Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Από ποιο σημείο την ψώνισες ρε απόλυτε :uglystupid: :think:.Σήμερα η ομάδα μας με οδηγό τον πιστιλιστή περιπλανήθηκε (πεζοί) στο ρομαντικό κέντρο,όπου πετύχαμε 2 μιλφ στην Καποδιστρίου(ένα ξανθό κι ένα μελαχρινό),2-3 μαυρούλες πάνω στην Γ'Σεπτεμβρίου,5-6 κορίτσια από αλβανοβουλγαρορουμανία πάνω στην Αριστοτέλους,τα γνωστά ζάκια στην ανηφόρα κι ένα σκληροπυρηνικό γεροτράβελο που ξεπερνούσε ακόμα και τα δικά μου όρια(δεν ξέρω για πίτσι,αλλά είμαι σίγουρος για Bmwpower :2funny: :2funny:).Προχωρήσαμε πλατεία Λαυρίου,όπου κι εκεί υπήρχε ερημιά  :idiot: :uglystupid:,έφαγα μια κρέμα στο ρομαντικό ζαχαροπλαστείο ''ΣΤΑΝΗ'' και βαδίσαμε την ιστορική ''ΞΟΥΘΟΥ''.Γωνία Σωκράτους και Βερανζέρου ακούσαμε έντονες φωνές.Προχωρώντας είδαμε ζάκι να ζητάει 50 σεντς από περαστική και να φωνάζει δυνατά ''Δηλαδή για να πάρω ένα μπουκάλι νερό πρέπει να γαμηθώ ακάποτα και να κολλήσω ΕΙΝΤΣ???''.Συνεχίσαμε την καλτ βόλτα από Ζήνωνος προς Ομόνοια,όπου και πάλι δεν εντοπίσαμε κάτι που να εκδίδεται
3ης σεπτεμβριου τυπε
μπροστα απτο περιπτερο που διπλα κανουν σταση τα λεωφορεια
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Από ποιο σημείο την ψώνισες ρε απόλυτε :uglystupid: :think:.Σήμερα η ομάδα μας με οδηγό τον πιστιλιστή περιπλανήθηκε (πεζοί) στο ρομαντικό κέντρο,όπου πετύχαμε 2 μιλφ στην Καποδιστρίου(ένα ξανθό κι ένα μελαχρινό),2-3 μαυρούλες πάνω στην Γ'Σεπτεμβρίου,5-6 κορίτσια από αλβανοβουλγαρορουμανία πάνω στην Αριστοτέλους,τα γνωστά ζάκια στην ανηφόρα κι ένα σκληροπυρηνικό γεροτράβελο που ξεπερνούσε ακόμα και τα δικά μου όρια(δεν ξέρω για πίτσι,αλλά είμαι σίγουρος για Bmwpower :2funny: :2funny:).Προχωρήσαμε πλατεία Λαυρίου,όπου κι εκεί υπήρχε ερημιά  :idiot: :uglystupid:,έφαγα μια κρέμα στο ρομαντικό ζαχαροπλαστείο ''ΣΤΑΝΗ'' και βαδίσαμε την ιστορική ''ΞΟΥΘΟΥ''.Γωνία Σωκράτους και Βερανζέρου ακούσαμε έντονες φωνές.Προχωρώντας είδαμε ζάκι να ζητάει 50 σεντς από περαστική και να φωνάζει δυνατά ''Δηλαδή για να πάρω ένα μπουκάλι νερό πρέπει να γαμηθώ ακάποτα και να κολλήσω ΕΙΝΤΣ???''.Συνεχίσαμε την καλτ βόλτα από Ζήνωνος προς Ομόνοια,όπου και πάλι δεν εντοπίσαμε κάτι που να εκδίδεται


Τοσες φορες ηρθα Αθηνα κανεις δε με πηγε τετοια βολτα....Ζηλεψα......    :-


δικε μου τουλαχιστον μια φορα τον μηνα κανω μια τετοια καφριλα και εγω :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Παμε μαζι την επομενη φορα να με ξεναγησεις??????    :birdman:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Όλοι έχουμε ένα Σπιντακο μέσα μας .....................................................






Σε περιορισμό όμως,ελεγχόμενο, όχι ασύδοτο!
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.119
Like
467
Πόντοι
36
καλημερα αδελφια Γερανιου  εμφανειστηκε Ρουμανιτσα ξανθια 30 ευρος ολα μεσα
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΥΜΑΝΙΤΣΑ ΣΤΗ ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ???
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές...! Μόλις γύρισα από τσάρκα μεσημεριάτικη στην Ομόνοια....
Σήμερα επιτέλους κατέκτησα το Ρώσικο κωλαράκι της Τατιάνας  :kissass: :fuck2: Πολύ σφιχτό ! Δυσκολεύτηκα να μπω ! Μετά την έχυσα σε πρόσωπο, βυζιά και σώμα ! Πολύ φιλική μαζί μου ....άλλωστε την έχω πάρει πολλές φορές. Μετά από σύντομη βόλτα στους κακόφημους δρόμους την προσοχή μου τράβηξε ώριμη 46χρονη Βουλγάρα ονόματι Ελίνα με πρόστυχο ελαφρώς αυστηρό ύφος ! Δεν την έχω ξαναδεί στην πιάτσα έδειχνε πως ψαχνόντανε....διασταυροθήκανε αρκετές φορές οι δρόμοι μας μέχρι που χτύπησα ! Πόσα της λέω . 30, μου απαντά . Μαζί με το χοτέλ; την ρωτάω . Ναί μου απαντά! Ωραία της είπα φύγαμε ! :pipa2: :knockinb: :pipa1:
 

Συνημμένα

  • 3312.JPG
    3312.JPG
    37,5 KB · Εμφανίσεις: 42
  • 3312b.JPG
    3312b.JPG
    27,8 KB · Εμφανίσεις: 38

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.219
Κριτικές
498
Like
63.132
Πόντοι
40.362
τσιμπησες δυο τεμαχια σε μια μερα ??? ...πολλες ορεξεις !!!
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές...! Μόλις γύρισα από τσάρκα μεσημεριάτικη στην Ομόνοια....
Σήμερα επιτέλους κατέκτησα το Ρώσικο κωλαράκι της Τατιάνας  :kissass: :fuck2: Πολύ σφιχτό ! Δυσκολεύτηκα να μπω ! Μετά την έχυσα σε πρόσωπο, βυζιά και σώμα ! Πολύ φιλική μαζί μου ....άλλωστε την έχω πάρει πολλές φορές. Μετά από σύντομη βόλτα στους κακόφημους δρόμους την προσοχή μου τράβηξε ώριμη 46χρονη Βουλγάρα ονόματι Ελίνα με πρόστυχο ελαφρώς αυστηρό ύφος ! Δεν την έχω ξαναδεί στην πιάτσα έδειχνε πως ψαχνόντανε....διασταυροθήκανε αρκετές φορές οι δρόμοι μας μέχρι που χτύπησα ! Πόσα της λέω . 30, μου απαντά . Μαζί με το χοτέλ; την ρωτάω . Ναί μου απαντά! Ωραία της είπα φύγαμε ! :pipa2: :knockinb: :pipa1:
ΑΥΤΗ Η ΕΛΙΝΑ Η ΒΟΥΛΓΑΡΑ ΣΠΥ ΕΙΠΕ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ???ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΡΑΖΕΙ??ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΛΟΥ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ.....
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
ΑΥΤΗ Η ΕΛΙΝΑ Η ΒΟΥΛΓΑΡΑ ΣΠΥ ΕΙΠΕ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ???ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΡΑΖΕΙ??ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΛΟΥ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ.....


Η Ελίνα -η οποία κάνει τρυφερό τσιμπούκι καυτό όπως μου αρέσει !- γυρνούσε συνεχώς την γύρω περιοχή της Πλ. Λαυρίου . Εγώ της μίλησα απέναντι από την EUROBANK
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Την Ελίνα την περιποιήθηκα κατά τις 2 το μεσημέρι ! :pipa1:
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....  007.....
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
γεια σου παμεγιστε Κατασκοπε...Εχεις παντα μαζι τα συνεργα της κατασκοπιας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom