Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

gp1969s3

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Περασμα απο Αριστοτελους και Λιοσιων καιΧαλκοκονδυλη, και ειδα ενα μεγαλο αριθμο απο αξιολογες κοπελιτσες, καμια 25αρια, πριν μιση ωρα.
Καλες βολτες και καλα βολια.
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Τερμα Σολωνος κυκλοφορει ενα βουλγαρακι λιγο μελαμψο βυζακι 2αρι ψηλοκαπουλο 20χρονο
εχει κανα μηνα εναμιση στην αγορα παρτε το με ενα 50αρι κανει θαυματα και παει στις στροφες οπως το πας
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
Τερμα Σολωνος κυκλοφορει ενα βουλγαρακι λιγο μελαμψο βυζακι 2αρι ψηλοκαπουλο 20χρονο
εχει κανα μηνα εναμιση στην αγορα παρτε το με ενα 50αρι κανει θαυματα και παει στις στροφες οπως το πας
παλιο ειναι και 50 για 20 χρονο δεν λεει! να ηταν 50+ χαλαλι  :) :)
/
 

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
κανα γκρανυ που να δινει και πισω πορτα ξερει κανενασ? :zfuck: :zfuck:
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
παλιο ειναι και 50 για 20 χρονο δεν λεει! να ηταν 50+ χαλαλι  :) :)
/
Ουτε καληνυχτα δεν ξερει να πει,και ψηλοχανεται δεν ειναι μονιμο
μονο προσεχε αγωνιστη να ειναι 20 χρονο γιατι εχει 5 τεμαχια που ειναι 14 εωσ 16 .εχω δει φαση στην σωκρατουσ 2 μπατσινεσ μαγκωσαν εναν τυπο με ενα βουλγαρακι την ωρα που το ψωνιζε  εκει ηταν καρφωτη αλλα......αντε να καθαρισεισ μετα και τι να πεισ :)
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.118
Like
467
Πόντοι
36
εμφανειστηκε ξανθο μωρο απο σκοπια πολυ ωραιο στο γνωστο περιπτερο  ωρες 18¨00
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1

. . . . αχ . . . Λίλη . . . . το καλύτερο κορίτσι της πιάτσας. . . . . ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ . .  ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ Ν' ΑΓΑΠΗΣΩ   :knockinb:. ΚΡΙΜΑ!!!! Νομίζω ότι πρέπει να βγει προκήρυξη: LILY WANTED KAYLOMENH AND ALIVE
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Ερωτηξης:που σκατα ειναι ηθοδωρα απο το σχολειο απεναντι απο το οστρια ξερει κανεις;
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ:

Την Πέμπτη 5/1 είχα κατέβει για δουλειές στην Αθήνα και κατά τις 6πμ είπα να περάσω από τις πιάτσες για κανένα  :knockinb:. Ήταν αρκετά άδεια - - περισσότερα στρουμφάκια, από κοπέλες έβλεπες στο κέντρο, είδα όμως την Χριστίνα από Βουλγαρία, που στεκόταν απέναντι από το κλασσικό χοτέλι . . . Καλό σώμα, καυλιάρικο πρόσωπο. . . την ρώτησα για full πρόγραμμα μετά κουλουριού, και συμφωνήσαμε στα 30 + 10.

Ανεβήκαμε πάνω και άρχισε κουβέντα για τα κορίτσια και τις αναδουλειές. . . της λέω να ξεκινήσουμε το παιχνίδι . . . . αλλά την βλέπω να φοράει το σουτιεν και μια μικρή μπλουζίτσα. Της ζήτησα να τα βγάλει, αλλά  >:( αρνήθηκε, διότι δεν θέλει να παίζουμε με τα μικρά βυζάκια της  :headbang:  :headbang: - - - πονάει. . . Της λέω για κουλούρι, αλλά έφαγα 2ο άκυρο  :headbang:.

Είχα φοβερές καύλες, και της έσκισα το μουνί της κυριολεκτικά, σε σημείο που η καπότα (made in China - Το DUREX δεν το γνωρίζουν) έσπασε. . . ευτυχώς το πήραμε γρήγορα πρέφα, και τον έβγαλα. . . Της ζήτησα 2ρη καπότα, αλλά εδώ έφαγα το 3ρο άκυρο  :headbang:. . .

Πως θα τελειώσω. . . . με  :jerking: μου είπε . .  . . Τι να κάνω. . . . ήθελα να σηκωθώ να φύγω, αλλά θα έκλεγα πλήρως το 40ρι που έδωσα. . .

Αυτά έγιναν με εμένα. . . σίγουρα έχει φάει άκυρο από εμένα . . . από την Ελλάδα μέχρι την Βουλγαρία. . . και ίσως παραπέρα.

Η φάση είναι ότι μου είπε ότι είναι 26 χρονών, αλλά έδειχνε για τουλάχιστον 36. . . .

Αχ! Λίλη γύρνα πίσω . . .  :-
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
. . . . αχ . . . Λίλη . . . . το καλύτερο κορίτσι της πιάτσας. . . . . ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ . .  ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ Ν' ΑΓΑΠΗΣΩ   :knockinb:. ΚΡΙΜΑ!!!! Νομίζω ότι πρέπει να βγει προκήρυξη: LILY WANTED KAYLOMENH AND ALIVE

  ...κάτι πρέπει να κάνουμε ρε Θαν... δε μπορεί να το χάσαμε έτσι το κορίτσι...
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
  ...κάτι πρέπει να κάνουμε ρε Θαν... δε μπορεί να το χάσαμε έτσι το κορίτσι...

Δεν ξέρω τι να πω ρε φίλε kazana. . όλα τα κορίτσια μου είπαν ότι παντρεύτηκε, αλλά δεν το πιστεύω. . . Επειδή είμαι φίλος της πιάτσας, και έχω τιμήσει αρκετά κορίτσια στο τρίγωνο, έχω προσέξει ότι μαζί με τη Λίλη έχει φύγει και η στενή της παρέα (όλοι ξέρουμε ότι δεν ήταν η Μίμα) - - 2-3 τριγγάνες (Μαρία κτλ). Ίσως κάτι να έχει γίνει με τα στρουμφάκια, ή/και με τους προαγωγού της. . . Την είχαν πάει πολλές φορές στο τμήμα στο παρελθόν, ίσως να την απέλασαν για μερικούς μήνες. . .

Τι πρέπει να κάνουμε???? Ίσως υπομονή, και ελπίζω να βρεθεί καμιά που να μπορέσει να την αντικαταστήσει επάξια. . . . ίσως γυρίσει μετά από μερικούς μήνες, άλλωστε είναι μόλις 19 χρονών και μερικών μηνών. . . SAVE US - - - LILY - - - - PLEASE - Come back for  :knockinb: :pipa3: :fuck1: :zfuck: :pipa2: :2on1: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Σε συνομιλία που έχω μέσω διαδικτύου με γνωστή κοπέλα από την πιάτσα στην Χαλκοκονδύλι μου είπε πως πολλές κοπέλες έχουν απελαθεί και μάλιστα υπάρχει πρόβλημα με το διαβατήριο τους.
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Σε συνομιλία που έχω μέσω διαδικτύου με γνωστή κοπέλα από την πιάτσα στην Χαλκοκονδύλι μου είπε πως πολλές κοπέλες έχουν απελαθεί και μάλιστα υπάρχει πρόβλημα με το διαβατήριο τους.

Φίλε Fidebora, μου φαίνεται αρκετά λογικό αυτό . . . η Λίλη έγγραφε τα στρουφάκια στα αρχίδια όμορφα μουνόχειλα της, και δεν έτρεχε να κρυφτεί . . . Τι μας έμεινε σε αυτή την ΖΩΗ . . . ένα καλό γαμήσι, και το Καμίνι πάει να μας το κόψει . . . ΑΙΣΧΟΣ!

Από ότι ξέρω, η Λίλη και αρκετές άλλες κοπέλες είχαν μαζέψει αρκετά δικαστήρια. . . και έπρεπε να πληρώσει πρόστιμα . . μήπως κάποιος ειδήμων συναγωνιστής μπορεί να μας δόσει πιο πολλές πληροφορίες??
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Σε συνομιλία που έχω μέσω διαδικτύου με γνωστή κοπέλα από την πιάτσα στην Χαλκοκονδύλι μου είπε πως πολλές κοπέλες έχουν απελαθεί και μάλιστα υπάρχει πρόβλημα με το διαβατήριο τους.

τι πρέπει να κάνουμε φίλοι φιδέμπορα και Θαν ;;;

... μήπως να της κολλήσουμε ένσημα (της Λίλης)  ... ώστε να μην έχει πρόβλημα απέλασης;;

και ποιος θα πάει Βουλγαρία να τη φέρει πίσω...

.... αχ ... Λίλη ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom