Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
ενναλακτικα μπορει καποιος να παει να την παντρευτει και να την φερει , για να γαμαμε ελευθερα οι υπολοιποι  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ:

Την Πέμπτη 5/1 είχα κατέβει για δουλειές στην Αθήνα και κατά τις 6πμ είπα να περάσω από τις πιάτσες για κανένα  :knockinb:. Ήταν αρκετά άδεια - - περισσότερα στρουμφάκια, από κοπέλες έβλεπες στο κέντρο, είδα όμως την Χριστίνα από Βουλγαρία, που στεκόταν απέναντι από το κλασσικό χοτέλι . . . Καλό σώμα, καυλιάρικο πρόσωπο. . . την ρώτησα για full πρόγραμμα μετά κουλουριού, και συμφωνήσαμε στα 30 + 10.

Ανεβήκαμε πάνω και άρχισε κουβέντα για τα κορίτσια και τις αναδουλειές. . . της λέω να ξεκινήσουμε το παιχνίδι . . . . αλλά την βλέπω να φοράει το σουτιεν και μια μικρή μπλουζίτσα. Της ζήτησα να τα βγάλει, αλλά  >:( αρνήθηκε, διότι δεν θέλει να παίζουμε με τα μικρά βυζάκια της  :headbang:  :headbang: - - - πονάει. . . Της λέω για κουλούρι, αλλά έφαγα 2ο άκυρο  :headbang:.

Είχα φοβερές καύλες, και της έσκισα το μουνί της κυριολεκτικά, σε σημείο που η καπότα (made in China - Το DUREX δεν το γνωρίζουν) έσπασε. . . ευτυχώς το πήραμε γρήγορα πρέφα, και τον έβγαλα. . . Της ζήτησα 2ρη καπότα, αλλά εδώ έφαγα το 3ρο άκυρο  :headbang:. . .

Πως θα τελειώσω. . . . με  :jerking: μου είπε . .  . . Τι να κάνω. . . . ήθελα να σηκωθώ να φύγω, αλλά θα έκλεγα πλήρως το 40ρι που έδωσα. . .

Αυτά έγιναν με εμένα. . . σίγουρα έχει φάει άκυρο από εμένα . . . από την Ελλάδα μέχρι την Βουλγαρία. . . και ίσως παραπέρα.

Η φάση είναι ότι μου είπε ότι είναι 26 χρονών, αλλά έδειχνε για τουλάχιστον 36. . . .

Αχ! Λίλη γύρνα πίσω . . .  :-

εσπασε ενω ησουν μεσα και ειχες κουραγιο να ζητησεις και αλλη καποτα :S
οσο γρηγορα και να το καταλαβες μεσα ησουν.... το ξερεις οτι δεν φοραμε τις καποτες απο φοβο μην γκαστρωσουμε καμια?  :think:
ελπιζω να εβαλες κανα αντισυπτικο μετα.....  τι να πω θα ειχα χασει τον υπνο μου.... παντως για καλο και για κακο κρατα καμια αποχη με την δικια σου και κανε και καμια εξεταση :priest: :priest:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
ενναλακτικα μπορει καποιος να παει να την παντρευτει και να την φερει , για να γαμαμε ελευθερα οι υπολοιποι  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ρε τύπε τότε αν είναι να γαμάτε εσείς και εμείς να βγάλουμε κανά φράγκο και κερατάδες και δαρμένοι πάει πολύ
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
ενναλακτικα μπορει καποιος να παει να την παντρευτει και να την φερει , για να γαμαμε ελευθερα οι υπολοιποι  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

... λοιπόν εγώ την παντρεύομαι ... και αναγνωρίζω και το παιδί της ... αλλά δεν σας υπόσχομαι ελέυθερο μαμήσι..
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
εσπασε ενω ησουν μεσα και ειχες κουραγιο να ζητησεις και αλλη καποτα :S
οσο γρηγορα και να το καταλαβες μεσα ησουν.... το ξερεις οτι δεν φοραμε τις καποτες απο φοβο μην γκαστρωσουμε καμια?  :think:
ελπιζω να εβαλες κανα αντισυπτικο μετα.....  τι να πω θα ειχα χασει τον υπνο μου.... παντως για καλο και για κακο κρατα καμια αποχη με την δικια σου και κανε και καμια εξεταση :priest: :priest:

Σιγά ρε μεγάλε . . . . ευτυχώς που είμαι doctor  ;) και θα ζήσω  :cheesy: . . . Ειλικρινά, σε ευχαριστώ πάντως για τις συμβουλές!!!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Σιγά ρε μεγάλε . . . . ευτυχώς που είμαι doctor  ;) και θα ζήσω  :cheesy: . . . Ειλικρινά, σε ευχαριστώ πάντως για τις συμβουλές!!!

φιλε μου γενικα προσεχω
αλλα.... ενας συναδερφος μου και λατρης του αθληματος, μου ειπε σημερα στο τηλ που τον ειχα παρει κολησε μυκητες(καπως αλιος το ειπε δεν θυμαμε ναλλα ειπε ειναι κατι σαν μυκιτες) και αποτι του ειπε ο γιατρος προφανος επιδη σε καποιο σημειο δεν ειχε μπει καλα το προφυλακτικο εκεινη την ωρα διαβαζα το ποστ σου....
οποτε σου εγραψα στο καπακι με το που εκλεισα το τηλ.
αυτο που ξερω και ως τωρα εχω σταθει πολυ τυχερος οτι δεν ειναι μονο το hiv ο κυνδινος οποτε καλο ειναι να προσεχουμε λιγο
ωραιος ο κυνδινος (ειμαι λατρεις του εξτριμ) αλλα ομορφοτερη η ζωη και τον κυνδινο τον θελουμε για να μας το θυμιζει
συγνωμη αν ειμαι υπερβολικος αλλα μετα απο ευτο που ακουσα και την περιγραφη που μου εκανε το στομαχι μου ειναι κομπος
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μου γενικα προσεχω
αλλα.... ενας συναδερφος μου και λατρης του αθληματος, μου ειπε σημερα στο τηλ που τον ειχα παρει κολησε μυκητες(καπως αλιος το ειπε δεν θυμαμε ναλλα ειπε ειναι κατι σαν μυκιτες) και αποτι του ειπε ο γιατρος προφανος επιδη σε καποιο σημειο δεν ειχε μπει καλα το προφυλακτικο εκεινη την ωρα διαβαζα το ποστ σου....
οποτε σου εγραψα στο καπακι με το που εκλεισα το τηλ.
αυτο που ξερω και ως τωρα εχω σταθει πολυ τυχερος οτι δεν ειναι μονο το hiv ο κυνδινος οποτε καλο ειναι να προσεχουμε λιγο
ωραιος ο κυνδινος (ειμαι λατρεις του εξτριμ) αλλα ομορφοτερη η ζωη και τον κυνδινο τον θελουμε για να μας το θυμιζει
συγνωμη αν ειμαι υπερβολικος αλλα μετα απο ευτο που ακουσα και την περιγραφη που μου εκανε το στομαχι μου ειναι κομπος

Σε ευχαριστώ!!! :) Θέλει την προσοχή του το άθλημα αυτό (όπως και κάθετι στη ζωή αυτή). . . ειδικά εάν έχεις οικογένεια, και όχι μόνο. . . . Τις περισσότερες φορές εμείς κολλάμε τα κορίτσια. . . .όχι αυτές εμάς. . . . Να είσαι καλά. Thx!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
φιλε μου γενικα προσεχω
αλλα.... ενας συναδερφος μου και λατρης του αθληματος, μου ειπε σημερα στο τηλ που τον ειχα παρει κολησε μυκητες(καπως αλιος το ειπε δεν θυμαμε ναλλα ειπε ειναι κατι σαν μυκιτες) και αποτι του ειπε ο γιατρος προφανος επιδη σε καποιο σημειο δεν ειχε μπει καλα το προφυλακτικο εκεινη την ωρα διαβαζα το ποστ σου....
οποτε σου εγραψα στο καπακι με το που εκλεισα το τηλ.
αυτο που ξερω και ως τωρα εχω σταθει πολυ τυχερος οτι δεν ειναι μονο το hiv ο κυνδινος οποτε καλο ειναι να προσεχουμε λιγο
ωραιος ο κυνδινος (ειμαι λατρεις του εξτριμ) αλλα ομορφοτερη η ζωη και τον κυνδινο τον θελουμε για να μας το θυμιζει
συγνωμη αν ειμαι υπερβολικος αλλα μετα απο ευτο που ακουσα και την περιγραφη που μου εκανε το στομαχι μου ειναι κομπος
δεν επαθε και κατι σοβαρο τυπε
σιγα
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
τι πρέπει να κάνουμε φίλοι φιδέμπορα και Θαν ;;;

... μήπως να της κολλήσουμε ένσημα (της Λίλης)  ... ώστε να μην έχει πρόβλημα απέλασης;;

και ποιος θα πάει Βουλγαρία να τη φέρει πίσω...

.... αχ ... Λίλη ...

Εγώ θα πήγαινα τρέχοντας για χάρη της για ένα ΣουΚου στη Βάρνα για τρελό :knockinb: - ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ . . ΤΕΛΕΙΑ. . . . και ένσημα θα κόλλαγα στο κορίτσι . . . αλλά γιατί δεν μας έστειλε ένα text στο κινητό μας, για να ξέρουμε. . . γιατί????

Υπομονή!!!

Η Μίμα πάντως δε λέει τίποτα. . . σίγουρα ξέρει. . . .κρίμα. . . άκου εκεί να παντρεύτηκε συναγωνιστή το κορίτσι μας . . που είναι η συναδελφική αλληλεγγύη  :rolleyes:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ:

Την Πέμπτη 5/1 είχα κατέβει για δουλειές στην Αθήνα και κατά τις 6πμ είπα να περάσω από τις πιάτσες για κανένα  :knockinb:. Ήταν αρκετά άδεια - - περισσότερα στρουμφάκια, από κοπέλες έβλεπες στο κέντρο, είδα όμως την Χριστίνα από Βουλγαρία, που στεκόταν απέναντι από το κλασσικό χοτέλι . . . Καλό σώμα, καυλιάρικο πρόσωπο. . . την ρώτησα για full πρόγραμμα μετά κουλουριού, και συμφωνήσαμε στα 30 + 10.

Ανεβήκαμε πάνω και άρχισε κουβέντα για τα κορίτσια και τις αναδουλειές. . . της λέω να ξεκινήσουμε το παιχνίδι . . . . αλλά την βλέπω να φοράει το σουτιεν και μια μικρή μπλουζίτσα. Της ζήτησα να τα βγάλει, αλλά  >:( αρνήθηκε, διότι δεν θέλει να παίζουμε με τα μικρά βυζάκια της  :headbang:  :headbang: - - - πονάει. . . Της λέω για κουλούρι, αλλά έφαγα 2ο άκυρο  :headbang:.

Είχα φοβερές καύλες, και της έσκισα το μουνί της κυριολεκτικά, σε σημείο που η καπότα (made in China - Το DUREX δεν το γνωρίζουν) έσπασε. . . ευτυχώς το πήραμε γρήγορα πρέφα, και τον έβγαλα. . . Της ζήτησα 2ρη καπότα, αλλά εδώ έφαγα το 3ρο άκυρο  :headbang:. . .

Πως θα τελειώσω. . . . με  :jerking: μου είπε . .  . . Τι να κάνω. . . . ήθελα να σηκωθώ να φύγω, αλλά θα έκλεγα πλήρως το 40ρι που έδωσα. . .

Αυτά έγιναν με εμένα. . . σίγουρα έχει φάει άκυρο από εμένα . . . από την Ελλάδα μέχρι την Βουλγαρία. . . και ίσως παραπέρα.

Η φάση είναι ότι μου είπε ότι είναι 26 χρονών, αλλά έδειχνε για τουλάχιστον 36. . . .

Αχ! Λίλη γύρνα πίσω . . .  :-
τυπε την πατησες για τα καλα
ενω με τα γκρανια ή τις κιτρινιαρες δεν εχεις τετοια προβληματα :grin:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
δεν επαθε και κατι σοβαρο τυπε
σιγα

εχει βγαλει λεει κατι κοκκινα σπυρια σε ολη την περιοχη και στο κεντρο τους εχει λευκα σπυρακια με πυον(οσο πιανει το σλιπ και στο πεος)
ξεκινησε με ανυποφορη φαγουρα και μετα οι κοικκινιλες και τα σπυθουρια, του εχει δωσει φαρμακα και του ειπε θα παρει χρονο και σε 10 μερες να ξαναπαει για ελεγχο :(
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
εεεμ... μερικές πουτάνες ... είναι πολύ καριόλες...

Καμιά πουτάνα δεν είναι καριόλα. . . είναι απλά πουτάνα  ;) :grin:

Η Λίλη απλά γεννήθηκε για να γίνει [move][size=10pt]πουτάνα[/size][/move]. . . ως νυμφομανής μου είχε συστηθεί στην πρώτη μας συνεύρεση. . . . .

:rolleyes: που την έμαθε αυτή την λέξη!!!!!

Απο την προσωπική μου εμπειρία . . . ήταν η μόνη πουτάνα που μου ζητούσε επίμονα να της σκίσω μουνί + κώλο ΚΑΙ ΑΠΛΑ το εννοούσε. . . Συμφωνείς φίλε kazanas? Αχ, το χάσαμε το κορμί πατριώτη  :'(
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Καμιά πουτάνα δεν είναι καριόλα. . . είναι απλά πουτάνα  ;) :grin:

Η Λίλη απλά γεννήθηκε για να γίνει [move][size=10pt]πουτάνα[/size][/move]. . . ως νυμφομανής μου είχε συστηθεί στην πρώτη μας συνεύρεση. . . . .

:rolleyes: που την έμαθε αυτή την λέξη!!!!!

Απο την προσωπική μου εμπειρία . . . ήταν η μόνη πουτάνα που μου ζητούσε επίμονα να της σκίσω μουνί + κώλο ΚΑΙ ΑΠΛΑ το εννοούσε. . . Συμφωνείς φίλε kazanas? Αχ, το χάσαμε το κορμί πατριώτη  :'(

... ήταν απίθανη ... (κι ελπίζω να ξαναείναι) ... εμένα μου είχε πει το εξής ωραίο μετά από ένα καλό πήδημα:
- λες ψέματα ότι το ευχαριστιέσαι ... της λέω
- εαν δεν το ευχαρισιόμουνα ... θα ήμουνα λεωφορείο ... μου λέει
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Και στην τελική για μερικούς που μπορεί να αναρωτιούνται. Αν η Λίλη είχε πάθει κάτι δεδομένου και των φιμών που υπήρχαν ότι τον έπαιρνε ακάποτα, πιστεύετε ότι η Μίμα δεν θα φοβόταν για τη ζωούλα της. Εδώ η μία έθαβε την άλλη κάθε τρεις και λίγο, οπότε μάλλον μούφα οι φήμες. Γιατί κύριοι άτομα που έχουν πάρει ακάποτα τη Λίλη, έχουν πάρει και την άσπονδη φίλη της, η οποία για τα λεφτά έκανε τα πάντα!


Κανά καλό κομμάτι υπάρχει εκεί πέρα αυτή την ώρα;
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.118
Like
467
Πόντοι
36
Καλημερα αδελφια ρε παιδια τι νεκρα χτες παντου απο κολωνακι μεχρι ομονοια γιατι?
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Και στην τελική για μερικούς που μπορεί να αναρωτιούνται. Αν η Λίλη είχε πάθει κάτι δεδομένου και των φιμών που υπήρχαν ότι τον έπαιρνε ακάποτα, πιστεύετε ότι η Μίμα δεν θα φοβόταν για τη ζωούλα της. Εδώ η μία έθαβε την άλλη κάθε τρεις και λίγο, οπότε μάλλον μούφα οι φήμες. Γιατί κύριοι άτομα που έχουν πάρει ακάποτα τη Λίλη, έχουν πάρει και την άσπονδη φίλη της, η οποία για τα λεφτά έκανε τα πάντα!

Τύπε η Μίμα (Εύα) απ' ότι ακούγεται έκανε και αυτή ακάποτο γαμήσι, και μου είχε πει ότι παρτουζωνόταν τακτικά με την Λίλη. Αν είχε κάτι η τελευταία, δεν θα την συνέφερε να το πει, ακριβώς γιατί έκαναν τα ίδια. Όσο για τον φόβο, αυτό θα είχε σημασία όταν τα έκανε. Τώρα, αν την τσίμπησε την πουλάδα, τι να πει και τι να φοβηθεί...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Υπομονή μερικές μέρες, και θα ξεμπουκάρουν οι Αμνεζικες στην πιάτσα να ζωντανέψει το τοπίο!
 

Soteas

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
Υπομονή μερικές μέρες, και θα ξεμπουκάρουν οι Αμνεζικες στην πιάτσα να ζωντανέψει το τοπίο!

Μπαααα.....
Αυτές δε θα βγούν στο δρόμο.
Σε μπουρδέλο είναι η φυσική πορεία τους.
Έχει ξαναγίνει (και έχω παραδείγματα).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom