Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
8
Like
444
Πόντοι
300
Καλημέρα μάγκες. Όταν λέτε τρίγωνο μπορείτε να γίνεται πιο συγκεκριμένοι; κάπου είδα Σωκράτους..
 

Toni15

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2020
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
ξέρει κανείς, μια κοντουλα ανοιχτό μαλλί, που αράζει κοντά στο περίπτερο, πάνω στην Πλ.Λαυριου? μου είπε 30€, και έφυγα, μετά την είδα να μιλά με την αλβανοκωλαρα, πάλι δίπλα από το κιόσκι
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια, περναω εξω απο το Ορφεας και βλεπω αρκετα γυφτακια, αξιζει καμια; Δεν εχω κατεβει γιατι ειμαι
με το παπι εκει και δεν το αφηνω . Επισης, εξω απο το Liberty βλεπω μια σχετικα ψιλη με μεγαλα μπουτια, μαυρο ή καστανο μαλλι, πως την λενε αυτη; Φοραει κολλαν ή τζιν ωσες φορες εχω περασει. Θελω τα φωτα σας!! Ευχαριστω
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.344
Πόντοι
736
Προς ενημέρωση όλων των συναγωνιστών κ γυφτολαγνων. Πριν 15 – 20 λεπτά στο φανάρι Καματερού και Σωκράτους στο τρίγωνο είναι δύο της αξιαγαμητα γυφτάκια, ένα τέρμα κατράμι ένα πιο ανοιχτό, δεν μπορούσα να ρωτήσω τιμή ούτε πληροφορίες πάντως μου φαινόντουσαν κουτοπόνηρες οπότε αν της φορτώσει κάνεις προσοχή πολύ τα πράγματα του,λογικά Βούλγαρο γυφτισες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.526
Like
13.521
Πόντοι
3.656
Προς ενημέρωση όλων των συναγωνιστών κ γυφτολαγνων. Πριν 15 – 20 λεπτά στο φανάρι Καματερού και Σωκράτους στο τρίγωνο είναι δύο της αξιαγαμητα γυφτάκια, ένα τέρμα κατράμι ένα πιο ανοιχτό, δεν μπορούσα να ρωτήσω τιμή ούτε πληροφορίες πάντως μου φαινόντουσαν κουτοπόνηρες οπότε αν της φορτώσει κάνεις προσοχή πολύ τα πράγματα του,λογικά Βούλγαρο γυφτισες
ευχαριστούμε για την Πληροφόρηση, θα διερευνήσω
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.344
Πόντοι
736
ευχαριστούμε για την Πληροφόρηση, θα διερευνήσω
Μυστη μου έριξα ένα βλέφαρο πιο πίσω σελίδες,αναφέρουν για ένα γυφτάκι αξιαγαμητο με ωραιο
κωλαρακι π φαίνεται καθαρό μάλλον αυτό είναι,μαυριδερό με γκρι κολλητό τζιν,μακρύ μαύρο μαλλί γύφτικο κ ένα μπουφάν,είπανε ότι ζητάει 50€ τώρα όπως είπα δε ρώτησα πάντως 50€ είναι ανέκδοτο,εαν περάσεις κ ρωτήσεις ενημέρωσε μας εαν είναι αυτή τελικά.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.526
Like
13.521
Πόντοι
3.656
Μυστη μου έριξα ένα βλέφαρο πιο πίσω σελίδες,αναφέρουν για ένα γυφτάκι αξιαγαμητο με ωραιο
κωλαρακι π φαίνεται καθαρό μάλλον αυτό είναι,μαυριδερό με γκρι κολλητό τζιν,μακρύ μαύρο μαλλί γύφτικο κ ένα μπουφάν,είπανε ότι ζητάει 50€ τώρα όπως είπα δε ρώτησα πάντως 50€ είναι ανέκδοτο,εαν περάσεις κ ρωτήσεις ενημέρωσε μας εαν είναι αυτή τελικά.
Πάντα κάνω ρεπορτάζ. 50€ Στο τρίγωνο μόνο κάποιος απόλυτα άμαθος θα δώσει. Πιο παλιά μου έχουν ζητήσει υπερβολικές τιμές, κι εφαρμόζω την τακτική της απόλυτης απαξίωσης. Τις κοιτάω από την κορυφή ως τα νύχια, σκάω στα γέλια (το έχω προβάρει πολλές φορές στον καθρέφτη), τους γυρίζω την πλάτη και φεύγω χωρίς να τους ρίξω ούτε μια ματιά. Συνήθως φωνάζουν που πας κλπ, αλλά τις έχω συνδέσει με Κάιρο
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.344
Πόντοι
736
Πάντα κάνω ρεπορτάζ. 50€ Στο τρίγωνο μόνο κάποιος απόλυτα άμαθος θα δώσει. Πιο παλιά μου έχουν ζητήσει υπερβολικές τιμές, κι εφαρμόζω την τακτική της απόλυτης απαξίωσης. Τις κοιτάω από την κορυφή ως τα νύχια, σκάω στα γέλια (το έχω προβάρει πολλές φορές στον καθρέφτη), τους γυρίζω την πλάτη και φεύγω χωρίς να τους ρίξω ούτε μια ματιά. Συνήθως φωνάζουν που πας κλπ, αλλά τις έχω συνδέσει με Κάιρο
Αρσενικός
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.073
Πόντοι
2.046
Πέρασμα χθες από το τρίγωνο..
Είχε τρεις γκόμενες οι οποίες πρέπει να ήταν γυφτοβουλγαρες..
Προσέγγισα την μια η οποία ήταν η ποιο ωραία και η νεώτερη και μου ζήτησε 50 ευρώ μαζί με το ξενοδοχείο..
Αλήθεια τώρα, τέτοιες τιμές παίζουν??
Έχω να πάρω γκόμενα αρκετά χρόνια από τρίγωνο.. τελευταία φορά θυμάμαι είχα δώσει 30 ευρώ μαζί με το ξενοδοχείο..

Ήταν ωραίο μουνί πάντως.. μελαχρινή με κολάρα.. μιλούσε αρκετά καλά ελληνικά..
την Μαίρη λες που ναι η πιο λευκή σχετικά
με τις άλλες... ωραίο κοράσιο αλλά υπερβολική η τιμή 50€ και μάλιστα όλα
με καπότα και χύσιμο στο κρεβάτι ούτε καν πάνω της... εμένα μου χε ζητήσει 80€ για ελεύθερο στοματικό! δεν την ξαναπλησίασα ενώ κοιταζόμαστε έντονα όποτε
περνάω από κει
 
  • Like
Αντιδράσεις: SevenS

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.344
Πόντοι
736
την Μαίρη λες που ναι η πιο λευκή σχετικά
με τις άλλες... ωραίο κοράσιο αλλά υπερβολική η τιμή 50€ και μάλιστα όλα
με καπότα και χύσιμο στο κρεβάτι ούτε καν πάνω της... εμένα μου χε ζητήσει 80€ για ελεύθερο στοματικό! δεν την ξαναπλησίασα ενώ κοιταζόμαστε έντονα όποτε
περνάω από κει
Ναι κατάλαβα με ψιλο κόκκινα γύφτο βαμμένα μαλλιά,επίσης ήταν απέναντι λόξα από Ορφέα μια στρογγυλοπρόσωπη κοντή θεια Κινέζα τι λέει αυτή αξίζει κ ποσα ζητάει ;;
 

MarkMazz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
208
Κριτικές
6
Like
365
Πόντοι
281
που είναι το τρίγωνο?
 

TzDev

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
15
Like
14
Πόντοι
0
Συναγωνιστές έχετε ιδέα αν υπάρχει τίποτα κοντά στην Πανόρμου;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.526
Like
13.521
Πόντοι
3.656
Εφαρμόζω αυτή την τακτική όχι μόνο για μένα, αλλά και για την Κοινότητα. Αν όλοι μας απαξιώναμε τις ψηλές τιμές κι όσες αποδεικνύονται κομοδίνα, θα βλέπαμε καλύτερες μέρες σαν Κοινότητα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.638
Like
13.505
Πόντοι
2.256

tonos1122

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
παιδια γεια σας υπαρχει στην πιατσα καθαρο πρεζονι να τα καταπινει ολα?ευχαριστω οποιος ξερει να στειλει πμ
 

Toni15

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2020
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
ξέρει κάνης την σεξεργατρια, που κάθεται κοντά στο περίπτερο, πάνω στην Πλ.Λαυριου? κοντή ανοιχτό χρώμα μαλλιών. Μου ζήτησε 30€, και έφυγα, μετά την είδα να μιλά με την αλβανοκωλαρα
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Να ρωτησω, στην Καποδιστριου που εχει ενα Food Markets μαγαζι πρασινο ειναι μια ψηλη ξανθια μιλφ καθε απογευμα. Πως την λενε την εχει παρει κανεις; Ευχαριστω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.526
Like
13.521
Πόντοι
3.656
Να ρωτησω, στην Καποδιστριου που εχει ενα Food Markets μαγαζι πρασινο ειναι μια ψηλη ξανθια μιλφ καθε απογευμα. Πως την λενε την εχει παρει κανεις; Ευχαριστω
μια ιδέα είναι να πας εσύ, να την πάρεις και να μας δώσεις πληροφορίες. Ενημέρωσέ μας λοιπόν, και μην ζητάς από τους άλλους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom