Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές...! Μόλις γύρισα από τσάρκα μεσημεριάτικη στην Ομόνοια....
Σήμερα επιτέλους κατέκτησα το Ρώσικο κωλαράκι της Τατιάνας  :kissass: :fuck2: Πολύ σφιχτό ! Δυσκολεύτηκα να μπω ! Μετά την έχυσα σε πρόσωπο, βυζιά και σώμα ! Πολύ φιλική μαζί μου ....άλλωστε την έχω πάρει πολλές φορές. Μετά από σύντομη βόλτα στους κακόφημους δρόμους την προσοχή μου τράβηξε ώριμη 46χρονη Βουλγάρα ονόματι Ελίνα με πρόστυχο ελαφρώς αυστηρό ύφος ! Δεν την έχω ξαναδεί στην πιάτσα έδειχνε πως ψαχνόντανε....διασταυροθήκανε αρκετές φορές οι δρόμοι μας μέχρι που χτύπησα ! Πόσα της λέω . 30, μου απαντά . Μαζί με το χοτέλ; την ρωτάω . Ναί μου απαντά! Ωραία της είπα φύγαμε ! :pipa2: :knockinb: :pipa1:
Η Τατιανα ποσα παιρνει κατασκοπε?
 

Exereunitis

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλήσπερα και από εμένα.Μετακόμισα δυτικά εσχάτως και παράτηρησα πως επι της ιεράς οδούς στην γεωπονική και πέριξ διάφορα θήλεα κυριώς αλλοδαπά και λούμπεν εκδίδοταν μέταξυ 22.00 και 02.00.Πρίν κάνα μήνα περίπου μπορεί και παραπάνω μπατσικά αράζαν αυτές τις ώρες έξω απο την πύλη του πανεπιστήμιου πράγμα που έχει οδήγησει τα συγκεκριμένα θήλεα να εξαφανιστούν απο εκεί. Γνωρίζεται τίποτα παράπανω? Έχω την εντύπωση χώρις να είμαι βέβαιος πως μάλλον αποτέλεσε μια πειραμάτικη πιάτσα που ο ανέραστος καμίνης( :jerking:) την έκαψε στα σπάργανα της.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.351
Πόντοι
39.662
καμμια πιατσα με πιπινες 18αρες ?  :knockinb:  :knockinb:
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
μακρυα απο πιπινια μονο φασαριεσ και μπελαδεσ θα εχεισ με μικρεσ.εχει τεμαχια στο τριγωνο 50+
   που ειναι καυλεσ ατελειωτεσ. ;)

Τι να κάνουμε φίλε μου? Είμαστε ανώμαλοι :2funny: . . . . ΣΟΣ (red alert!) ζητείται επειγόντως αντικατάστρια της Λίλης (18-21 ετών)  :'( . . . :cum: 
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
μακρυα απο πιπινια μονο φασαριεσ και μπελαδεσ θα εχεισ με μικρεσ.εχει τεμαχια στο τριγωνο 50+
   που ειναι καυλεσ ατελειωτεσ. ;)

Έχεις απόλυτο δίκιο (έχω μπλέξει 2-3 φορές  :tickedoff:), αλλά . . . . θέλω γλυκούς μπελάδες με ροδαλές επιδερμίδες. . . .  :rockon:

Doctor Απόλυτε. . . υπάρχει θεραπεία?  :cheesy:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
μακρυα απο πιπινια μονο φασαριεσ και μπελαδεσ θα εχεισ με μικρεσ.εχει τεμαχια στο τριγωνο 50+
   που ειναι καυλεσ ατελειωτεσ. ;)
και εγω τους τα λεω αλλα δεν με πιστευουν τυπε :S
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
;)
 

Συνημμένα

  • mat.jpg
    mat.jpg
    5,1 KB · Εμφανίσεις: 25

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • BL.JPG
    BL.JPG
    49,1 KB · Εμφανίσεις: 37

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Δεν δίνει εύκολα πίσω τρύπα ! :(
Την 1-3-2012, απο 11.00 μεχρι και 11.45, τιποτα καλο δε κυκλοφορουσε, εκτος απο κατι σαβουρες και τα γνωστα ζακια !!!

Μαλλον ηταν σε εφημερια, τα καλα κοματια !!!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Ρε Κατάσκοπε, εσύ θα μας τρελάνεις.

Αυτό το λυγερόκορμο πιπινάκι πιο είναι πάλι ???

Το μαρτύριο της σταγόνας μας κάνεις ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom