Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Banger

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Το βρήκες πάντως το κουνέλι ή να αμολύσω πάλι τα κυνηγόσκυλα;
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Το κουνελι ηταν μες στην καυλα χθες μεσημερακι με το λαχανι μινακι της, οτι καλυτερο στην πιατσα  :rockon:


Πλ.λαυριου οι κλασσικες μεγαλοκοπελες και το μαριω αποκαμωμενο και σκελετωμενο  :o :o :o

καταθεση στο χοτελ αττικη με μιλφοβιζιτονι  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

kanon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
102
Κριτικές
8
Like
8
Πόντοι
1
απο χαλκοκονδύλη πριν 4 ωρες...
 

Συνημμένα

  • 10371898_1454149264862922_3690160335520782091_n.jpg
    10371898_1454149264862922_3690160335520782091_n.jpg
    54,6 KB · Εμφανίσεις: 28

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Ήμουν κι εγώ εκεί τέτοια ώρα... Δεν κρατήθηκα κι έφαγα κουνέλι. Σιγά μην περίμενα μέχρι Σεπτέμβρη. Δανεικά κανείς;

Πες καμμια λεπτομερεια συντροφε ...

τιμές υπηρεσιες ???
 

papitsoulos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Μολις γυρισα απο καταδρομικη και εγω, πολυ σαπιλα ρε παιδια, μονο μια μουναρα αξιολογη πετυχα το κουνελι (δεν ηξερα πια ειναι αλλα το καταλαβα απο τα δοντια) πολυ καλο δε δοκιμασα ομως, της ειπα και για κωλο και μου ειπε 40 τοτε. Ευγενεστατη επισης.Ειναι καλη? αξιζει? Εγω παω μονο για αντζελα αλβανιδοκωλαρα, αλλα δε τη βρηκα, ειναι η μονη που παερνω.
 

Banger

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Πες καμμια λεπτομερεια συντροφε ...

τιμές υπηρεσιες ???

Μόνο καλά λόγια έχω για την Άντζελα (κουνέλι). Με την περιορισμένη εμπειρία μου στο χώρο των πιατσών (αντίθετα με τα στούντιο και τα λαδομάγαζα), έχω να πω ότι η κοπέλα δεν έχει καμία σχέση με τις υπόλοιπες ξεπέτες. Ότι θα ζούσα gfe μαζί της, ούτε που το περίμενα.
Πολύ χαλαρή με το χρόνο της, ωραία προκαταρκτικά με φιλιά και γλύψιμο παντού (εκτός στόματος) και καλή πίπα, καθόλου βιαστική. Ενώ το σώμα της ειναι σώμα μητέρας και όχι μοντέλου, όταν σκύβει να τσιμπουκώσει ο κώλος ανοίγει σαν τριαντάφυλλο, εντυπωσιακό θέαμα στους καθρέφτες του Lito.
Με καβάλησε και ήταν πολύ δυνατή, γιατί σε όλη τη διάρκεια έγλυφε αυτιά κλπ. Ήθελα να τη γυρίσω στα 4 αλλά ήταν τόσο ωραίο το σκηνικό που τελείωσα στην ίδια στάση, με δυνατό σφυροκόπημα κι εκείνη να βογγάει τόσο δυνατά που θα ακουγόταν στη ρεσεψιόν (ok, ψεύτικα αλλά πολύ πειστικά και προσωπικά μου άρεσε πολύ). Στο τέλος δεν τσακιστηκε να φύγει, έμεινε κανά 5λεπτο στο κρεβάτι με αγκαλιές κλπ.
Τα καλύτερα 30+10 που έχω ξοδέψει μέχρι σήμερα. Δίνει κωλο με +20 (αν και στον από πάνω συναγωνιστή είπε για +10, ίσως ειναι ανάλογα με ώρα και διάθεση).
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μόνο καλά λόγια έχω για την Άντζελα (κουνέλι). Με την περιορισμένη εμπειρία μου στο χώρο των πιατσών (αντίθετα με τα στούντιο και τα λαδομάγαζα), έχω να πω ότι η κοπέλα δεν έχει καμία σχέση με τις υπόλοιπες ξεπέτες. Ότι θα ζούσα gfe μαζί της, ούτε που το περίμενα.
Πολύ χαλαρή με το χρόνο της, ωραία προκαταρκτικά με φιλιά και γλύψιμο παντού (εκτός στόματος) και καλή πίπα, καθόλου βιαστική. Ενώ το σώμα της ειναι σώμα μητέρας και όχι μοντέλου, όταν σκύβει να τσιμπουκώσει ο κώλος ανοίγει σαν τριαντάφυλλο, εντυπωσιακό θέαμα στους καθρέφτες του Lito.
Με καβάλησε και ήταν πολύ δυνατή, γιατί σε όλη τη διάρκεια έγλυφε αυτιά κλπ. Ήθελα να τη γυρίσω στα 4 αλλά ήταν τόσο ωραίο το σκηνικό που τελείωσα στην ίδια στάση, με δυνατό σφυροκόπημα κι εκείνη να βογγάει τόσο δυνατά που θα ακουγόταν στη ρεσεψιόν (ok, ψεύτικα αλλά πολύ πειστικά και προσωπικά μου άρεσε πολύ). Στο τέλος δεν τσακιστηκε να φύγει, έμεινε κανά 5λεπτο στο κρεβάτι με αγκαλιές κλπ.
Τα καλύτερα 30+10 που έχω ξοδέψει μέχρι σήμερα. Δίνει κωλο με +20 (αν και στον από πάνω συναγωνιστή είπε για +10, ίσως ειναι ανάλογα με ώρα και διάθεση).
Τυπε μου διαβαζο ακριβος αυτα που εζησα μαζι της...Ειναι αστερι...για κολο δεν ξερω και δεν ρωτησα....Να εδινε φιλακια και στο στομα θα ηταν ονειρο...Αλλα καλυτερα για να μην μας καψουρευει  :grin: Ειναι καλο παιδι ακομα και σε αυτο..Σε κανει να περνας καλα..με ασφαλεια...και οχι να τριγεσε με τα ρουχα σου μετα τι και πως ..γιατι..αν..μηπος..και αλλα κουφα  :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Φευγο τυποι μου για αναζητηση Αννα απο γκανα...δεν γινετε να μην το γαμησο αυτο το μωρο..θα το γλυπσο απο την κορυφη ος τα νυχια .. λεπτομεριες αργα το βραδυ που θα γυρησο  :rockon:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Φευγο τυποι μου για αναζητηση Αννα απο γκανα...δεν γινετε να μην το γαμησο αυτο το μωρο..θα το γλυπσο απο την κορυφη ος τα νυχια .. λεπτομεριες αργα το βραδυ που θα γυρησο  :rockon:
Χυστη μου......αξιος,σε παρακαλω τραβα μια ρουφομουναδα και για μενα.. :rockon: αχ ρε κερατα με καυλωσες....,καλα ψωλοχυματα :grin: :rockon: :cum:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Φευγο τυποι μου για αναζητηση Αννα απο γκανα...δεν γινετε να μην το γαμησο αυτο το μωρο..θα το γλυπσο απο την κορυφη ος τα νυχια .. λεπτομεριες αργα το βραδυ που θα γυρησο  :rockon:
Πριν 10 λεπτα ηταν το μαυρακι στο περιπτερο στην Χαλκοκονδύλη.
Επίσης ητααν κατι σαπιες στην πλατεια Λαυριου και η Λορι με τις βυζαρες της στο Ελυζιουμ
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Πριν 10 λεπτα ηταν το μαυρακι στο περιπτερο στην Χαλκοκονδύλη.
Επίσης ητααν κατι σαπιες στην πλατεια Λαυριου και η Λορι με τις βυζαρες της στο Ελυζιουμ
Ωραιος τυπε, παω καρφι εκει  :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Χυστη μου......αξιος,σε παρακαλω τραβα μια ρουφομουναδα και για μενα.. :rockon: αχ ρε κερατα με καυλωσες....,καλα ψωλοχυματα :grin: :rockon: :cum:
  :grin: Το βραδυ μολης γυρησο θα σου πω και  λεπτομεριες  :grin: Ενοειται ολοκληρη θα την γλυπσο και πιο πολυ την μουναρα της και τα πετρα 2 αρια βυζακια της  :kissass:  :humpleg:  :zfuck:  :cum: Φευγο δεν κρατιεμε Σουκεραααα  :rockon:
 

Banger

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Κράτα και μικρό καλάθι φίλε...
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
   :grin: Το βραδυ μολης γυρησο θα σου πω και  λεπτομεριες  :grin: Ενοειται ολοκληρη θα την γλυπσο και πιο πολυ την μουναρα της και τα πετρα 2 αρια βυζακια της  :kissass:  :humpleg:  :zfuck:  :cum: Φευγο δεν κρατιεμε Σουκεραααα  :rockon:
σε βλεπω κι εσενα για θεραπεια στην αφρικη :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom