Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
   :grin: Το βραδυ μολης γυρησο θα σου πω και  λεπτομεριες  :grin: Ενοειται ολοκληρη θα την γλυπσο και πιο πολυ την μουναρα της και τα πετρα 2 αρια βυζακια της  :kissass:  :humpleg:  :zfuck:  :cum: Φευγο δεν κρατιεμε Σουκεραααα  :rockon:

Δεν αφήνει γλυψίματα ρε... :)
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Κωνσταντινουπολεως εξω απο το αλσακι .. 2 κοπελες, αλβανιδες μαλλον, μια ξανθια με μπουκλε μαλλι και μια κοντομαλλα με αφρατη κωλαρη φορα παρτιδα την κωλαρα της στο πιατο στα 30 ευρω η υπηρεσια της στο αμαξι εντος αλσους !!!
 

kanon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
102
Κριτικές
8
Like
8
Πόντοι
1
Κωνσταντινουπολεως εξω απο το αλσακι .. 2 κοπελες, αλβανιδες μαλλον, μια ξανθια με μπουκλε μαλλι και μια κοντομαλλα με αφρατη κωλαρη φορα παρτιδα την κωλαρα της στο πιατο στα 30 ευρω η υπηρεσια της στο αμαξι εντος αλσους !!!

πριν την γεφυρα δεξια στον ταυρο λες?
 

ManEvent

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Παίζει τίποτα επί της πλατείας Συντάγματος τα βράδυα;
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Τύπε παίζονταν πολλά, πριν χρόνια στην πλατεία Συντάγματος στις δημόσιες τουαλέτες. Πήγαιναν τα τσιμπούκια σύνεφο από τα δροσερά αγόρια.

:bigdick: :bigdick:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Κωνσταντινουπολεως εξω απο το αλσακι .. 2 κοπελες, αλβανιδες μαλλον, μια ξανθια με μπουκλε μαλλι και μια κοντομαλλα με αφρατη κωλαρη φορα παρτιδα την κωλαρα της στο πιατο στα 30 ευρω η υπηρεσια της στο αμαξι εντος αλσους !!!
τυπε μην μπλεκεις με αλσιλια εκει κυκλοφορει αλητεια :S
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
και να παθει υπαρχει η λυση τυπε
πνευματιστης ζανουσι(κουδουνι μπαρακα)
:grin:

Είδες μαλλούρα ο σουκερας... :rolleyes:


URL]]
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Σουκερα α ααα γυρησα  :grin: Λοιπον ειναι τελικα πολυ γλυκο κοριτσι...Δεν το περημενα αλλα ειναι ! πηγα κανονησαμε το ποσο και φυγαμε για λιτο με δικη μ επιλογη και συμφωνησε ειπε χαρακτηριστικα ναι μωρακι μου οτι θες  :grin: Την ωρα που πηγαιναμε για λιτο πεσιμο απο ενα ζακι...που το εδιωξα λεγοντας του αστην κοπελα υσηχη με αγριο υφος  :tickedoff: Ζητησε συγνωμη το σεβαστηκα και μου ευχηθηκε να περασο καλα ...Ευτηχος δεν με γκαντεμιασε[ αν τον ξαναδω θα του δοσο ενα 50λλεπτο  :grin:] Φτασαμε λιτο εγω τα κανονησα ολα και μαρεσε αυτο εγω χτυπησα κουδουνι εγω το κλειδι εκηνη μακολουθαγε λες και ηταν το κοριτσακι μου..αυτο μεφτιαξε και αλλο....Ανεβηκαμε στο δωματιο και αμεσος γδυθηκε  :cum: ενα κορμι αχ αχ αχ....Μου ειπε πως πως δεν γυμναζετε λεω μα πως ...λεει ε σιγα ...Τι σιγα καλε τις λεω εσυ εισαι αμαζονα και γελουσε...εκανε μπανακι καλο , ξαπλοσα δεν την βουτηξα αμεσος..με αποτελεσμα με βουτηξε αυτη αγκαλιες χαδακια...με ρωτησε ονομα κτλ...Ρουφαγα τα βυζακια της κανα 5λεπτο...τους κοιλιακους της , τα μπουταρες της , το απιστευτο τουρλοτο κολαρακι της, της γαμπες της, ελαχιστα την κολοτρυπηδα της, και εδω εχει δικιο ο μπιλι 13 δεν κανει 69...μου λεει οχι μουνακι γλυπση...εντομεταξυ εκανε παιχνιδι στην πουτσα με το χερι της απιστευτο....μου τον ειχε κανει καγκελο.....αναστεναζε συναμα...πολυ καυλοτικο κατεμε...Εκει λιγο μου επεσε , αλλα αρχισε να με φυλαει στο λαιμο , συνεχησε την απιστευτη μαλακια που μου βαρουσε....και μετα μου φορεσε καποτα...πιπα τελεια εγω συνεχιζα να γλυφο οπου μπορω και πλησιαζα λιγο κολοτρυπηδα....μουγκριζαμε και η 2....Τα βυζακια της τα περημενα 2αρια αλλα ειναι 1μισι....δεν με χαλασε μια χαρα χοραγε ολο μεσα στο στομα... :kissass: Πρωτη σταση στα 4...οπου δεν ξερω τι εγινε και δεν εμπαινε...Εκει λεω το χασαμε το κορμι πατριοτη...Τις λεω παμε κανονηκη σταση λεει ναι...Παλυ τοπιανε ετσι με το χερι της...και μεκανε τουρμπο το βαζι αυτη μεσα στο μουνακι της....με τρομερη μαεστρια, και εκει δεινο πονο αναστεναγμη , αχ βαχ....εδειχνε σε καποια φαση οτι δεν αντεχη το δυνατο σφυροκοπιμα και οτι ποναει.,..Τις λεω παμε πιο σιγα την αγκαλιασα και το καρφονα αργα...Εδειχνε να της αρεση...Σε καποια φαση δεν αντεξα ανασικοθηκα κια εδοσα τοσο γρηγορο ρυθμο τυποι μου που δεν φανταζεστε , συναμα της ελεγα κρατησου μωρο μου, εκηνη ελεγε ναι ναι ναι./......ενο γαμουσα εντονα εχυσα κια ουρλιαζα απο καυλα...Δεν φοβηθηκα τιποτα  ενοω μην βγει καμια πουτσα εξω ετσι οπως γαμουσα  και παθο κανα καταγμα....ειμασταν ενα...ηταν η αμαζονα μου ειμουν ο γαμιας της...και τα καταφερα ...τα καταφερε να με κερδισι...Καπος ετσι τελειοσε η ολη φαση και για τελος ενα υπεροχο χαμογελο απο μερους της και απο μενα ενα κοπλιμεντο η μαλλον την αληθεια οτι ειναι ενα ΑΣΤΕΡΙ Ενας μαυρος αγγελος...Οταν πηγα να βγαλο την καποτα ειχα παρα πολλα χυσια...παρα πολλα ομος...Αν ειναι μουναρα η αλλη και σου κανει και καλο κρεβατι...λογικο τυποι μου...Μπανκγερ κραταγα μικρο καλαθη...και τα κερασια ξεχηλησανε δεν μπορουσα να μαζεψο και αλλα  ;)  :grin:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
αν τον ξαναδω θα του δοσο ενα 50λλεπτο  :grin:] Φτασαμε λιτο εγω τα κανονησα ολα και μαρεσε αυτο εγω χτυπησα κουδουνι εγω το κλειδι εκηνη μακολουθαγε λες και ηταν το κοριτσακι μου..αυτο μεφτιαξε και αλλο....Ανεβηκαμε στο δωματιο και αμεσος γδυθηκε  :cum: ενα κορμι αχ αχ αχ....Μου ειπε πως πως δεν γυμναζετε λεω μα πως ...λεει ε σιγα ...Τι σιγα καλε τις λεω εσυ εισαι αμαζονα και γελουσε...εκανε μπανακι καλο , ξαπλοσα δεν την βουτηξα αμεσος..με αποτελεσμα με βουτηξε αυτη αγκαλιες χαδακια...με ρωτησε ονομα κτλ...Ρουφαγα τα βυζακια της κανα 5λεπτο...τους κοιλιακους της , τα μπουταρες της , το απιστευτο τουρλοτο κολαρακι της, της γαμπες της, ελαχιστα την κολοτρυπηδα της, και εδω εχει δικιο ο μπιλι 13 δεν κανει 69...μου λεει οχι μουνακι γλυπση...εντομεταξυ εκανε παιχνιδι στην πουτσα με το χερι της απιστευτο....μου τον ειχε κανει καγκελο.....αναστεναζε συναμα...πολυ καυλοτικο κατεμε...Εκει λιγο μου επεσε , αλλα αρχισε να με φυλαει στο λαιμο , συνεχησε την απιστευτη μαλακια που μου βαρουσε....και μετα μου φορεσε καποτα...πιπα τελεια εγω συνεχιζα να γλυφο οπου μπορω και πλησιαζα λιγο κολοτρυπηδα....μουγκριζαμε και η 2....Τα βυζακια της τα περημενα 2αρια αλλα ειναι 1μισι....δεν με χαλασε μια χαρα χοραγε ολο μεσα στο στομα... :kissass: Πρωτη σταση στα 4...οπου δεν ξερω τι εγινε και δεν εμπαινε...Εκει λεω το χασαμε το κορμι πατριοτη...Τις λεω παμε κανονηκη σταση λεει ναι...Παλυ τοπιανε ετσι με το χερι της...και μεκανε τουρμπο το βαζι αυτη μεσα στο μουνακι της....με τρομερη μαεστρια, και εκει δεινο πονο αναστεναγμη , αχ βαχ....εδειχνε σε καποια φαση οτι δεν αντεχη το δυνατο σφυροκοπιμα και οτι ποναει.,..Τις λεω παμε πιο σιγα την αγκαλιασα και το καρφονα αργα...Εδειχνε να της αρεση...Σε καποια φαση δεν αντεξα ανασικοθηκα κια εδοσα τοσο γρηγορο ρυθμο τυποι μου που δεν φανταζεστε , συναμα της ελεγα κρατησου μωρο μου, εκηνη ελεγε ναι ναι ναι./......ενο γαμουσα εντονα εχυσα κια ουρλιαζα απο καυλα...Δεν φοβηθηκα τιποτα  ενοω μην βγει καμια πουτσα εξω ετσι οπως γαμουσα  και παθο κανα καταγμα....ειμασταν ενα...ηταν η αμαζονα μου ειμουν ο γαμιας της...και τα καταφερα ...τα καταφερε να με κερδισι...Καπος ετσι τελειοσε η ολη φαση και για τελος ενα υπεροχο χαμογελο απο μερους της και απο μενα ενα κοπλιμεντο η μαλλον την αληθεια οτι ειναι ενα ΑΣΤΕΡΙ Ενας μαυρος αγγελος...Οταν πηγα να βγαλο την καποτα ειχα παρα πολλα χυσια...παρα πολλα ομος...Αν ειναι μουναρα η αλλη και σου κανει και καλο κρεβατι...λογικο τυποι μου...Μπανκγερ κραταγα μικρο καλαθη...και τα κερασια ξεχηλησανε δεν μπορουσα να μαζεψο και αλλα  ;)  :grin:
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
αν τον ξαναδω θα του δοσο ενα 50λλεπτο  :grin:] Φτασαμε λιτο εγω τα κανονησα ολα και μαρεσε αυτο εγω χτυπησα κουδουνι εγω το κλειδι εκηνη μακολουθαγε λες και ηταν το κοριτσακι μου..αυτο μεφτιαξε και αλλο....Ανεβηκαμε στο δωματιο και αμεσος γδυθηκε  :cum: ενα κορμι αχ αχ αχ....Μου ειπε πως πως δεν γυμναζετε λεω μα πως ...λεει ε σιγα ...Τι σιγα καλε τις λεω εσυ εισαι αμαζονα και γελουσε...εκανε μπανακι καλο , ξαπλοσα δεν την βουτηξα αμεσος..με αποτελεσμα με βουτηξε αυτη αγκαλιες χαδακια...με ρωτησε ονομα κτλ...Ρουφαγα τα βυζακια της κανα 5λεπτο...τους κοιλιακους της , τα μπουταρες της , το απιστευτο τουρλοτο κολαρακι της, της γαμπες της, ελαχιστα την κολοτρυπηδα της, και εδω εχει δικιο ο μπιλι 13 δεν κανει 69...μου λεει οχι μουνακι γλυπση...εντομεταξυ εκανε παιχνιδι στην πουτσα με το χερι της απιστευτο....μου τον ειχε κανει καγκελο.....αναστεναζε συναμα...πολυ καυλοτικο κατεμε...Εκει λιγο μου επεσε , αλλα αρχισε να με φυλαει στο λαιμο , συνεχησε την απιστευτη μαλακια που μου βαρουσε....και μετα μου φορεσε καποτα...πιπα τελεια εγω συνεχιζα να γλυφο οπου μπορω και πλησιαζα λιγο κολοτρυπηδα....μουγκριζαμε και η 2....Τα βυζακια της τα περημενα 2αρια αλλα ειναι 1μισι....δεν με χαλασε μια χαρα χοραγε ολο μεσα στο στομα... :kissass: Πρωτη σταση στα 4...οπου δεν ξερω τι εγινε και δεν εμπαινε...Εκει λεω το χασαμε το κορμι πατριοτη...Τις λεω παμε κανονηκη σταση λεει ναι...Παλυ τοπιανε ετσι με το χερι της...και μεκανε τουρμπο το βαζι αυτη μεσα στο μουνακι της....με τρομερη μαεστρια, και εκει δεινο πονο αναστεναγμη , αχ βαχ....εδειχνε σε καποια φαση οτι δεν αντεχη το δυνατο σφυροκοπιμα και οτι ποναει.,..Τις λεω παμε πιο σιγα την αγκαλιασα και το καρφονα αργα...Εδειχνε να της αρεση...Σε καποια φαση δεν αντεξα ανασικοθηκα κια εδοσα τοσο γρηγορο ρυθμο τυποι μου που δεν φανταζεστε , συναμα της ελεγα κρατησου μωρο μου, εκηνη ελεγε ναι ναι ναι./......ενο γαμουσα εντονα εχυσα κια ουρλιαζα απο καυλα...Δεν φοβηθηκα τιποτα  ενοω μην βγει καμια πουτσα εξω ετσι οπως γαμουσα  και παθο κανα καταγμα....ειμασταν ενα...ηταν η αμαζονα μου ειμουν ο γαμιας της...και τα καταφερα ...τα καταφερε να με κερδισι...Καπος ετσι τελειοσε η ολη φαση και για τελος ενα υπεροχο χαμογελο απο μερους της και απο μενα ενα κοπλιμεντο η μαλλον την αληθεια οτι ειναι ενα ΑΣΤΕΡΙ Ενας μαυρος αγγελος...Οταν πηγα να βγαλο την καποτα ειχα παρα πολλα χυσια...παρα πολλα ομος...Αν ειναι μουναρα η αλλη και σου κανει και καλο κρεβατι...λογικο τυποι μου...Μπανκγερ κραταγα μικρο καλαθη...και τα κερασια ξεχηλησανε δεν μπορουσα να μαζεψο και αλλα  ;)  :grin:


:bigdick:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ακομα ετσι ειμαι τυπε μου παρολο την κουραση απο την δουλεια....Παντος οσο αναφορα το Τζανκι...Απο την μια σκεφτομε μην σε δουν με μουναρα να κυκλοφορις να πανε να σου κανουν σπασιμο  :grin: Περα απο την πλακα , αν το συνεχιζε και την ενοχλουσε μα τον θεο θα τουχα ριξη κλοτσιες...Πιστευο να εκτιμισε και αυτο και να μου φερθηκε καλα...Αν παλυ οχι...Διοτι εχω ακουση πολλα..για την συγκεκριμενη , ισως εχει κυκλοθιμια...Απο πλευρας μου παλυ , θελω να το ξαναζησο...και θα το κανω...Αν καποια στιγμη με ξενεροση χοντρα...θα της πω σευχαρηστο για της ωραιες στιγμες που χαρησες και θα εξαφανηστο...Να προστεσο οτι δεν εδινε σημασια στο κινιτο της ...που το ακουγα να δοναει...και το ακουγε και εκηνη, Στα  συν και αυτο.... :) Για το χοτελ εχω να πω πολυ ευγενικοι ολοι τους εκει...και ο χωρος αψογος  :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
αν τον ξαναδω θα του δοσο ενα 50λλεπτο  :grin:] Φτασαμε λιτο εγω τα κανονησα ολα και μαρεσε αυτο εγω χτυπησα κουδουνι εγω το κλειδι εκηνη μακολουθαγε λες και ηταν το κοριτσακι μου..αυτο μεφτιαξε και αλλο....Ανεβηκαμε στο δωματιο και αμεσος γδυθηκε  :cum: ενα κορμι αχ αχ αχ....Μου ειπε πως πως δεν γυμναζετε λεω μα πως ...λεει ε σιγα ...Τι σιγα καλε τις λεω εσυ εισαι αμαζονα και γελουσε...εκανε μπανακι καλο , ξαπλοσα δεν την βουτηξα αμεσος..με αποτελεσμα με βουτηξε αυτη αγκαλιες χαδακια...με ρωτησε ονομα κτλ...Ρουφαγα τα βυζακια της κανα 5λεπτο...τους κοιλιακους της , τα μπουταρες της , το απιστευτο τουρλοτο κολαρακι της, της γαμπες της, ελαχιστα την κολοτρυπηδα της, και εδω εχει δικιο ο μπιλι 13 δεν κανει 69...μου λεει οχι μουνακι γλυπση...εντομεταξυ εκανε παιχνιδι στην πουτσα με το χερι της απιστευτο....μου τον ειχε κανει καγκελο.....αναστεναζε συναμα...πολυ καυλοτικο κατεμε...Εκει λιγο μου επεσε , αλλα αρχισε να με φυλαει στο λαιμο , συνεχησε την απιστευτη μαλακια που μου βαρουσε....και μετα μου φορεσε καποτα...πιπα τελεια εγω συνεχιζα να γλυφο οπου μπορω και πλησιαζα λιγο κολοτρυπηδα....μουγκριζαμε και η 2....Τα βυζακια της τα περημενα 2αρια αλλα ειναι 1μισι....δεν με χαλασε μια χαρα χοραγε ολο μεσα στο στομα... :kissass: Πρωτη σταση στα 4...οπου δεν ξερω τι εγινε και δεν εμπαινε...Εκει λεω το χασαμε το κορμι πατριοτη...Τις λεω παμε κανονηκη σταση λεει ναι...Παλυ τοπιανε ετσι με το χερι της...και μεκανε τουρμπο το βαζι αυτη μεσα στο μουνακι της....με τρομερη μαεστρια, και εκει δεινο πονο αναστεναγμη , αχ βαχ....εδειχνε σε καποια φαση οτι δεν αντεχη το δυνατο σφυροκοπιμα και οτι ποναει.,..Τις λεω παμε πιο σιγα την αγκαλιασα και το καρφονα αργα...Εδειχνε να της αρεση...Σε καποια φαση δεν αντεξα ανασικοθηκα κια εδοσα τοσο γρηγορο ρυθμο τυποι μου που δεν φανταζεστε , συναμα της ελεγα κρατησου μωρο μου, εκηνη ελεγε ναι ναι ναι./......ενο γαμουσα εντονα εχυσα κια ουρλιαζα απο καυλα...Δεν φοβηθηκα τιποτα  ενοω μην βγει καμια πουτσα εξω ετσι οπως γαμουσα  και παθο κανα καταγμα....ειμασταν ενα...ηταν η αμαζονα μου ειμουν ο γαμιας της...και τα καταφερα ...τα καταφερε να με κερδισι...Καπος ετσι τελειοσε η ολη φαση και για τελος ενα υπεροχο χαμογελο απο μερους της και απο μενα ενα κοπλιμεντο η μαλλον την αληθεια οτι ειναι ενα ΑΣΤΕΡΙ Ενας μαυρος αγγελος...Οταν πηγα να βγαλο την καποτα ειχα παρα πολλα χυσια...παρα πολλα ομος...Αν ειναι μουναρα η αλλη και σου κανει και καλο κρεβατι...λογικο τυποι μου...Μπανκγερ κραταγα μικρο καλαθη...και τα κερασια ξεχηλησανε δεν μπορουσα να μαζεψο και αλλα  ;)  :grin:
ωραια περιγραφη τυπε :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom