Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ρουφαγα τα βυζακια της κανα 5λεπτο...τους κοιλιακους της , τα μπουταρες της , το απιστευτο τουρλοτο κολαρακι της, της γαμπες της, ελαχιστα την κολοτρυπηδα της, και εδω εχει δικιο ο μπιλι 13 δεν κανει 69  ;) ...μου λεει οχι μουνακι γλυπση...εντομεταξυ εκανε παιχνιδι στην πουτσα με το χερι της απιστευτο....μου τον ειχε κανει καγκελο.....αναστεναζε συναμα...πολυ καυλοτικο κατεμε...Εκει λιγο μου επεσε , αλλα αρχισε να με φυλαει στο λαιμο , συνεχησε την απιστευτη μαλακια που μου βαρουσε....και μετα μου φορεσε καποτα...πιπα τελεια εγω συνεχιζα να γλυφο οπου μπορω και πλησιαζα λιγο κολοτρυπηδα....μουγκριζαμε και η 2....Τα βυζακια της τα περημενα 2αρια αλλα ειναι 1μισι....

Τύπε,έγλυψες κωλοτρυπίδα....; Δες το πρωί...αν έχουν πέσει τίποτα τσουλούφια,στο μαξιλάρι... :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Τύπε,έγλυψες κωλοτρυπίδα....; Δες το πρωί...αν έχουν πέσει τίποτα τσουλούφια,στο μαξιλάρι... :rockon:
  Kαλημερα τυπε μου, τωρα ξυπνησα και ειδα πολλες τριχες στο μαξιλαρι μου πλακα θαχει... :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

Συνημμένα

  • δασκαλος σουμπουντου.PNG
    δασκαλος σουμπουντου.PNG
    102,7 KB · Εμφανίσεις: 42

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
αν τον ξαναδω θα του δοσο ενα 50λλεπτο  :grin:] Φτασαμε λιτο εγω τα κανονησα ολα και μαρεσε αυτο εγω χτυπησα κουδουνι εγω το κλειδι εκηνη μακολουθαγε λες και ηταν το κοριτσακι μου..αυτο μεφτιαξε και αλλο....Ανεβηκαμε στο δωματιο και αμεσος γδυθηκε  :cum: ενα κορμι αχ αχ αχ....Μου ειπε πως πως δεν γυμναζετε λεω μα πως ...λεει ε σιγα ...Τι σιγα καλε τις λεω εσυ εισαι αμαζονα και γελουσε...εκανε μπανακι καλο , ξαπλοσα δεν την βουτηξα αμεσος..με αποτελεσμα με βουτηξε αυτη αγκαλιες χαδακια...με ρωτησε ονομα κτλ...Ρουφαγα τα βυζακια της κανα 5λεπτο...τους κοιλιακους της , τα μπουταρες της , το απιστευτο τουρλοτο κολαρακι της, της γαμπες της, ελαχιστα την κολοτρυπηδα της, και εδω εχει δικιο ο μπιλι 13 δεν κανει 69...μου λεει οχι μουνακι γλυπση...εντομεταξυ εκανε παιχνιδι στην πουτσα με το χερι της απιστευτο....μου τον ειχε κανει καγκελο.....αναστεναζε συναμα...πολυ καυλοτικο κατεμε...Εκει λιγο μου επεσε , αλλα αρχισε να με φυλαει στο λαιμο , συνεχησε την απιστευτη μαλακια που μου βαρουσε....και μετα μου φορεσε καποτα...πιπα τελεια εγω συνεχιζα να γλυφο οπου μπορω και πλησιαζα λιγο κολοτρυπηδα....μουγκριζαμε και η 2....Τα βυζακια της τα περημενα 2αρια αλλα ειναι 1μισι....δεν με χαλασε μια χαρα χοραγε ολο μεσα στο στομα... :kissass: Πρωτη σταση στα 4...οπου δεν ξερω τι εγινε και δεν εμπαινε...Εκει λεω το χασαμε το κορμι πατριοτη...Τις λεω παμε κανονηκη σταση λεει ναι...Παλυ τοπιανε ετσι με το χερι της...και μεκανε τουρμπο το βαζι αυτη μεσα στο μουνακι της....με τρομερη μαεστρια, και εκει δεινο πονο αναστεναγμη , αχ βαχ....εδειχνε σε καποια φαση οτι δεν αντεχη το δυνατο σφυροκοπιμα και οτι ποναει.,..Τις λεω παμε πιο σιγα την αγκαλιασα και το καρφονα αργα...Εδειχνε να της αρεση...Σε καποια φαση δεν αντεξα ανασικοθηκα κια εδοσα τοσο γρηγορο ρυθμο τυποι μου που δεν φανταζεστε , συναμα της ελεγα κρατησου μωρο μου, εκηνη ελεγε ναι ναι ναι./......ενο γαμουσα εντονα εχυσα κια ουρλιαζα απο καυλα...Δεν φοβηθηκα τιποτα  ενοω μην βγει καμια πουτσα εξω ετσι οπως γαμουσα  και παθο κανα καταγμα....ειμασταν ενα...ηταν η αμαζονα μου ειμουν ο γαμιας της...και τα καταφερα ...τα καταφερε να με κερδισι...Καπος ετσι τελειοσε η ολη φαση και για τελος ενα υπεροχο χαμογελο απο μερους της και απο μενα ενα κοπλιμεντο η μαλλον την αληθεια οτι ειναι ενα ΑΣΤΕΡΙ Ενας μαυρος αγγελος...Οταν πηγα να βγαλο την καποτα ειχα παρα πολλα χυσια...παρα πολλα ομος...Αν ειναι μουναρα η αλλη και σου κανει και καλο κρεβατι...λογικο τυποι μου...Μπανκγερ κραταγα μικρο καλαθη...και τα κερασια ξεχηλησανε δεν μπορουσα να μαζεψο και αλλα  ;)  :grin:
Δεν εχω λογια....,η περιγραφη σου ειναι αψογη πραγματικα,.Αξιος φιλαρακι μπραβο το διαβαζα και καυλωνα,ετσι να περνας    παντα,εβενινη ηδονη  :cum: :rockon:
 

Banger

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Κουνελι δεν ειναι, αλλα όταν θέλεις μαύρη σάρκα μέρα μεσημέρι, νομίζω ότι ειναι η καλύτερη επιλογή (ίσως και η μοναδική; Δεν ξέρω αν παίζει την ημέρα τίποτα πιο κάτω στην Πατησίων)
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Δεν εχω λογια....,η περιγραφη σου ειναι αψογη πραγματικα,.Αξιος φιλαρακι μπραβο το διαβαζα και καυλωνα,ετσι να περνας    παντα,εβενινη ηδονη  :cum: :rockon:
  Το ευχομε και γω σουκερα να ειναι τοσο καλη κια της επομενες φορες, διοτι μεχει καυλοση τοσο αυτο το καλιγραμο μαυρο κοντοπουτανο που το σκευτομε συνεχος...Αυριο μεθαυριο θα το σπρωξο παλυ και εδω θαμε να στα λεω  :grin:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Κουνελι δεν ειναι, αλλα όταν θέλεις μαύρη σάρκα μέρα μεσημέρι, νομίζω ότι ειναι η καλύτερη επιλογή (ίσως και η μοναδική; Δεν ξέρω αν παίζει την ημέρα τίποτα πιο κάτω στην Πατησίων)
Τυπε μου , ειναι η  δευτερη φορα που μαρεση και καυλονο  τοσο πολυ με μαυρη...Αυτη ομως ειναι και κοντοπουτανο 1 παραπανο.... :grin:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
την γαμησε τοτε τυπε :S
original.jpg


μονη λυση να παρει το πανισχυρο φυλαχτο του πνευματιστη σουμπουντου που κατασκευαζεται ΜΟΝΟ 7-9 το πρωι :rockon:
Για καλο και για κακο , εκανα πριν ενα ξυρησμα κεφαλιου με μηχανη για να δυναμοση και η τριχα  :grin:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Τυπε μου , ειναι η  δευτερη φορα που μαρεση και καυλονο  τοσο πολυ με μαυρη...Αυτη ομως ειναι και κοντοπουτανο 1 παραπανο.... :grin:

Formet τα δοντακια τα εφτιαξε το μαυρακι ?

Γιατι ειχε ενα θεματακι εκεί ...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Για καλο και για κακο , εκανα πριν ενα ξυρησμα κεφαλιου με μηχανη για να δυναμοση και η τριχα  :grin:

Χειρότερα τα έκανες με το ξύρισμα...μόνο ο μάγος 7-9 το πρωί,μπορεί να κάνει δουλίτσα... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom