν δίνει κώλο γιατί κάτι άλλες που δίνουν τους φεύγουν τα σκατά.
Μέχρι πάνες βάζουν!
:shit: :shit: :shit:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.575
Like
13.696
Πόντοι
3.656
Μου είχε πει ότι δεν δίνει κώλο γιατί κάτι άλλες που δίνουν τους φεύγουν τα σκατά.
Μέχρι πάνες βάζουν!
:shit: :shit: :shit:

Ψέμματα σου είπε. Όσες γαμιούνται σταθερά από κώλο απλά πρέπει να κάνουν κλύσμα, γιατί όντως μπορεί να ξεφύγει κάτι. Γαμούσα παντρεμένη η οποία μου είχε πει ότι γαμιόταν σταθερά από κώλο για λόγους αντισύλληψης για δέκα χρόνια. Αν είχε κάποιο πρόβλημα ακράτειας θα είχε φανεί και θα μου το είχε πει 
 

odyr16

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
73
Like
76
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά..
Απο επαρχία είμαι κ πλέον κατεβαίνω Αθήνα αραιά κ πού..
Οταν εμένα εκει γνώριζα πολλά..
Εχω δια βάσει σε άρθρα για φοιτήτριες σε
1.δέλτα Φαλήρου
2. Εγγλέζικο νεκροταφείο
3. Ποσειδώνος ύψος Γλυφάδας
Ισχύει αν μπορεί κ οποιος μπορεί ας βοηθήσει.. Το ξέρω οτι δεν γράφω κ δεν συμμετέχω κ ισως το βρείτε κάπως που ζητάω πληροφορίες αλλα τι να γράψω αφού δεν έρχομαι συχνά..
Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά..
Απο επαρχία είμαι κ πλέον κατεβαίνω Αθήνα αραιά κ πού..
Οταν εμένα εκει γνώριζα πολλά..
Εχω δια βάσει σε άρθρα για φοιτήτριες σε
1.δέλτα Φαλήρου
2. Εγγλέζικο νεκροταφείο
3. Ποσειδώνος ύψος Γλυφάδας
Ισχύει αν μπορεί κ οποιος μπορεί ας βοηθήσει.. Το ξέρω οτι δεν γράφω κ δεν συμμετέχω κ ισως το βρείτε κάπως που ζητάω πληροφορίες αλλα τι να γράψω αφού δεν έρχομαι συχνά..
Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Αλβανιδες ναι ιερόδουλες....όχι φοιτήτριες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: odyr16

odyr16

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
73
Like
76
Πόντοι
0
Αλβανιδες ναι ιερόδουλες....όχι φοιτήτριες...
σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφόρησή αρα οι φοιτήτριες δεν παίζουν πουθενά απο οτι κατάλαβα.. ούτε στα βόρεια που εχω διαβάσει σε πολλά άρθρα.. σωστα..?
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφόρησή αρα οι φοιτήτριες δεν παίζουν πουθενά απο οτι κατάλαβα.. ούτε στα βόρεια που εχω διαβάσει σε πολλά άρθρα.. σωστα..?
Πως παίζουν....έξω απο τα πανεπιστήμια χαμός...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom